Formula 1 - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Pobjednik Bahrain Grand Prix 2021 je:

Anketa je završila: 01 apr 2021, 15:13.

Alfa Romeo
0
Nema glasova.
AlphaTauri
1
3%
Alpine
0
Nema glasova.
Aston Martin
1
3%
Ferrari
5
13%
Haas
1
3%
McLaren
1
3%
Mercedes
16
41%
Red Bull
14
36%
Williams
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 39

default@mp3
Postovi: 57
Pridružen/a: 11 okt 2008, 19:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la default@mp3 » 26 jun 2017, 00:17

Donnie Darko je napisao/la:
default@mp3 je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Hamilton je prava hinja a Vettel je nasjeo na njegove provokacije morao je ostati smiren i uzeti pobjedu.Hinja se žali na 10s kazne za Vettela a sam je izazavao problem i još prošao nekažnjeno.Čudne odluka da se kazni Vettel taman kad je zasjeo na prvu poziciju jer je hinja morao u box.
Još kasnije moljaka preko radija da Bottas uspori da bi on mogao prestici Vettela. kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava
Bukvalno je pitao da li je to opcija, ako Bottas ne lovi nikoga naprijed. Ekipa odgovorila da nije jer lovi Strolla, i to je bilo to.

Kakve fan fikcije se ovdje pišu :urnebes:

Ma zezam se druže. Gledao sam F1 danas i znam šta je i kako rekao. Istina jeste da ga ne podnosim iz više razloga pa zbog toga ovako pišem. Btw nisam balavac neki :D

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KingJamesMVP » 26 jun 2017, 00:39

Vettel was also given three penalty points on his licence, taking him up to nine. If a driver receives 12 in a 12-month period, it triggers an automatic race ban.
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
darker10
Postovi: 10801
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 26 jun 2017, 08:40

Izgleda da su ono Hamiltonovo sranje okarakterisali kao break test i da je Vettel trebao znat da ce ovaj to uradit ahahahah

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la miki_92 » 26 jun 2017, 09:03

jelle je napisao/la:
Sta si mi ovo dao tek sad vidim Moto Gp
pa bolje je ti je skini Moto GP i pogledaj :kafa:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 26 jun 2017, 09:51

miki_92 je napisao/la:
jelle je napisao/la:
Sta si mi ovo dao tek sad vidim Moto Gp
pa bolje je ti je skini Moto GP i pogledaj :kafa:
Pa gledo sam i to....al ovo jucer sam moro pogledat....ne pamtim kad je bila jaca utrka..

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la _dreamer_ » 26 jun 2017, 10:49

Vettel je radi onoga trebao dobit DSQ, nesto se kofrci i pravi budala, Hamilton je potpuno regularan bio sto se vidjelo i na snimku, na volanu se vidjelo da ne koci sto je i telemetrija dokazala, a to sto je Vettel pozurio... Sam je sebi kriv...

Na kraju jos prodje lik ekstra, ovo je presmijesna kazna za onakvo kurchenje na stazi i NAMJERNO udaranje drugog bolida... Da je bio neki levat u pitanju, dobio bi crnu zastavicu.

a kako bi ga Hamilton tek namarisao da ukrste sake...

Ne volim nijednog u principu, ali ovakvo ponasanje je nedopustivo. Sramota!
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

aqarius
Postovi: 3895
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la aqarius » 26 jun 2017, 11:12

Sad o nekim stvarima bi se dalo raspravljati.Telemetrija nebi trebalo da laze .Vetel jeste reagovao burno ali sto i sam kaze za volanom se nekada emocije ne mogu iskontrolisati.Međutim kada bi doslo do ukrštanja šaka e tu se ne slažemo,tu se bojim da nema Botasa da čuva g u z u ni predominantnog bolida i bojim se da bi mu švabo iz prve ruke pokazao šta znači Blic krig i majn kampf ujedno..

Avatar
Bistrik
Postovi: 1463
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bistrik » 26 jun 2017, 11:15

ja bih volio da je alonso u boljem bolidu možda i u force india

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 26 jun 2017, 11:47

_dreamer_ je napisao/la:Vettel je radi onoga trebao dobit DSQ, nesto se kofrci i pravi budala, Hamilton je potpuno regularan bio sto se vidjelo i na snimku, na volanu se vidjelo da ne koci sto je i telemetrija dokazala, a to sto je Vettel pozurio... Sam je sebi kriv...

Na kraju jos prodje lik ekstra, ovo je presmijesna kazna za onakvo kurchenje na stazi i NAMJERNO udaranje drugog bolida... Da je bio neki levat u pitanju, dobio bi crnu zastavicu.

a kako bi ga Hamilton tek namarisao da ukrste sake...

Ne volim nijednog u principu, ali ovakvo ponasanje je nedopustivo. Sramota!
Nema mjesta ovakvim postovima ovdje. Sezona je namjestena, Hamilton je cigan i sreckovic, Vettel je zrtva i ljudina. To je manje vise to.

Sto se normalnih i razumnih postova tice, prepirucio bih neki drugi forum.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 26 jun 2017, 11:52

Je li to stvarno stvarate sliku potencijalne tuče Hamiltona i Vettela :lol:
Pa oni sem što su talentovani u ovom sportu izgledaju kao da se hljeba ne znaju najesti :mrgreen:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 26 jun 2017, 13:33

Will Buxton‏ @thebuxtonblog

You can split it by team or engine but Red Bull Racing / Tag Heuer has done 685 laps while McLaren / Honda now has 716 in the bag.
:wtf: :rol:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jeftha » 26 jun 2017, 22:16

@Donnie brani Hamiltona k'o rodjenog brata.

@KingJames je nadam se samo neki troll, ako je ozbiljan pri svojim upisima nesto nije uredu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 26 jun 2017, 22:30

Jeftha je napisao/la:@Donnie brani Hamiltona k'o rodjenog brata.
Ne, samo ne vidim sve crno bijelo. Niti imam razlog, jer nemam konja u ovoj utrci. Uopšte nisam toliki fan Hamiltona koliko neki žele predstaviti. FIA izašla sa podacima da je Hamilton sve odradio regularno, čak su i neki vozači (Daniel Ricciardo) otvoreno rekli da je Vettel krivac, a ovdje se to vjerovatno tumači kao urota i ljubomora protiv Ferarija. Meni je to smiješno.

Ali eto, ja koji kažem da nije sve crno bijelo branim Hamiltona kao rodjenog brata, dok neki likovi koji su jučer išli toliko daleko da povlače rasnu kartu i robovlasništvo, i žele smrt charlieu whitingu objektivni posmatrači formule 1 :rol:

Tek sad vidim kome odgovaram, pravo pitanje je zašto uopšte gubim vrijeme.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Kawhi » 26 jun 2017, 22:36

Pravo pitanje je što ljudi i dalje odgovaraju na tvoje provokacije na svakoj mogućoj temi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jeftha » 26 jun 2017, 22:42

Kawhi je napisao/la:Pravo pitanje je što ljudi i dalje odgovaraju na tvoje provokacije na svakoj mogućoj temi.
Hoces reci da je iznosenje cinjenica provokacija?

Iznosenje cinjenica na temi Svastara zbog kojih sam dobio ban?

Nisam to ocekivao od tebe.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KingJamesMVP » 27 jun 2017, 01:49

O kakvom ti iznošenju činjenica pišeš, pogledaj telemetriju i sve podatke koje je FIA objavila, pogledaj izjave ostalih vozača. Budi malo objektivan
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Bistrik
Postovi: 1463
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bistrik » 27 jun 2017, 09:27

Donnie Darko je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:@Donnie brani Hamiltona k'o rodjenog brata.
Ne, samo ne vidim sve crno bijelo. Niti imam razlog, jer nemam konja u ovoj utrci. Uopšte nisam toliki fan Hamiltona koliko neki žele predstaviti. FIA izašla sa podacima da je Hamilton sve odradio regularno, čak su i neki vozači (Daniel Ricciardo) otvoreno rekli da je Vettel krivac, a ovdje se to vjerovatno tumači kao urota i ljubomora protiv Ferarija. Meni je to smiješno.

Ali eto, ja koji kažem da nije sve crno bijelo branim Hamiltona kao rodjenog brata, dok neki likovi koji su jučer išli toliko daleko da povlače rasnu kartu i robovlasništvo, i žele smrt charlieu whitingu objektivni posmatrači formule 1 :rol:

Tek sad vidim kome odgovaram, pravo pitanje je zašto uopšte gubim vrijeme.
tačno. imamo direkciju trke koja kaže da je Vettel pogriješio a da Hamilton nije. dakle mi na balkanu smo uvijek najpametniji šta zanju sudije, dirkecija trke FIA itsl.... mi ipak znamo malo bolje

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la FoSte95 » 27 jun 2017, 11:10

jarane mi od svega pravimo teroiju zavjere :D
uostalom sledeća je Austrija, pa vidjećemo hoće li i tu Hamiltonu "namjestiti" :rol: :rol:
hajde što će biti žestoka borba između Vettela i Hamiltona nego i Ferrari i Mercedes :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Formula 1

Post Postao/la Klare » 27 jun 2017, 17:32

Oko čega rasprava, Vettel je dobio kaznu koju je i zaslužio, Hamiltona je snašla nesreća koju je zaslužio kočenjem na izlasku iz krivine.
Na kraju Vettel skroz zasluženo ponovo pobijedio Hamiltona na stazi koja više odgovara Mercu,
te tako ponovo dokazao da je ove sezone najbolji vozač.

Da je kojim slučajem onakvim potezom izbacio Hamiltona iz utrke mogli bi pričati o diskvalifikaciji i oduzimanju bodova, ovako je potaman.
I sama blaga reakcija Hamiltona pri potezu Vettela ga odaje da mu namjere nisu bile čiste, da je namjerno onim kočenjem htio syebati Vettela.
Na kraju je organizacija donijela skroz ispravne odluke.

Ali kad sam u sažetku utrke prvi put vidio potez Vettela nisam mogao vjerovati :o , koji legendarni momenat. :cool:

I dalje će svako neutralan navijati za Vettela, ovo što radi, i kako to radi sa ljubavlju i cijelim srcem, to je nevjerovatno, ovakav pristup ne možeš ne voljeti.

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BijelaCokolada » 27 jun 2017, 17:38

Za neutralne,ovo sa kaznama je odlicno ispalo,jer i dalje imamo neizvjestan sampionat i jos ce u svakom sljedecem duelu bezkompromisno ulaziti i jedan i drugi,mada se u voznji vettela bas vidi srcanost i zelja da pobijedi rivala i na kraju donese titulu ferariju,i pokazuje da je bas spreman riskirati.

Jedino su jos trebali kazniti bottasa,mislim da za njega nema opravdanja.

Zaključano

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.