Michael Schumacher

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Unofficialpage » 30 dec 2013, 19:34

Celtic je napisao/la:Ma joj ,pusti te price sad :D
To sam htio reći ali mi bilo mrsko sve pisat :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la MaGiCa » 30 dec 2013, 20:25

Ko zna engleski i ne mrzi ga da cita:

http://www.planetf1.com/news/3213/90938 ... -alongside" onclick="window.open(this.href);return false;


Tesko je biti racionalan pa reci nesto drugo, od onoga sto ste vec ispisali. Nadajmo se najboljem.slika

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la geronimo » 30 dec 2013, 21:02

Od snažnog udara i zaštitna kaciga je pukla...
Bez toga bi već bio mrtav.

Na tom elitnom francuskom skijalištu (gdje je bio redovan gost, čak je tamo imao i neku vikendicu gdje se provodio za vrijeme praznika) su postojale dvije staze. Jedna lagana i jedna umjereno teška. Miha je izabrao nešto između, te je izazov tražio kroz 'stazu kraj staze' (uz novi snijeg 20cm i prepunu kamenjara) te se spustio sa sinom.

Spasilačke ekipe su stigle za nekih 10ak minuta i sve je brzo obavljeno. Može se smatrati srećom što je ta bolnica u Grenoblu vrhunska za takve vrste bolesti/operacije i da je u pravim rukama.
Njegov veliki prijatelj dr. Saillant je stigao iz Pariza (vodio operacije kod prijašnjih lomova) i danas je bio vidno potresen pri press - konferenciji.

Ovo je manje više sve poznato, ali nekako mi se upis na ovoj temi (na mog nekadašnjeg ljubimca) ne da svoditi samo na par riječi podrške ili ne daj Bože bezveznog prepucavanja kakvog je bilo u prethodnih par postova.

ŠUMI, SAMO JOŠ JEDNOM POBJEDI.
Vom Jäger zum Gejagten

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la vlada u sjeni » 30 dec 2013, 21:21

Zbog njegovih trka i kvalifikacija za "pole position" sve se odgađalo vikendom.Izlasci sa suprugom,kasnije djecom,izleti se prijateljima,roštilj i druge slobodne aktivnosti su bili u drugom planu.ŠUMI,ZBOG TEBE JE FORMULA 1 ZA MENE UVIJEK BILA DRUGA DIMENZIJA,TI SI JEDAN OD NAJVEĆIH KOJE JE SPORT IKADA IMAO.VJERUJEM DA ĆEŠ I IZ OVE TRKE IZAĆI KAO POBJEDNIK.DRŽI SE LEGENDO...
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la LenBias » 30 dec 2013, 21:23

DRZI SE LEGENDO!
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Admir_Sa » 31 dec 2013, 00:01

kao što je neko napisao zbog njega se ustajalo u neka doba i redovno svaka trka gledala, pa te uhvati neka jeza u stomaku da sve prodje kako treba, da dobije duele sa hilom, a kasnije i sa hakinenom. meni je formula pocela i završila sa njegovom pojavom i prvim odlaskom iz formule, sada je to za mene skroz neki drugi sport i nema ni d od draži koji je nekada imao

siguran sam da ce legenda dobiti i ovu najtežu bitku
nema potpisa

Avatar
600
Postovi: 186
Pridružen/a: 10 nov 2008, 15:39
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la 600 » 31 dec 2013, 00:04

Admir_Sa je napisao/la:kao što je neko napisao zbog njega se ustajalo u neka doba i redovno svaka trka gledala, pa te uhvati neka jeza u stomaku da sve prodje kako treba, da dobije duele sa hilom, a kasnije i sa hakinenom. meni je formula pocela i završila sa njegovom pojavom i prvim odlaskom iz formule, sada je to za mene skroz neki drugi sport i nema ni d od draži koji je nekada imao

siguran sam da ce legenda dobiti i ovu najtežu bitku
Potpisujem svaku rijec.Ustajalo se ujutru u 3 h da se prati veliku nagradu Australije kako Šumi lomi sve.
Izdrzi legendooooooo
Keep calm and say out loud MIA SAN MIA

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la VGS » 31 dec 2013, 00:06

Formula 1 nema vise taj draz otkad ova masina ne vozi, najdrazi sportista iz djetinjstva

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Italia » 31 dec 2013, 02:46

Nema vama jer ste pratili f1 samo zbog njega..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Virtu4l » 31 dec 2013, 09:24

Još uvijek ništa novo...
Michael Schumacher remains in a critical condition after spending a second night in hospital in an induced coma following a skiing accident on Sunday.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Mozambik » 31 dec 2013, 10:06

Izdrzi legendo !!!!

Formulu sam pratio zbog njega, kad se povukao prestao sam pratit. Kad se ponovo vratio nisam zelio gledati najveceg ikad na desetoj poziciji, kako se muci za 2,3 boda.

Zelio sam da ga zapamtim kao neprikosnovenog sampiona, najveceg ikad u svijetu auto-moto sporta.

Veliki covjek i prijatelj Bosne i Hercegovine. Puno je pomogao i nasoj drzavi i cjelom svijetu. Vjerujem da ce legendarni Šumi i ovu trku pobjediti, najvazniju u njegovom zivotu.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la DonCorleone » 31 dec 2013, 11:09

Spustili su mu temperaturu tjela na 34-35 stepeni da bi smanjili mogucnost sirenja otoka. U narednim satima ce se vidjeti dali ce se otok imati pod kontrolom ili ne. Otok mozga je najveci problem. Drz' se Schumi!
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Unofficialpage » 31 dec 2013, 11:38

"Jučerašnje stanje je bilo vrlo zabrinjavajuće, ali danas je primjetan mali napredak", priopćili su uz dodatak kako oko Schumacherovog mozga ima još krvarenja.
"Situacija se nakon ponovne intervencije popravila. Nove snimke pokazuju kako se stanje malo poboljšalo", objavili su liječnici:
"Bez obzira na malo poboljšanje nakon operacije koju smo obavili noćas, stanje je i dalje kritično. Ne možemo još procijeniti kakve posljedice bi ostati za budućnost, daleko je prerano reći. Sad je stabilnije, ali i dalje nije izvan životne opasnosti. Pred njim je dugi put oporavka, i dalje je u komi, nismo ga niti pokušavali probuditi.
Ova druga operacija je obavljena u dogovoru s obitelji i njezin cilj je bio da se smanji pritisak unutar lubanje koji bi mogao dodatno oštetiti mozak. Relativno smo zadovoljni znakovima malog poboljšanja, sati koji dolaze su ključni."
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 31 dec 2013, 13:05

Kao i mnogi od vas pratio sam ga citavu karijeru od bitki s Damonom Hilom dok je vozio za beneton preko ferarija i legendarnih utrka kao sto je ona s Vilnevom kad je izgubio titulu 10 krugova prije kraja preko borbi s Hakinenom kasnije Alonsom itd Izdrzi Sumi care
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Virtu4l » 31 dec 2013, 19:01

Maloprije javljaju da je nakon sinoćne (druge) operacije bolja situacija i da sad doktori imaju sve pod kontrolom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Bundesliga » 31 dec 2013, 20:32

Virtu4l je napisao/la:Maloprije javljaju da je nakon sinoćne (druge) operacije bolja situacija i da sad doktori imaju sve pod kontrolom.
Nadam se da ce sve biti uredu s covjekom.
Mnogi ljudi nemaju srece s ovakvim stvarima, npr jedna djevojka koju poznajem studirala je medicinu, imala prosjek 9.9 i onda ju je udario debil na pjesackom prelazu, pa pobjegao. Sada je cura u komi, doktori ne smiju da je bude jer bi onda umrla, mozdano tkivo joj je nateknuto, ukratko velika je vjerovatnoca da se cura nikada nece probuditi.

Zato Schumi nedaj se bit ce to sve uredu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la zizu1991 » 01 jan 2014, 13:50

Formulu sam prestao da pratim nakon što se prvi put oprostio. I dalje smatram da je njegov povratak donekle narušio imidž nedodirljivog. Ovaj sport poznajem jako površno, al znam da je njegov jedan dio obilježio ovaj čovjek, zato mnogi suosjećaju sa ovim velikim sportistom.

Patetično je to da ga se svi sjete, pa evo i ja sada, isti sam kao i vi, kada mu je životno stanje ugroženo. Da li je zaista potrebna ovolika buka, koja prije nije stvorena zbog njega, sada, kada je potencijalna mogućnost odlazak historije u historiju ?

Mislim da bi svi trebali da se zapitamo, i preispitamo našu ocijenu ovog čovjeka za kojeg smatramo da je važan dio historije jednog sporta, ali i najednom se sjećamo njegovih filantropističkih osobina, i svega onoga što ga čini veličinom.

Da li je on sada veličina u našim očima, s obzirom na sve što se dešava, i dešavalo se zadnjih dana, ili ga ipak držimo tu u glavi i cijenimo kao ličnost i kao sportistu neovisno o posljednjim dešavanjima, veliko je pitanje.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Kaunas » 01 jan 2014, 14:39

izdrži!
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la Goalgetter » 02 jan 2014, 00:29

Pored sportske velicine, takodjer i velika ljudska velicina. Sjetite se da je Schumacher 1996 donirao 1.000.000 maraka za djecu BiH. a i pored toga mu to nije jedina donacija u nasoj zemlji, kao i ostalim zemljama.

Prije svega ostaje veliki zal za sportskom osobom Michael Schumachera, i nadam se da ce se ovo sve brzo zavrsiti.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Michael Schumacher

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 jan 2014, 16:39

E kruh te covjek ce se probudit ali su mu pola lobanje odstranili izgleda... :|

A vec sam ga vidio da ce doci u Ferari na neku vazniju funkciju nekad kasnije u zivotu ali ovo ce ga primorati na kucnu varijantu i odmor do kraja..

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.