auto staza butmir

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
maverick_tz
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 apr 2011, 21:44
Kontakt:

auto staza butmir

Post Postao/la maverick_tz » 30 avg 2011, 12:37

pozdrav svim ljubiteljima Auto moto sporta u cijeloj BiH
Volio bih malo da diskutujemo na temu auto staze na butmiru,koje su joj prednosti,nedostaci i tako to . . .nego pitao bih Vas da li je ko od Vas bio na njoj,kakvi su uslovi dolaska,da li se plaća i da li škola sigurne vožnje ima svoje automobile ? U velikoj nadi da če se neko prikljućiti ovoj temi Lijep pozdrav svima ;)

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: auto staza butmir

Post Postao/la Plivadon » 30 avg 2011, 18:56

stari :) da kod nas ima kakav karting klub bilo bi super..obicno svi se bazirjau na brdski rally :S što meni nije interesantno...jest to adrenalin ovo ono..al ne volim
znači karting da ima ja bi bio prvi

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: auto staza butmir

Post Postao/la Devil » 01 sep 2011, 21:38

Plivadon je napisao/la:stari :) da kod nas ima kakav karting klub bilo bi super..obicno svi se bazirjau na brdski rally :S što meni nije interesantno...jest to adrenalin ovo ono..al ne volim
znači karting da ima ja bi bio prvi
Cekaj odakle si ti,ja sam pre nekoliko meseci gledao karting reportazu iz BIH i vidim da ima klubova,iz Sarajeva jedan neka americka drzava je u imenu zaboravih koja, :lol: pa ima Modrica,Banja Luka...
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: auto staza butmir

Post Postao/la Plivadon » 01 sep 2011, 22:05

sarajevo stari ;) i ako ima to ti je nedostupno totalno ;) a karting vozila su uništena bilo je kod stadiona koševo ja sjeo otpala mi kočnica :S sjebo se... naletio na uzbrdicu da mogu stat

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: auto staza butmir

Post Postao/la Devil » 01 sep 2011, 22:14

Ne znam,ja znam da je bilo na toj reportazi ali bas ne mogu da se setim kako se zove klub.

Kod nas ima nekoliko ekstra odradjenih staza sa izuzetno pristupacnim cenama,mi odemo nekada da se zajebavamo tamo,uglavnom 7 eura dodje 10 minuta sto izadje oko 5 krugova,sve zavisi od brzine.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: auto staza butmir

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 10 apr 2013, 00:14

U Sarajevu postoji karting klub. Jedini priznati od BIHAMK-a koliko mi se cini
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.