Mclaren Mercedes

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 28 avg 2009, 22:24

Kiša je u Belgiji, ali opet nema veze. Luis Hamilton je bio prvo na drugom slobodnom trening u Belgiji. Ma najbolji smo opet, ali smo se kasno probudili, šteta.

Avatar
mk365
Postovi: 14
Pridružen/a: 10 sep 2009, 23:32
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la mk365 » 25 sep 2009, 03:04

I miss the times of Mika Hakkinen and Michael Schumacher. David Coulthard and Eddie Irvine, also i miss Juan Pablo Montoya at the time in BMW. There is a moment in your life when you feel that people have destroy a part of you, and that part "was" happines to watch the Formula 1.

Ovo potpisujem sto objavi rz88 .Jest bio uzitak pravi gledati utrke u to vrijeme,a nadam se da ce se nesto jednom vec desiti pa da prestanu komplikovat i kvarit sve dobro u F1 kerovi korimpirani.

Ja zaluta iz crvenog tima vam slucajno :mrgreen:
Feerari - Juvents

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 28 sep 2009, 23:52

Yep indeed it was.

Ali evo ga, opet postaje zanimljiv. Luis , iako ne najbolji bolid, opet pobjeđuje. Kasno se probudio Mclaren. Mnogo se špekuliše u posljednje vrijeme, The Ice Man bi se mogao vratiti u Mclaren, ne znam da li bi se meni to sviđalo hehe. Ja hoću ako Bog da titulu sljedeće sezone, jao već mi je krivo što je propala sezone radi lošeg starta. Ovo se ne smije više dogoditi. Mercedes nije nikad kasni, ove sezone je svakako Mclaren svemu kriv. Brown Gp koristi Mercedesove motore i ljudi lete.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 03 okt 2009, 13:59

Dobar Mclaren kao i u proteklim utrkama. Hamilton je završio kao treći na na treningu u Japansu na stazi "Suzuka". Heikki je završio kao šesti (zbog nekih kazni, prije svega Buttona, Rubensa) koliko god mi drag bio, pokazao je u više navrata da nema taj talenat da vozi Mclarena.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 04 okt 2009, 15:24

Trulli , eh moj Trulli, svaka čast za ona dva kruga prije boksa. Pokazao je još jednom da je najjači kada najviše treba. Luis je opet radi boksa izgubio jedno mjesto. Na start je odličan bio , prestigao je upravo Jarna kao da nikad i nije bio ispred njega. Utrka poprilično dosadna. Kako se onaj Španac A~ zabio u ogradu jao, jao, izlazi malo hoda, sve okej, ali na kraju opet infuzija, malo mu se mantalo. Heikki nije ništa napravio osim one scene iz boksa kada je Giancarla prestigao hahaha. To je ludo bilo. Luis je mislim 1 ili 2 boda iza Kimija, idemo prestići FInca da završi 5 u ukupnom poretku i nadam se da će završiti Mclaren kao treća momčad konstruktorskog poretka. Heikki se mora probuditi :mrgreen:

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 18 okt 2009, 20:05

Luis Hamilton je zavšio kao 3 na velikoj nagradi Brazila . Startao je među posljednima i izvrsnom vožnjom je stigao do trećega mjesta. Posljedne utrke su malo popravile situaciju , te nekako nagovijestili bolju sljedeću sezonu. Luis Hamilton je u ukupnom poretku završio na 5 mjestu a Heikki se zeza :mrgreen:

Kao momčad Mclaren je završio mislim kao momčad i tako će nositi broj 7 i 8 dogodine.

Jedna je utrka do kraja, za nadati se da će srebrene strijele završiti u samom vrhu te možda i pobjediti. Naveo sam da je Luis završio već 5 ali ipak ima još jedna utrka, ali kako god, ako ne bude problema onda ostajemo 5 ako Bog da.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 20 nov 2009, 19:16

Sada dva Mercedesa. Norbert ode , i gledajući sve i ja navijam za momčad u kojoj je on. Prije svega za Mercedes pa tek onda ostalo. I dalje Luisa najviše simpatišem.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 05 feb 2010, 18:04

Srebrene strijele moraju da budu u vrhu. Imamo najbolji duo vozača, dva svjetska prvaka, i mislim da možemo daleko da dogurama ako Bog da.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 17 feb 2010, 14:15

Malo više od mjesec dana do početka nove sezone F1. Mogu reći da očekuj mnogo ove sezone. Prošle sezone smo katastrofalno počeli, da bi se popravljali pri završetku . Očekujem da pobijedimo kao tim, u konstruktorima, a i da Luis bude svjetski prvak. Najveći protivnik će nam biti Mercedes sa Michaelom, te naravno Ferrari.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Wolverine » 17 feb 2010, 15:13

konkuirenciju zasad vidim samo u ferrariju, mislim na onu za titulu. ali nezna se jos nista dok se ne zavrsi prva utrka.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 17 feb 2010, 15:16

Prve tri utrke će mnogo togas reći. Samo da ne bude nekih problema na bolidu, i nekih kvarova.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la daffy » 18 feb 2010, 23:07

nista od Mclarena.. trenutno niko nista ne moze Brawnu nista.. lik je genije!!
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la _dreamer_ » 28 feb 2010, 12:12

daffy je napisao/la:nista od Mclarena.. trenutno niko nista ne moze Brawnu nista.. lik je genije!!
mislis? ne bih se slozio s tobom... :)

evo jedan sipmpatican klip iz barce, da se vidi kako inzinjeri u mclarenu dolaze do novih kreativnih ideja :D

When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la bavarian_bk » 28 feb 2010, 19:15

Hahahaah ,legendi ,al cova ne odustaje :D

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la LBJ MVP » 28 feb 2010, 23:02

_dreamer_ je napisao/la:
daffy je napisao/la:nista od Mclarena.. trenutno niko nista ne moze Brawnu nista.. lik je genije!!
mislis? ne bih se slozio s tobom... :)

evo jedan sipmpatican klip iz barce, da se vidi kako inzinjeri u mclarenu dolaze do novih kreativnih ideja :D

I treba vam tako,samo nas znate kopirat :twisted: :lol: :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 01 mar 2010, 01:11

Oplakah hahahahhahahha.

Zar Ferrari misli da su bolji od nas ???

Mclaren je bio najbrži na posljednim testovima, iako nije to toliko važno, ipak smo pokazali da smo opet u samom vrhu i ako Bog da titula je naša .


Let's go Luis !!!

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 07 mar 2010, 13:41

Još samo sedmica dana nas djeli ako Bog da od početka nove sezone Formule 1. Naravno prve tri utrke će nam dosta toga reći, ali ipak se moramo prvo mi gledatelji naviknuti na to sve, lahko će oni.

Mislim da će Mclaren dobro ovaj put ući u sezonu, a ne kao prethodne godine koji je čisti "flop" bio.


Jao, kako bih volio vidjeti stari sistem treninga kada imaš 12 dozvoljenih krugova, ono su bila vremena. ;)

Ovo sada je zanimljivo samo u trećem djelu treninga.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la SaltCityAttack » 12 mar 2010, 11:44

evo da se i ja prijavim kao navijac Mclarena :)

Ebiga ove godine dva mercedesa vidjet cemo koji ce biti bolji :)

Oduvjek sam bio navijac Mclarena, a pojedinacno naravno prvo navijac Damona Hilla dok se nije oprostio dok je vozio za tadasnji wiliams reno i jordan hondu.....nakon odlaska Damona, onda Culthard je bio vozac za koga sam navijao.Smatram da je on najvise dopriinjeo Hakinenovim uspjesima u Mclarenu.Njegov nacin voznje nije odgovarao konkurentima i zato je uvjek pravio prostor Hakinenu da dodje do titule.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 12 mar 2010, 13:59

Ma ako Bog da, titula je naša. ;)

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 12 mar 2010, 23:10

Mclaren je izazvao nezadovoljstvo supranika. Naime, momčad iz Wokinga ima drukčije kreirano stražnje krilce, koje druge ekipe teško prihvaćaju.

Odlučila se britanska momčad za revolucionarno rješenje spajanja krilca s ostatkom bolida zbog boljeg protoka zraka, a tu je i tzv. 'nos' iznad kacige vozača koji smanjuje otpor zraka u stražnjem dijelu bolida. Ferrari i Red Bull tražili su ispitivanje legalnosti takvog rješenja. Navodno donosi čak 10km/h veću brzinu na ravnom dijelu.

'Krilce je drukčije i inovativno, to je istina. Ali bili smo u kontaktu s Charliejem (FIA-in direktor utrka, op.a.) zadnjih sedam mjeseci da bi provjerili odgovaraju li rješenja pravilima. Uvjeravani smo da odgovaraju,' izjavio je šef McLarena Martin Whitmarsh, koji je pozvao odgovorne nek pregledaju bolid još jednom. FIA je to učinila uoči Bahreina i potvrdila da je bolid legalan.

Takva odluka posebno je najljutila tehničkog direktora Renaulta.

'Ovo je posve smiješno. Oni su prekršili pravilo koje kaže kako ekipe ne smiju koristiti pokretljive aerodinamične naprave. To je definitivno ilegalno,' kazao je Bob Bell iz Renaulta pa dodao:

'U trenucima kad pokušavamo srezati troškove, ovo je početak nove utrke 'naoružanja'. FIA se ponijela krajnje neodgovorno.'

Kod glavnih aktera panike nema: Red Bull je najavio kako se neće žaliti na takvu odluku FIA-e, nego će i sam izraditi takvo krilce.

'I mi smo dovodili u pitanje dizajn tog krilca, ali iz FIA-e su ga pregledali i stoga je očito pametan dizajn, a ne ilegalan. Sada bi bilo uzaludno mlatiti praznu slamu i tražiti rupe u pravilniku,' rekao je šef Red Bullove momčadi Christian Horner.



Lijeno mi sada postaviti sliku toga bolida, ali nekako me podsjeća na batmanovo auto :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni i 13 gostiju.