Mclaren Mercedes

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la el-fighter » 10 maj 2009, 00:25

[quote="Rz88"]Još jedne loše kvalifikacije, i čak smo gori nego što smo bili. Uvijek smo dobri bili u Španiji ali očigledno došlo je i vrijeme u kojem smo među najgorima.[/quote

Pa dobro niste među najgorima. Uvijek od goreg ima gore.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 10 maj 2009, 00:33

heh, možda ti i ne pratiš Formulu 1 , pa ne razumiješ. Svih ovih godina je bilo uspona i padova ali ovo je najgore u proteklih 12 odkad ja pratim. :mrgreen:

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 10 maj 2009, 16:51

Novo razočarenje

Nakon silnih izjava o poboljšenju bolida te da će konkurirati za sam vrh Mclaren je bio čak gori od prethodnih utrka. Luis je završio na 9 mjestu bez bodova te Heikki je ispao zbog problema sa bolidom. Ovo je bio zadnju pokušaj da se idu u vrh i konkuriše za titulu. Sada je titula nedostžna i ostaje da se sačuva obraz Mclarena.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la RK Gradacac » 10 maj 2009, 18:57

Rz88, jeste li i dalje ispred Ferrarija :mrgreen:
010 ISN'T JUST A CODE

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 17 maj 2009, 19:39

Jesmo po bodvima i dalje smo ispred njih.

Luis Hamilton razočaran sa svime i svačemu razmišlja ozbiljno o prekodu karijere. Kao glavni razlog navodi se da on nije političar već vozać. Sada se pitati kakve to ima veze, pa lijepo, svi raspravljaju o novim pravilima i tim stvarima a Luis je rekao da je on vozać, dajte mu bilo kakav bolid on će da voze a ne da raspravlja preko medija o tome šta je bolje a šta lošije.



Mlcaren Mercedes. :mrgreen:

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 25 maj 2009, 05:48

Još jedna razočarajuća utrka za Mclaren Mercedes. Sve je lijepo počelo. Sjajni nastupi Mclarena na slobodnim treninzima, bili su konstantno u vrhu. Dođe i ta subbota, očekivanja velika kad pogreška Luisa i udarac u gumenu ogradu. Heikki ko Heikki , nikako da iskoristi svoj potencijal. O nedelji niti ne želim pisati, jer to je za brzi zaborav.


Sljedeća utrka je ako se ne varam u Turskoj, valjda ćemo se probuditi. Ferrari je ispred nas, eto ti, gdje će veća sramota ;)




Ipak jedina pozitivna stvar u svemu je da je Mercedosov motor najbolji, to pokazuje i Brown gp Mercedes. :mrgreen:

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 08 jun 2009, 21:03

Raspad sistema. Ne mogu da vjerujem da je Force India ispred nas, ali nema veze. Siguran sam da od sljedeće sezone idemo na titulu i to suvereno.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la el-fighter » 08 jun 2009, 23:22

Rz88 je napisao/la:Raspad sistema. Ne mogu da vjerujem da je Force India ispred nas, ali nema veze. Siguran sam da od sljedeće sezone idemo na titulu i to suvereno.
Bilo bi krajnje vrijeme.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la RK Gradacac » 09 jun 2009, 11:29

Rz88 je napisao/la:Raspad sistema. Ne mogu da vjerujem da je Force India ispred nas, ali nema veze. Siguran sam da od sljedeće sezone idemo na titulu i to suvereno.
hehehe
010 ISN'T JUST A CODE

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 20 jun 2009, 15:33

Ako sam dobro upratio Luis je 19, a Heikki 13. Nisma siguran, ali opet nismo u top 10. Zanimljivo je sve ovo, očigledno je da je Mclaren odlučio da prestane s razvojem svoga bolida.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 23 jun 2009, 12:41

Završena je još jedna utrka, tuge, jada i žalosti. Dobro možda i ova utrka nije bila toliko nezanimljiva. Prije svega mislim na Luisovu zabavu na kraju utrke gdje se okretao u krugu pred publikom. Imao je sjajnih borbi sa Renaultovim vozačima te sa Kubicom i Nickom iz BMW.

Jednostavno pojavila se crna rupa u ovoj blistavoj eri Mclarena, svako mora jednom kroz nju da prođe, samo se nadam da će ona prestati odmah na početku nove sezone ako je i uopšte bude.

Samo da se F1 ne raspadne, nešto najbolje i najljepše što nam sport nudi. Zar će dozvoliti da im pare pokvare umove , te da će uništiti tako jedan od najbolji sportova uopće.

Nedostaju mi ona vremena i ona treninzi kada se imao pravoi na 12 krugova, nedostaju mi ona vremena kada je bilo uvijek preticanja i gdje se vidilo vozačko umijeće. Nedostaju mi ona vremena kada su letjeli formule po stazi i postizali bola vremena nego danas. FIA je uništila F1 svojim glupim pravilima o nakvoj štednji . To je obična glupost, sva ova pravila su glupa, pokvari su ono što je F1 krasilo godinama.


I miss the times of Mika Hakkinen and Michael Schumacher. David Coulthard and Eddie Irvine, also i miss Juan Pablo Montoya at the time in BMW. There is a moment in your life when you feel that people have destroy a part of you, and that part "was" happines to watch the Formula 1.

May God help us.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la RK Gradacac » 23 jun 2009, 13:02

Nemoj se rasplakat samo :mrgreen:
010 ISN'T JUST A CODE

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 08 jul 2009, 22:23

Ma jok, neći cry.

Luis Hamilton izjavio da očekuje da će se ovakva loša izdanja mclarena nastaviti i u sljedećim utrkama. Očigledno je da ne mogu ništa ove sezone, pa se okreću novoj, nadam se boljoj.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 17 jul 2009, 02:11

Iako je dobro izgledalo na treningu u utrci potpuni debakl. Agonija se nastavlja , izgleda da je bezkrajna, ali šta češ i u najtežim trenucima vjerni navijači su uz tebe .


Mclaren Mercedes =)

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 24 jul 2009, 11:49

U prvom alobodnom treningu u Mađarskoj Mclaren opet ko jak. Heikki je bio prvi, Luis 3. Ovako je bilo i na prošloj utrci 1 slobodnom treningu zato ništa veliko za očekivati.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 25 jul 2009, 15:42

Čuda se ipak dešavaju. Gledajući ovu cijelu sezone Mclaren je danas napravio podvig osvojivši 4 i 5 mjesto u kvalifikacijama za VN Mađarske. Naime Heikki je završio 4 a Luis 5. Naravno rezultati su u drugom planu nakon onoga strašnoga udesa Masse. Nadamo se da će se ako Bog da brzo oporaviti.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 26 jul 2009, 16:48

Luis Hamilton 1 završio kao prvi. Ne mogu da vjerujem , još sam pod dojmom. Kasnije detaljnije yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Napokon.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 18 avg 2009, 16:24

Napokon bolje stanje u Mclarenu. Nakon pobjede u Mađarskoj počinje opet da se osjeća pozitivna energija u tabora Mclarena. Najavljuju da će nastaviti u ovakvom stilu te da žele što bolje da završi na kraju sezone.

Mislim da možemo biti treći kao konstruktori a Luis da završi kao četvrti u vozačkoj konkurenicji.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 22 avg 2009, 17:05

Kao što rekoh, Mclarenovic se zezali na slobodnim treninzima. Ako bude ako Bog da dobar start jedan od njih će i da pobjedi, samo da ne budu neki tehnički problemi. Šteta što su se ovako kasno probudili, nadam se da će makar u konstruktorima biti 3, i možda Luis završi na 3 mjestu u ukupnom poretku. Kasno se probudili, nema veze. Ima ako Bog da sljedeća sezona.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mclaren Mercedes

Post Postao/la Neutral » 23 avg 2009, 15:42

Luis Hamilton završio kao drugi na VN Europe, dok je Heikki završio kao četvrti.

Startali su kao prvi i drugi a završili kao drugi i četvrti. Još se jednom pokazalo kako Mclaren nema pravoga stratega. Imali su sve u svojim rukama međutim zbog neorganizacije u boksu oni gube to prvo mjesto. Mogu reći da sam razočaran, očekivao sam pobjedu ili makar oba vozača na postolju.

Mclaren se diže pomalo, iz utrke u utrku, još se pokazalo da nemamo puno dominaciju ali Spa je nama uvijek odgovarao. Mislim da je sljedeća utrka odmah za 7 dana. Tu očekujem pobjedu kao i na svakoj sljedećoj.

Ide na bolje, hvala Bogu. Sljedeće godine ako Bog da titula.

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gifron i 5 gostiju.