Ferrari

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la rob do bagro » 13 mar 2010, 13:57

Mass je dobar vozac, kao i Alonso naravno. Dobro mu je dosla ova 2 pozicija zbog samopouzdanja, znamo da je imao onu nesrecu prosle godine. Ako ne bude nikakvih kvarova na bolidu, ako bude islo sve po planu ne bi trebalo biti previse problema za titulu. Mada je jos rano reci ko je favorit, to cu reci za nekih 10 trka kad se odrade. Al ova trojka ce se ja mislim boriti za titulu:
1. Massa
2. Alonso
3. Vettel

Tu naravno ne smijemo zaboraviti i Schumachera i Hamiltona, uglavnom bice dosta zanimljivo.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la LBJ MVP » 13 mar 2010, 16:21

Sutra duplu pobjedu očekujem Masa i Alonso jedan će siguno biti 1. a za drugo će se jedan boriti sa Vett,Hamom i Schumijem
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la daffy » 13 mar 2010, 16:56

momci, zaboravljate Rosberga koji je bio najbrzi u zadnja dva treninga, a nije bio los u kvalifikacijama.. i da, sa njim radi Ros Brawn.. ;)

eh, da je Kimi imao ovako jak bolid.. :roll:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la LBJ MVP » 13 mar 2010, 22:24

daffy je napisao/la:momci, zaboravljate Rosberga koji je bio najbrzi u zadnja dva treninga, a nije bio los u kvalifikacijama.. i da, sa njim radi Ros Brawn.. ;)

eh, da je Kimi imao ovako jak bolid.. :roll:
Bio bi prvak sigurno :roll:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la randy_moss » 13 mar 2010, 22:38

LBJ MVP je napisao/la:
daffy je napisao/la:momci, zaboravljate Rosberga koji je bio najbrzi u zadnja dva treninga, a nije bio los u kvalifikacijama.. i da, sa njim radi Ros Brawn.. ;)

eh, da je Kimi imao ovako jak bolid.. :roll:
Bio bi prvak sigurno :roll:
ma dzaba kimiju da je space shuttle vozio kad covjek nije imao zelje da vozi. u po trke bi najradije izasao iz bolida i unio malo alkohola u sebe. :D :D :D
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 13 mar 2010, 22:45

eh sutra 2 i 3 realno moze se do (dvostruke) pobjede ako se vettel pretekne u prvom zavoju ako ne onda tesko kroz boxove
Za zivot cijeli!

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la daffy » 14 mar 2010, 00:52

to su izmisljotine.. i sam je rekao to..

ima nesto sto se zove stil i njegova hladnokrvnost i profesionalizam.. kad zavrsi utrku lagano kuci i odmarat se, a ne po medijima dva dana izjavljivati kako je on najbolji.. momak voli popit? pa sta.. bitno je da nije pio prije trke..

ne voli novinare i ne ulijece u krivine kao Hamilton, radi toga nije imao volju da vozi jel?
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la LBJ MVP » 14 mar 2010, 15:05

LBJ MVP je napisao/la:Sutra duplu pobjedu očekujem Masa i Alonso jedan će siguno biti 1. a za drugo će se jedan boriti sa Vett,Hamom i Schumijem
Evo kao što sam najavo dupla pobjeda FORZA FERRARI
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la _dreamer_ » 17 mar 2010, 02:28

daffy je napisao/la:to su izmisljotine.. i sam je rekao to..

ima nesto sto se zove stil i njegova hladnokrvnost i profesionalizam.. kad zavrsi utrku lagano kuci i odmarat se, a ne po medijima dva dana izjavljivati kako je on najbolji.. momak voli popit? pa sta.. bitno je da nije pio prije trke..

ne voli novinare i ne ulijece u krivine kao Hamilton, radi toga nije imao volju da vozi jel?
vidi, nemoj me pogresno shvatiti, ja kimija jako cijenim kao vozaca i mislim da je imao strasan talenat, mozda najveci od svih vozaca kada je u pitanju, jer prema mnogima koji su gledali njegovu telemetriju, kazu da je bio u stanju ciniti fenomenalne stvari. no, moci i uciniti nisu isto, tako da on svoj talenat nikad i nije do kraja razvio...

a sto se tice njegovog profesionalizma, jucer sam bas citao jedan intervju Ferrarijevog Team-managera Luca Baldisseri-ja, i covjek izmedju ostalog kaze da je Kimi oko sebe izgradio kineski zid i da je bio poprilicno nekomunikativna i nepristupacna osoba. Citiram: "sa time si nije sigurno ucinio uslugu. On je doduse fin momak, no on je maltene samo sa Stellom (Andrea Stella - Inzinjer) komunicirao. Cak i 2007 godine, dok je Chris Dyer njegov inzinjer bio, kimi je samo sa Stellom komunicirao".

pored toga je Massa prije jedno 10tak dana izjavio da je sa Alonsom u ovih par mj vise razgovora imaote ga mnogo bolje upoznao, nego sto je to bio slucaj sa Kimijem u citave dvije godine. A znamo ko je dezurni krivac za takvo asocijalno ponasanje...

U timu kakav je Ferrari, ta njegova mozda i pretjerano povucena narav jednostavno nije stvarala dobru atmosferu... zamisli da hodas s trebom, s kojom imas fantastican sex a ostatak vremena cura samo suti i slusa sta ti pricas... you know what i mean... Ferrari se ne bi odrekao Kimija tek tako, to je 100% sigurno, ocigledno Kimi nije pasao u njihov koncept, a za to snosi i sam krivcu..Sve u svemu, Kimija boli racku, uzeo im je debele pare i za ovu sezonu a vozika se tamo po rally stazama, dakle toliko o njemu kao zrtvi... On je takav kakav je, i jednostavno se mora shvatiti da kao takav ne pase svima...


p.s.
ako koga interesuje taj clanak o kimiju evo ispod, no na njemackom je:

http:// www. motorsport-total.com/f1/news/2010/03/Baldisseri_Kimi_kommt_nie_wieder_zurueck_10031514.html
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la daffy » 17 mar 2010, 09:55

sve to stoji, ja sam rekao za njegovu nezainteresovanost da je izmisljotina..

jbga, il se rodis il se ne rodis :lol: .. takav je povucen i nije komunikativan.. hladan.. Ice Man.. i ne mozes ti njega promjeniti.. prestao je piti kada je presao u Ferrari, ali ne mozes ti sad njega tjerati da prica ako ne zeli..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la AFC Ajax » 17 mar 2010, 10:42

Uredu ne tjeramo ga, al nemoj ni ti nas tjerat da ga zalimo i da mrzimo Alonsa zbog njega. Kimi je imao potencijal da postane dobar vozac, al nazalost nije postao. Alonso jeste, i to je ogromna razlika.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la daffy » 17 mar 2010, 20:32

ja vas ne tjeram.. samo malo tersam Ferrariju.. :mrgreen:

da je meni do tjeranja sad bi vi svi meni navijali za Juve :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la AFC Ajax » 17 mar 2010, 23:20

hahah za crno bijele nema sanse. Podsjecaju me na zatvorenike :mrgreen:

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la daffy » 18 mar 2010, 08:52

gdje ce te Stara Dama podsjecati na zatvorenike.. :mrgreen:

a i ti znas izvalit glupost :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la LBJ MVP » 18 mar 2010, 16:24

daffy je napisao/la:gdje ce te Stara Dama podsjecati na zatvorenike.. :mrgreen:

a i ti znas izvalit glupost :mrgreen:
Pa ako ti je draže na zatvorenicu :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la AFC Ajax » 04 apr 2010, 09:27

Evo gledam interview na BBC-u sa Felipe Massom i kaze da ne osjeca nikakve posljedice nakon proslogodisnje nesrece, da vozi isto kao i prije. Formula 1 uvijek nosi taj rizik sa sobom i ako se bojis onda to nije sport za tebe, Massa se ne boji ;)
Za Alonsa kaze da je dobar vozac sa iskustvom, kao kolega je bolji od Kimmija zato sto vise prica i stalno pokusava sa nekim idejama da pomogne timu.

Nisam primijetio bilo kakvo rivalstvo nego naprotiv, timski rad izmedju Alonsa i Masse 8-)

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la daffy » 04 apr 2010, 15:32

ma ja.. Massa bi guze od suvozaca.. sta imas pricat.. svako svoj posao nek gleda i zdra'o..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la AFC Ajax » 04 apr 2010, 16:31

U ovom sportu je bitna komunikacija, kome se ne komunicira nek se bavi plivanjem ili nekim drugim individualnim sportom...

Blenda
Postovi: 2
Pridružen/a: 25 jul 2010, 19:03
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la Blenda » 25 jul 2010, 19:22

i ja navijam za Ferrari odkad pratim F1 i nmg vjerovati sta se danas desilo Alonso napolje iz tima vrati se odakle si i dosao al ni tamo te nece <<<MASSA>>>

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Ferrari

Post Postao/la RK Gradacac » 25 jul 2010, 21:50

Sta je to uradio Alonso?
010 ISN'T JUST A CODE

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.