Ferrari

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Andres

PostPostao/la Andres » 28 mar 2011, 20:55

Blenda WroteColoni ja navijam za Ferrari odkad pratim F1 i nmg vjerovati sta se danas desilo Alonso napolje iz tima vrati se odakle si i dosao al ni tamo te nece <<<MASSA>>>

o cemu pricas kume ????

delpiero20

PostPostao/la delpiero20 » 16 apr 2012, 01:07

Tuga...

Uvjeren sam da imamo najboljeg vozaca ali sta se desava sa tim silnim strucnjacima...napravite covjeku bar dostojan bolid :x

ramiral
Kontakt:

PostPostao/la ramiral » 16 apr 2012, 14:38

Ekipa za koju sam navijao iz pregršt razloga... za nadati se da će opet sjati starim sjajem slave...

FORZA FERRARI
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Bilal
Kontakt:

PostPostao/la Bilal » 16 apr 2012, 15:18

Samo se vracaju u normalu. Tamo gdje su bili prije Schumachera ;)

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 16 apr 2012, 16:48

Bilal WroteColonSamo se vracaju u normalu. Tamo gdje su bili prije Schumachera ;)

Normalno. Cim je Bozanstvo iz Nemacke otislo, odmah su trebali da ugase firmu. Isplativije je nego ovako. ;)
‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

Johny

PostPostao/la Johny » 19 apr 2012, 02:35

@ Bilal

Puno kenjas a malo pametno zboris.Evidentno je da forsiras Ariejvce pa su tvoji postovi donekle i razumljivi.Ferrari je bio i bit ce sila a Schumacher taj tim nije napravio tako mocnim.On je tacnije osoba koja se nasla u pravo vrijeme na pravom mjestu i to je to.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Amoxicillin

PostPostao/la Amoxicillin » 21 apr 2012, 17:55

Johny WroteColon@ Bilal

Puno kenjas a malo pametno zboris.Evidentno je da forsiras Ariejvce pa su tvoji postovi donekle i razumljivi.Ferrari je bio i bit ce sila a Schumacher taj tim nije napravio tako mocnim.On je tacnije osoba koja se nasla u pravo vrijeme na pravom mjestu i to je to.

šta tebi smetaju arijevci?
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Bilal
Kontakt:

PostPostao/la Bilal » 21 apr 2012, 18:22

Johny WroteColon@ Bilal

U zadnjih 30-ak godina jedino sto je vrijedno pomena u vezi tog Ferrarija jeste Schumacher. A oni ce biti sila, kao sto su bili i prije Schumija. Zapravo skoro da su vec dogurali na taj nivo :D

NYKnicks Fan
Kontakt:

PostPostao/la NYKnicks Fan » 24 maj 2012, 18:26

Treba Massu otjerat, dovest nekog mladog i talentovanog vozaca, mozda i onog Kobayashia :D, i tek onda cemo biti konkurentni, ne moze Alonsno biti konstantno medju prvih 7-8 ove sezone a Massa ne moze dalje od 12 mjesta e jbg kume.

MikiHJ
Kontakt:

PostPostao/la MikiHJ » 20 nov 2012, 18:01

Koliko sam ja pročito na nekom f1 protalu Masa odlazi i dolazi onaj iz Hrt neznam kako se sad zove
!!!KEEP CALM AND LOVE TOTENHAM!!!
!!!Yids Army!!!

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 16 jun 2013, 16:14

http://www.autosport.com/news/report.php/id/108087

‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 21 jun 2015, 11:40

Vidim da je ova tema zahrđala fino,pa evo par informacija o Ferrariu.

Nakon katastrofalne 2014 sezone kada nisu imali ni jednu pobjedu,u 2015 ide na bolje,iz tima je otišao Fernando Alonso,dok je dosao 4-verostruki svjetski sampion Vettel iz Red Bulla. I ova sezona je dobro krenula,i pored dominatnog Mercedesa zabiljezili su pobjedu u Bahreinu.Redovno su na podiomu,pretezno 3. mjesto,ali nadje se i 2. nakon kikseva Rosberga. U Kanadi su dobili novi motor koji je dosta jaci nego prethodni,za to su ulozena 3 boda za razvoj bolida,ostaje im jos 7 bodova do kraja sezone. U Kanadi nisu pokazali snagu motora zbog kikseva i gresaka,ali na 2. i 3. slobodnom treningu u Austriji jesu.Kvalifikacije su losije prosle zbog padavina,Vettel na 3. mjestu,a Raikonen nije prosao ni u Q2 po kosnim uvjetima.Za malo vise od 2 sata počinje utrka,oceku je se od Vettela da bude 2.,a Raikonen 7-10 mjesto.Sretno im !
Sabrine mi moje!

aziz
Kontakt:

PostPostao/la aziz » 21 jun 2015, 21:28

BosnianKingdom WroteColonVidim da je ova tema zahrđala fino,pa evo par informacija o Ferrariu.

Nakon katastrofalne 2014 sezone kada nisu imali ni jednu pobjedu,u 2015 ide na bolje,iz tima je otišao Fernando Alonso,dok je dosao 4-verostruki svjetski sampion Vettel iz Red Bulla. I ova sezona je dobro krenula,i pored dominatnog Mercedesa zabiljezili su pobjedu u Bahreinu.Redovno su na podiomu,pretezno 3. mjesto,ali nadje se i 2. nakon kikseva Rosberga. U Kanadi su dobili novi motor koji je dosta jaci nego prethodni,za to su ulozena 3 boda za razvoj bolida,ostaje im jos 7 bodova do kraja sezone. U Kanadi nisu pokazali snagu motora zbog kikseva i gresaka,ali na 2. i 3. slobodnom treningu u Austriji jesu.Kvalifikacije su losije prosle zbog padavina,Vettel na 3. mjestu,a Raikonen nije prosao ni u Q2 po kosnim uvjetima.Za malo vise od 2 sata počinje utrka,oceku je se od Vettela da bude 2.,a Raikonen 7-10 mjesto.Sretno im !

Pobijedili su u Malaysiji, u Bahreinu su bili 2 i 5

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 22 jun 2015, 10:22

aziz WroteColon
BosnianKingdom WroteColonVidim da je ova tema zahrđala fino,pa evo par informacija o Ferrariu.

Pobijedili su u Malaysiji, u Bahreinu su bili 2 i 5

Bahrein,Malaysija isti **** ajbe bogati haah. Kod Amidže pobijedili,gdje ce drugo :)
Sabrine mi moje!

Natrag na “Auto-moto”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.