FK Rudar Prijedor

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 24 apr 2014, 09:22

Treba covjeku dati vremena par utakmica . Ko zna koliko dugo nije igrao sve to uzme svoje . Steta sto nije uspjeo srediti papire ranije do sad bi se uigrao super . I ja sam bio skeptican u vezi njega zbog naseg direktora . Daj boze da nije tako . Da zabije Travniku 2-3 komada bio bi legenda heh...
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 26 apr 2014, 06:28

:lol: :lol: Sad citam Basara opalio paljbu po Sarajcicu sto je trazio da utakmica bude proglasena od velikog rizika . Bice svasta :opaopa:
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

worchester
Postovi: 1193
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la worchester » 26 apr 2014, 10:00

Danas 1 0 za rudar :cool:

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 26 apr 2014, 12:07

Danas samo hrabro od prve minute, mozda i najvaznija utakmica za Rudar od kako ga pratim :crazy:

2:0 ja zadovoljan! :D
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
K0MT
Postovi: 504
Pridružen/a: 02 mar 2012, 10:41
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la K0MT » 26 apr 2014, 19:02

Dosta je i 1:0. :cool: Nije neka igra, nije neka utakmica, ali važan je rezultat i 3 boda. Brazilac je klasa, vidi se, veliki propust kluba što nije ranije registrovan. Dobra posjeta na istoku + 30tak Gerile na zapadu (svaka čast).

Sad smo na istom ko i Travnik, što je dobro, valjda neće dobiti obe do kraja. Više sam se nadao ispadanju Zvijezde što je i bilo realnije, ali...

Borcu i Banjaluci želim da propadnu, ugase se. Klubu da ispadne i ugasi se, a gradu da ga udari zemljotres jači nego 69.

Pozdrav.
Zadnja izmjena: K0MT, dana/u 26 apr 2014, 19:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Hellas » 26 apr 2014, 19:04

K0MT je napisao/la:Dosta je i 1:0. :cool: Nije neka igra, nije neka utakmica, ali važan je rezultat i 3 boda. Brazilac je klasa, vidi se, veliki propust kluba što nije ranije registrovan. Dobra posjeta na istoku + 30tak Gerile na zapadu (svaka čast).

Sad smo na istom ko i Travnik, što je dobro, valjda neće dobiti obe do kraja. Više sam se nadao ispadanju Zvijezde što je i bilo realnije, ali...

Borcu i Banjaluci želim da propadnu, ugase se. Klub da se ispadne i ugasi a gradu da ga udari zemljotres jači nego 69.

Pozdrav.
Ali protiv vas su ih protivnici premirali.

Kod: Označi sve

http://****/index.php?option=com_content&view=article&id=6143:branislav-krunic-pred-smjenom&catid=48:fudbal&Itemid=113

fulam
Postovi: 44
Pridružen/a: 06 mar 2014, 23:14
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la fulam » 26 apr 2014, 19:21

Rezultat super, i to bez Mikica, Bodiroge , Vulica,,,samo ovo treba odrzat..idemo do opstanka,,,sada ostaje ono cuveno,,ako dobijemo sledecu, a zeljo dobije sarajevo, ostajemo u ligi,,srecno,,

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 26 apr 2014, 19:58

:clap: Ma lagano ostajemo, iako ne zaslužujemo, ali Prijedor kao grad sigurno zaslužuje. :tralala: :guz: :salut:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

mikimaus
Postovi: 475
Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la mikimaus » 26 apr 2014, 19:58

Ko je dao gol ??
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

fulam
Postovi: 44
Pridružen/a: 06 mar 2014, 23:14
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la fulam » 26 apr 2014, 20:03

A zasto ne zasluzujemo,,nismo mancester, ali smo sigurno bolji od zvjezde, travnika, slavije...da smo imali centarfora mnoge bi smo i pobjedili...

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la zmaj348 » 27 apr 2014, 00:09

fulam je napisao/la:A zasto ne zasluzujemo,,nismo mancester, ali smo sigurno bolji od zvjezde, travnika, slavije...da smo imali centarfora mnoge bi smo i pobjedili...
po čemu ste bolji od Zvijezde?organizacioni,igrački,bolja infrastruktura ili šta već? LP za Prijedor iz Gradačca

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 27 apr 2014, 01:50

E jeg ga da barem udje jos jedan ali ajde pobjeda je bitna mada zahvaljujuci nasim komsijama sve to izgleleda slabo sad . Zvijezda pusta Travniku nije im potrebno vise . Ne znam kako cemo do pobjede protiv Viteza sa ovom igrom . I da budemo poravnati sa Travnikom u zadnjem kolu oni idu Borcu sta vise reci ...
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

topa99
Postovi: 115
Pridružen/a: 18 jul 2012, 16:38
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la topa99 » 27 apr 2014, 22:18

Ako ispadnemo,ispašćemo zbog banjalučkih smradova,nadam se da ćemo ostati ,a Borcu želim da se ugasi i da više nikad ne vidi Evrope,**** li vam mamu lopovsku ,****,sram vas bilo,stidite se.

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 28 apr 2014, 00:53

Manite se ljudi coravog posla.

Niti je Borac koga pustio niti sta. Ko je gledao utakmicu u BL zna o cemu pricam.

Uglavnom, Rudar jos ima teoretske sanse tako da vidjecemo sve ako dobiju Vitez trebali bi ostati.

Po mom misljenju u ovom trenutku svi su jaci od Rudara i ako cemo iskreno POSTENO rudar ne moze dobiti Viteza i niko me ne moze ubijediti u to. Vidjecemo u subotu hoce biti kakvog muljanja :njanjanja:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 28 apr 2014, 01:14

Vidjecete kako se i vec se vidjelo kako se braca ( Travnik - Vitez- Zvijezda itd. ) pomazu kad zagusti jedni drugima . Naravno bolje da ispadnu jedan Leotar i Rudar nego neko od navedenih . Nista lose o tome ne mislim naprotiv kad nekom klubu ne ide u sezoni red je da bratski kosmsijski klubovi pomognu jer kad tad se situacija moze i najverovatnije hoce okrenuti pa se pomoc "vrati" istom mjerom . Opet nista lose ne vidim u tome to se desava u nasoj ligi i uvijek ce se desavati . Upravo zbog svega navedenog je Borac kao veliki klub trebao stati i pomoci kad je trebalo jer ruku na srce necu nabrajati ali koliko puta su sa lakocom odnjeli bodove od nas . Nije Rudar majku mu svaki put bio toliko los . Ali nema veze bio sam protiv njih i svasta napisao ali sad jednostavno nije ni bitno . Mi ispadamo to vec svi znaju . Najvaznije da smo mi svi seljaci i stoka i neka provincija za njih . Toliko od mene za Borac .
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Bosanski zmaj » 28 apr 2014, 01:26

"Imali smo i sreće jer Borac je imao dosta prilika,“ rekao je strateg Zvijezde Nermin Huseinbašić.
„Sve se vidjelo na terenu. Silno smo željeli pobjedu i imali smo veliki broj prilika koje nismo uspjeli realizovati. Zvijezda nas je kaznila za promašaje i osvojila tri boda, a nama realizacija i dalje predstavlja ogroman problem,“ izjavio je nakon meča Marinović.
Pametnom dosta.
Ista situacija,proslo kolo u Gradaccu, Rudar nije presao centra, pa je odnio bod iz Gradacca.
Za sve neupucene, Zvijezda je zapala u rezultatsku krizu zbog izivljavanja sportskog direktora Mustafe Pestalica, koji je dovodio svoje trenere (Gacinovic,Tufek) i preko njih slagao ekipu od losih igraca od kojih je imao korsiti.
Uprava je prije 2 kola smjenila sportkog direktora i postavila za trenera Huseinasica koji je vodio tim i prvom dijelu prvenstva, i koji u 9 utakmica na klupi Zvijezde ima omjer 5-2-2, ukupno 17 bodova.Ovaj trener je sa ovom istom ekipom pobjedio Olimpic u Sarajevu, sada Borac u BL,protiv Veleza bod u Mostaru (primili smo izjednacujuci gol u posljednjoj minuti),pobjedio kuci Siroki,Celik,remi protiv Sarajeva,....
Jednostavno morate shvatiti da je Zvijezda jedna ekipa sa Huseinbasicem na klupi, a sasvim druga kada je vode treneri poput Gacinovica,Tufeka i ostalih "strucnjaka".Siguran sam da su treneri Zvijezde jucer bili Gacinovic ili Tufek, da bi se Zvijezda u Gradacac vratila napunjena do vrha, pa niko ne bi pricao o namjestaljci, nego bi bilo normalno da smo izgubili.
Huseinbasic je sam u 9 utakmica kao trener sakupio 17 bodova, dok su Gacinovic,Tufek i Taletovic zajedno u 18 utakmica sakupili 14 bodova sa istom ekipom koju je vodio Huseinbasic.

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Grdan » 28 apr 2014, 21:22

Možda se Milorad Dodik umiješa pa Borac i dobije Travnik :lol:,jedino ih on može natjerati da tu utakmicu pobjede :) .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

topa99
Postovi: 115
Pridružen/a: 18 jul 2012, 16:38
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la topa99 » 28 apr 2014, 22:41

Ma jedino savez da izvrši pritisak,onda Borac ne bi smio pustiti :D

Avatar
zivinaajkula
Postovi: 192
Pridružen/a: 16 mar 2014, 21:22
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la zivinaajkula » 28 apr 2014, 23:51

A sto se veceras prepucavaju vas trener i ovaj iz travnika,jedan drugom namjerno imena mjenjaju a ovaj lik iz prijedora rece da travnik ima ekipu za prva 4 mjesta na tabeli,samo eto to je do strucnog stozera pa su na 14 .! :lol:
sloboda govora i pravda za sve!
Toni Kukoc!Majstor svoga vremena!

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 29 apr 2014, 11:21

Ko sta rece nisam te razumjeo bas najbolje ? Travnik za prva 4 mjesta haha sto me nasmija dobro ... jeli se oporavio Mikara ? Ako iko nesto moze da provrti to je on jedina nada . Mozda on i Beda naprave kombinaciju za 3 boda iz Zenice . Klimavo znam ali uvijek postoji sansa .
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AVNOJ, Riziko, Semrush [Bot], Torino i 44 gosta.