FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la diplomatija » 24 jul 2014, 15:39

Znate sta moje drage komšije, trebate još koju titulu uzeti u maju pa onda možemo i razgovarati o necemu, ovako dok ste prvaci svemira u junu, julu i septembru ja sam zadovoljan, bok

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrRiccoli » 24 jul 2014, 15:39

Ado76 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
fcsforever je napisao/la:McRiccoli
debelo griješiš..dokaz ti je FCS. I vama je to jedino riješenje. Znači , sazvati skupštini, donijeti tj izglasati novi statut koji duzvoljava privatna ulaganja kroz kupovini upravljačkih uloga. Nakon svega, sa takvim novim admin ustrojem NAĆI INVENSTITORA. Znam pouzdano da ste još prošle god bili na razgovorima kod turskog milijardera Ćengiza. Ali, i on vam je tražio ovo o čemu pišem. Što do sada niste TO , uradili...zna Amar i njega pitajte. A prošlo je više od godinu dana...!!!!
Ja govorim za stadion da ne možeš naći investitora da ti napravi tribinu, a ti mu das koncesiju bubam na 20 godina. To što ti govoris je klasična prodaja kluba al to je druga priča

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ali možeš brate naći investitora kojem ćeš dati na korištenje poslovne prostore koji budu u sklopu tribine i on praktično ništa ne odlučuje po pitanju stadiona kao sportskog objekta, nego samo poslovnih prostora, a to je danas i poenta svakog ulaganja tog tipa.Ili reklama ako si uspješan i gledan ili čisti biznis ako vidiš vlastiti interes
Pa ne možeš sad sam ti napisao, ja dodjem i kazem napravit cu istok dajte mi poslovne na 20 godina, to se onda potpise ugovor o partnerstvu to jeste javno-privatno partnerstvo što je nemoguće jer zakon to ne dozvoljava udruženju gradjana

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrRiccoli » 24 jul 2014, 15:43

aS_Roma je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:E ne mogu da vjerujem svega mi cuj lik im dosao ih hrvatske trece lige i hvale ga i smatraju pojacanjem, a kad nama dodje iz Celzija ili Kolna kazu da je levat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Ako je riječ potencijal isto što i pojačanje onda nezz sta ti pratis

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
paša moja .. ja samo citam sta pise

Plavi doveli novo pojačanje
Edi Baša dvije godine u Želji

E sad pazi ovo dovodite , ajde po vasem sad PRINOVU , sto ce prinova kod vas lik ima 21-22 godine, to nije talenat vise nego formiran ili ne igrac, od njega nema nista kakav talenat u 22 godine da pokazuje , drugo ako ove godine forsirate djecu svoju onda jos manje treba da vam dolaze ovakvi igraci ..

E sad je pitanje sta ti pratis ?
A gdje si procitao taj naslov? I Tomić je došao iz goska i Nuspahic iz jedinstva pa momak bi najbolji na utakmici

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

Avatar
bluesaa
Postovi: 385
Pridružen/a: 17 mar 2013, 19:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bluesaa » 24 jul 2014, 15:45

slika

otiso si chata ostala je tuga, vjecno ce te voljeti manijaci s juga...
nek ti je laka zemlja bosanska... :cry: :cry:
Ljubavi što te rodi, klasa radnička!

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 24 jul 2014, 15:59

šta bi se moralo danas dešavati pa da navijačima sarajeva željo, željin stadion, uprava, igrači...bar na jedan dan izađu iz glava?

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 24 jul 2014, 16:00

as_Roma

Kad na ovoj stranici procitas http://fkzeljeznicar.ba/edi-basa-potpis ... vor/10388/" onclick="window.open(this.href);return false;

da je rijec o pojacanju onda dodji i pametuj. Gdje su ova vasa pojacanja sto ste dovodili iz Kardifa, ne mogu se vise ni sjetiti odakle... Imas temu fks i tamo opleti do mile volje o vasim pojacanjima i sl.

Ko zna kako prizivas ta pojacanja mozda i dozoves nesto ovih dana, ko zna... :D :D :D
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 24 jul 2014, 16:03

Kako me nerviraju ljudi koji se kao brinu za nas :urnebes:
Željeznicar za život cijeli !

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 24 jul 2014, 16:03

tm8782 je napisao/la:as_Roma

Kad na ovoj stranici procitas http://fkzeljeznicar.ba/edi-basa-potpis ... vor/10388/" onclick="window.open(this.href);return false;

da je rijec o pojacanju onda dodji i pametuj. Gdje su ova vasa pojacanja sto ste dovodili iz Kardifa, ne mogu se vise ni sjetiti odakle... Imas temu fks i tamo opleti do mile volje o vasim pojacanjima i sl.

Ko zna kako prizivas ta pojacanja mozda i dozoves nesto ovih dana, ko zna... :D :D :D
Prizivam prizivam, nek vam dodje Mirko Hrgovic :D

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tkanton » 24 jul 2014, 16:04

Sto vam uprava maze oci sa ovim clankom o igranju domacih utakmica na kosevu, sad kao to nesto krivo, citav dan visi na naslovnici.....

Ovi vasi gori nego politicari pred izbore

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la JoseMourinho » 24 jul 2014, 16:06

Od prodaje ekipe nema nista to zapamtite jer bi cijena zelje bila preko 20M KM, nema niko da bi tolke pare dao a i hvala bogu da ga nema, meni se iskrebo vise ovako svidja ;)

I polako dug se smanjuje, potpisan ce biti uskoro i reprogram poreskog duga i time je rjeseno 1,2 miliona potraživanja, ostaju onda neki drugi dugovi koji ce se pokušavati riješiti sto prije i onda lagano kada se pozitivno posluje moze se drugačije raditi, dovoditi prava pojačanja, možda cak i neke mijimalne radove započet na stadionu, al koliko ja znam glavni i jedini cilj je dovodjenje kluba u pozitivno finansijsko stanje )

lafomamone
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lafomamone » 24 jul 2014, 16:08

Pa kad moze Nedo biti pojacanje moze i ovaj iz hrvatske trece lige-zapad :kafa:
Stas hebiga, taki vakat doso da se mora zaviriti i u hr.trecu ne bil se sta ubolo, a sve u cilju stabilizacije i promovisanja sopstvenih mladih igraca od 26 godina, i to na duzi period od jedne godine

Avatar
Burberry46
Postovi: 4658
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Burberry46 » 24 jul 2014, 16:08

bluesaa je napisao/la:slika

otiso si chata ostala je tuga, vjecno ce te voljeti manijaci s juga...
nek ti je laka zemlja bosanska... :cry: :cry:
RIP Chata, ne mogu da vjerujem :(
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 24 jul 2014, 16:09

Kakvi su to kompleksi, ekipa im danas igra za plasman u treće pretkolo, a oni su na našoj temi i sole nam pamet o našoj upravi, stadionu, igračkom kadru i tako dalje :wtf:
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 24 jul 2014, 16:12

Ne treba nama ništa dati jer smo mi dvoličan narod, prije utakmice sa Metalurgom se pišu hvalospjevi na račun uprave, pohvale za avion, za opremu, za profesionalnost u svakom segmentu, za treniranje i tako dalje, za atmosferu a čim jedan loš rezultat odmah niko ne valja i sve je ovo ubleha. E blago vama ..
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 24 jul 2014, 16:14

Emrah Hasanhodžić jel se dobro sjecam da je ovaj igrao u nas :?:

Cuj nije zadovoljio u rudaru iz Kaknja :mrgreen:

Adnan Hadžić ponovo u Rudaru (golman sto je branio protiv Plzena) :roll:
Željeznicar za život cijeli !

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 24 jul 2014, 16:18

Nek dragi Allah podari vjecni rahmet.
R.I.P Haris Selman Čata !

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 24 jul 2014, 16:19

To je onaj što je prije odlaska u Plzen govorio u fazonu ja idem tamo samo da guz.im Čehinje i boli me briga za rezultat jer će nas pregaziti Viktoria. Koliko sam jučer upratio on je sad u Slobodi, taj Emrah..

A Adnan nikad nije ni bio neki golman, imao je dosta intervencija u Plzenu al to su lopte koje su išle u njega, vidjeli smo njegove kiksove u uzvratu i utakmicama poslije
Ja te volim, volim Željo..

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 24 jul 2014, 16:20

gio10 je napisao/la:Ne treba nama ništa dati jer smo mi dvoličan narod, prije utakmice sa Metalurgom se pišu hvalospjevi na račun uprave, pohvale za avion, za opremu, za profesionalnost u svakom segmentu, za treniranje i tako dalje, za atmosferu a čim jedan loš rezultat odmah niko ne valja i sve je ovo ubleha. E blago vama ..
MA drug vidiš da je masa ovih pitara i sl koji pričaju o otme a onda se na to nadovežu još i ovi naši što ne razmišljaju, plus ovi što slušaju naše bivše članove uprave, direktore i direktore marketinga i tome sl. Niko da malo razmisli glavom. Kiksali, loše odigrali tekmu pa Bože moj. Kiksala i Italija i Engleska protiv Kostarike i da ne nabrajam dalje. Idemo dalje. Ko hoće da razumije razumio je do sada sto puta što smo pisali i što pišemo.
Baša ni prvi ni posljednji koji je došao iz mlaog kluba i koji će nadam se isplivati i postati igrač.

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 24 jul 2014, 16:21

gio10 je napisao/la:To je onaj što je prije odlaska u Plzen govorio u fazonu ja idem tamo samo da guz.im Čehinje i boli me briga za rezultat jer će nas pregaziti Viktoria. Koliko sam jučer upratio on je sad u Slobodi, taj Emrah..

A Adnan nikad nije ni bio neki golman, imao je dosta intervencija u Plzenu al to su lopte koje su išle u njega, vidjeli smo njegove kiksove u uzvratu i utakmicama poslije
Baš me ime podsjeti, izleti mi na fb kao on i vila nisu zadovoljili rudar iz Kaknja.. :crazy:
Željeznicar za život cijeli !

fkzeljeznicarba
Postovi: 646
Pridružen/a: 10 dec 2013, 19:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fkzeljeznicarba » 24 jul 2014, 16:34

Mlađi juniori na međunarodnom turniru u Foči

http://fkzeljeznicar.ba/mladi-juniori-n ... oci/10384/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Albas1921, BIZMARK66, MoSaZeLjo1921 i 36 gostiju.