Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 27 jul 2017, 19:37

Ras je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Celik 2 gostujuce, Borac 3 gostujuce, Siroki 5 gostujucih, Sloboda 3 gostujuce, Zrinjski 3 gostujuce, Mladost 6 gostujucih. 22 utakmice za ekipe koje dolaze iz sredina gdje se sigurno svaka utakmica prati u dobrom broju preko TV prijemnika.

3,4,5 i 6 posjeta od prosle sezone te Borac koji ce ove sezone imati top5 posjetu. Znaci pruzili bi prenos ljudima iz sredina sa dosta ljudi, a da u tim sredinama ljudi prate PL kada im ekipe igraju na domacem sto znace da bi pratili i ove 22 utakmice na TV ekranima.

Fazon je sto svi glume neke gigante i hoce da prenose ali im puno 4000 KM. Hoce svi da zarade, niko nece da pruzi nesto, a da bude na nuli kao Telecom koji sigurno od ovog nema neki profit kada odradi prenose. Svi bi da dobiju Zeljeznicar-Sarajevo za 3000 KM i da uzmu pare. Svi se ponasaju cisto kao masine za pravljenje novca, a niko nece da pokaze i da mu nije bitan samo novac vec i da te prvo usluzi.
Bravo. Arena bi da radi prenose za 20 maraka.Iako je na MojojTV loša slika opet mi je drago što je Željezničar na njoj, iako je nemam, nego imam ovaj srpski Telemah koji krade struju i stubove od Elektroprivrede, pa kofol neće da plati to korištenje, pa eno ih sada mole Elektroprivredu da se dogovre koliko će miliona štetu platiti. Telekom je sponzor svih selekcija naše države, i još stotine individualnih sportista, daje u humanitarne svrhe itd... Ako je Arena mangup što oni nisu ponudili bolji ugovor od Telekoma, i sada se svi kofol bune na ovoj temi nemamo ni MojuTV ni BHT, ko vas yebe, plaćajte pretplatu, imate Web izdanje MojeTV i tu se pretplatite gospodo, a ne k'o onaj što govori Eronet daje ya neko seljačko Kulturno-umjetničko društvo dvije stoje godišnje :lol:
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Pa Moja TV ne može uvesti 70% države a kvaliteta tog MT-web kanal je Bože sačuvaj!!! U tome je problem!!! Evo ja ću platiti po utakmici Širokog koliko god treba ali da mogu utakmicu pogledati kao čovjek, a ne svako malo prekidi, loša grafika, mutna slika itd. BH T naplaćuje nešto što uopće ne može isporučiti kao pristojan proizvod krajnjem kupcu to je stvarno njihova velika sramota!!! O ostalim stvarima ne želim ni pričati više.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 27 jul 2017, 19:56

BH Telecom je smece i kriminalno uhljebaska kompanija koja je osuđena na propast, kad tad.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Fudbal
Postovi: 864
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Fudbal » 27 jul 2017, 20:42

MortemHz je napisao/la:Savez bira ponudu sto je i logicno, niko nije dao ni blizu onih 5 miliona sto je BH Telecom dao. Nemam problem sa tim ali jednostavno bi vise volio da Arena moze dati toliko pa da oni preuzmu da svi mogu gledati a ne samo Kanton Sarajevo.
Pa i Barclays je sponzor prave Premijer lige pa nema tv prava, samo kod nas to ide zajedno :roll:
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la maxmore » 27 jul 2017, 22:21

MortemHz je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:
arelinho je napisao/la: I meni vala. Treba joj naći neki posao na tv-u pa da je gledamo. :cry: :cry:
Nek je bht uposli
Majke mi samo je ona meni bezveze, svi kazu da je super ali meni nigdje veze :tokralju:
Tu se slažemo. Taman za okrpit i poslat kući.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 27 jul 2017, 22:30

Imate li oci vi [emoji1]
EKONNP

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PitarBordo » 27 jul 2017, 22:41

Fudbal je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Savez bira ponudu sto je i logicno, niko nije dao ni blizu onih 5 miliona sto je BH Telecom dao. Nemam problem sa tim ali jednostavno bi vise volio da Arena moze dati toliko pa da oni preuzmu da svi mogu gledati a ne samo Kanton Sarajevo.
Pa i Barclays je sponzor prave Premijer lige pa nema tv prava, samo kod nas to ide zajedno :roll:
Čak i ovdje većina će ti to opravdati sa "ko će ti biti onda" - jer tobože da nađeš normalnog sponzora je proces, valja RADIT POSAO za koji si plaćen. Ovako Telecom se ukazao, easy way out. To ti je kao što su ovi moji uvalili Klub Tanu, šatro "ko će kupiti klub iz Bosne," uvalili prvom koji je naišao i to nisu ga ni obavezali, samo mu keš naplatili i dali klub.
Samo Saraj'vo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 27 jul 2017, 22:48

BH Telecom je ponudio najviše i dobio je ugovore, prosto k'o pasulj.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PitarBordo » 27 jul 2017, 22:55

Virtu4l je napisao/la:BH Telecom je ponudio najviše i dobio je ugovore, prosto k'o pasulj.
Netačno. BH Telecom je poundio "najviše novaca" i dobio je ugovore. A daleko od toga da mogu da ponude najviše u generalnom smislu. Kvalitet usluge telekoma je barem 10 godina iza svakog standarda, infrastruktura smiješna. O produkciji i serverskim kapacitetima da ne pričamo po stoti put. Jednostavno nije tačno da je "BH Telecom ponudio najviše" - osim novaca Savezu, ništa više nisu "ponudili" - tačnije stavili gledanost i popularizaciju lige u državi i regionu na zadnje sjedište.
Samo Saraj'vo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 27 jul 2017, 23:03

De ne smaraj više.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Prijedor » 28 jul 2017, 01:15

Gledam sada tek Lesinare protiv Celika jer sam na godisnjem nisam u toku ajme sta ih je pravo osvjezenje drago mi je da se Borac vratio bome i 2:0 dobise bice zanimljivo
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Tristan » 28 jul 2017, 01:24

Prijedor je napisao/la:Gledam sada tek Lesinare protiv Celika jer sam na godisnjem nisam u toku ajme sta ih je pravo osvjezenje drago mi je da se Borac vratio bome i 2:0 dobise bice zanimljivo
:thumbup:
Dogodine u Prijedoru u Premijer ligi! :D
Dobru ekipu ima Rudar, bice mrtva trka vas i Zvijezde 09.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Prijedor » 28 jul 2017, 02:14

Tristan je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:Gledam sada tek Lesinare protiv Celika jer sam na godisnjem nisam u toku ajme sta ih je pravo osvjezenje drago mi je da se Borac vratio bome i 2:0 dobise bice zanimljivo
:thumbup:
Dogodine u Prijedoru u Premijer ligi! :D
Dobru ekipu ima Rudar, bice mrtva trka vas i Zvijezde 09.
Pa da realno je da udjemo ove godine :opaopa:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 28 jul 2017, 07:19

ove godine sam definitvno odlučio neću uopšte gledati utakmice naše lige, jedino pregled na BHTu nedeljom i to je to to. Još pogotovo kada krene engleska, španska i ostale.
Bog te yebo Osijek sinoć PSVa u gostima dobije a Sarajevo ne može **** Zariu proći, a na stranu što su svi naši poispadali odmah čim su iole ozbiljniji protivnici došli.
Željo, Sarajevo raspad sistema, Zrinja dobar (i protiv Maribora nema se šta zamjeriti pogotovo u gostima), Borac i Široki imaju dobar momentum mogli bi raspad sistema u Sarajevu (kao gradu) iskoristiti i pozicionirat se u TOP 4
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 28 jul 2017, 09:24

FoSte95 je napisao/la:ove godine sam definitvno odlučio neću uopšte gledati utakmice naše lige, jedino pregled na BHTu nedeljom i to je to to. Još pogotovo kada krene engleska, španska i ostale.
Bog te yebo Osijek sinoć PSVa u gostima dobije a Sarajevo ne može **** Zariu proći, a na stranu što su svi naši poispadali odmah čim su iole ozbiljniji protivnici došli.
Željo, Sarajevo raspad sistema, Zrinja dobar (i protiv Maribora nema se šta zamjeriti pogotovo u gostima), Borac i Široki imaju dobar momentum mogli bi raspad sistema u Sarajevu (kao gradu) iskoristiti i pozicionirat se u TOP 4
Sarajevo kao glavni grad je sportski patuljak u odnosu na europske glavne gradove. U malo sportova ima prvaka drzave, nemam pojma da li i jedan prvak u timskom sportu prosle godine? Po tome se najbolje vide vrijednosti. Europski gradovi teze da budu sportski centri, ovdje je Olimipc, Radnik i da ne nabrajam projekti koje se ne podrzava. Jedinu novu vrijednost ima Sparsi u kosarci, al' ni oni nemaju podrsku i trebat ce im vrijeme, nema rezultata bez adekvatnih pojacanja, ne mozes imati sve. Toliko tih neuspjesnih skola i skolica koji su interesi pojedinaca ima, uzmi lovu roditeljima, bez svoje infrastrukture, pa 80% djece koja treniraju po tim Boysima, Juventusima, Novi grad, Biserima nemaju pojma sto je sport, a gdje drugo. Malo ih zavrnu na clanarini, opremi, putovanjima i to je to. Najveca je steta sto je Olimpic ispao, trebalo je tu mudrije, radi nogometa, ipak Sarajevo mora teziti centru br.1 u BiH, tu je najveca baza, vjerujem da je prvi korak ucinjen igranjem narednog ciklusa repke na Grbavici, to je odlicno.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la emir123 » 28 jul 2017, 09:45

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/neka-s ... cke/246215

Zlatane upravu si :bow:
cak je i slabija od 3 lige :rol: :rol: :bih:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vucevich » 28 jul 2017, 09:55

Bravo Zlatane.

Ja bih rekao da je cak i gora od 3. Lige. Mislim da je na nivou Regionallige.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2017, 10:06

emir123 je napisao/la:http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/neka-s ... cke/246215

Zlatane upravu si :bow:
cak je i slabija od 3 lige :rol: :rol: :bih:
:tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhsport » 28 jul 2017, 10:08

emir123 je napisao/la:http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/neka-s ... cke/246215

Zlatane upravu si :bow:
cak je i slabija od 3 lige :rol: :rol: :bih:
Glavu dajem da bi Zrinjski, Sarajevo i Zeljo razbili svakog njemackog treceligasa i to pomeli.
Sto se infrastrukture tice i to je upitno, ne vjerujem da tamo ima stadiona poput Bilinog, Pecare, Gbravice, jedino u cemu su sigurno u prednosti su tereni i kvalitet podloge.
Ne trebamo ponizavati ovo sto imamo, Zlatanu svaka cast, dodji ljudino uzmi klub pa da vidimo sta ces napraviti sa svojom taktikom u sredini, treba nam takvih revolucionara poput njega da podignu kvalitet trenera jer oni su najveca boljka i to sto se omladini ne daje sansa.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 28 jul 2017, 10:19

Treca liga njemacke ima infrastrukturu kakvu nasi mogu da sanjaju, bolja primanja, bolje kadrove trenera, a ne znam na terenu to bi valjalo provjeriti.
- Zeljeznicar -

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la realancojk » 28 jul 2017, 10:32

bhsport je napisao/la:
emir123 je napisao/la:http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/neka-s ... cke/246215

Zlatane upravu si :bow:
cak je i slabija od 3 lige :rol: :rol: :bih:
Glavu dajem da bi Zrinjski, Sarajevo i Zeljo razbili svakog njemackog treceligasa i to pomeli.
Sto se infrastrukture tice i to je upitno, ne vjerujem da tamo ima stadiona poput Bilinog, Pecare, Gbravice, jedino u cemu su sigurno u prednosti su tereni i kvalitet podloge.
Ne trebamo ponizavati ovo sto imamo, Zlatanu svaka cast, dodji ljudino uzmi klub pa da vidimo sta ces napraviti sa svojom taktikom u sredini, treba nam takvih revolucionara poput njega da podignu kvalitet trenera jer oni su najveca boljka i to sto se omladini ne daje sansa.
Što se tiče infrastrukture mislim da je suvišno pričati
slika
slika
slika
slika
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, FCUM, JavierBosnia i 44 gosta.