Ko će ispasti iz lige 2015/16

Ko će ispasti iz lige 2015/16?

Anketa je završila: 30 maj 2016, 14:43.

Čelik
9
1%
Mladost DK
15
2%
Vitez
33
5%
Željeznicar
41
6%
Slavija
66
10%
Olimpic
60
9%
Rudar
120
17%
Travnik
113
16%
Borac
99
14%
Drina
131
19%
 
Ukupno glasova: 687

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Mancini » 17 maj 2016, 15:31

Vi se raspravljate sa Suljom ublehom i piromanom-tinejdžerom od 19 godina!?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Honorar
Postovi: 733
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Honorar » 17 maj 2016, 15:52

Klub ne postoji radi navijaca nego radi svrhe koju ispunjava a svrha Olimpica je u onome sto je neko prije mene vec objasnio tj omladinski pogon, sansa mladim igracima da dobace do PL i u svim segmentima osim upravo tog nekog navijackog dobrodosla konkurencija Zelji i Sarajevu. Ko ne misli tako nije Sarajlija.

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la PiromanBL » 17 maj 2016, 19:39

Honorar je napisao/la:Klub ne postoji radi navijaca nego radi svrhe koju ispunjava a svrha Olimpica je u onome sto je neko prije mene vec objasnio tj omladinski pogon, sansa mladim igracima da dobace do PL i u svim segmentima osim upravo tog nekog navijackog dobrodosla konkurencija Zelji i Sarajevu. Ko ne misli tako nije Sarajlija.
I da daje 6 bodova ostalim sarajevskim klubovima :urnebes: Sluze svrsi, neka ih, jel' :D
Mancini je napisao/la:i piromanom-tinejdžerom od 19 godina!?
Zaboravio si napomenuti da sam iz Borika takodje :kafa:

I ne morate se raspravljati, eto priznajem, Metaleghe je veci klub od Borca :smajli koji podriguje:
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la High » 17 maj 2016, 19:42

Svi u Prvu ligu RS-a jer je tu bolji fudbal od onog koji je u Premijer ligi.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la AnelZ » 17 maj 2016, 19:44

virtuoz je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Pa Olimpic je u prvom pretkolu LE protiv jedne Spartak Trnave imao posjetu od 2622 sto uopste nije lose.
Lose je. Ne da je lose,nego je katastrofalno. Ogroman grad, najveci uspjeh u povijesti kluba i opet se ne moze skupiti ni 3k ljudi. A i od tih 2622 nekih 80% je doslo samo zbog EL i to im je prvi i zadnji put u zivotu da gledaju Olimpica.
Koliko ljude zanima Olimpic dovoljno govori posjeta tijekom sezone, koja je najgora u i ovako losoj konkurenciji. Ako nista, barem je jednostavno dobiti tocan broj gledatelja, mogu se izbrojati u roku 2 minute ili izracunati formulom "50+ broj gostujucih navijaca" :mrgreen:

Sto se mene tice,klubovi koji nikoga ne zanimaju nemaju sta raditi u Premijer ligi BiH i nadam se da ce iz nje ispasti. Prvi od njih je Olimpic. Eto im druga liga pa nek tamo razvijaju djecu.
Da me netko ne bi krivo razumio, ako izbore ostanak u Premijer ligi na terenu onda naravno da trebaju ostati, to je jedini normalan kriterij. To da ispadnu iz lige je samo moja zelja, nazalost ove sezone neostvarena.
U prvom pretkolu LE se igralo 102 utakmice, a utakmica Olimpica je bila ~45. po posjeti. Ne znam, za klub koji ima najmanju prosjecnu posjetu u ligi ovo je za mene solidna brojka za prvo pretkolo LE koje sirom Evropu generise mizernu posjetu. U drugom pretkolu bi sigurno bila i nesto veca brojka. Ja sam takodjer bio taj dan na Kosevu i podrzao Olimpic i atmosfera je bila odlicna jer je bilo ocito da su ljudi koji su dosli na stadion tu zbog fudbala i nista vise, ali u Premijer ligi jednostavno nemam vremena ali niti povezanosti da pratim dva kluba.

Pa ne mogu u drugu ligu i razvijati djecu jer onda vecina te djece koja obecava ne bi ni pomislila da treniraju u Olimpicu ako vec nece moci igrati najveci rang omladinskih liga. Sta ces, malo smo razmazeni :D

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la FanVitez » 18 maj 2016, 11:10

PiromanBL je napisao/la:
virtuoz je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Pa Olimpic je u prvom pretkolu LE protiv jedne Spartak Trnave imao posjetu od 2622 sto uopste nije lose.
Lose je. Ne da je lose,nego je katastrofalno. Ogroman grad, najveci uspjeh u povijesti kluba i opet se ne moze skupiti ni 3k ljudi. A i od tih 2622 nekih 80% je doslo samo zbog EL i to im je prvi i zadnji put u zivotu da gledaju Olimpica.
Koliko ljude zanima Olimpic dovoljno govori posjeta tijekom sezone, koja je najgora u i ovako losoj konkurenciji. Ako nista, barem je jednostavno dobiti tocan broj gledatelja, mogu se izbrojati u roku 2 minute ili izracunati formulom "50+ broj gostujucih navijaca" :mrgreen:

Sto se mene tice,klubovi koji nikoga ne zanimaju nemaju sta raditi u Premijer ligi BiH i nadam se da ce iz nje ispasti. Prvi od njih je Olimpic. Eto im druga liga pa nek tamo razvijaju djecu.
Da me netko ne bi krivo razumio, ako izbore ostanak u Premijer ligi na terenu onda naravno da trebaju ostati, to je jedini normalan kriterij. To da ispadnu iz lige je samo moja zelja, nazalost ove sezone neostvarena.
Sarajevo ima dva kluba, Zelju i Sarajevo. Olimpic je vjestacki, visak, isto tipa igokee, krupe i takvih... Nema navijaca, i ulaganja u klub ce da prestanu izlaskom iz lige, i to je to. Sljedeca sezona ce biti mnogo gora od ove sto se tice kvalitete i klubova koji igraju, unatoc pricama. Olimpic, Vitez, Radnik, krupa, Metaleghe ili kako se vec pise... Nikakav pomak u kvaliteti na bolje. Liga RS ce maltene biti kvalitetnija, a Borac u ligi 12 sa TAKVIM “velikim imenima“ nema potrebe da igra. Cuj krupa, Metaleghe, Olimpic, LIGA 12, ej! Neka vam lige kad je takva kakva je, nama ne treba.

Da ste valjali kurcu,pobijedili bi nas zadnje kolo i ostali bi...dosli ste u egal situaciju za ostanak,a svi znamo na koji nacin,jer bi odavno vec otpisani bili..Vi ste rak rana bh nogometa,osim dobre posjete cime se to imate pohvaliiti? Placali napadaca 4500KM ,a on gola nije dao..to je dobar rad u klubu,kvalitet mozda ste pokazali ove sezone? duzni i bogu i narodu..Prvo pocistite svoje dvoriste pa seri po drugima! Pogleedaj nasu posjetu ove sezone,solidno za manji gradic,pametno se ulaze u klub,marketing odlican,stadion taman,ove sezone ce se raditi na natkrivanju tribine,semafor,novi travnjak..Gostoprimstvo na nivou..uglavnom ulaze se,a narod to prepoznaje..Ove sezone u dvije tri utakmice smo losi bili,celik nas ubio jedino,i sarajevo po rezultatu(ali tko je gledao zna da smo imali dosta prilika,samo losija ekipa bila u prvoj polusezoni) u ostalim svim smo bili tvrd orah.. Osim imenaa i navijaca u ligi 12 vi s takvom situacijom u klubu nikako kvalitetom ne mozete ligu unaprijediti.. Iduce sezone cemo biti jos jaci,a ti pati u Rs ligi prvaka,cuj rs liga ce jaca biti od lige 12... Jadan nebio popij Nektar i smiri zivce,pa se vidimo valjda ubrzo u PL!
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la NYKnicks Fan » 18 maj 2016, 11:26

PiromanBL je napisao/la:
virtuoz je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Pa Olimpic je u prvom pretkolu LE protiv jedne Spartak Trnave imao posjetu od 2622 sto uopste nije lose.
Lose je. Ne da je lose,nego je katastrofalno. Ogroman grad, najveci uspjeh u povijesti kluba i opet se ne moze skupiti ni 3k ljudi. A i od tih 2622 nekih 80% je doslo samo zbog EL i to im je prvi i zadnji put u zivotu da gledaju Olimpica.
Koliko ljude zanima Olimpic dovoljno govori posjeta tijekom sezone, koja je najgora u i ovako losoj konkurenciji. Ako nista, barem je jednostavno dobiti tocan broj gledatelja, mogu se izbrojati u roku 2 minute ili izracunati formulom "50+ broj gostujucih navijaca" :mrgreen:

Sto se mene tice,klubovi koji nikoga ne zanimaju nemaju sta raditi u Premijer ligi BiH i nadam se da ce iz nje ispasti. Prvi od njih je Olimpic. Eto im druga liga pa nek tamo razvijaju djecu.
Da me netko ne bi krivo razumio, ako izbore ostanak u Premijer ligi na terenu onda naravno da trebaju ostati, to je jedini normalan kriterij. To da ispadnu iz lige je samo moja zelja, nazalost ove sezone neostvarena.
Sarajevo ima dva kluba, Zelju i Sarajevo. Olimpic je vjestacki, visak, isto tipa igokee, krupe i takvih... Nema navijaca, i ulaganja u klub ce da prestanu izlaskom iz lige, i to je to. Sljedeca sezona ce biti mnogo gora od ove sto se tice kvalitete i klubova koji igraju, unatoc pricama. Olimpic, Vitez, Radnik, krupa, Metaleghe ili kako se vec pise... Nikakav pomak u kvaliteti na bolje. Liga RS ce maltene biti kvalitetnija, a Borac u ligi 12 sa TAKVIM “velikim imenima“ nema potrebe da igra. Cuj krupa, Metaleghe, Olimpic, LIGA 12, ej! Neka vam lige kad je takva kakva je, nama ne treba.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Galion » 18 maj 2016, 11:31

Eno meni prijatelji iz Širokobrješke mladosti kažu da je međužupanijska HBŽ/ŽZH još jača

Avatar
club21
Postovi: 1747
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la club21 » 18 maj 2016, 11:42

Galion je napisao/la:Eno meni prijatelji iz Širokobrješke mladosti kažu da je međužupanijska HBŽ/ŽZH još jača
:urnebes:

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la PiromanBL » 18 maj 2016, 22:39

FanVitez je napisao/la: Da ste valjali kurcu,pobijedili bi nas zadnje kolo i ostali bi...dosli ste u egal situaciju za ostanak,a svi znamo na koji nacin,jer bi odavno vec otpisani bili..Vi ste rak rana bh nogometa,osim dobre posjete cime se to imate pohvaliiti? Placali napadaca 4500KM ,a on gola nije dao..to je dobar rad u klubu,kvalitet mozda ste pokazali ove sezone? duzni i bogu i narodu..Prvo pocistite svoje dvoriste pa seri po drugima! Pogleedaj nasu posjetu ove sezone,solidno za manji gradic,pametno se ulaze u klub,marketing odlican,stadion taman,ove sezone ce se raditi na natkrivanju tribine,semafor,novi travnjak..Gostoprimstvo na nivou..uglavnom ulaze se,a narod to prepoznaje..Ove sezone u dvije tri utakmice smo losi bili,celik nas ubio jedino,i sarajevo po rezultatu(ali tko je gledao zna da smo imali dosta prilika,samo losija ekipa bila u prvoj polusezoni) u ostalim svim smo bili tvrd orah.. Osim imenaa i navijaca u ligi 12 vi s takvom situacijom u klubu nikako kvalitetom ne mozete ligu unaprijediti.. Iduce sezone cemo biti jos jaci,a ti pati u Rs ligi prvaka,cuj rs liga ce jaca biti od lige 12... Jadan nebio popij Nektar i smiri zivce,pa se vidimo valjda ubrzo u PL!
Ja licno nisam zaduzio klub ni pfeniga, ne trebas to meni pricati, i znam bolje od tebe deset puta stanje u klubu, sta, ko,kako, otkada, itd. Reci mi ako hoces da ti objasnim u PP. Da su ljudi koji se razumiju u sport, koji znaju sta Borac znaci Banja Luci, koji nisu politicki i stranacki uhljebi koji od Borca otkidaju komade za sebi u dzep, takodje, stvarajuci neki tamo seoski FK krupanj, u foteljama Borca i grada, kao i da ti iz fotelja znaju dovesti prave igrace, i da takvo stanje nije od rata, svake godine bi se borili za titulu. Tako da tisina, sretno sljedece sezone u ligi i jos jednom, TISINA!
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

Honorar
Postovi: 733
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Honorar » 19 maj 2016, 21:46

E 'aj ne kmeci, cao Borac....

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Rokoko87 » 19 maj 2016, 21:47

Aj Bojac
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

WolfOfWallStreet
Postovi: 350
Pridružen/a: 14 maj 2016, 10:06
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la WolfOfWallStreet » 20 maj 2016, 08:59

Galion je napisao/la:Eno meni prijatelji iz Širokobrješke mladosti kažu da je međužupanijska HBŽ/ŽZH još jača
Ustavno je HBK/ZHK :kafa:

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Galion » 20 maj 2016, 11:08

WolfOfWallStreet je napisao/la:
Galion je napisao/la:Eno meni prijatelji iz Širokobrješke mladosti kažu da je međužupanijska HBŽ/ŽZH još jača
Ustavno je HBK/ZHK :kafa:
Ustavno može bit samo Kanton br. 10/HBŽ/ZHK/ŽZH :kafa:

WolfOfWallStreet
Postovi: 350
Pridružen/a: 14 maj 2016, 10:06
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la WolfOfWallStreet » 20 maj 2016, 12:06

Galion je napisao/la:
WolfOfWallStreet je napisao/la:
Galion je napisao/la:Eno meni prijatelji iz Širokobrješke mladosti kažu da je međužupanijska HBŽ/ŽZH još jača
Ustavno je HBK/ZHK :kafa:
Ustavno može bit samo Kanton br. 10/HBŽ/ZHK/ŽZH :kafa:
Doduse ustavno je Kanton br.10/ZHK. Riječ Županija se ne odnosi na administrativnu podjelu FBiH :kafa:

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Galion » 20 maj 2016, 12:17

Kanton i županija je isto samo na drugom jeziku. Pa i savez je NFSBiH, nije ni FSBiH ni NSBiH, sva 3 jezika i oba pisma su jednako vrijedna.

WolfOfWallStreet
Postovi: 350
Pridružen/a: 14 maj 2016, 10:06
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la WolfOfWallStreet » 20 maj 2016, 12:20

Galion je napisao/la:Kanton i županija je isto samo na drugom jeziku. Pa i savez je NFSBiH, nije ni FSBiH ni NSBiH, sva 3 jezika i oba pisma su jednako vrijedna.
Vjerovatno jedna od najpoznatijih odluka Ustavnog suda BiH koju državni službenici svakodnevno ignorišu je ona o neustavnosti naziva županija i guverner. Naime još 2001. godine Ustavni sud BiH je potvrdio presudu Ustavnog suda FBiH i odlučio da je ustavni naziv za administrativnu jedinicu kanton i da njime upravlja predsjednik. Istom odlukom su nazivi županija i guverner, koje preferiraju kantoni sa hrvatskom većinom, proglašeni neustavnim.

Ne kažem ja da nisu vrijedni, nego eto ti kako je.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la High » 21 maj 2016, 15:49

Još se ne mogu pomiriti sa faktom da je ispao velikan poput Borca.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la PiromanBL » 21 maj 2016, 17:13

High, Rokoko i jos poneki ne znaju vec nekoliko dana nista drugo da napisu osim da je Borac ispao. Proce ih groznica valjda kad pocne sljedeca sezona, do tad cemo trpiti njihov teror dok ih administratori ne banuju.
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la jovanmaksimovic » 23 maj 2016, 15:00

High je napisao/la:Još se ne mogu pomiriti sa faktom da je ispao velikan poput Borca.
bez brige, vratice se oni da pojacaju radnik i krupu sljedece godine... tako kazu... jer ipak je jedan entitet ugrozen... :kafa:
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, donDondon, FoSte95, Kamaga11 i 29 gostiju.