NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Android » 15 apr 2017, 11:25

Imamo i vidovnjake na forumu... Sta ti bolan znas sta ce biti sa Sirokim, drzi se svog kluba i brinite se kako cete vratiti milijunske dugove, postenjacine

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Alban » 15 apr 2017, 12:30

Android je napisao/la:Imamo i vidovnjake na forumu... Sta ti bolan znas sta ce biti sa Sirokim, drzi se svog kluba i brinite se kako cete vratiti milijunske dugove, postenjacine

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ne treba biti vidovnjak pa skontati sta slijedi, realno u padu ste vec godinu - dvije, a ako ne bude Evrope hm... Mrka kapa.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 15 apr 2017, 14:04

Alban je napisao/la:
Android je napisao/la:Imamo i vidovnjake na forumu... Sta ti bolan znas sta ce biti sa Sirokim, drzi se svog kluba i brinite se kako cete vratiti milijunske dugove, postenjacine

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ne treba biti vidovnjak pa skontati sta slijedi, realno u padu ste vec godinu - dvije, a ako ne bude Evrope hm... Mrka kapa.
Predstavnik kluba sa vise milijunskim dugovima, govori klubu bez marke dugovanja, da ce propast. Pa kralju moj mi mozemo propadat jos 10god taman mozda tada cemo doc na vas nivo. Koji lik u pm. Uzas jedan. Kazes ispast cemo iz kupa. Moli da prodjemo, pa da neizadje prvih. 11 na BP. Kako igrate i sa nasim juniorima ce te imat pune ruke posla. Ajde vozdra
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 15 apr 2017, 14:23

Alban je napisao/la:
Android je napisao/la:Imamo i vidovnjake na forumu... Sta ti bolan znas sta ce biti sa Sirokim, drzi se svog kluba i brinite se kako cete vratiti milijunske dugove, postenjacine

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ne treba biti vidovnjak pa skontati sta slijedi, realno u padu ste vec godinu - dvije, a ako ne bude Evrope hm... Mrka kapa.
O čemu ti pričaš? Da li imaš ikakav argument ili ne? Naravno da nemaš jer pojam nemaš o našoj situaciji! Mi smo za sponzora dobili FEAL tvrtku koja godišnje prihoduje 200-300 miliona KM dobit (!!!). Već sam na našoj temi pisao dogodine se slavi 70 godina kluba ide se na naslov svim silama i već se sad zna da novac za iduću sezonu NIJE PROBLEM!!! Da ovu je bilo turbulencija i sve je sređeno nitko nije od ove sezone dramu pravio. Pričaš o klubu koji do sada igrao 6 finala Kupa Bih 2 puta osvoji, koji je 2 puta bio prvak BiH 5 puta viceprvak! Klubu koji ima najviše nastupa u EU natjecanjima, koji ima jedan od najboljih stadiona u državi! Vlastiti kamp, 0 KM duga i ti se stavljaš nama pamet soliti gdje ćemo dogodine biti a pojma nemaš o situaciji (kao što mi nemamo o Čeliku ali iz medija vidim da nije nimalo bajna) u našem klubu i još nama “pametuješ“ o svemu! Moli Boga da danas dobijemo i pokri se po ušima tek kad dostignete našu razinu možeš se javiti! A ta namještanja/puštanja prije su pratila sve klubove, danas su se svela na minimum to što vama danas treba 1 pa od muhe pravite slona vaša je stvar. Vama sve najbolje u borbi za opstanak al budi malo realniji i ugledaj se na pojedine forumaše sa vašeg PDF-a!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Alban » 15 apr 2017, 17:43

UstanikSBII je napisao/la:
Alban je napisao/la:
Android je napisao/la:Imamo i vidovnjake na forumu... Sta ti bolan znas sta ce biti sa Sirokim, drzi se svog kluba i brinite se kako cete vratiti milijunske dugove, postenjacine

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ne treba biti vidovnjak pa skontati sta slijedi, realno u padu ste vec godinu - dvije, a ako ne bude Evrope hm... Mrka kapa.
O čemu ti pričaš? Da li imaš ikakav argument ili ne? Naravno da nemaš jer pojam nemaš o našoj situaciji! Mi smo za sponzora dobili FEAL tvrtku koja godišnje prihoduje 200-300 miliona KM dobit (!!!). Već sam na našoj temi pisao dogodine se slavi 70 godina kluba ide se na naslov svim silama i već se sad zna da novac za iduću sezonu NIJE PROBLEM!!! Da ovu je bilo turbulencija i sve je sređeno nitko nije od ove sezone dramu pravio. Pričaš o klubu koji do sada igrao 6 finala Kupa Bih 2 puta osvoji, koji je 2 puta bio prvak BiH 5 puta viceprvak! Klubu koji ima najviše nastupa u EU natjecanjima, koji ima jedan od najboljih stadiona u državi! Vlastiti kamp, 0 KM duga i ti se stavljaš nama pamet soliti gdje ćemo dogodine biti a pojma nemaš o situaciji (kao što mi nemamo o Čeliku ali iz medija vidim da nije nimalo bajna) u našem klubu i još nama “pametuješ“ o svemu! Moli Boga da danas dobijemo i pokri se po ušima tek kad dostignete našu razinu možeš se javiti! A ta namještanja/puštanja prije su pratila sve klubove, danas su se svela na minimum to što vama danas treba 1 pa od muhe pravite slona vaša je stvar. Vama sve najbolje u borbi za opstanak al budi malo realniji i ugledaj se na pojedine forumaše sa vašeg PDF-a!
Ako nema istine u mojoj prici onda ne vidim razlog zasto se toliko pravdas. Sretno danas
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Alban » 15 apr 2017, 18:00

Evolve je napisao/la:
Alban je napisao/la:
Android je napisao/la:Imamo i vidovnjake na forumu... Sta ti bolan znas sta ce biti sa Sirokim, drzi se svog kluba i brinite se kako cete vratiti milijunske dugove, postenjacine

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ne treba biti vidovnjak pa skontati sta slijedi, realno u padu ste vec godinu - dvije, a ako ne bude Evrope hm... Mrka kapa.
Predstavnik kluba sa vise milijunskim dugovima, govori klubu bez marke dugovanja, da ce propast. Pa kralju moj mi mozemo propadat jos 10god taman mozda tada cemo doc na vas nivo. Koji lik u pm. Uzas jedan. Kazes ispast cemo iz kupa. Moli da prodjemo, pa da neizadje prvih. 11 na BP. Kako igrate i sa nasim juniorima ce te imat pune ruke posla. Ajde vozdra
Smijesan si, naravno da cete ispasti iz kupa sta je tu cudno, a imam pravo da mislim i kazem, a da nikog ne vrijedjam, to sto vas boli to sto sam napisao i sto ste i sami svjesni vasih padova to nije moj problem. Ponavljam, imate priliku da dokazete da ste ozbiljan klub danasnjom casnom igrom, a ne skidanjem gaca. Ponavljam sretno danas. :cool:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Orjuna » 15 apr 2017, 18:37

Ti si psihički bolesnik ;)
...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Alban » 15 apr 2017, 18:42

Orjuna je napisao/la:Ti si psihički bolesnik ;)
To ti zavrsio psihologiju u Sirokom, smijesan si :cool:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Alban » 15 apr 2017, 19:51

Dabogda ispali iz kupa idioti prodani.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la anonymousHD » 15 apr 2017, 19:52

Treba vas izbaciti iz lige. Dno dna.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la JonSnow » 15 apr 2017, 19:52

Alban je napisao/la:Dabogda ispali iz kupa idioti prodani.
Smiri se sinko. Sami smo si krivi, štimali oni ili ne imali smo prilika da se izvučemo.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Rigoletto » 15 apr 2017, 19:54

bravo! :bih:
goveđigulašmajka

Avatar
avenija
Postovi: 13635
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la avenija » 15 apr 2017, 20:52

96BadBoy je napisao/la:Sta ti je bolan,kakvo pustanje,pobjeda ne dolazi u pitanje,citiraj me slobodno sutra kad utakmica zavrsi.
:lol: :lol: :rol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 15 apr 2017, 20:57

avenija je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Sta ti je bolan,kakvo pustanje,pobjeda ne dolazi u pitanje,citiraj me slobodno sutra kad utakmica zavrsi.
:lol: :lol: :rol:
U zenicu dolazimo po bodove :D nema sklanjanja.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 15 apr 2017, 20:57

Vidi avenije, nema đe ga nema, ko đubar po njivi.
NK Široki Brijeg

Avatar
avenija
Postovi: 13635
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la avenija » 15 apr 2017, 21:05

maxmore je napisao/la:
avenija je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Sta ti je bolan,kakvo pustanje,pobjeda ne dolazi u pitanje,citiraj me slobodno sutra kad utakmica zavrsi.
:lol: :lol: :rol:
U zenicu dolazimo po bodove :D nema sklanjanja.
Necete se ni vratiti :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la 96BadBoy » 15 apr 2017, 21:20

avenija je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Sta ti je bolan,kakvo pustanje,pobjeda ne dolazi u pitanje,citiraj me slobodno sutra kad utakmica zavrsi.
:lol: :lol: :rol:
Ma zaebavam se ja malo :lol:
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 15 apr 2017, 21:28

avenija je napisao/la:
maxmore je napisao/la:
avenija je napisao/la: :lol: :lol: :rol:
U zenicu dolazimo po bodove :D nema sklanjanja.
Necete se ni vratiti :mrgreen:
Brrr noge mi se posijekle. Hehehe Druga liga opasni... ono idete :thumbdown:
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la MMM » 15 apr 2017, 21:29

:tokralju: Dosta su mržnje prosipali po vama.
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 16 apr 2017, 10:29

budite nježni :D

slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bagniadiluca, Cap13, zlo87 i 80 gostiju.