NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 07 dec 2015, 15:15

Evo tema za raspravljanje :)
NK Široki Brijeg

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg ( opće diskusije )

Post Postao/la Ugrovacaboy » 07 dec 2015, 15:28

Tari!!!



Do you have a problem? We have the solution for you: Smith & Wesson :-)

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg ( opće diskusije )

Post Postao/la Evolve » 07 dec 2015, 15:31

Ugrovacaboy je napisao/la:Tari!!!



Do you have a problem? We have the solution for you: Smith & Wesson :-)
Opletiii :njanjanja:

Ja sam dodao par tema koje su "Must have" nek ko doda jos sta bi nam falilo.

Jos jedno veliko,hvala adminu!
NK Široki Brijeg


Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg ( opće diskusije )

Post Postao/la Android » 07 dec 2015, 17:13

Evolve je napisao/la:
Ugrovacaboy je napisao/la:Tari!!!



Do you have a problem? We have the solution for you: Smith & Wesson :-)
Opletiii :njanjanja:

Ja sam dodao par tema koje su "Must have" nek ko doda jos sta bi nam falilo.

Jos jedno veliko,hvala adminu!
Dosta je ovo, nema potrebe za otvaranjem dodatnih tema ;)
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Britvica
Postovi: 202
Pridružen/a: 13 mar 2015, 17:54
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg ( opće diskusije )

Post Postao/la Britvica » 07 dec 2015, 18:19

Šta je više s Pandžom pa ga odavno nismo vidjeli na terenu, kao da je bez noge ostao a ne ozljedio. Jel počeo s trenizima il još miruje?

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg ( opće diskusije )

Post Postao/la Android » 07 dec 2015, 18:31

Igra je protiv Viteza, izasao na poluvremenu... Sad jel opet neka ozljeda u pitanju ne znam, cudno je skroz
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg ( opće diskusije )

Post Postao/la Ugrovacaboy » 08 dec 2015, 10:30

Britvica je napisao/la:Šta je više s Pandžom pa ga odavno nismo vidjeli na terenu, kao da je bez noge ostao a ne ozljedio. Jel počeo s trenizima il još miruje?
Pandža čeka priliku, kako igraju oba Slavka trebat će se potrudit. Mislim da će to sve biti puno bolje kada cijela momčad prođe pripreme skupa. Pa većinu igrača smo dovodili u hodu... Sesar, Crnov, Krstanović, Ayaji, pa Baraban se opravio prije mjesec dana kao Pandža i Kresinger.
Auuuu nemogu dočekat proljeće.... :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 08 dec 2015, 11:01

Ugrovacaboy je napisao/la:Sad kad sam se ohladio i znam da mi neće odgovarat neki koji isključivo žele ovaj klub vidjeti kako se raspada i slično.
1. Ovdje sam se registrirao isključivo kako bih odagnao laži ili polu istine vezane uz moj klub, od strane vlastitih ili suparničkih navijača, simpatizera.
2. NK Široki Brijeg od dana kad je počeo igrati Premijer ligu BiH, (ranije podatke nemam) nikad nije imao duga prema poreznoj upravi, socijalnom zdravstvenom kao ni prema bivšim i sadašnjim igračima ove države. Ovo govorim isključivo jer nam neki prebacuju kako ne volimo Bosnu i Hercegovinu! Volimo mi gospodo BiH itekako jer ju plaćamo ... A vi je volite samo deklarativno, pjevate joj pjesmice, urlate a ne plaćate joj ništa ili mrvice (vidi porezna i ina dugovanja). Nama se ne sviđa političko uređenje BiH ali to je tema za neke druge forume.
3. Prebacuju nam kako smo fašisti i rasisti te da druge nacionalnosti ne igraju u Širokom Brijegu (52 brazilca, 7 nigerijaca, 2 kamerunca, 1 belgijanac, 2 albanaca itd.). To što ne igraju druge nacionalnosti iz BIH, isključiva je odluka uprave kluba, i ja se s njom ne slažem, ali uprava ima svoje razloge i to isto poštujem. Kao što neki mjenjaju grb ili pred naziv sa NK u FK je isključivo njihova odluka i ja je moram poštovati. Na tribinama NK ŠB ne hukaju suparničkim igračima a navijači (ne simpatizeri, oni su ti koji su povremeno tu plate 5km i rade što god žele) mog kluba navijaju isključivo za Široki Brijeg a ne protiv drugog kluba imati će moju podršku.
4. Nk Široki Brijeg je stabilan jer već ima proračun za iduće 3 godine. Znači radi se dugoročno i troši se koliko se ima a ne daj danas sutra ćemo vidjet. Svake godine ulažemo u infrastrukturu, akademiju imamo od 2000 godine, (dovodimo djecu iz cijele BiH ovdje se školuju i imaju spavanje hranu itd.)
5. Ne moraju svi ostali navijači volit Široki to je nemoguće, ali nas moraju poštovat. Dali smo više djece u repku BiH nego neki "veliki" BiH klubovi.
6. 13 godina za redom smo se kvalficirali u UEFA natjecanja. Imamo stadion sa kategorijom 3 (najveća je 4), to znači da bi smo mogli igrati uz zamolbu EL...


LIJEP POZDRAV iz ŠIROKOG BRIJEGA :thumbup:
Extra tekst, samo bih dodao cisto da ti znas da je kategorija 5 najveca i najbolja dok 3 zvjezdice imaju Pecara, Bilino Polje i Koševo sto nazalost nije dovoljno za grupne faze EL ali bi Uefa mogla progledati kroz prste kao sto je Rijeci.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Ugrovacaboy » 08 dec 2015, 14:50

MortemHz je napisao/la:
Ugrovacaboy je napisao/la:Sad kad sam se ohladio i znam da mi neće odgovarat neki koji isključivo žele ovaj klub vidjeti kako se raspada i slično.
1. Ovdje sam se registrirao isključivo kako bih odagnao laži ili polu istine vezane uz moj klub, od strane vlastitih ili suparničkih navijača, simpatizera.
2. NK Široki Brijeg od dana kad je počeo igrati Premijer ligu BiH, (ranije podatke nemam) nikad nije imao duga prema poreznoj upravi, socijalnom zdravstvenom kao ni prema bivšim i sadašnjim igračima ove države. Ovo govorim isključivo jer nam neki prebacuju kako ne volimo Bosnu i Hercegovinu! Volimo mi gospodo BiH itekako jer ju plaćamo ... A vi je volite samo deklarativno, pjevate joj pjesmice, urlate a ne plaćate joj ništa ili mrvice (vidi porezna i ina dugovanja). Nama se ne sviđa političko uređenje BiH ali to je tema za neke druge forume.
3. Prebacuju nam kako smo fašisti i rasisti te da druge nacionalnosti ne igraju u Širokom Brijegu (52 brazilca, 7 nigerijaca, 2 kamerunca, 1 belgijanac, 2 albanaca itd.). To što ne igraju druge nacionalnosti iz BIH, isključiva je odluka uprave kluba, i ja se s njom ne slažem, ali uprava ima svoje razloge i to isto poštujem. Kao što neki mjenjaju grb ili pred naziv sa NK u FK je isključivo njihova odluka i ja je moram poštovati. Na tribinama NK ŠB ne hukaju suparničkim igračima a navijači (ne simpatizeri, oni su ti koji su povremeno tu plate 5km i rade što god žele) mog kluba navijaju isključivo za Široki Brijeg a ne protiv drugog kluba imati će moju podršku.
4. Nk Široki Brijeg je stabilan jer već ima proračun za iduće 3 godine. Znači radi se dugoročno i troši se koliko se ima a ne daj danas sutra ćemo vidjet. Svake godine ulažemo u infrastrukturu, akademiju imamo od 2000 godine, (dovodimo djecu iz cijele BiH ovdje se školuju i imaju spavanje hranu itd.)
5. Ne moraju svi ostali navijači volit Široki to je nemoguće, ali nas moraju poštovat. Dali smo više djece u repku BiH nego neki "veliki" BiH klubovi.
6. 13 godina za redom smo se kvalficirali u UEFA natjecanja. Imamo stadion sa kategorijom 3 (najveća je 4), to znači da bi smo mogli igrati uz zamolbu EL...


LIJEP POZDRAV iz ŠIROKOG BRIJEGA :thumbup:
Extra tekst, samo bih dodao cisto da ti znas da je kategorija 5 najveca i najbolja dok 3 zvjezdice imaju Pecara, Bilino Polje i Koševo sto nazalost nije dovoljno za grupne faze EL ali bi Uefa mogla progledati kroz prste kao sto je Rijeci.
U pravu si samo kategorija 4 je dovoljna za Ligu prvaka. S tim da kategorija 5 su stadioni koji su u nas gotovo na granici sa pameću, razne arene preko 50 000 gledatelja, hahaha toliko ih se u nas skupi na cijloj sezoni :lol:

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 12 dec 2015, 18:59

Španjolska, Češka i Turska.... Uh moglo je i bolje :D
NK Široki Brijeg

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 05 jan 2016, 15:26

http://www.nk-sirokibrijeg.com/index.ph ... za-javnost

nije mi bas jasno gdje cete ovo stavit na sl stranicu. treba stajat iza svog covjeka, mislim u ovim slucajevima "zapovjedne odgovornosti", ali ipak nije za stranice kluba.

posebno ako vise nije predsjednik...

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jan 2016, 14:24

Pozz momci...Zna li netko od vas kako se pokazao onaj program InStat za praćenje i analizu utakmica i igrača, je li od kakve pomoći Slavi i njegovom stožeru.Zrinjski bi trebao potpisati za koji dan sa njima ugovor a vidim na stranici ove tvrtke da je vaš klub njihov jedini klijent iz PL BiH...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
brig
Postovi: 2211
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la brig » 18 jan 2016, 19:06

PiazzaGrande je napisao/la:Pozz momci...Zna li netko od vas kako se pokazao onaj program InStat za praćenje i analizu utakmica i igrača, je li od kakve pomoći Slavi i njegovom stožeru.Zrinjski bi trebao potpisati za koji dan sa njima ugovor a vidim na stranici ove tvrtke da je vaš klub njihov jedini klijent iz PL BiH...
prvi put čujem
pitajte u klubu

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jan 2016, 19:17

brig je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Pozz momci...Zna li netko od vas kako se pokazao onaj program InStat za praćenje i analizu utakmica i igrača, je li od kakve pomoći Slavi i njegovom stožeru.Zrinjski bi trebao potpisati za koji dan sa njima ugovor a vidim na stranici ove tvrtke da je vaš klub njihov jedini klijent iz PL BiH...
prvi put čujem
pitajte u klubu
:) tnx
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 19 jan 2016, 14:06

PiazzaGrande je napisao/la:Pozz momci...Zna li netko od vas kako se pokazao onaj program InStat za praćenje i analizu utakmica i igrača, je li od kakve pomoći Slavi i njegovom stožeru.Zrinjski bi trebao potpisati za koji dan sa njima ugovor a vidim na stranici ove tvrtke da je vaš klub njihov jedini klijent iz PL BiH...
nadam se da to nije onaj koji ima dinamo ? :lol:

damirc
Postovi: 267
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:01
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la damirc » 25 feb 2016, 16:09

Škripari hocete li doci na utakmicu, ili ce te po ko zna koji put vas klub gledati na TV-u kada gostuje

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Android » 25 feb 2016, 16:10

Imas stranicu Skripara na Facebooku i pitaj ih, na forumu se ne postavljaju takva pitanja
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 03 mar 2016, 17:57

koga ima , koga nema za nedjelju? :/

ocekujem glatku dvicu. s.m. je ipak veca neznalica od v.m.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 03 mar 2016, 18:05

FaustinoAsprilla je napisao/la:koga ima , koga nema za nedjelju? :/

ocekujem glatku dvicu. s.m. je ipak veca neznalica od v.m.
Svi ga imamo, sto se nas tice.
NK Široki Brijeg

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kamaga11, Riki10HZ i 21 gost.