NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 16 apr 2017, 11:25

Sretan Uskrs Evolve i ostali fini ljudi sa vase teme, sve najbolje vama i vasim porodicama
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la penke » 16 apr 2017, 11:55

Izbacit Zelju iz kupa i krenut lagano ka novom trofeju,pa za vikend Celika poslat u drugu ligu u sred Bilinog Polja :D
Samo jedno ime

josip3
Postovi: 229
Pridružen/a: 04 nov 2014, 20:23
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la josip3 » 16 apr 2017, 12:56

penke je napisao/la:Izbacit Zelju iz kupa i krenut lagano ka novom trofeju,pa za vikend Celika poslat u drugu ligu u sred Bilinog Polja :D
:clap: :clap: :clap:

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la mikel48 » 16 apr 2017, 13:47

MortemHz je napisao/la:Sretan Uskrs Evolve i ostali fini ljudi sa vase teme, sve najbolje vama i vasim porodicama
HVALA
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 20 apr 2017, 16:07

PERO1234 je napisao/la:
Android je napisao/la:Glavne igrace ne treba voditi u Zenicu, ne treba ih se izloziti mesarima, sluzit ce se svim i svacim da dobiju

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Sada treba najjaci sastav. Bili su mi dragi ali nakon proslog kola tek vidim na cemu smo.
@Pero
Supak jedan prije godinu dana Celik je izvao najbolji sastav i pobijedio Zelju kuci sa kojim smo parakticno izbacili Zelju iz Evrope a vama pomogli da izborite Evropu. I nismo to uradili zato sto smo zeljeli izbaci Zelju a pomoci vama. Uradili bi isto i da su utakmice bile obrnute jer smo uzeli bodove i Zrinjskom i vama u gostima kojima su pomogle Zelji. Poenta je da mi igramo posteno kad nam treba i ne treba i to je sve sto Celik trazi od ostali. Niko nije reko da se nag.uzite u Zenici vec da se ne naguzite Jajcu a niko me nece ubijediti da u 3 utakmice Siroki i Zrinjski gola nisu dali Jajcu dok su ovi igrali tika taku. LP

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 20 apr 2017, 16:10

KenoRob je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:
Android je napisao/la:Glavne igrace ne treba voditi u Zenicu, ne treba ih se izloziti mesarima, sluzit ce se svim i svacim da dobiju

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Sada treba najjaci sastav. Bili su mi dragi ali nakon proslog kola tek vidim na cemu smo.
@Pero
Supak jedan prije godinu dana Celik je izvao najbolji sastav i pobijedio Zelju kuci sa kojim smo parakticno izbacili Zelju iz Evrope a vama pomogli da izborite Evropu. I nismo to uradili zato sto smo zeljeli izbaci Zelju a pomoci vama. Uradili bi isto i da su utakmice bile obrnute jer smo uzeli bodove i Zrinjskom i vama u gostima kojima su pomogle Zelji. Poenta je da mi igramo posteno kad nam treba i ne treba i to je sve sto Celik trazi od ostali. Niko nije reko da se nag.uzite u Zenici vec da se ne naguzite Jajcu a niko me nece ubijediti da u 3 utakmice Siroki i Zrinjski gola nisu dali Jajcu dok su ovi igrali tika taku. LP
To sto te nitko ne moze razuvjerit od tih budalastina(posebno o utakmici sa Zrinjskim) dovoljno govori o tvojoj inteligenciji :)

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 20 apr 2017, 16:28

KenoRob je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:
Android je napisao/la:Glavne igrace ne treba voditi u Zenicu, ne treba ih se izloziti mesarima, sluzit ce se svim i svacim da dobiju

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Sada treba najjaci sastav. Bili su mi dragi ali nakon proslog kola tek vidim na cemu smo.
@Pero
Supak jedan prije godinu dana Celik je izvao najbolji sastav i pobijedio Zelju kuci sa kojim smo parakticno izbacili Zelju iz Evrope a vama pomogli da izborite Evropu. I nismo to uradili zato sto smo zeljeli izbaci Zelju a pomoci vama. Uradili bi isto i da su utakmice bile obrnute jer smo uzeli bodove i Zrinjskom i vama u gostima kojima su pomogle Zelji. Poenta je da mi igramo posteno kad nam treba i ne treba i to je sve sto Celik trazi od ostali. Niko nije reko da se nag.uzite u Zenici vec da se ne naguzite Jajcu a niko me nece ubijediti da u 3 utakmice Siroki i Zrinjski gola nisu dali Jajcu dok su ovi igrali tika taku. LP
Jednostavno čovjek misli da je centar svijeta svim navijačima Čelik i njihovi problemi. Prijatelju svatko gleda sebe i svoje probleme. Vi se treba te okrenuti sebi i svojoj borbi. Evo sad će Široki i protiv vas vjerojatno igrati sa “najlošim sastavom“ jer s nam misli usmjerene kako proći Želju! Isto tako je moguće da se desi i ako uđemo u finale Kupa! Pusti šuplje priče vi i onako ovisite samo o sebi!!!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 20 apr 2017, 16:31

Je.bem ja i vas i nas ako bude kakvog pustanja...

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 20 apr 2017, 16:56

KenoRob je napisao/la:Je.bem ja i vas i nas ako bude kakvog pustanja...
Kako ne možeš shvatiti to mi zbilja nije jasno! Nije to puštanje nego odmaranje igrača za srijedu i našu utakmicu sezone! Pa šta sad treba da zapnemo da se lomimo dobivamo kartone i nakraju postanemo “prvaci “ Lige za opstanak! Ako ti ne vidiš da je nama jedini smisao natjecanja do kraja Kup gdje koliko toliko možemo spasiti očajnu sezonu za nas, e onda je to tvoj problem! Ajde samo mi objasni šta mi imao od toga da zapnemo protiv svih i trošimo se i “ispušimo“ Kup natjecanje! Da za godinu dana će nam zenička publika dignut parolu zahvale, daj molim te ne budite naivni! Isto se svagdje radi kad su utakmice bez značaja odmara se ekipa za one koje ti mogu donijeti nešto, ali očito vi to ne može te prepoznati. Al ajde imate svoje probleme pa logično gledate samo sebe, imate 6 kola i 90% je u vašim rukama a vi najmanje pričate o sebi i svojoj igri!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 apr 2017, 18:03

Kad smo mi pobijedili Želju i vama pomogli,nadam se da ćete i vi odmarat igrače... :thumbup:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Sandokan87 » 20 apr 2017, 18:06

RZ88Adnan je napisao/la:Kad smo mi pobijedili Želju i vama pomogli,nadam se da ćete i vi odmarat igrače... :thumbup:
Eh eto kome ste pomagali, pomagali ste, Siroki protiv Viteza i Metalleghe-a odmarao 70% igraca iz prve ekipe a protiv vas najavili najjaci sastav! :clap: :clap: :clap: Zao mi je al na greskama se uci. Ali mislim da cete ipak na kraju ostvariti svoj cilj i ostati u ligi. Sretno
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 20 apr 2017, 18:08

Sandokan87 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Kad smo mi pobijedili Želju i vama pomogli,nadam se da ćete i vi odmarat igrače... :thumbup:
Eh eto kome ste pomagali, pomagali ste, Siroki protiv Viteza i Metalleghe-a odmarao 70% igraca iz prve ekipe a protiv vas najavili najjaci sastav! :clap: :clap: :clap: Zao mi je al na greskama se uci. Ali mislim da cete ipak na kraju ostvariti svoj cilj i ostati u ligi. Sretno
Protiv metalleghea je Siroki odmarao igrace?

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Zglavkar » 20 apr 2017, 18:10

Igrala im je (manje-više) prva postava.
Šta vam je ljudi, čini mi se da su svi prvo odlučili unaprijed da je to već prodano/poklonjeno, a onda traže potvrde... Umjesto obratno.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 20 apr 2017, 18:11

Zglavkar je napisao/la:Igrala im je (manje-više) prva postava.
Šta vam je ljudi, čini mi se da su svi prvo odlučili unaprijed da je to već prodano/poklonjeno, a onda traže potvrde... Umjesto obratno.
Upravo tako,ovi ljudi niti su gledali utakmicu,niti znaju koji igraci su bili na terenu,ali znaju da je to pušteno :crazy:

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Sandokan87 » 20 apr 2017, 18:11

4040deuce je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Kad smo mi pobijedili Želju i vama pomogli,nadam se da ćete i vi odmarat igrače... :thumbup:
Eh eto kome ste pomagali, pomagali ste, Siroki protiv Viteza i Metalleghe-a odmarao 70% igraca iz prve ekipe a protiv vas najavili najjaci sastav! :clap: :clap: :clap: Zao mi je al na greskama se uci. Ali mislim da cete ipak na kraju ostvariti svoj cilj i ostati u ligi. Sretno
Protiv metalleghea je Siroki odmarao igrace?
Moze meni pricati ko sta hoce, al da pobjedite Zelju u par dana i izgubite od Metalleghe-a tek tako i vi i Zrinjski je nesto nevjerovatno. Mene to ne narocito i ne interesuje ali mi nigdje s ligom dogurti necemo dok god se bude na ovaj nacin razmisljalo i dok god se spletke budu pravile.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Sandokan87 » 20 apr 2017, 18:13

Isti Zeljo je mogao naguz.... istog tog Celika prije par sezona kad je na Grbavici gostovao Laktasi, a nama ama bas nizasta nisu bili potrebni bodovi a da smo kojim slucajem igrali x sa tim Laktasima, Celik bi ispao a Laktasi ostali, ali eto primli su 4 komada i otisli su u prvu ligu rs.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 20 apr 2017, 18:18

Sandokan87 je napisao/la: Moze meni pricati ko sta hoce, al da pobjedite Zelju u par dana i izgubite od Metalleghe-a tek tako i vi i Zrinjski je nesto nevjerovatno. Mene to ne narocito i ne interesuje ali mi nigdje s ligom dogurti necemo dok god se bude na ovaj nacin razmisljalo i dok god se spletke budu pravile.
To je znaci nevjerojatno? A u svijetu,na zapadu,se svaki vikend desavaju iste stvari,ali to nije nevjerojatno? Barcelona je okrenula PSG-ovih 4:0,pa za vikend izgubi od Malage,to nije nevjerojatno? Da ne pricamo o Engleskoj gdje prakticki nema favorita. U njemackoj je Hoffenheim dobio Bayern,i to je nevjerojatno? Lopta je okrugla. Moze se dogoditi svasta,Metalleghe je uzelo bodove i Sarajevu,ali to se ne spominje jer ne ide u prilog vasoj teoriji. Los dan,manjak motivacije,manjak srece,neki sudacki previdi itd. itd. sve to utjece na konacni ishod. Ova liga je svakako po igrackom kvalitetu u par deka. Mi sa DRZAVOM necemo nigdje dogurati dok se bude razmisljalo jednosmjerno i subjektivno kao ti.

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la jozo121 » 20 apr 2017, 18:20

I ja mislim da nigdje nećemo dogurati ako se nekim klubovima opraštaju milijunski dugovi, prave im se nekakvi reprogrami, itd ... Okani se ti nas yebe se mene i za vas, i za Metalege, i za Vitez, nama je bitan samo kup i ništa više. Ne prijetite više nekim "sakaćenjima" ekipe u subotu, znaš i sam gdje dolazite zadnje kolo !
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Sandokan87 » 20 apr 2017, 18:23

4040deuce je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Moze meni pricati ko sta hoce, al da pobjedite Zelju u par dana i izgubite od Metalleghe-a tek tako i vi i Zrinjski je nesto nevjerovatno. Mene to ne narocito i ne interesuje ali mi nigdje s ligom dogurti necemo dok god se bude na ovaj nacin razmisljalo i dok god se spletke budu pravile.
To je znaci nevjerojatno? A u svijetu,na zapadu,se svaki vikend desavaju iste stvari,ali to nije nevjerojatno? Barcelona je okrenula PSG-ovih 4:0,pa za vikend izgubi od Malage,to nije nevjerojatno? Da ne pricamo o Engleskoj gdje prakticki nema favorita. U njemackoj je Hoffenheim dobio Bayern,i to je nevjerojatno? Lopta je okrugla. Moze se dogoditi svasta,Metalleghe je uzelo bodove i Sarajevu,ali to se ne spominje jer ne ide u prilog vasoj teoriji. Los dan,manjak motivacije,manjak srece,neki sudacki previdi itd. itd. sve to utjece na konacni ishod. Ova liga je svakako po igrackom kvalitetu u par deka. Mi sa DRZAVOM necemo nigdje dogurati dok se bude razmisljalo jednosmjerno i subjektivno kao ti.
Kao prvo ne razmisljam subjetivno vec objektivno. Kao drugo upravo vas sam vidio u ligi za prvaka ali sto zbog lose forme, srece ili sta vec drugo niste tu gdje ste trebali biti. I kao trece, nemoj molim te i ti porediti nasu ligu sa najjacim ligama svijeta. Ova liga nije u pet deka, vec je nekih 7 klubova u pet deka a vrh tablice drasticno odskace. Da su bolji tereni ko sto nisu, svjestan bi bio svega sto sam napisao.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Sandokan87 » 20 apr 2017, 18:26

jozo121 je napisao/la:I ja mislim da nigdje nećemo dogurati ako se nekim klubovima opraštaju milijunski dugovi, prave im se nekakvi reprogrami, itd ... Okani se ti nas yebe se mene i za vas, i za Metalege, i za Vitez, nama je bitan samo kup i ništa više. Ne prijetite više nekim "sakaćenjima" ekipe u subotu, znaš i sam gdje dolazite zadnje kolo !
Ja ne znam ko kome dolazi zadnje kolo, a ako se meni obracas, Radnik nama dolazi zadnje kolo na Grbavicu. Ako si navijac Radnika, onda si sve u pravu samo nisi dobro upratio da smo sada za vikend gosti u Bijeljini a zadnje kolo dolazi Radnik.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.