Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la RuleHz » 05 feb 2016, 17:14

Hum94 je napisao/la:Mislio sam na dozvolu roditelja..Tu dozvolu niste imali..HZ ne idu na prijateljske utakmice ne samo u Hercegovinu, nego nigdje..
Ma vi ste avangarda navijackog pokreta na balkanu,malo cemo na utakmice,malo necemo,kako nam se cefne...
Pozdrav za Vuka sa zadnje prijateljske u Gabeli
:kafa:
.[/quote]
Pa volan kad se protiv Galatasaraja na prijateljskoj nije navijalo na Kosevu, mislis li da nam je Gabela bitnija. Stav grupe koja je preuzela tribinu od agenture je jasan. Na prijateljske utakmice HZ organizovano ne idu.

Ja ti se kunem kakav god da je Vuk(a znamo svi kakav je), da je smio sa svakim iz svake ekipe se posibat. Manijaci su to i okusili kad se zaletio skoro sam na njihov korteo(znam ludo zvuci ali takav je Vuk).

Bezveze spominjes Vucka na forumu. Ako iko muda i ako je neko imao mentalitet u ta doba u Gabeli to su bile Horde. Sjecate se vi fino Skenderije kada ste mislili da smo u ku.rcu pa se zajebaste. Navratite opet onako, kao nekada. Dobro ste transove tad izvukli. Znas da ne lazem :-)
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 feb 2016, 17:19

Cocaine je napisao/la:Jao price cuj otoka i grbavica radi mupa ks a m i zrinjski radi hnk mupa. Pa brato kako ostale grupe idu po tim stadionima. Bola ko da ste delije a ne grupica koja je jednom u istoriji dosla u hercegovinu. Bjezi tamo i opet mi nisi odg jeste li bili u bjeljini na prijateljskoj
Pa Grbavica je bila ove godine, prosle nije jer je uprava trazila da ne bude gostujucih navijaca i nasi izasli u susret. Kolo prije toga Fukare su bile ljute na nasu upravu pa su pokusali prekinuti utakmicu sa Radnikom na Tusnju.

A sto se tice HNK svaki put se bude vraceno, nadam se da nece ove godine. Razlog vracanja je sukob sa Ultrasima, oni su konacno ove godine usli na Tusanj. Dok su Fukare godinama unazad imale problema, pa cak i na utakmici protiv Branitelja kada su Ultrasi prekinuli utakmicu.
Znaci vracani zbog historije nereda u HNK kao i navijaci Zrinjskog od strane mupa TK. nadam se da ce se ove godine dogovoriti da prime Fukare dole..

A znam ja da je tebi krivo jer su vas istaslacili u Zivinicama i uzeli vam sve osim gaca pa ste onda kmecali policiji da vam vrate :lol: :lol:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Cocaine » 05 feb 2016, 17:24

Steta je sto ce liga 12 imati jedan klub ciji navijaci prakticiraju samo utakmice kuci. Ali bar je ta sredina pogodna za iživljavanje što je dokazano kroz istoriju. Eto prilike za pišanje po nejači na njihovom terenu

Avatar
Agamemnon
Postovi: 1939
Pridružen/a: 22 dec 2015, 23:46
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Agamemnon » 05 feb 2016, 17:28

Cocaine je napisao/la:Jao price cuj otoka i grbavica radi mupa ks a m i zrinjski radi hnk mupa. Pa brato kako ostale grupe idu po tim stadionima. Bola ko da ste delije a ne grupica koja je jednom u istoriji dosla u hercegovinu. Bjezi tamo i opet mi nisi odg jeste li bili u bjeljini na prijateljskoj
Prosle godine nije se islo na gostovanje u Sarajevo jer je Zeljeznicar poslao sluzbeni dopis fk Sloboda da utakmica prodje bez gostujucih navijaca.jesi gluh, corav
Dva puta vec MUP HNK vraca navijace nazad.
Ove godine su klubovi u saradnji sa MUP-om postigli dogovor i ultrasi su prisustvovali utakmici u Tuzli nakon dugo vremena.
Seres kao stoka dobro znas da i vase gostovanje u istom gradu zavisi od policije mogu vam zabraniti i jednima i drugima.takva nam drzava.
Stanje je takvo izmedju dvije grupe da fukare su vracane nazad bilo gdje da idu Siroki ili Mostar.
Dok ultrasi nisu takodjer godinama mogli doci jer ih je policija vracala.
Dok su na putu prema Bijeljini zaobilazili Tuzlu po 50-100 kilometara.
Valjda se smirilo neka svako bodri svoj klub.
Ti si bolestan covjek.
Hoces da kazes da smo se bojali manijaka prosle godine.
Pa bili smo u Sarajevu na kosevu. ...o cemu pricas ti.
ZIVJELA DRZAVA TUZLA

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la rigotina » 05 feb 2016, 17:32

Agamemnon je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Jao price cuj otoka i grbavica radi mupa ks a m i zrinjski radi hnk mupa. Pa brato kako ostale grupe idu po tim stadionima. Bola ko da ste delije a ne grupica koja je jednom u istoriji dosla u hercegovinu. Bjezi tamo i opet mi nisi odg jeste li bili u bjeljini na prijateljskoj
Prosle godine nije se islo na gostovanje u Sarajevo jer je Zeljeznicar poslao sluzbeni dopis fk Sloboda da utakmica prodje bez gostujucih navijaca.jesi gluh, corav
Dva puta vec MUP HNK vraca navijace nazad.
Ove godine su klubovi u saradnji sa MUP-om postigli dogovor i ultrasi su prisustvovali utakmici u Tuzli nakon dugo vremena.
Seres kao stoka dobro znas da i vase gostovanje u istom gradu zavisi od policije mogu vam zabraniti i jednima i drugima.takva nam drzava.
Stanje je takvo izmedju dvije grupe da fukare su vracane nazad bilo gdje da idu Siroki ili Mostar.
Dok ultrasi nisu takodjer godinama mogli doci jer ih je policija vracala.
Dok su na putu prema Bijeljini zaobilazili Tuzlu po 50-100 kilometara.
Valjda se smirilo neka svako bodri svoj klub.
Ti si bolestan covjek.
Hoces da kazes da smo se bojali manijaka prosle godine.
Pa bili smo u Sarajevu na kosevu. ...o cemu pricas ti.
ovo bi trebalo u novi red ic, ispravi molim te
goveđigulašmajka

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 05 feb 2016, 18:20

.[/quote]
Pa volan kad se protiv Galatasaraja na prijateljskoj nije navijalo na Kosevu, mislis li da nam je Gabela bitnija. Stav grupe koja je preuzela tribinu od agenture je jasan. Na prijateljske utakmice HZ organizovano ne idu.

Ja ti se kunem kakav god da je Vuk(a znamo svi kakav je), da je smio sa svakim iz svake ekipe se posibat. Manijaci su to i okusili kad se zaletio skoro sam na njihov korteo(znam ludo zvuci ali takav je Vuk).

Bezveze spominjes Vucka na forumu. Ako iko muda i ako je neko imao mentalitet u ta doba u Gabeli to su bile Horde. Sjecate se vi fino Skenderije kada ste mislili da smo u ku.rcu pa se zajebaste. Navratite opet onako, kao nekada. Dobro ste transove tad izvukli. Znas da ne lazem :-)[/quote]
To je jedini put kad smo deblji kraj izvukli od vas,dosli vam u Sarajevo 7 sati pred utakmicu,setali vam gradom,10 poziva da dodjete na fajt,nakon 3 sata dangubljenja pred dvoranom upadate dvostruko brojniji i opremljeniji i desilo se sta se desilo.
A u Konjicu smo vidili sta bude kad se sretne ista brojka...al vi ste avangarda,iznad svih, dje bi vi odsmekali 36 ljudi pred stanicom,dje bi vi pojedinacno tuzili momke za odstete za kombije i razbijene glave,vi ste mega ultra grupa sumnjive proslosti i neizvjesnene buducnosti!
Agentura is coming back....

Avatar
Rinuka
Postovi: 2178
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Rinuka » 05 feb 2016, 18:41

Hum94 je napisao/la:.
Pa volan kad se protiv Galatasaraja na prijateljskoj nije navijalo na Kosevu, mislis li da nam je Gabela bitnija. Stav grupe koja je preuzela tribinu od agenture je jasan. Na prijateljske utakmice HZ organizovano ne idu.

Ja ti se kunem kakav god da je Vuk(a znamo svi kakav je), da je smio sa svakim iz svake ekipe se posibat. Manijaci su to i okusili kad se zaletio skoro sam na njihov korteo(znam ludo zvuci ali takav je Vuk).

Bezveze spominjes Vucka na forumu. Ako iko muda i ako je neko imao mentalitet u ta doba u Gabeli to su bile Horde. Sjecate se vi fino Skenderije kada ste mislili da smo u ku.rcu pa se zajebaste. Navratite opet onako, kao nekada. Dobro ste transove tad izvukli. Znas da ne lazem :-)[/quote]
To je jedini put kad smo deblji kraj izvukli od vas,dosli vam u Sarajevo 7 sati pred utakmicu,setali vam gradom,10 poziva da dodjete na fajt,nakon 3 sata dangubljenja pred dvoranom upadate dvostruko brojniji i opremljeniji i desilo se sta se desilo.
A u Konjicu smo vidili sta bude kad se sretne ista brojka...al vi ste avangarda,iznad svih, dje bi vi odsmekali 36 ljudi pred stanicom,dje bi vi pojedinacno tuzili momke za odstete za kombije i razbijene glave,vi ste mega ultra grupa sumnjive proslosti i neizvjesnene buducnosti!
Agentura is coming back....[/quote]
Dosli ste u SA sa namjerom da se kurcite. Setali gradim niste nikad, ni vi niti bilo koja navijacka grupa. Nazvali ste neke momke i pola sata nakon toga ste dobili batine i razbjezali se. U konjicu je bilo kamenjanje i bjezanija. Skakali ste s mosta. Kombi ste polupali kad ste napali 4 momka koji su putovali sami.
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 05 feb 2016, 20:29

6 auta i kombi potpuno demolirano,vozac kombija u komi,momci u placu.,.bjezanije vase kroz pola konjica,sakrivanje po mesnicama i ascinicama,pa drukanje na muriji....mentalita kasaba

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la High » 05 feb 2016, 20:31

Tišina sad :!: Mlađahni @Hum94 ima predavanje o nazovičinjenicama.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 05 feb 2016, 21:59

High je napisao/la:Tišina sad :!: Mlađahni @Hum94 ima predavanje o nazovičinjenicama.
Cim pocnete spominjati godine i dob znam da ste dirnuti u zicu :silent:


RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la RuleHz » 06 feb 2016, 10:04

bambus je napisao/la:hum je upravu ;)
Kako ce biti u pravu prijatelju? Klocevi napali kombi, u tom istom kombiu bila dva transparenta,neizmjerne vaznosti i nisu uzeli. Jos su napali sa palicama, kamenjima, ćutucima i opet najvise nastradao vozac koji je ni kriv ni duzan bio. Skontaj mentalitet, a on nama govori o mentalitetu.u Konjicu kad je belaj bio na mostu, nema smisla lagati da smo bili brojniji jer nema sanse da smo to uspjeli. Dva kombija su izasla i drzala crtu autobusu ultrasa. Tu smo dobili degenek i to se prizna ali dan danas nam nije jasno bilo kako nam niste uzeli transparente koji su bukvalno bili pored vas. Od tog susreta i nasi idu puno organizovanije jer nas krene 500 u Mostar ali svako svojim putem ide. Pa skontaj ;-)

Sto se tice smekanj muriji, da znate kako su taj dan nasi momci u stanici bili isprebijani da bi dobili neke podatke nebi tako pisali, cak smo i lagali izgled pojedinih jer su nas bukvalno udarali dok ne progovorimo. Zasto im je to trebalo ni danas ne razumijem.

I takodje nema smisla lagati da ste hodali gradom kad je bio belaj kod Zetre. Pola sata nakon sto ste dosli,mi smo se skupili i zo amijesna generacija, koja je.digla sjever, djeca tad bili od 17,18 godina i na foru vas najurili. Smijem se zaklet prijatelju da je tad bila brojka bare-bare. A tu ste vi jedva izvukli transparent. Pojma nemam gdje je monak sa torbom pobjegao i kako se vratio kuci taj dan. Ali eto.

Po meni ti su neka prelijepa vremena, pogotovo zetra, kada smo bili (ultrasi i horde) jedine ekipe koje su znale i furale taj ultra mentalitet. Znalo se i postovalo sta se smije a sta ne. Iako smo se mrzili itekako smo se postovali i bilo cak privatnih kontakata,pitaj starije ako ne znas jer smo jedini furali taj mentalitet(Mi i Vi).

Ne znam za tebe ja sa uzivanjem se sjecam tog vremena kada smo imali bukvalno telefone o svakog ozbiljnijeg clana ultrasa i obrnuta situacija gdje ste vi imali tel nasih. Znala je i cuga biti ali eto. Bilo proslo.

Od svih ultra grupa u BiH i dan danas vjeruj mi najvece postovanje od Hordi imaju Ultrasi. Neke se stvari sa pocetka nikad nece zaboraviti. Vjerovatno si mlad pa ne znas sve, ali pitaj starije pa ces saznati.

U zdravlje :thumbup:
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 06 feb 2016, 13:34

RuleHz je napisao/la:
bambus je napisao/la:hum je upravu ;)
Kako ce biti u pravu prijatelju? Klocevi napali kombi, u tom istom kombiu bila dva transparenta,neizmjerne vaznosti i nisu uzeli. Jos su napali sa palicama, kamenjima, ćutucima i opet najvise nastradao vozac koji je ni kriv ni duzan bio. Skontaj mentalitet, a on nama govori o mentalitetu.u Konjicu kad je belaj bio na mostu, nema smisla lagati da smo bili brojniji jer nema sanse da smo to uspjeli. Dva kombija su izasla i drzala crtu autobusu ultrasa. Tu smo dobili degenek i to se prizna ali dan danas nam nije jasno bilo kako nam niste uzeli transparente koji su bukvalno bili pored vas. Od tog susreta i nasi idu puno organizovanije jer nas krene 500 u Mostar ali svako svojim putem ide. Pa skontaj ;-)

Sto se tice smekanj muriji, da znate kako su taj dan nasi momci u stanici bili isprebijani da bi dobili neke podatke nebi tako pisali, cak smo i lagali izgled pojedinih jer su nas bukvalno udarali dok ne progovorimo. Zasto im je to trebalo ni danas ne razumijem.

I takodje nema smisla lagati da ste hodali gradom kad je bio belaj kod Zetre. Pola sata nakon sto ste dosli,mi smo se skupili i zo amijesna generacija, koja je.digla sjever, djeca tad bili od 17,18 godina i na foru vas najurili. Smijem se zaklet prijatelju da je tad bila brojka bare-bare. A tu ste vi jedva izvukli transparent. Pojma nemam gdje je monak sa torbom pobjegao i kako se vratio kuci taj dan. Ali eto.

Po meni ti su neka prelijepa vremena, pogotovo zetra, kada smo bili (ultrasi i horde) jedine ekipe koje su znale i furale taj ultra mentalitet. Znalo se i postovalo sta se smije a sta ne. Iako smo se mrzili itekako smo se postovali i bilo cak privatnih kontakata,pitaj starije ako ne znas jer smo jedini furali taj mentalitet(Mi i Vi).

Ne znam za tebe ja sa uzivanjem se sjecam tog vremena kada smo imali bukvalno telefone o svakog ozbiljnijeg clana ultrasa i obrnuta situacija gdje ste vi imali tel nasih. Znala je i cuga biti ali eto. Bilo proslo.

Od svih ultra grupa u BiH i dan danas vjeruj mi najvece postovanje od Hordi imaju Ultrasi. Neke se stvari sa pocetka nikad nece zaboraviti. Vjerovatno si mlad pa ne znas sve, ali pitaj starije pa ces saznati.

U zdravlje :thumbup:
U zdravlje i tebi,nije bio bus u konjicu nego se kombijima islo,ako vam je ona ekipa u kombiju transove nosila to onda vise govori o vasoj ozbiljnosti nego o naasoj.ok nezz sta se desavalo u stanici vasim momcima,al sta je bilo sa privatnim tuzbama,i to vas policija natjerala...?
Za Zetru ste upali sa svim i svacim,jer niste znali sta ocekivat od momaka kojisu vam dosli pred stadion u po bijela dana i zovu vas na fajt,pa ste slali dvi tri izvidnice i nakon sat i po skupljate muda napast...
Al jbg znali ste u Mostaru i gore proc nego u Konjicu,zna to vasa starija raja...

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 06 feb 2016, 15:04

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 06 feb 2016, 15:40

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la dejavu » 06 feb 2016, 15:59

Svasta danas nazivaju setnjom gradom. :nedam:

Nego..robijasi huligani :mrgreen:

slika
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 06 feb 2016, 16:29

dejavu je napisao/la:Svasta danas nazivaju setnjom gradom. :nedam:

Nego..robijasi huligani :mrgreen:

slika
Drzi me da ga ne ubijem
[youtube][/youtube]

:D :D :D
[youtube][/youtube]

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 06 feb 2016, 16:32

među najačim klipovima sa nasih stadiona
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
[youtube][/youtube]

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la RuleHz » 06 feb 2016, 16:33

Hum94 je napisao/la:
RuleHz je napisao/la:
bambus je napisao/la:hum je upravu ;)
Kako ce biti u pravu prijatelju? Klocevi napali kombi, u tom istom kombiu bila dva transparenta,neizmjerne vaznosti i nisu uzeli. Jos su napali sa palicama, kamenjima, ćutucima i opet najvise nastradao vozac koji je ni kriv ni duzan bio. Skontaj mentalitet, a on nama govori o mentalitetu.u Konjicu kad je belaj bio na mostu, nema smisla lagati da smo bili brojniji jer nema sanse da smo to uspjeli. Dva kombija su izasla i drzala crtu autobusu ultrasa. Tu smo dobili degenek i to se prizna ali dan danas nam nije jasno bilo kako nam niste uzeli transparente koji su bukvalno bili pored vas. Od tog susreta i nasi idu puno organizovanije jer nas krene 500 u Mostar ali svako svojim putem ide. Pa skontaj ;-)

Sto se tice smekanj muriji, da znate kako su taj dan nasi momci u stanici bili isprebijani da bi dobili neke podatke nebi tako pisali, cak smo i lagali izgled pojedinih jer su nas bukvalno udarali dok ne progovorimo. Zasto im je to trebalo ni danas ne razumijem.

I takodje nema smisla lagati da ste hodali gradom kad je bio belaj kod Zetre. Pola sata nakon sto ste dosli,mi smo se skupili i zo amijesna generacija, koja je.digla sjever, djeca tad bili od 17,18 godina i na foru vas najurili. Smijem se zaklet prijatelju da je tad bila brojka bare-bare. A tu ste vi jedva izvukli transparent. Pojma nemam gdje je monak sa torbom pobjegao i kako se vratio kuci taj dan. Ali eto.

Po meni ti su neka prelijepa vremena, pogotovo zetra, kada smo bili (ultrasi i horde) jedine ekipe koje su znale i furale taj ultra mentalitet. Znalo se i postovalo sta se smije a sta ne. Iako smo se mrzili itekako smo se postovali i bilo cak privatnih kontakata,pitaj starije ako ne znas jer smo jedini furali taj mentalitet(Mi i Vi).

Ne znam za tebe ja sa uzivanjem se sjecam tog vremena kada smo imali bukvalno telefone o svakog ozbiljnijeg clana ultrasa i obrnuta situacija gdje ste vi imali tel nasih. Znala je i cuga biti ali eto. Bilo proslo.

Od svih ultra grupa u BiH i dan danas vjeruj mi najvece postovanje od Hordi imaju Ultrasi. Neke se stvari sa pocetka nikad nece zaboraviti. Vjerovatno si mlad pa ne znas sve, ali pitaj starije pa ces saznati.

U zdravlje :thumbup:
U zdravlje i tebi,nije bio bus u konjicu nego se kombijima islo,ako vam je ona ekipa u kombiju transove nosila to onda vise govori o vasoj ozbiljnosti nego o naasoj.ok nezz sta se desavalo u stanici vasim momcima,al sta je bilo sa privatnim tuzbama,i to vas policija natjerala...?
Za Zetru ste upali sa svim i svacim,jer niste znali sta ocekivat od momaka kojisu vam dosli pred stadion u po bijela dana i zovu vas na fajt,pa ste slali dvi tri izvidnice i nakon sat i po skupljate muda napast...
Al jbg znali ste u Mostaru i gore proc nego u Konjicu,zna to vasa starija raja...
U Konjicu ste pametno uletili, nema tu sta. Mi stalno grijesimo sto idemo avi razdvojeno, to ste iskoristili i nema tu price vise. Sto se transova tice, to su momci koji su nosali krpe svoje podgrupe. Znaci tad vam cilj nisu bile krpe, nego da so vise demolirate kombi i razbijee vozaca. Inace, deda je navijao za.Zeljeznicar al hajd nebitno to...

U Mostaru se i ne sjecem nesto vasih batina, mogu se samo sjetiti nakostrijesenih glava kloceva iz MUPa HNK.

Ooet ti kazem, priblizan je broj bio ispred Zetre. Nije sat i po nam trebalo, nego pola sata. Normalno da cmo se opremiti. To se vi niste spremili u Konjicu? Ponavljam, po gradu setali niste. Volio bih da me ubijedis slikom ili necim slicnim jer ovo su stvarno lazi sto govoris.

O privatnim prijavam nista ne znam, hoces da kazes da su vas maksuz tuzili nasi momci? Haha... A daj, to je bas laz. Niti smo znali imena momaka koji su napali niti ista slicno. Al zivi u ubjedjenji da je to tako.

Ja opet kazem, uzivanje je sresti se sa vama. Ostalo je šega šala mala.
Radije pricaj o vremenima iz Jablanice kada su ekipe znale fino sjesti i popiti koju. To mi je zanimljivije :-)
Kako su ostali vasi reagovali na to,ako su vam rekli?
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Sadašnje i prijašnje posjete BiH klubova (rasprave,slike,video)

Post Postao/la Hum94 » 06 feb 2016, 16:54

znali ste naajebat po mostaru,skidanja u parku zrinjevac,otimanje vaseg Juge pa potom zapaljivanje istog,pa vec mnogo ispricana priča sa vasim korteom kroz mostar...uglavnom prosla vremena,tesko da ce se ponoviti vise...sreca pa nije bilo tezih stradanja,jer nije nikom cilj da padne mrtva glava,cisto onako da se desava nesto :)
a sto se transova tiče north boys najbolje znaju :clap: :clap: :clap:
https://scontent-b-sjc.xx.fbcdn.net/hph ... 6268_o.jpg
Zadnja izmjena: Hum94, dana/u 06 feb 2016, 17:11, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, chiefsosa, svrakino1921 i 64 gosta.