FK Rudar Prijedor

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la super » 18 apr 2014, 21:10

@amypitar pratim te na svakoj si stranici kluba koji igra sa Zeljom i lozis ih da nas pobjede :clap: :clap: kompleks je nabijen :njanjanja:
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la amypitar » 18 apr 2014, 21:19

Sta ja imam nekog loziti ,pa nije niko malouman. :idea:
Procitaj sta sam napisao.Da trebaju ganjati Zvijedu,te da realno samo taj klub mogu preteci.I to pod uslovom da sutra pobjede u Gradačcu.Da idu Vitezu u Zenicu kojem ne tereba nizasta,te da u Zenici mogu do 3 boda.Te da igraju u zadnjem kolu sa Zeljom, kojem mozda ne bude trebalo nizašta.
Cuj kompleksi. :hmmmmm:
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 18 apr 2014, 21:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la super » 18 apr 2014, 21:22

amypitar je napisao/la:Sta ja imam nekog loziti ,pa nije niko malouman. :idea:
Procitaj sta sam napisao.Da trebaju ganjati Zvijedu,te da realno samo taj klub mogu preteci.I to pod uslovom da sutra pobjede u Gradacu.Da idu Vitezu u Zenicu kojem ne tereba nizasta,te da u Zenici mogu do 3 boda.Te da igraju u zadnjem kolu sa Zeljom, kojem mozda ne bude trebalo nizašta.
Cuj kompleksi. :hmmmmm:
procitaj svoje komentare na stranicama klubova s kojim mi igramo i skontat ces o cemu pricam :salut:
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la amypitar » 18 apr 2014, 21:24

super je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Sta ja imam nekog loziti ,pa nije niko malouman. :idea:
Procitaj sta sam napisao.Da trebaju ganjati Zvijedu,te da realno samo taj klub mogu preteci.I to pod uslovom da sutra pobjede u Gradacu.Da idu Vitezu u Zenicu kojem ne tereba nizasta,te da u Zenici mogu do 3 boda.Te da igraju u zadnjem kolu sa Zeljom, kojem mozda ne bude trebalo nizašta.
Cuj kompleksi. :hmmmmm:
procitaj svoje komentare na stranicama klubova s kojim mi igramo i skontat ces o cemu pricam :salut:

Nemam pojma i ne zelim da citam.Mozda si ti malo paranoican,ili je u pitanju splat okolnosti.

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la arelinho » 18 apr 2014, 21:25

K0MT je napisao/la:Kad bi samo Sarajevo uzelo Travnika sad, a mi bar bod Zvijezdi, kontam da bi nas spasilo. Imali bi sve u svojim rukama onda (kod kuće Travnik) i lakše gostovanje u Vizezu plus ako se riješi do zadnjeg kola titula pa neki opušteniji Željo na Gradskom to zadnje kolo. :hmmmmm:

Ajmo bordo momci, ajmo Divovi sa Koševa, ajmo Malezija, aj Stojčev, Velkoski, bilo ko! Mora Pirota pasti! :tokralju: :tokralju: :D
zavrsena 2 na Piroti

Avatar
K0MT
Postovi: 504
Pridružen/a: 02 mar 2012, 10:41
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la K0MT » 19 apr 2014, 18:08

Sarajevo vodi, ajmo izdržati do kraja da ne izgubimo ovo :pray:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la amypitar » 19 apr 2014, 18:46

Dobili smo Travnik ,samo da vam vratimo za onaj bod,sto ste nam poklonili u Prijedoru. ;)

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la aS_Roma » 19 apr 2014, 18:47

E hajmo sad dobijte ove levate i ostanite u ligi :thumbup:

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 20 apr 2014, 00:37

Bod ko kuca vrijedan . Mora se Travnik dobiti kuci i to sa par razlike jer imam osjecaj da ce na kraju gol razlika odluciti ko ispada . Nista nije gotovo jos .
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

fulam
Postovi: 44
Pridružen/a: 06 mar 2014, 23:14
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la fulam » 20 apr 2014, 12:10

Juce jos jedan povredjen igrac Rudara, u petnaestoj minuti zbog povrede zamenjen vulic,,,pa se zbir povredjenih u rudaru povecao na petoricu,,,moramo se izboriti i dobiti travnik makar na jednoj nozi,,,

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Cickoo » 20 apr 2014, 12:15

Hristos Voskrese braćo !
U subotu/nedelju hoću glat keca da prodjem, i natrpajte one levate..Ostajemo u ligi !
003871312

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la vatreni » 20 apr 2014, 12:26

Srećan Vaskrs svim koji slave.Iskreno,ni Rudar a ni Zvijezda ne zasluzuju u ovom momentu Premijer ligu.Jučer,ne zna se ko je gori.Zvijezda, neku jalovu inicijativu bez konkretne zavrsnice.Rudar se lijepo branio sto je vjerovatno i cilj bio.Ovakve ekipe ne trebaju igrati u PL.Smijesni su.Travnik je definitivno jači i od nas i Vas i mislim ako pobijedite da će biti mozda jednim golom razlike.Ipak,sretno. :wave:

fulam
Postovi: 44
Pridružen/a: 06 mar 2014, 23:14
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la fulam » 20 apr 2014, 12:35

Hvala vatreni, sta reci i celik i sarajevo u prijedoru su bili nule za rudar, znaci ni oni ne zasluzuju premijer ligu.U tim utakmicama rudar dominiro, ne kazem da nisi u pravu, ali gledamo i drugacije,,pozdrav,

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 20 apr 2014, 15:08

Celik i Sarajevo i slicne utakmice su zasto smo ovdje gdje i jesmo ali sta sad treba ovu sa Travnikom poceti najavljivati gdje god je to moguce od tv do radija i svi na Gradski Stadion . Uz pune tribine Rudar sigurno pobjedjuje . Vrijeme je da se Prijedorska publika obraduje malo sa pobjedom vala zasluzili su . Beda zabija tri komada :)...
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la combe80 » 22 apr 2014, 20:05

Pozdrav demi recite jel sutra igrate Kup republike srbske i znal li neko kakav ce sastav izaci i gdje se igra utakmica?

Avatar
K0MT
Postovi: 504
Pridružen/a: 02 mar 2012, 10:41
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la K0MT » 22 apr 2014, 21:41

Igrali danas, izašao najjači sastav. Dobili 2:1, Beda i Staka dali golove. Igralo se u Prijedora. Prva tekma prije 15 dana bila u Derventi 0:2.

topa99
Postovi: 115
Pridružen/a: 18 jul 2012, 16:38
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la topa99 » 22 apr 2014, 22:19

Nije najjači,Mišan nije igrao,Bodiroga isto nije branio,ali valjda će biti spreman za Travnik,ovi što su igrali više su se čuvali.. :D Ovaj Beda nije loš toliko,ali kao da je nespreman :D

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la djoleprijedor » 23 apr 2014, 00:17

Teško će se ostati u PL,ali matematički ima šanse svakako....Radiće i telefoni i svašta nešto zadnja 3 kola :kafa: :mrgreen: Uslov za sve spekulacije o opstanku jeste pobjeda nad Travnikom,bilo kakva,ali idealno bi bilo 2+-0....Travnik dočekuje Zvijezdu,a gostuje Borcu zadnje kolo.RP ide Vitezu,dočekuje Želju....i u ovoj situaciji Travnik je u boljoj poziciji,ali neka nam Željo "kupi" 3 boda u Vitezu,mi njima 3 boda u PD zadnje kolo za titulu,uz uslov da Borac dobije Travnik i eto ga... :lol: ...Teško,skoro pa nemoguće,ali bilo bi zanimljivo da ovako završi :D
Mens sana in corpore sano.

Avatar
skelar
Postovi: 234
Pridružen/a: 15 mar 2014, 10:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la skelar » 23 apr 2014, 09:07

Sve to djole moj ce se mozda dogoditi osim naravno zadnjeg dijela gdje Borac dobija Travnik ...Travnik uzima najmanje bod ako ne i sva 3... na nama je da isprasimo Travnik da im dokazemo da smo bolji od njih ako nista a poslje sta bude. Ja mislim da Beda nije los uopste samo mu treba vise utakmica da udje u formu . Ako ostanemo nekako treba da bude prioritet za duzi potpis ako nije vec potpisao .
"Zašto dovesti Mesija ili Ronalda kada imate Zlatana? "

Vastecija_GSE
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 jul 2010, 11:53
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Vastecija_GSE » 23 apr 2014, 20:39

Gol koji je Beda zabio se ne vidja cesto u nasem fudbalu....mada mi se cini i da ga je zabio zato sto je igrao protiv žnj ekipe al aj nek mu bude.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: donDondon, erkov, kogmagie46, obagol i 59 gostiju.