BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la UstanikSBII » 29 apr 2017, 14:23

MortemHz je napisao/la:
mikel48 je napisao/la:Za mene nema boljeg osjećaja od izvlačenja klubova za kvalifikacije LP i EL. Petak jutro iscekivanje pa prvo LP pa onda u 1:30 europska liga. S kim ce moj Široki igrat i ocu li ici na gostovanje kako cu skupit novac ocu li dobit slobodno od šefa..
Ista stvar je i ovdje, neopisiv osjecaj.
I onda krene, ta nada koja prati vjerujem veliku većinu navijača svih klubova bh lige koji se natječu u EU … može li se nekim čudom doći do grupe! Ponekad više nade polažem u ovu EL jer ipak tu ima koliko toliko malo nade. :D Onda izvučeš neki lijevi klub pa google gledaj što su i kako stoje. Brzo se otrijeznimo svi, :mrgreen: ali nada i je nešto što nas sve drži u igri, ako su igdje čuda moguća onda je to upravo u nogometu. ;)
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la MortemHz » 29 apr 2017, 14:28

UstanikSBII je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
mikel48 je napisao/la:Za mene nema boljeg osjećaja od izvlačenja klubova za kvalifikacije LP i EL. Petak jutro iscekivanje pa prvo LP pa onda u 1:30 europska liga. S kim ce moj Široki igrat i ocu li ici na gostovanje kako cu skupit novac ocu li dobit slobodno od šefa..
Ista stvar je i ovdje, neopisiv osjecaj.
I onda krene, ta nada koja prati vjerujem veliku većinu navijača svih klubova bh lige koji se natječu u EU … može li se nekim čudom doći do grupe! Ponekad više nade polažem u ovu EL jer ipak tu ima koliko toliko malo nade. :D Onda izvučeš neki lijevi klub pa google gledaj što su i kako stoje. Brzo se otrijeznimo svi, :mrgreen: ali nada i je nešto što nas sve drži u igri, ako su igdje čuda moguća onda je to upravo u nogometu. ;)
Ti si dobar, ja danima guglam 10 stranica i gledam sta se moze a sta ne, bolestan u glavu sta ces :roll:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la UstanikSBII » 29 apr 2017, 14:39

Ti si dobar, ja danima guglam 10 stranica i gledam sta se moze a sta ne, bolestan u glavu sta ces :roll:

Za te špekulacije je zadužen Gospodin Signore. :tokralju: Tako da nema potrebe ići dalje tražiti. :mrgreen:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la skripar96 » 30 apr 2017, 00:12

Sve isto radim....ludnica tog petka[emoji4]
Al na sta nam spade nogomet.Od Mochengladbacha,Basela,Newcastla,Austrije Beč,Bešiktaša,Udinesea do Birkirkare i Kukesija[emoji21]

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la MortemHz » 30 apr 2017, 00:13

UstanikSBII je napisao/la:Ti si dobar, ja danima guglam 10 stranica i gledam sta se moze a sta ne, bolestan u glavu sta ces :roll:

Za te špekulacije je zadužen Gospodin Signore. :tokralju: Tako da nema potrebe ići dalje tražiti. :mrgreen:
Ne znas ti moju bazu podataka. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la solinas » 30 apr 2017, 00:24

Ove godine nikada jaci necemo izaci u evropu....
Sigurni su Zrinjski,Sarajevo,Zeljeznicar..........Za evropu se bore,Siroki,Sloboda,Radnik...
Prva tri,bilo bi red zaista da svi prodju to prvo pretkolo,pogotovo Sarajevo,i Zeljeznicar,ako je ikada Tan bio u tom klubu,da ga vidimo barem jedno ljeto,da odrijesi kesu....Zeljo ce igrati dva pretkola na Grbavici,euforija,sentimentalnost,ocekujem dobru partiju u evropi.......i punu Grbavicu,da gori.
Zrinjski u evropi,rezultatski,nije skoro nista nikada napravio,znacajnije,pa ih necu ni komentarisati.......
Od ostala tri koji bi u evropu,koji god da bude,valjda mogu kakve amatere izbaciti u prvom pretkolu,valjda....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la FliX » 30 apr 2017, 00:27

Signore je napisao/la:Za sve neljubitelje ruskog :mrgreen:

https://onedrive.live.com/view.aspx?res ... UTgpCoOwpY


Sarajevo, Zeljo i Zrinjski bez realnih sansi za mjesto nositelja u drugom pretkolu LP. U EL bi u prvom pretkolu vodeci trojac bio sigurno nositelj, Siroki ima realnu sansu, a Radnik i Mladost su bez sansi. U drugom pretkolu Sarajevo ima nekih sansi dok su Zeljine minimalne. Ostali nemaju nikakvu sansu. U trecem su svi donji, osim ako u drugom ne izbace neku Legiju, Lecha, Maccabi i slicno.
Nece nesto link.. :?

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la Mokes » 30 apr 2017, 00:34

solinas je napisao/la:Ove godine nikada jaci necemo izaci u evropu....
Prije bih rekao nikad slabiji. Ne ocekujem lose nastupe kao prosle sezone, jer je tu prije svega FKS, pa i Zeljkan, ali i oni su daleko od nekih ranijih sezona sto se tice snage i igrackog kadra. Jos je i slab koeficijent klubova :(
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la AnelZ » 30 apr 2017, 01:42

FliX je napisao/la:
Nece nesto link.. :?
https://onedrive.live.com/view.aspx?res ... -peVXk6VaI

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la Signore » 30 apr 2017, 02:30

UstanikSBII je napisao/la:Ti si dobar, ja danima guglam 10 stranica i gledam sta se moze a sta ne, bolestan u glavu sta ces :roll:

Za te špekulacije je zadužen Gospodin Signore. :tokralju: Tako da nema potrebe ići dalje tražiti. :mrgreen:
Signore za lijecenja po tom pitanju. Treba po forumu skupljat donacije za psihijatrije.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la Virtu4l » 30 apr 2017, 06:21

Mokes je napisao/la:
solinas je napisao/la:Ove godine nikada jaci necemo izaci u evropu....
Prije bih rekao nikad slabiji. Ne ocekujem lose nastupe kao prosle sezone, jer je tu prije svega FKS, pa i Zeljkan, ali i oni su daleko od nekih ranijih sezona sto se tice snage i igrackog kadra. Jos je i slab koeficijent klubova :(
Ovi u EL možda nešto i naprave, ali prvak nema nikakve šanse.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la Signore » 30 apr 2017, 09:29

Virtu4l je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
solinas je napisao/la:Ove godine nikada jaci necemo izaci u evropu....
Prije bih rekao nikad slabiji. Ne ocekujem lose nastupe kao prosle sezone, jer je tu prije svega FKS, pa i Zeljkan, ali i oni su daleko od nekih ranijih sezona sto se tice snage i igrackog kadra. Jos je i slab koeficijent klubova :(
Ovi u EL možda nešto i naprave, ali prvak nema nikakve šanse.
I u EL ce samo u prvom pretkolu bit nositelji Zeljo, Sarajevo, Zrinjski i Siroki, ovisno tko izbori. Ako netko drugi izbori u prvom pretkolu ga cekaju nabrijane ekipe istoka. U drugom pretkolu EL i najbolje rangirano Sarajevo ima sve manje sanse da bude nositelj.

Ja mislim da su nasi klubovi slabiji igracki nego li je to bilo prethodnih sezona i ocekujem lose rezultate, pogotovo zbog cinjenice da nece biti nositelji. Naravno, kao i svaka budala se nadam i tjeram se da vjerujem u neke play offove i slicno. Do izvlacenja tocno 50 dana.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la Virtu4l » 30 apr 2017, 10:08

Signore je napisao/la:I u EL ce samo u prvom pretkolu bit nositelji Zeljo, Sarajevo, Zrinjski i Siroki, ovisno tko izbori. Ako netko drugi izbori u prvom pretkolu ga cekaju nabrijane ekipe istoka. U drugom pretkolu EL i najbolje rangirano Sarajevo ima sve manje sanse da bude nositelj.

Ja mislim da su nasi klubovi slabiji igracki nego li je to bilo prethodnih sezona i ocekujem lose rezultate, pogotovo zbog cinjenice da nece biti nositelji. Naravno, kao i svaka budala se nadam i tjeram se da vjerujem u neke play offove i slicno. Do izvlacenja tocno 50 dana.
Ma nema tu sreće dok se ne dođe do koeficijenta oko 10 pa da se bude na granici u trećem pretkolu EL. Za taj koeficijent je potreban veliki iskorak, minimalno play off bar tri sezone za redom i opet mislim da ga jedan klub ne može sam donijeti obzirom da nam je nacionalni koeficijent sve manji i manji i da ćemo od ove sezone biti u posljednjoj trećini sa koeficijentom 6.500?

Lihtenštajn je prošle godine imao koeficijent 6.000 a ove godine imaju 10.000

Dobro je što ovaj sistem neće važiti od naredne sezone i nacionalni koeficijent neće biti bitan. Svaki klub će se boriti za svoj koeficijent. To će izazvati velike turbulencije jer se klubovi više neće prislanjati na uspjehe nekih drugih klubova, kao npr. što su u Hrvatskoj svi imali koristi od Dinamovih rezultata.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BiH klubovi u UEFA takmičenjima 2016/17

Post Postao/la Signore » 30 apr 2017, 18:57

Kad ste vec potegnuli pricu, evo link za novu temu. Zdrijeb je svakako za mjesec i pol pa se moze probaciti koja

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=3&t=12340

Moderatori neka zakljucaju ovu

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, RatoborniMrmot, Venom i 61 gost.