Sarajevo vs Zeljeznicar

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Neandertalac » 13 apr 2017, 10:30

Konzerva je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Malo vam je to.

Zamisli onda, tampon zonu bi predatavljao cijeli zapad, kao i VIP, kao i prostorije za novinare, etc... :lol:
zeljovac sam, i nije tacno to

nego to se rijesi Ovako
slika

ta tamo tampon zona na sjeverozapadu bi imala bas smisla jer inako se slabo vidi cijeli teren, pa bollje i da nema naviajca tu pa neka onda bas bude tampon zona.
Slažem se.

Kako god, moglo se bolje rješenje naći od sadašnjeg.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Virtu4l » 13 apr 2017, 10:34

Konzerva je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Malo vam je to.

Zamisli onda, tampon zonu bi predatavljao cijeli zapad, kao i VIP, kao i prostorije za novinare, etc... :lol:
zeljovac sam, i nije tacno to

nego to se rijesi Ovako
slika

ta tamo tampon zona na sjeverozapadu bi imala bas smisla jer inako se slabo vidi cijeli teren, pa bollje i da nema naviajca tu pa neka onda bas bude tampon zona.
Koliko puta treba da se napise da policija trazi dva slova na sjeveru kao tampon zonu?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Neandertalac » 13 apr 2017, 10:35

Mogli su reći i bez navijača da se igra. Boli me qurac šta oni traže, svakako mi je pun kofer represije sa gostovanja a i derbija u velikoj mjeri.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la grbavicka1921 » 13 apr 2017, 10:37

Ž i E onda bi najbolje bilo da je tampon zona.

P.S. jedan red tampon zone na sjevero-zapadu je malo. Zasuli bi raju na zapadu ko '92 s Trebevića k'o da gledam, ako im ne bude nešto odgovaralo :(
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la LjoZee » 13 apr 2017, 10:40

Meni je Boga mi zao sto nece biti njihovih navijaca jer to nije vise taj derbi,ali ocigledno da nema nacina da se napravi vise mjesta. Glupo je i nasim sa godisnjim kartama reci da ne mogu na sjever jer nema dovoljno prostora. Za sta su onda ljudi dali pare ?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54360
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MortemHz » 13 apr 2017, 10:50

Konzerva je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Malo vam je to.

Zamisli onda, tampon zonu bi predatavljao cijeli zapad, kao i VIP, kao i prostorije za novinare, etc... :lol:
zeljovac sam, i nije tacno to

nego to se rijesi Ovako
slika

ta tamo tampon zona na sjeverozapadu bi imala bas smisla jer inako se slabo vidi cijeli teren, pa bollje i da nema naviajca tu pa neka onda bas bude tampon zona.
Bravo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la arelinho » 13 apr 2017, 10:52

Možete mi vi objasniti kako bi navijači Sarajeva došlo do tog dijela tribine? Prolaskom pored čitavog sjevera gdje su navijači Željezničara? Prošli pored glavnog ulaza na stadion,mjesta gdje se prodaju karte... To je isto kada bi mi dolazili na Koševo sa strane Jezera i prošli ispod vašeg istoka i išli prema jugu. Jednostavno nemoguće za izvesti.

Avatar
bhsport
Postovi: 11290
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la bhsport » 13 apr 2017, 11:22

Ma bit ce nista nista i jedni i drugi umorni, istrosili se u kupu, tesko ce se imati i sta za vidjeti.
Neka greska ili individualni bljesak moze rijesiti tekmu. Ocekujem dosta valjanja i vjerovatno 0-0.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Konzerva » 13 apr 2017, 11:24

Virtu4l je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Malo vam je to.

Zamisli onda, tampon zonu bi predatavljao cijeli zapad, kao i VIP, kao i prostorije za novinare, etc... :lol:
zeljovac sam, i nije tacno to

nego to se rijesi Ovako
slika

ta tamo tampon zona na sjeverozapadu bi imala bas smisla jer inako se slabo vidi cijeli teren, pa bollje i da nema naviajca tu pa neka onda bas bude tampon zona.
Koliko puta treba da se napise da policija trazi dva slova na sjeveru kao tampon zonu?
traze to zato sto im niko nije poundio ovo jer bi ovakva tampon zona bi prihvatljiva jer bi bila dva slova, fakticki jeste da nema nikakvog slova na sjeveru zapada ali kolika je tampon zona bila bi kao jednoslovo pa cak i vise od jednog slova mozda.praviti tampon zonu na istoku gdje je idealan pogled za gledati a zeljine navijace staviti na sjeverozapad gdje se nevidi bas najbolje jer ludilo do besvijesti i lose planiranje, dali moze iko ovo punditi klubu kao rjesenje jer ocito da je preglupo da se koristi istocna kao tampona zona.

a oni koji su kupili karte mnogi od njih mogu se prebacit na istok barem jedna grupa barem ovaj mec, samo pokazu kartu za sjever i dobiju prolaz na sadasnju tampon zonu , kad se popuni nemoze niko vise uci sa kartom sjever i to je to.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Qwerty90 » 13 apr 2017, 11:39

Ovaj prijedlog da horde budu na sjeverozapadu i ovo rjesenje sa slike, koje je po meni i najidealnije je odbijeno u startu od strane MUP-a.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la RichmanBiH » 13 apr 2017, 11:41

Mojne vise da je mup ista odbio, dobro je vise. Vi od 2009 kad su horde unistile manijake serete oko mjesta i broja akrata, iz razloga da bi s ejug cuo.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Qwerty90 » 13 apr 2017, 11:44

RichmanBiH je napisao/la:Mojne vise da je mup ista odbio, dobro je vise. Vi od 2009 kad su horde unistile manijake serete oko mjesta i broja akrata, iz razloga da bi s ejug cuo.
Ja ti fino kazem sta je bilo, a ti hoces li vjerovati ili ne me savrseno zaboli ****, i jos jednom dodajem da je ovo bilo najbolje rjesenje. Drugi dio koji navodis kao razlog necu ni komentarisati, jer je smiješan.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la RichmanBiH » 13 apr 2017, 11:49

To je jedini razlog.
UPRAVA NAPOLJE!

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 13 apr 2017, 11:51

U to samo vi mozete povjerovati. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Životni saputnik! 1921

djuvegija123
Postovi: 44
Pridružen/a: 10 apr 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la djuvegija123 » 13 apr 2017, 11:56

Prednost PLAVCIMA bordo tim je u qurcu jednu mladost nemože dobit(svaka cast kakanjcima na jučerašnjoj utakmici)
sta ima da traže na grbavici to će Petrović naložiti MAXIMALNO :clap: :clap:
Prognoza 1-0 (Lendric)
ČELIK JE ŠAMPION OOOOOO
JAČI I OD VREMENA
KLUB S TRADICIJOM I RENOMEOM
BILINO POLJE HISTORIJA BIH
HRAM FUDBALA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la LjoZee » 13 apr 2017, 12:03

0-0
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Zip » 13 apr 2017, 12:04

Nemoguce nas je smjestiti na sjeverozapad iz razloga sto je ulaz na jug i zapad na istoj strani.
Ako je moguce kako to obezbjediti kad se ulazi na stadion, onda je ovo najbolje rjesenje.

I ja sam ispocetka mislio da ce ovako biti, al problem je kako obezvjediti iz kojeg pravca da dolaze navijaci Sarajeva i zelje.

Mislim, sve se moze kad se hoce.
To se davno moglo sjesti i razgovarati, a ne 4 dana prije derbija.
Jbga.
Nadam se da cemo se dogovoriti i da cemo biti svi na stadionu.
Jer ipak imas dosta ljudi koji zive za ovakvu utakmicu. Prvi ja, pa i mnogi drugi

Steta :(

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la LjoZee » 13 apr 2017, 12:07

I ulazi su problemi. Sad se na jug ulazi sa zapada,a ako bi navijaci Sarajevo bili tu onda bi ulazi bili skoro jedan do drugog za obje navijacke grupe.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Balasevic
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 jul 2015, 19:58
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Balasevic » 13 apr 2017, 12:10

Zip je napisao/la:Nemoguce nas je smjestiti na sjeverozapad iz razloga sto je ulaz na jug i zapad na istoj strani.
Ako je moguce kako to obezbjediti kad se ulazi na stadion, onda je ovo najbolje rjesenje.
Asfaltiran je prilaz jugu sa istočne strane, tako da bi ulaz na jug i istok mogli biti na istoj strani.
Čak, u nekim kombinacijama, i ulaz na zapad bi mogao biti sa iste te strane, mada je to nešto teže za izvesti. Uglavnom, mislim da bi se mogla izvršiti potpuna distinkcija: da navijači Sarajeva ulaze sa zapadne strane stadiona, a da prilaz za sve navijače Željezničara bude sa istočne strane. Teško, ali ne i nemoguće.

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la BijelaCokolada » 13 apr 2017, 12:13

LjoZee je napisao/la:I ulazi su problemi. Sad se na jug ulazi sa zapada,a ako bi navijaci Sarajevo bili tu onda bi ulazi bili skoro jedan do drugog za obje navijacke grupe.
cekali bi zajedno u redu

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GrimReaper, Lobudaraczapamcenje, Pablo11 i 76 gostiju.