FK Krupa Krupa na Vrbasu

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la Mustafa10 » 24 jun 2016, 18:59

gol-man je napisao/la:
Mustafa10 je napisao/la:Sta se lozite, iskreno koliko ljudi je culo za krupu na vrbasu il methalege jajce nije to kompleks to je cinjenica :) ne znam samo koji su im ciljevi u ovoj ligi al tanke su im sanse za opstanak :)
Nisu mi jasni likovi kao ti. Koji je cilj Slobode? Koji je cilj Zrinjskog , Sarajeva , Želje....
Ako trebaju postojati samo "veliki" klubovi, pa hajde brate da ukinemo ligu i svake godine neka izvuku iz šešira ko je prvak, ko ide u ligu Europe i gotovo. Ostaviti ove kantonalne lige da se djeca imaju čime zanimati u slobodno vrijeme.
Ne mogu psovati , ali šta ste se digli k'o da ste Real, prije dvije godine igrali drugu ligu, da nije Azmira igrali bi još ili bi se zbog dugova i ugasili. Mogli su gazde ovih klubova naći tako kao Sloboda klub, ali kakva korist kad milione treba dati za dugove. Ovako imaš mali klub na zdravim nogama, sve čisto, bez dugova i potraživanja. Znaš li koliki je "grad" iz kojeg dolazi Hoffenheim? Grad Sinsheim ima 35000 stanovnika i imaju Bundesligaša... https://sh.wikipedia.org/wiki/Sinsheim Selo Hoffenheim ima 3000 stanovnika...
Hajd' živio , i ostaj u uvjerenju da ste veliki, a da ovo treba ukinuti ;)
Nisam reko da treba ukinut male klubovi samo pitam koji im je cilj jer su totalno nepoznati klubovi ima klubova koji igraju kantonalne lige i entitetske al se zna za njih iz kojeg su grada imaju neku historiju? Po meni klub ako nema zdrave finansije , normalnu upravu koja nije tu iz licnog interesa samo bit ce samo prolazan u ovoj ligi pogotovo kako se skratila liga a sumnjam da ti klubovi iz manjih sredina to mogu pratit i privuc neke investitore mnogi su pokusali pa su ubrzo propali i ispali iz lige. Zvijezda gradacac je bila zdrav klub kad je usla u premijer ligu imala i sponzore i infrastrkturu solidnu i finansije u plusu pa su ispali ekspresno i borili se za opstanak a da ne govorim za mladost velika obarska, drinu zvornik , modrica maksima itd. Svi ti klubovi su usli igrali dvije il tri sezone maksimalno i ispali jer nisu mogli pratit ove druge klubove a i realno su koristeni uglavnom za pranje para .Zato pitam koji im je cilj i jesul spremni se potuc s najvecim klubovima ako nisu onda samo ucestvuju reda radi. ;)
Mislim da je besmisleno poredit bundesligu i nas daleko smo mi od njemacke, nasu ekonomiju i njihovu :)

P.S. Mladost doboj kakanj je dobar primjer uspjesnog kluba i ja im zelim da nastave u ovom smjeru i da nesto naprave ;)

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la Mustafa10 » 24 jun 2016, 19:01

cikazubo je napisao/la:
Mustafa10 je napisao/la:Sta se lozite, iskreno koliko ljudi je culo za krupu na vrbasu il methalege jajce nije to kompleks to je cinjenica :) ne znam samo koji su im ciljevi u ovoj ligi al tanke su im sanse za opstanak :)
Tako se moglo reci i za Radnik, a danas su veci i trofejniji od tvoje Slobode..
Za radnik se znalo i culo i prije rata a sumnjam da je krupa u poziciji ko radnik i po pitanju finansija a i snage uprave da to sve isprati i da napravi neki rezultat :)

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la FoSte95 » 24 jun 2016, 19:32

Po meni pametnije je sada napraviti 4-5 klubova nesto jacim, koji bi mogli napraviti za koju godinu iskorak u evropi a ne imati 10-12 solidnih klubova bez sansi u evropi
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la SarcofagoVenom » 24 jun 2016, 20:02

Mustafa10 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Mustafa10 je napisao/la:Sta se lozite, iskreno koliko ljudi je culo za krupu na vrbasu il methalege jajce nije to kompleks to je cinjenica :) ne znam samo koji su im ciljevi u ovoj ligi al tanke su im sanse za opstanak :)
Tako se moglo reci i za Radnik, a danas su veci i trofejniji od tvoje Slobode..
Za radnik se znalo i culo i prije rata a sumnjam da je krupa u poziciji ko radnik i po pitanju finansija a i snage uprave da to sve isprati i da napravi neki rezultat :)
Krupa ima vrlo uspješnu upravu,upravo se radi dodtanih 1000 stolica,klub finansijski stoji dobro,i predobru za naše uslove.Mislim da da će se neki iznenaditi kad vide da će Krupa biti u gornjem dijelu tabele.
Drugo je pitanje što veće i tzv tradicionalne sredine ne mogu da naprave slično,nego tavore,tome nisu krivi tzv mali klubovi.
Ulaz besplatan izlaz se plaća

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la FoSte95 » 24 jun 2016, 22:01

Svaka cast upravi Krupe na ovolikom trudu, koliko vidim solidan igracki kadar jos Ilic rece da se pregovara sa nekim jacim igracima :D
Ugl fina prica i jedva cekam da im gledam prvu domacu utakmicu :thumbup:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la Mustafa10 » 24 jun 2016, 23:14

Krupa ima vrlo uspješnu upravu,upravo se radi dodtanih 1000 stolica,klub finansijski stoji dobro,i predobru za naše uslove.Mislim da da će se neki iznenaditi kad vide da će Krupa biti u gornjem dijelu tabele.
Drugo je pitanje što veće i tzv tradicionalne sredine ne mogu da naprave slično,nego tavore,tome nisu krivi tzv mali klubovi.[/quote][/quote]

Svaka cast onda ako je tako , samo sam htio rec da rijetko koji "mali klub" je izdrzo druze od dvije il tri sezone u premijer ligi bez obzira sto je vecina usla bez dugovanja u ligu. Svaki pozitivan primjer organizacije i ulaganja u domace igrace i infrastrukturu podrzavam npr. Mladost Doboj Kakanj za njih nisam reko nikad nista negativno jer su ljudi hit od nicega napravili su nesto realno :)

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la ASD » 24 jun 2016, 23:26

SarcofagoVenom je napisao/la:
Krupa ima vrlo uspješnu upravu,upravo se radi dodtanih 1000 stolica,klub finansijski stoji dobro,i predobru za naše uslove.Mislim da da će se neki iznenaditi kad vide da će Krupa biti u gornjem dijelu tabele.
Drugo je pitanje što veće i tzv tradicionalne sredine ne mogu da naprave slično,nego tavore,tome nisu krivi tzv mali klubovi.
Jaka uprava i finansijski dobro stoje, to je istina, ali igracki kadar je preslab za Premijer Lige.
Ja licno ne znam kako su sa ovako mladom ekipom uspjeli uci.
Ukoliko se ne pojacaju iskusnim igracima tesko ce ostati u ligi iako je bitka za opstanak nikad slabija.

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la SarcofagoVenom » 25 jun 2016, 00:25

Niko ne može znati koliko će ova bajka ,da je tako nazovem trajati.to će pokazati vrijeme.Ljudi su uložili nemala sredstva,sportski ostrvarili plasman u PL.Bez obzira kako se to završi,ostaje fin sportski kompleks,na kojem će veliki broj ekipa dolaziti da odigra mečeve ,dosta klubova koristilo je teren kad su imali problema sa vlastitim,dosta mladih sekcija tu igra.Posmatrao sam tu ekipu dok je rasla nekoliko puta,od regionalnog i drugoligaškog nivoa,igrali su napadački uvijek.Klub je iskoristio nezainteresovanost većih sredina za PL,i iskoristio tu priliku.
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la Mustafa10 » 25 jun 2016, 02:34

ASD je napisao/la:
SarcofagoVenom je napisao/la:
Krupa ima vrlo uspješnu upravu,upravo se radi dodtanih 1000 stolica,klub finansijski stoji dobro,i predobru za naše uslove.Mislim da da će se neki iznenaditi kad vide da će Krupa biti u gornjem dijelu tabele.
Drugo je pitanje što veće i tzv tradicionalne sredine ne mogu da naprave slično,nego tavore,tome nisu krivi tzv mali klubovi.
Jaka uprava i finansijski dobro stoje, to je istina, ali igracki kadar je preslab za Premijer Lige.
Ja licno ne znam kako su sa ovako mladom ekipom uspjeli uci.
Ukoliko se ne pojacaju iskusnim igracima tesko ce ostati u ligi iako je bitka za opstanak nikad slabija.
Upravo to zato sto nisu ista sredstva dovoljna za igru entitetske lige i premijer lige ako je nekom klubu cilj svake sezone borba za opstanak meni je to nidje veze stav :D Realno sad u ligi 12 ko se ne bude borio za vrh a tu su potrebne velike pare ulozene u igracki kadar ne gine onda borba za opstanak :)

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la PanajotPano » 25 jun 2016, 10:08

Ako budu losi ispasce, zato se zapisuju rezultati i pravi tabela. Nema tu mudrovanja.

josip3
Postovi: 229
Pridružen/a: 04 nov 2014, 20:23
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la josip3 » 25 jun 2016, 12:28

Pozdrav iz Jajca,jel se danas ulaz naplaćuje

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jun 2016, 12:37

SarcofagoVenom je napisao/la:
Krupa ima vrlo uspješnu upravu,upravo se radi dodtanih 1000 stolica,klub finansijski stoji dobro,i predobru za naše uslove.Mislim da da će se neki iznenaditi kad vide da će Krupa biti u gornjem dijelu tabele.
Drugo je pitanje što veće i tzv tradicionalne sredine ne mogu da naprave slično,nego tavore,tome nisu krivi tzv mali klubovi.
Da se ne lazemo oni su ovdje gdje jesu jer Dodik tako hoce. Njegovi ljudi su doveli Igokeu na visok nivo, a bacili Borac na dno. Sada ce ulagati u Krupu, a Borac ostaviti kraju kao i u kosarci. I sve tako dok SNSD kotira kako kotira.
Stranacki se moze iznudjivati novac i mamiti sponzore te tako imati stabilan tim. Sve je to umjetno i na silu izgurano do PL pomocu odredjene svote novca, plati udji i zdravo.

A klub kao klub nema navijace vec ce da uhljebi dobar dio ljudi bliskih vladajucim strukturama. I sve to dok jednog trenutka dok vladajuca struktura ne padne i ovi odu u historijske knjige, pa se covjek zapita koja im je uloga uopste bila?

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la ASD » 25 jun 2016, 12:41

Vidim dosao je Aleksic, solidan igrac u borbi za opstanak.
Jos par tako iskunih igraca i opstanak moze biti realan cilj.

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la FoSte95 » 25 jun 2016, 12:51

E danas ce biti interesantna tekma Krupa i Metalci, steta sto nece biti nigdje stream :(
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la SarcofagoVenom » 25 jun 2016, 14:19

tuzlak1987 je napisao/la:
SarcofagoVenom je napisao/la:
Krupa ima vrlo uspješnu upravu,upravo se radi dodtanih 1000 stolica,klub finansijski stoji dobro,i predobru za naše uslove.Mislim da da će se neki iznenaditi kad vide da će Krupa biti u gornjem dijelu tabele.
Drugo je pitanje što veće i tzv tradicionalne sredine ne mogu da naprave slično,nego tavore,tome nisu krivi tzv mali klubovi.
Da se ne lazemo oni su ovdje gdje jesu jer Dodik tako hoce. Njegovi ljudi su doveli Igokeu na visok nivo, a bacili Borac na dno. Sada ce ulagati u Krupu, a Borac ostaviti kraju kao i u kosarci. I sve tako dok SNSD kotira kako kotira.
Stranacki se moze iznudjivati novac i mamiti sponzore te tako imati stabilan tim. Sve je to umjetno i na silu izgurano do PL pomocu odredjene svote novca, plati udji i zdravo.

A klub kao klub nema navijace vec ce da uhljebi dobar dio ljudi bliskih vladajucim strukturama. I sve to dok jednog trenutka dok vladajuca struktura ne padne i ovi odu u historijske knjige, pa se covjek zapita koja im je uloga uopste bila?

Priča bez pokrića,Dodka jedino zanima Igokea,i fućka se on na fudbal.Svi laktaški timovi tavore,vajda bi tu trebao to raditi.Priča oko Krupe kreče nakon prvenstva u kajaku,kad je za potrebe tog svjetskog takmičenja izgrađen teren sa vještačkom travom u Krupi.Odmah je živnuo klub ,kojem je trebalo više sezona da dođe do 1 lige,nije to išlo o-ruk.Da su rivali bili ozbiljniji, danas bi Krupa bila drugoligaš.Što veće sredine nemaju ambicije,nije problem Krupe,nego njihov.Kao i Doboj(Kakaknj),iskoristili nemoć ,nezainteresovanost velikih sredina,niko ne priča da je to klub Bakira.(ili jeste?)
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jun 2016, 14:40

Razlika je sto DK nije klub Bakira i nema veze sa politikom, vec klub koji ima iza sebe Heidelberg cement i druge jace firme. A i historijski Kakanj je jak grad industrijski bio i to nije cudo. To nije samo Doboj vec i Kakanj i uspjeh je zahvaljujuci sposobnim ljudima i sponzorima.

A Krupa to nije, Krupa je SNSD tim. Ne nuzno Dodikov vec za uhljebivanje Dodikovih saradnika i kolega. Zaboli njega za fudbal ali opet neka je tu njegov covjek kao i u drugim segmentima svakodnevnog zivota.
Dalje da je to istina govori da je malo trebalo kako bi Borac i Krupu pripojili. Jer su svi igraci Krupe zadnjih godina automatski samk prekomandovani iz tima u tim, kao i trener.

I manje vise taj klub nema navijace dalje se namece sto neko ulaze u klub koji nema navijace nedaleko od kluba koji ima navijace i historiju? Naravno da bi se oprale pare, stranka je iza kluba. Borac su iscrpili, sada su se prebacili na moderniju tehniku pranja novca koja nece privuci paznju, a koju he usavrsio Gracic u Olimpiku. Uzmi klub bez navijaca i radi sta zelis.

Tu se upste ne radi o manjku ambicija. Svako ima ambicije, ambicije ima i Drina, ali Drina nema novac, ambicije ima i jos neko drugi ali nema politicke pozadine.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1835
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la AVNOJ » 25 jun 2016, 15:13

tuzlak1987 je napisao/la:Razlika je sto DK nije klub Bakira i nema veze sa politikom, vec klub koji ima iza sebe Heidelberg cement i druge jace firme. A i historijski Kakanj je jak grad industrijski bio i to nije cudo. To nije samo Doboj vec i Kakanj i uspjeh je zahvaljujuci sposobnim ljudima i sponzorima.

A Krupa to nije, Krupa je SNSD tim. Ne nuzno Dodikov vec za uhljebivanje Dodikovih saradnika i kolega. Zaboli njega za fudbal ali opet neka je tu njegov covjek kao i u drugim segmentima svakodnevnog zivota.
Dalje da je to istina govori da je malo trebalo kako bi Borac i Krupu pripojili. Jer su svi igraci Krupe zadnjih godina automatski samk prekomandovani iz tima u tim, kao i trener.

I manje vise taj klub nema navijace dalje se namece sto neko ulaze u klub koji nema navijace nedaleko od kluba koji ima navijace i historiju? Naravno da bi se oprale pare, stranka je iza kluba. Borac su iscrpili, sada su se prebacili na moderniju tehniku pranja novca koja nece privuci paznju, a koju he usavrsio Gracic u Olimpiku. Uzmi klub bez navijaca i radi sta zelis.

Tu se upste ne radi o manjku ambicija. Svako ima ambicije, ambicije ima i Drina, ali Drina nema novac, ambicije ima i jos neko drugi ali nema politicke pozadine.
Jesi dosadan da ne uprrijebim neku drugu rijec
Eto ti znas kako funkcionise neki klub ili klubovi i ko je u kojoj politickoj stranci i kako neko pere pare i koliko koji klub ima navijaca....
Eto Mladost DK ima sponzore koji ih samo zasipaju parama...imaju navijace karte za cijelu zezonu rasprodate...o cemu pricas covjece.... Daj malo argumenata ko su ti politicari koji vode Krupu na koji nacin peru pare reci nam da znamo...isto tako nas prosvijetli za Mladost kako je to kod njih sve fino posteno transparentno da znamo...


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la SarcofagoVenom » 25 jun 2016, 15:17

tuzlak1987 je napisao/la:Razlika je sto DK nije klub Bakira i nema veze sa politikom, vec klub koji ima iza sebe Heidelberg cement i druge jace firme. A i historijski Kakanj je jak grad industrijski bio i to nije cudo. To nije samo Doboj vec i Kakanj i uspjeh je zahvaljujuci sposobnim ljudima i sponzorima.

A Krupa to nije, Krupa je SNSD tim. Ne nuzno Dodikov vec za uhljebivanje Dodikovih saradnika i kolega. Zaboli njega za fudbal ali opet neka je tu njegov covjek kao i u drugim segmentima svakodnevnog zivota.
Dalje da je to istina govori da je malo trebalo kako bi Borac i Krupu pripojili. Jer su svi igraci Krupe zadnjih godina automatski samk prekomandovani iz tima u tim, kao i trener.

I manje vise taj klub nema navijace dalje se namece sto neko ulaze u klub koji nema navijace nedaleko od kluba koji ima navijace i historiju? Naravno da bi se oprale pare, stranka je iza kluba. Borac su iscrpili, sada su se prebacili na moderniju tehniku pranja novca koja nece privuci paznju, a koju he usavrsio Gracic u Olimpiku. Uzmi klub bez navijaca i radi sta zelis.

Tu se upste ne radi o manjku ambicija. Svako ima ambicije, ambicije ima i Drina, ali Drina nema novac, ambicije ima i jos neko drugi ali nema politicke pozadine.
Dokaži da je Krupa Dodikov tim a isto mi dokaži da Mladost DK nije Bakirov.
Mislim da se ovde ne radi o Krupi ,nago o patologiji,prema nečemu drugom,i to hroničnoj.
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jun 2016, 15:32

SarcofagoVenom je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Razlika je sto DK nije klub Bakira i nema veze sa politikom, vec klub koji ima iza sebe Heidelberg cement i druge jace firme. A i historijski Kakanj je jak grad industrijski bio i to nije cudo. To nije samo Doboj vec i Kakanj i uspjeh je zahvaljujuci sposobnim ljudima i sponzorima.

A Krupa to nije, Krupa je SNSD tim. Ne nuzno Dodikov vec za uhljebivanje Dodikovih saradnika i kolega. Zaboli njega za fudbal ali opet neka je tu njegov covjek kao i u drugim segmentima svakodnevnog zivota.
Dalje da je to istina govori da je malo trebalo kako bi Borac i Krupu pripojili. Jer su svi igraci Krupe zadnjih godina automatski samk prekomandovani iz tima u tim, kao i trener.

I manje vise taj klub nema navijace dalje se namece sto neko ulaze u klub koji nema navijace nedaleko od kluba koji ima navijace i historiju? Naravno da bi se oprale pare, stranka je iza kluba. Borac su iscrpili, sada su se prebacili na moderniju tehniku pranja novca koja nece privuci paznju, a koju he usavrsio Gracic u Olimpiku. Uzmi klub bez navijaca i radi sta zelis.

Tu se upste ne radi o manjku ambicija. Svako ima ambicije, ambicije ima i Drina, ali Drina nema novac, ambicije ima i jos neko drugi ali nema politicke pozadine.
Dokaži da je Krupa Dodikov tim a isto mi dokaži da Mladost DK nije Bakirov.
Mislim da se ovde ne radi o Krupi ,nago o patologiji,prema nečemu drugom,i to hroničnoj.
Kakvoj patologiji, da imam patologiju imao bih i prema Borcu. A prema Borcu nemam, ovdje se ne radi o razlicitostima u BiH vec o osudjivanju kriminala. Ja osudjujem kriminal, samo se u ovom slucaju desilo da je to Dodik, ali mi je svejedno bio to Dodik ili neko iz Federacije..

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Krupa Krupa na Vrbasu

Post Postao/la FoSte95 » 25 jun 2016, 15:33

**** to ciji je, bitno je da ljudi ulazu i da dovedu sto bolje igrace i samim tim nasa liga ce biti jača :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, Direktorcic, LondonRed, MostarskiSin, Rigoletto i 67 gostiju.