Ko će biti prvak 2016/17

Ko će biti prvak 2016/17?

Željezničar
100
27%
Sarajevo
85
23%
Zrinjski
44
12%
Čelik
14
4%
Široki Brijeg
21
6%
Olimpic
6
2%
Radnik
2
1%
Sloboda
79
22%
Vitez
5
1%
Mladost DK
9
2%
 
Ukupno glasova: 365

siskobn
Postovi: 136
Pridružen/a: 06 mar 2016, 09:07
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la siskobn » 19 jun 2016, 13:56

Analiza odprilike,zna se 4 kluba koja uvjek jurisaju na titulu,sarajevo zeljo,zrinjski,siroki mada ovaj prvi trojac je uvjek najopasniji,sloboda je iz prikrajka skriveni favorit ali mislim da sa temperamentnim Husrefom koji ce opet igrati na 3 fronta tesko da moze do titule,sto se tice mog Radnika,kad pogledam nase fudbalske zvijezde klubove sa najvecim budzetom i transfere vidim da em sto mijenjaju trenere ko carape mjenjaju igrace,nema kluba koji nije doveo bar 9 i odpustio bar 9 igraca.Zato Radnik bar u jesenjem dijelu moze visoko da se plasira jer je najmanje promijenio igraca i kostur ostavio kakav jeste,sto se tice proljeca jasno je da tu bez ozbiljnih pojacanja tesko mozemo ista.Brine me i odlazak Krstajica tj njegove obaveze u FS RS sto znaci IAKO JE POSTAVIO TEMELJE DOBRE MOGUCE DA DOMACI Politicki LOPOVI UNISTE KLUB.Nadam se da se to nece desiti jer poznajem osobno neke ljude i mislim da daju sve za Radnik.Sto se ostalih tice mislim da sve osim lige za opstanak tesko ostvarljivo.Olimpic tim koji tuce velikane gubi os slabijih,nikako da bude ozbiljan klub,novi prvoligasi naravno cilj im je opstanak,Celik nikad slabiji,ostatak tu i tamo.Nadam se da ce se vecina sloziti sa mnom.

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la Zagor » 19 jun 2016, 14:00

1. Sarajevo
2. Sloboda
3. Široki
4. Željezničar
5. Zrinjski
6. Olimpic
7. Radnik
8. Metallaghe
9. Čelik
10. Mladost
11. Vitez
12. Krupa
navijački :D
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la Crni gavran » 19 jun 2016, 14:19

1. Sloboda
2. Željezničar
3. Široki Brijeg
4. Sarajevo
5. Zrinjski
6. Radnik
7. Vitez
8. Olimpic
9. Mladost
10. Krupa
11. Metallaghe
12. Čelik
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Muerte
Postovi: 821
Pridružen/a: 05 mar 2016, 20:25
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la Muerte » 19 jun 2016, 14:34

1. Zeljeznicar
2. Zrinjski
3. Sarajevo
4. Siroki Brijeg
5. Sloboda
6. Mladost
7. Vitez
8. Radnik
9. Krupa
10. Metalleghe
11. Olimpic
12. Čelik

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la vozdra » 19 jun 2016, 14:43

1. Željezničar
2. Sloboda
3. Sarajevo
4. Zrinjski
5. Široki Brijeg
6. Radnik
7. Mladost
8. Metalleghe
9. Olimpik
10. Vitez
11. Krupa
12. Čelik
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19290
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la MocMahale444 » 03 jul 2016, 16:46

Željo
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54245
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la MortemHz » 03 jul 2016, 16:52

siskobn je napisao/la:Analiza odprilike,zna se 4 kluba koja uvjek jurisaju na titulu,sarajevo zeljo,zrinjski,siroki mada ovaj prvi trojac je uvjek najopasniji,sloboda je iz prikrajka skriveni favorit ali mislim da sa temperamentnim Husrefom koji ce opet igrati na 3 fronta tesko da moze do titule,sto se tice mog Radnika,kad pogledam nase fudbalske zvijezde klubove sa najvecim budzetom i transfere vidim da em sto mijenjaju trenere ko carape mjenjaju igrace,nema kluba koji nije doveo bar 9 i odpustio bar 9 igraca.Zato Radnik bar u jesenjem dijelu moze visoko da se plasira jer je najmanje promijenio igraca i kostur ostavio kakav jeste,sto se tice proljeca jasno je da tu bez ozbiljnih pojacanja tesko mozemo ista.Brine me i odlazak Krstajica tj njegove obaveze u FS RS sto znaci IAKO JE POSTAVIO TEMELJE DOBRE MOGUCE DA DOMACI Politicki LOPOVI UNISTE KLUB.Nadam se da se to nece desiti jer poznajem osobno neke ljude i mislim da daju sve za Radnik.Sto se ostalih tice mislim da sve osim lige za opstanak tesko ostvarljivo.Olimpic tim koji tuce velikane gubi os slabijih,nikako da bude ozbiljan klub,novi prvoligasi naravno cilj im je opstanak,Celik nikad slabiji,ostatak tu i tamo.Nadam se da ce se vecina sloziti sa mnom.
Dosta realna analiza. :salut:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5720
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la JohnCleese » 03 jul 2016, 17:30

1. Sloboda
2. Željezničar
3. Široki Brijeg
4. Sarajevo
5. Zrinjski
6. Radnik
7. Mladost
8. Krupa
9. Metallaghe
10. Čelik
11. Vitez
12. Olimpic
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la AdiFKS » 03 jul 2016, 20:01

ŽLjzNiČR....sigurno.
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

refikSabanadzovic
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 nov 2015, 17:01
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la refikSabanadzovic » 03 jul 2016, 21:43

Sloboda nema sanse da bude prvak,nece biti ni medju 4 ekipe,5 mjesto ako uzme to joj je vrh,Zeljeznicar bi mogao uzeti titulu puno su mijenjali pitanje da li ce se uspjeti uigrati,Siroki sa onakvim pristupom ko protiv maltezana ne djeluje ozbiljno ni malo,Zrinjski nije previse promijenio ekipu mogao bi biti jedan od dva tri ozbiljna kandidata za prvaka,Sarajevo sa onakvom klupskom politikom ne moze biti ni prvak grada a kamoli drzave,ostale ekipe ce se manje vise boriti za sredinu tabele i da ne ispadnu,realno je ocekivati da ispadnu 2 ekipe iz federacije koliko god ko mislio da je to ne bitno.Vitez,Mladost,Olimpic,Mettaleghe ce se boriti da izbjegnu ispadanje,Celik koliko god bio u krizi pokusava nesto da napravi i siguran sam da ce ostati.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la solinas » 03 jul 2016, 21:51

refikSabanadzovic je napisao/la:Sloboda nema sanse da bude prvak,nece biti ni medju 4 ekipe,5 mjesto ako uzme to joj je vrh,Zeljeznicar bi mogao uzeti titulu puno su mijenjali pitanje da li ce se uspjeti uigrati,Siroki sa onakvim pristupom ko protiv maltezana ne djeluje ozbiljno ni malo,Zrinjski nije previse promijenio ekipu mogao bi biti jedan od dva tri ozbiljna kandidata za prvaka,Sarajevo sa onakvom klupskom politikom ne moze biti ni prvak grada a kamoli drzave,ostale ekipe ce se manje vise boriti za sredinu tabele i da ne ispadnu,realno je ocekivati da ispadnu 2 ekipe iz federacije koliko god ko mislio da je to ne bitno.Vitez,Mladost,Olimpic,Mettaleghe ce se boriti da izbjegnu ispadanje,Celik koliko god bio u krizi pokusava nesto da napravi i siguran sam da ce ostati.
Koliko se sjecam tako se cijelu sezonu pisalo proslu.
A po cemu mislis da Sloboda nece biti ni medju prva 4...
Koje je tvoje strucno misljenje,obrazlozenje. ..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la Coraco » 03 jul 2016, 21:54

solinas je napisao/la:
refikSabanadzovic je napisao/la:Sloboda nema sanse da bude prvak,nece biti ni medju 4 ekipe,5 mjesto ako uzme to joj je vrh,Zeljeznicar bi mogao uzeti titulu puno su mijenjali pitanje da li ce se uspjeti uigrati,Siroki sa onakvim pristupom ko protiv maltezana ne djeluje ozbiljno ni malo,Zrinjski nije previse promijenio ekipu mogao bi biti jedan od dva tri ozbiljna kandidata za prvaka,Sarajevo sa onakvom klupskom politikom ne moze biti ni prvak grada a kamoli drzave,ostale ekipe ce se manje vise boriti za sredinu tabele i da ne ispadnu,realno je ocekivati da ispadnu 2 ekipe iz federacije koliko god ko mislio da je to ne bitno.Vitez,Mladost,Olimpic,Mettaleghe ce se boriti da izbjegnu ispadanje,Celik koliko god bio u krizi pokusava nesto da napravi i siguran sam da ce ostati.
Koliko se sjecam tako se cijelu sezonu pisalo proslu.
A po cemu mislis da Sloboda nece biti ni medju prva 4...
Koje je tvoje strucno misljenje,obrazlozenje. ..
Nek se on drži biciklizma :urnebes:

Otpisa Slobodu, Željezničar, Široki, Zrinjski i Sarajevo, otpisa Viteza, Olimpic, Metalege i Čelika. Znači za titulu kandidati Radnik, Krupa i Mladost DK. :mrgreen:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la Chinaglia » 03 jul 2016, 21:56

tesko da se na forumu moze pronaci strucnija osoba od Refika Sabanadzovica da prokomentarise ko ce biti prvak naredne sezone, ipak se radi o bivsem fudbaleru koji se u materiju konta bolje nego mi obicno forumasi

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la solinas » 03 jul 2016, 22:07

Coraco je napisao/la:
solinas je napisao/la:
refikSabanadzovic je napisao/la:Sloboda nema sanse da bude prvak,nece biti ni medju 4 ekipe,5 mjesto ako uzme to joj je vrh,Zeljeznicar bi mogao uzeti titulu puno su mijenjali pitanje da li ce se uspjeti uigrati,Siroki sa onakvim pristupom ko protiv maltezana ne djeluje ozbiljno ni malo,Zrinjski nije previse promijenio ekipu mogao bi biti jedan od dva tri ozbiljna kandidata za prvaka,Sarajevo sa onakvom klupskom politikom ne moze biti ni prvak grada a kamoli drzave,ostale ekipe ce se manje vise boriti za sredinu tabele i da ne ispadnu,realno je ocekivati da ispadnu 2 ekipe iz federacije koliko god ko mislio da je to ne bitno.Vitez,Mladost,Olimpic,Mettaleghe ce se boriti da izbjegnu ispadanje,Celik koliko god bio u krizi pokusava nesto da napravi i siguran sam da ce ostati.
Koliko se sjecam tako se cijelu sezonu pisalo proslu.
A po cemu mislis da Sloboda nece biti ni medju prva 4...
Koje je tvoje strucno misljenje,obrazlozenje. ..
Nek se on drži biciklizma :urnebes:

Otpisa Slobodu, Željezničar, Široki, Zrinjski i Sarajevo, otpisa Viteza, Olimpic, Metalege i Čelika. Znači za titulu kandidati Radnik, Krupa i Mladost DK. :mrgreen:
Refko je malo puko... :mrgreen:
Ove sezone je tesko prognozirati.
Zeljeznicar,Sloboda i Sarajevo sve u miligram,
Nijanse odlucuju.
Siroki i Zrinjski (barem za sada)izgledaju (barem meni)dosta slabije i neuvjerljivo i mislim da ce najveci gubitnik ove sezone biti upravo Zrinjski.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

refikSabanadzovic
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 nov 2015, 17:01
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la refikSabanadzovic » 03 jul 2016, 22:14

solinas je napisao/la:
refikSabanadzovic je napisao/la:Sloboda nema sanse da bude prvak,nece biti ni medju 4 ekipe,5 mjesto ako uzme to joj je vrh,Zeljeznicar bi mogao uzeti titulu puno su mijenjali pitanje da li ce se uspjeti uigrati,Siroki sa onakvim pristupom ko protiv maltezana ne djeluje ozbiljno ni malo,Zrinjski nije previse promijenio ekipu mogao bi biti jedan od dva tri ozbiljna kandidata za prvaka,Sarajevo sa onakvom klupskom politikom ne moze biti ni prvak grada a kamoli drzave,ostale ekipe ce se manje vise boriti za sredinu tabele i da ne ispadnu,realno je ocekivati da ispadnu 2 ekipe iz federacije koliko god ko mislio da je to ne bitno.Vitez,Mladost,Olimpic,Mettaleghe ce se boriti da izbjegnu ispadanje,Celik koliko god bio u krizi pokusava nesto da napravi i siguran sam da ce ostati.
Koliko se sjecam tako se cijelu sezonu pisalo proslu.
A po cemu mislis da Sloboda nece biti ni medju prva 4...
Koje je tvoje strucno misljenje,obrazlozenje. ..
Svako ima pravo na svoje misljenje ne mora ono biti 100% tacno i strucno,mislim da se transfer politika mogla odigrati na drugaciji nacin kada su u pitanju odlasci bitnih igraca-npr zadrzati igrace dok traju evropske utakmice i pokusati proci barem dva pretkola a ako se ne uspije onda pusiti igrace u Sarajevo jer svakako Sarajevo ne igra evropske utakmice i imali bi pravo igranja u PL,a zobg cega mislim da nece biti medju 4 Zrinjski godinu dana iskusniji a realno i bolji su od Slobode kao i Zeljo i Sarajevo,a Siroki ce se uigrati do pocetka PL bolje nego Sloboda.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la hule_barca » 03 jul 2016, 22:33

Kod nas u zadnje vrijeme, ko god ima najjaču ekipu na papiru (to je uglavnom Sarajevo :D), teško uzme titulu. Da li je to do našeg mentaliteta (lahko ćemo) ili igrača koji igraju samo za pare, ne znam. Zadnjih par sezona, vidimo da bolje prolaze ekipe iz prikrajka kao Zrinjski i prošle godine Sloboda. Jednostavno, prepusti se pritisak drugim ekipama i onda se lakše igra. Ipak, pokušaću trenutno dati neki svoj sud. Od 12 klubova, evidentno je da 5 klubova može uzeti titulu. Krenimo redom:
1. Sarajevo: Vječni favorit naše lige. Ako Benko i Duljević nekim slučajem ostanu, ova sezona bi mogla biti smiješna za njih, međutim pošto vjerovatno da neće ostati, šanse Sarajeva od apsolutnog favorita, spadaju na nivo jednog od glavnog favorita. Dosta prinova je došlo, vidjećemo kako će sve ukomponovati i koliko će Said moći bez povrede. Najveća mana je trener, što se ne osjeti u manjim utakmicama, ali pošto ćemo imati više derbija ove godine, to bi moglo maximalno doći do izražaja.
2. Zrinjski: Kao prvak prošle godine i sa manje više istom ekipom, red bi bio da se Zrinjski stavi odmah od Sarajeva. S obzirom da nisu puno mijenjali (zasad), za očekivati je sličnu filozofiju kao i prošle godine, tvrdo, jako, tipično za bh. fudbal.
3. Sloboda: Dosta prinova kao i Sarajevo, vidjećemo kako će se to posložiti, ali pošto već hvataju zalet u takmičarskim utakmicama, može se naslutiti da će odbrana biti još jača nego prošle sezone (Džidić), što će Slobodu učiniti još težim rivalom za pobijediti, a s obzirom da je Husref doktor za našu ligu i za derbije, kojih će biti, Sloboda može ravnopravno konkurisati za trofej bh. šampiona.
4. Željezničar: Željo bi možda i mogao biti mjesto više na ovoj listi, s obzirom na igrački kadar, ali najveća nepoznanica mi je novi trener, pogotovo kad sam pročitao izjavu poslije susreta na Kupresu, kako je teren bio neravan, pa je očigledno da on ne zna najbolje šta ga čeka u ovoj ligi. Ako se pokaže, mogao bi Željo biti glavni kandidat za naslov.
5. Široki Brijeg: Oni mi nekako iz godine u godinu stagniraju. Imaju budžet za par sezona unaprijed i sve to nekako ide u nekom smjeru samo da se održava jaka stabilnost kluba. S Musom na klupi, titula im je nedosanjani san. Čudi me da takav organizirani klub ne može da nađe boljeg stručnjaka, ali izgleda da je to do ovoga što sam već naveo.

Uglavnom, sve je ovo u pet deka, što bi se reklo.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la solinas » 03 jul 2016, 22:47

refikSabanadzovic je napisao/la:
solinas je napisao/la:
refikSabanadzovic je napisao/la:Sloboda nema sanse da bude prvak,nece biti ni medju 4 ekipe,5 mjesto ako uzme to joj je vrh,Zeljeznicar bi mogao uzeti titulu puno su mijenjali pitanje da li ce se uspjeti uigrati,Siroki sa onakvim pristupom ko protiv maltezana ne djeluje ozbiljno ni malo,Zrinjski nije previse promijenio ekipu mogao bi biti jedan od dva tri ozbiljna kandidata za prvaka,Sarajevo sa onakvom klupskom politikom ne moze biti ni prvak grada a kamoli drzave,ostale ekipe ce se manje vise boriti za sredinu tabele i da ne ispadnu,realno je ocekivati da ispadnu 2 ekipe iz federacije koliko god ko mislio da je to ne bitno.Vitez,Mladost,Olimpic,Mettaleghe ce se boriti da izbjegnu ispadanje,Celik koliko god bio u krizi pokusava nesto da napravi i siguran sam da ce ostati.
Koliko se sjecam tako se cijelu sezonu pisalo proslu.
A po cemu mislis da Sloboda nece biti ni medju prva 4...
Koje je tvoje strucno misljenje,obrazlozenje. ..
Svako ima pravo na svoje misljenje ne mora ono biti 100% tacno i strucno,mislim da se transfer politika mogla odigrati na drugaciji nacin kada su u pitanju odlasci bitnih igraca-npr zadrzati igrace dok traju evropske utakmice i pokusati proci barem dva pretkola a ako se ne uspije onda pusiti igrace u Sarajevo jer svakako Sarajevo ne igra evropske utakmice i imali bi pravo igranja u PL,a zobg cega mislim da nece biti medju 4 Zrinjski godinu dana iskusniji a realno i bolji su od Slobode kao i Zeljo i Sarajevo,a Siroki ce se uigrati do pocetka PL bolje nego Sloboda.
A Sloboda nije godinu dana iskusnija.... :?:
I prosle godine bolji Zeljo,bolje Sarajevo....pa bi sta bi.
Sve te ekipe su u 5 deka jaraniko.
I kada neko poredi ekipe a jedini mu argument uigrati ce se bolje.. :D
Otpisivali ste Slobodu vec dvije god...I nista niste naucili.
Jedino mjerilo je teren.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

refikSabanadzovic
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 nov 2015, 17:01
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la refikSabanadzovic » 03 jul 2016, 23:03

Svako ima pravo na svoje misljenje ne mora ono biti 100% tacno i strucno,mislim da se transfer politika mogla odigrati na drugaciji nacin kada su u pitanju odlasci bitnih igraca-npr zadrzati igrace dok traju evropske utakmice i pokusati proci barem dva pretkola a ako se ne uspije onda pusiti igrace u Sarajevo jer svakako Sarajevo ne igra evropske utakmice i imali bi pravo igranja u PL,a zobg cega mislim da nece biti medju 4 Zrinjski godinu dana iskusniji a realno i bolji su od Slobode kao i Zeljo i Sarajevo,a Siroki ce se uigrati do pocetka PL bolje nego Sloboda.[/quote]
A Sloboda nije godinu dana iskusnija.... :?:
I prosle godine bolji Zeljo,bolje Sarajevo....pa bi sta bi.
Sve te ekipe su u 5 deka jaraniko.
I kada neko poredi ekipe a jedini mu argument uigrati ce se bolje.. :D
Otpisivali ste Slobodu vec dvije god...I nista niste naucili.
Jedino mjerilo je teren.[/quote]

Drug kad kazes iskusniji to se misli kad skoro sa istom ekipom ulazis u slijedecu sezonu i da si uigraniji,a za Slobodu se to ne moze reci,a argument uigrat ce se bolje je taj zato sto ne pratim puno druge klubove pratim samo "nase" Sloboda,Zeljo,Sarajevo,Celik i dok je bio Velez,i kad kazes otpisivali STE,nisam nikog otpisivao ja sam iz Tuzle,samo sam mozda previse realan i nisam navijacki orijentisan.pozz

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la staragarda » 03 jul 2016, 23:19

refikSabanadzovic je napisao/la:Svako ima pravo na svoje misljenje ne mora ono biti 100% tacno i strucno,mislim da se transfer politika mogla odigrati na drugaciji nacin kada su u pitanju odlasci bitnih igraca-npr zadrzati igrace dok traju evropske utakmice i pokusati proci barem dva pretkola a ako se ne uspije onda pusiti igrace u Sarajevo jer svakako Sarajevo ne igra evropske utakmice i imali bi pravo igranja u PL,a zobg cega mislim da nece biti medju 4 Zrinjski godinu dana iskusniji a realno i bolji su od Slobode kao i Zeljo i Sarajevo,a Siroki ce se uigrati do pocetka PL bolje nego Sloboda.
A Sloboda nije godinu dana iskusnija.... :?:
I prosle godine bolji Zeljo,bolje Sarajevo....pa bi sta bi.
Sve te ekipe su u 5 deka jaraniko.
I kada neko poredi ekipe a jedini mu argument uigrati ce se bolje.. :D
Otpisivali ste Slobodu vec dvije god...I nista niste naucili.
Jedino mjerilo je teren.[/quote]

Drug kad kazes iskusniji to se misli kad skoro sa istom ekipom ulazis u slijedecu sezonu i da si uigraniji,a za Slobodu se to ne moze reci,a argument uigrat ce se bolje je taj zato sto ne pratim puno druge klubove pratim samo "nase" Sloboda,Zeljo,Sarajevo,Celik i dok je bio Velez,i kad kazes otpisivali STE,nisam nikog otpisivao ja sam iz Tuzle,samo sam mozda previse realan i nisam navijacki orijentisan.pozz[/quote]







slabo ti to pratis skroz ako ti Sloboda u sezonu ulazi sa novom ekipom....cuj,sarajevo i zeljo su u prednosti jer kao nisu puno mijenjali a obadvije ekipe dovele po 10 novih igraca :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ko će biti prvak 2016/17

Post Postao/la pinoglavi » 03 jul 2016, 23:23

Dok ne prodje bar 5 kola ovo je samo izdrkavanje. Sloboda, Radnik, Sarajevo, Zeljo, Zrinjski i Siroki pucaju na Europu a tako i na titule. Jedino sto se moze reci je da Siroki trenutno zaostaje jer su prodali glavne igrace a nisu kvalitetne zamjene doveli, ali opet ima jos vremena do pocetka prvenstva.
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, abrakadabra, Beli98, Devedesetka, Kobayashi, mma_hz, TitogradTito i 82 gosta.