BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la skripar96 » 20 jul 2017, 23:35

Osvrnuli ste se vi na to dovoljno puta,da vas sad vidim licemjeri
EKONNP

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la AlemC85 » 20 jul 2017, 23:36

Signore je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Dok je Kosovo tu ne brinem :lol:
Jake nam utjehe. I opet ce netko za dva mjeseca napisat kako je PL tu negdje s JSL, a da ni HNL nije nesto daleko. Makedonija ima dva predstavnika u trecem pretkolu i trebaju cini mi se remi da nas preteknu, a usporedjujemo se s ligama ciji predstavnici igraju grupe LP i EL cesce nego mi play off.

Ono sto je najzalije, Zeljo je dao maksimum, Siroki je dao maksimum, Zrinjski je dao maksimum, Sarajevo je ispalo na baksuzluk. Znaci, ovo je nas maksimum. Nije se odigralo lose pa da se kaze da se moze bolje. Odigralo se maksimalno, a rezultat ispadanje prije godisnjeg. Vise mi je krivo nego prosle godine. Tad sam se barem tjesio da moze bolje.
Ti kao da ne vidis da je bh fudbal nakon rata postao amaterski. Nema ovdje ni f od fudbala.

Pogledaj infrastrukturu stadiona koje su pravili nase dede i nane iz proslog vijeka. Dalje ne trebas ici. Kosevo je isto kao iz 1984 godine, BB u Mostaru se raspada, Tusanj ni tamo ni vamo. Jedino Bilino polje ima realno prolaz. Grbavica se tek pocela graditi.

Nicu i novi Stadioni (Stadion Rodjeni za primjer) a dokle ce doci vidjet cemo?

Omladinske skole su malo je reci katastrofa.

Ishrana igraca je kao da rade u Mercatoru a ne da igraju lopte gdje se mora jesti jaka i kaloricna hrana, kako ne bi nakon 70 minute dolazilo do kolapsa fizicke spreme.

E sad dolazimo do trenera i priprema ekipa. Umjesto da se nase ekipe spremaju uglavnom u BiH gdje im je dragi Bog dao svu prirodu, oni trce po skupim destinacijama Jadrana, Turske i Grcke.

Bjelasnica i Igman su prije rata bile glavne baze za sve ekipe iz bivse drzave. Zvezda je zahvaljujuci pripremama na Igmanu postala prvak Evrope 1991. To je cinjenica.

Ali jok nasi su pameti pa potrose bruku para vani, i kada se vrate, u minusu su 50.000 KM koliko kostaju prosjecne pripreme jednog bh tima. Za te pare mogu normalno placati plate igracima. Ali bh logika je cudo nevidjeno.

I za kraj treneri. To je posebna prica za sebe. U bh fudbalu trenutno nema vise od 3-4 profesionalna trenera, uz duzno postovanje prema ostalima. Ljudi moji, svake godine bi oni trebali i moralu se maksimalni usavrsavati do te mjere, kao da ce trenirati Real ili Bayern.

Njihovo svako steceno novo znanje, podize nivo fudbala. Edukacija je majka uspjeha, zato sto se stvari u fudbalu vrlo brzo mijenjaju.

Ali...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2017, 23:37

skripar96 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Zanimljivo da se niko nije ni osvrnuo na ovo...bravo bravo licemjeri....

A svojim momcima mogu reci kapa do poda i vidimo se u nedjelju na Slobodislika
Ni nakon ovoga se nitko nije osvrnuo na ovo,a da ja sad napisem nesto drukcije,naletili bi High,Virtu,kur.ci palci i zvali sud u Haagu. Pljesak
Ma lose je ali shvati da ste vi jedini krivci koji ste navukli gnjev na sebe pojedinih ljudi. Vasa djela su zlobna, ne moze se pobjeci od toga koliko god neko pokusao lagati o tome i izjednaciti sa necim sto se nije desilo.. jbg ono ako me shvatas
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Vucevich » 20 jul 2017, 23:39

skripar96 je napisao/la: Ni nakon ovoga se nitko nije osvrnuo na ovo,a da ja sad napisem nesto drukcije,naletili bi High,Virtu,kur.ci palci i zvali sud u Haagu. Pljesak
Smoris.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la PrinceofVeresija » 20 jul 2017, 23:41

Mi smo na zacelju trenutno kad je u pitanju klupski fudbal u Evropi pa i na Balkanu(ne racunajuci Kosovo),samo je Crna Gora iza a jos malo fali i oni ce nas preteci,bukvalno smo anulirali sav progres koji je pravljen prije 3-4 godine,a mogli smo uz malo planiranja,koordinacije i nekog ulaganja u strucni stab,trenere i omladinski fudbal nastavit gdje smo stali i napravit da Bosna ima bar svake 2-3 godine jednog predstavnika u EL....Makedonija,Albanija,Srbija,Slovenija,Hrvatska su miljama ispred nas,koliko god tuzno ali istinito zvucalo bar za prve dvije zemlje...samo nastavljamo srljat i necemo se okanit dok ne padnemo na nivo jednog Lihtenstajna,Andore,San Marina....za Luxemburg i Maltu nemamo sta reci,vec su bolji od nas :thumbdown:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 20 jul 2017, 23:42

skripar96 je napisao/la:Osvrnuli ste se vi na to dovoljno puta,da vas sad vidim licemjeri
Jel' nam možeš objasniti odakle potiče naziv "Škripari" ili sama riječ Škripar, šta to znači, ko su ti ljudi?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la skripar96 » 20 jul 2017, 23:44

MortemHz je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Zanimljivo da se niko nije ni osvrnuo na ovo...bravo bravo licemjeri....

A svojim momcima mogu reci kapa do poda i vidimo se u nedjelju na Slobodislika
Ni nakon ovoga se nitko nije osvrnuo na ovo,a da ja sad napisem nesto drukcije,naletili bi High,Virtu,kur.ci palci i zvali sud u Haagu. Pljesak
Ma lose je ali shvati da ste vi jedini krivci koji ste navukli gnjev na sebe pojedinih ljudi. Vasa djela su zlobna, ne moze se pobjeci od toga koliko god neko pokusao lagati o tome i izjednaciti sa necim sto se nije desilo.. jbg ono ako me shvatas
Brate da nije bilo one situacije nakon finala kupa ja se na ovog debila ni osvrnuo ne bih. Ko ga je.be sto je glup. Al kako ste se uzdigli ovdje i glumili moralne velicine tvrdeci da kod vas toga nema,ko da ste vi sveti. Ovdje High,Virtu i ti lomacu nam napravili. I kad neki mazlun ovo napise,samo ga preskocite,umjesto da mu kazes ti koji si nas prozivao to ti je glupo,licemjerno i izbrisi to.
Eto to je sve od mene na ovu temu,preumoran sam za neku raspravu,dusu sam na stadonu ostavio
EKONNP

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Effenberg » 20 jul 2017, 23:45

samoposmatram je napisao/la:Koliko para toliko muzike.
Ma nije ova problematika toliko ni do para. Nemaju ni Litvanci para ni Siptari pa prodju. Do sabanluka je.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Effenberg » 20 jul 2017, 23:50

Raonffa je napisao/la:A najsmješnije od svega toga je to što ćemo se mi opet klati, spominjati sudije, penale, kartone, prepucavati se, desetine ljudi će učestvovati u tome, a kontam da neki prosječni navijači nekih europskih klubova čitaju ovaj forum, definitivno bi zaključili da smo svi zreli za psihijatrije s obzirom oko čega se raspravljamo :rol:
To je to. Samo se takmice ko ce biti veci saban i pobjednik sabanijade a glabanje sudbina svima. Ma ne znam ni sto se nerviram dzaba kad sam znao da nemamo sanse, eto pustio sam da mi daju laznu nadu prije svega Siroki i Zeljo al nije dugo trajalo. Jedina pobjeda Sarajeva kuci i to mlitava, da bar neko odigra pobjedu koju pa i nek ispusi u gostima samo da se digne koeficijent. Mada hebes i koeficijent kad smo levati.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la tareizo » 20 jul 2017, 23:50

zahvalio bih se igracima,navijacima,strucnim stabovima simpatierima i inim drugim clanovima tzv velike cetvorke na sramotnom predstavljanju ove nase napacene zemlje u evropi/europi

admini hajmo temu pod kljuc
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la badblueboylivno » 20 jul 2017, 23:50

Effenberg je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Koliko para toliko muzike.
Ma nije ova problematika toliko ni do para. Nemaju ni Litvanci para ni Siptari pa prodju. Do sabanluka je.
Tako je. Igraš kući pred punim stadionom i povučeš se ko pichka protiv protivnika iz lige koja tone brže od naše, jasno da ćeš ispasti, zabit će jer će te napasti, a braniti se ne znaš, nisi Talijan. Ili rasprodaš pola ekipe uoči Europe, nema šanse da ostaviš te igrače, očito su veći od kluba. Ili prodaš glavnog igrača između dva europska protivnika. Ili promijeniš struku 20 puta, ali u tih 20 puta vrtiš 3-4 čovjeka.

Šabani, kobogda nikad ništa ne napravili i ne dočekali kolovoz u Europi.
Hayley <3

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Zenzo » 20 jul 2017, 23:57

Vidim niko od vas da spomene nas divni savez, kojem je glavna briga reprezentacija.

Oni su ti koji moraju prvi potez da povuku ako zelimo da liga i klubovi napreduju.
- Zeljeznicar -

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Effenberg » 20 jul 2017, 23:58

@bbb i majstori u trazenju izgovora. Najveci maheri. Pocev od novinara, trenera pa nadalje. Na lomacu bi mi iso svako ko spomene neki faktor srece. Ne desava se guba sama od sebe, sreca se valja zasluzit.

Zeljo je tu ispo najjadniji. Mislili 0:0 dobar rezultat nismo primili go kod kuce. Kontali ici na nulu, ovi pokazali muda, ovi nemaju mentalne snage primas 2 pacerska gola. Zrinja ako ne i gori. Pa hebene Gibraltar ekipe ne primaju onako go. Siroki bar koliko toliko hrabro igro i pokusavao nesto ofanzivno, al primili go raspali se. Pa sta fali sto primis daj ga pa ces produzetak imat al jok. Kod Bosnje je uvijek gotovo kad popusi go. Mental midget. Bosnjo, Hrvat, Srbin isti racku sve sto zivi u napacenom trokutu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 00:01

Effenberg je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A najsmješnije od svega toga je to što ćemo se mi opet klati, spominjati sudije, penale, kartone, prepucavati se, desetine ljudi će učestvovati u tome, a kontam da neki prosječni navijači nekih europskih klubova čitaju ovaj forum, definitivno bi zaključili da smo svi zreli za psihijatrije s obzirom oko čega se raspravljamo :rol:
To je to. Samo se takmice ko ce biti veci saban i pobjednik sabanijade a glabanje sudbina svima. Ma ne znam ni sto se nerviram dzaba kad sam znao da nemamo sanse, eto pustio sam da mi daju laznu nadu prije svega Siroki i Zeljo al nije dugo trajalo. Jedina pobjeda Sarajeva kuci i to mlitava, da bar neko odigra pobjedu koju pa i nek ispusi u gostima samo da se digne koeficijent. Mada hebes i koeficijent kad smo levati.
Ma taj koeficijent više i nije bitan, odnosno od ove sezone svaki klub sebi diže koeficijent, neće prolaz/pobjeda Širokog ili Želje ništa donijeti Sarajevu što se tiče koeficijenta, malo se to izmijenilo :D

A i nebitan je tu koeficijent, ne igra prva i druga pretkola EL europska klupska krema pa da je toliko bitno koga ćeš izvući, već godinama naši timovi u prva dva pretkola dobijaju sasvim prihvatljive protivnike, iako su neki po imenu možda dosta zahtjevni, al' vidi se na kraju na terenu da to nije tolika razlika, kao npr Široki protiv Aberdeena ili Željo protiv Ferenca ili AIK-a. Nama je prosto svejedno bio to AIK ili Balzan, mi nismo ni protiv koga favorit niti će nas razvaliti bilo koji timovi osim timova zapadne Europe plus Izraelci koji su nam tradicionalno nezgodni.

Naši timovi uvijek nađu načina da ispadnu, ili će biti bolji pa će ispasti nesretno, ili će biti lošiji pa će ispasti, ili će biti bolji cijeli meč a opet ispasti zbog glupe individualne greške, ili će biti ravnopravni pa opet ispasti, ili će biti ravnopravni/bolji veći dio utakmice pa onda fizički pasti i opet ispasti (kao Široki večeras). Uglavnom, samo je sigurno da ćemo na kraju ispasti, a načina je mnogo, bar nam to nikada nije bio problem.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Effenberg » 21 jul 2017, 00:07

Ma ja u pravu si Faraonu. Samo se obrnu zemlje koje su naprijed ili nazad radi koeffa ali opet ces ispadat ako si levat. Mi nazadujemo kolektivno i to je ono sto mene zabrinjava mada ja sam si obecao da se necu sa sabanima bakcati ali ovo je kriminalno vise. Prije si bar imao tu i tamo jakog Zelju ili FKS (Newcastle/Cluj) pa se dodje nekad pred zadnju stepenicu al nema ni tog vise ma ni na vidiku.

Al haj sad sve to fol je sto smo huligani postali i to najveci u Evropi uz Poljake i Siptare. Redovno o nama pisu u tom kontekstu a sve manje u sportskom. Nasi odu u Skotske Engleske Svabije dlaka im ne fali nama dodju ovdje isti ti u zabit razbijaju im glave. Ma yebat nas, mi smo stvoreni da nas yebu i exploatisu nama treba tako kad smo mazohisti neka nova imperija ko Austrougarska ili Osmanlije da si vazal da se nista ne pitas da ti krce sume i sve a ti jos mislis da ti dobro cine. Hebeni glupavi podanicki mentalitet nespreman na vlastitu odgovornost.

U svim segmemtima, sport je tu samo jedna manja stavka.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la socrates » 21 jul 2017, 00:07

Signore je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Dok je Kosovo tu ne brinem :lol:
Jake nam utjehe. I opet ce netko za dva mjeseca napisat kako je PL tu negdje s JSL, a da ni HNL nije nesto daleko. Makedonija ima dva predstavnika u trecem pretkolu i trebaju cini mi se remi da nas preteknu, a usporedjujemo se s ligama ciji predstavnici igraju grupe LP i EL cesce nego mi play off.
Ono sto je najzalije, Zeljo je dao maksimum, Siroki je dao maksimum, Zrinjski je dao maksimum, Sarajevo je ispalo na baksuzluk. Znaci, ovo je nas maksimum. Nije se odigralo lose pa da se kaze da se moze bolje. Odigralo se maksimalno, a rezultat ispadanje prije godisnjeg. Vise mi je krivo nego prosle godine. Tad sam se barem tjesio da moze bolje.
:thumbup:
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Effenberg » 21 jul 2017, 00:11

Bosnjacko hercegovanci maximalisti! [emoji144] [emoji144]

Nacija koja se uzda u sadaku i onda se pitamo sto nas nigdje nema. Nista ne radimo a hocemo rezultate, qarina moja.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Manuel » 21 jul 2017, 00:12

Mene najvise nerviraju treneri koji postave ekipe kao pic.ke i koji ne smiju reci svojim igracima idemo pokusati napasti jer to od nas niko ne ocekuje pa ako ispadnes barem si poginuo i ispao.Evo danas Zeljo odigra onako kukavicki i onda trener im kaze nismo imali srece.Kakvu srecu klocu mrtvi,igra ti se zasniva dodaj na krilo i ubaci.Imali taj jedan zicer i fulili i sta sad.Imao i Aik dosta dobrih sansi pa ljudi ne bi plakali da su ispali nego bi njihov trener priznao krivicu a kod nas uvijek yebena sreca a nikad nesto drugo.Znao je Petrovic da Aik tesko prima golove iz prekida i da su jako u skoku i on opet igra na krilo i sa mrtvim Nikolicem umejsto da je pokusao da odigra 4-4-2 formaciju i da se sto vise igra pas igrom.Mogu se kladiti da bi Zeljo mogao proci.

Sirokom i Sabljicu nemam sta zamjeriti.Momci su posteno odigrali,nisu se prepali,ginuli su i jednostavno gol ih je presjekao a i na kondiciju ih je Aberdeen prosao.
Sve u svemu ne moze se uvijek cuvati yebenih 0:0 i moliti Boga da se prodje nekom frljokom nego treba stisnuti muda,vidjeti gdje je protivnik slab i napasti majku mu pa sta bude bude.
Zadnja izmjena: Manuel, dana/u 21 jul 2017, 00:13, ukupno mijenjano 1 put.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

hifans
Postovi: 747
Pridružen/a: 30 maj 2014, 21:03
Lokacija: Asunción
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la hifans » 21 jul 2017, 00:13

Ako moze neko da mi objasni smisao postojanja BH klubova ?

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la konjicanin01 » 21 jul 2017, 00:14

Kako ce mo ici naprijed kad nam se polovnjaci iz Srbije iHrvatske vucaraju po terenu citavo destljece.Sjeca li se neko Modrice i njihove titule?Stevo Nikolic glavna perjanica..evo i dan danas uzadnica nasih klubova Stevo internacionale.Ili npr uzdas se u istrosenog Zebu..godinama najbolji igrac lige?Kaze komentator na SK,Zeba je igrao u HNL za Rnk Split skupio 240minuta ..hejjj raspali prosjecni split i najbolji igrac lige ni tu nije mogao opstat.Ma o cemu mi pricamo.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], mosarajvosa83 i 23 gosta.