BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 00:18

Effenberg je napisao/la:Ma ja u pravu si Faraonu. Samo se obrnu zemlje koje su naprijed ili nazad radi koeffa ali opet ces ispadat ako si levat. Mi nazadujemo kolektivno i to je ono sto mene zabrinjava mada ja sam si obecao da se necu sa sabanima bakcati ali ovo je kriminalno vise. Prije si bar imao tu i tamo jakog Zelju ili FKS (Newcastle/Cluj) pa se dodje nekad pred zadnju stepenicu al nema ni tog vise ma ni na vidiku.

Al haj sad sve to fol je sto smo huligani postali i to najveci u Evropi uz Poljake i Siptare. Redovno o nama pisu u tom kontekstu a sve manje u sportskom. Nasi odu u Skotske Engleske Svabije dlaka im ne fali nama dodju ovdje isti ti u zabit razbijaju im glave. Ma yebat nas, mi smo stvoreni da nas yebu i exploatisu nama treba tako kad smo mazohisti neka nova imperija ko Austrougarska ili Osmanlije da si vazal da se nista ne pitas da ti krce sume i sve a ti jos mislis da ti dobro cine. Hebeni glupavi podanicki mentalitet nespreman na vlastitu odgovornost.

U svim segmemtima, sport je tu samo jedna manja stavka.
Pa tako nekako, mi bi sve al' da qurcem ne mrdnemo. Sport je ogledalo države kao i milion drugih stvari, nije ovaj AIK kvalitetniji zato što su jednostavno nadareniji za fudbal od nas, nego zato što je Švedska uređena u svemu pa tako i u fudbalu, za razliku od nas. I ove države poput Finske ili Latvije što su po klupskim uspjesima možda i lošije od nas, nisu lošije samo tako nego ih jednostavno ne zanima ganjanje lopte po travi i ako nekad odluče da i u tom segmentu napreduju, sasvim sigurno će nas prestići vrlo brzo, bitna im je volja i oni će to odraditi, dok mi imamo volju za sve, od fudbala, košarke, rukometa, tenisa, vaterpola, badmintona, hokeja, bejzbola, al' kad treba raditi, e jok to :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Manuel » 21 jul 2017, 00:23

konjicanin01 je napisao/la:Kako ce mo ici naprijed kad nam se polovnjaci iz Srbije iHrvatske vucaraju po terenu citavo destljece.Sjeca li se neko Modrice i njihove titule?Stevo Nikolic glavna perjanica..evo i dan danas uzadnica nasih klubova Stevo internacionale.Ili npr uzdas se u istrosenog Zebu..godinama najbolji igrac lige?Kaze komentator na SK,Zeba je igrao u HNL za Rnk Split skupio 240minuta ..hejjj raspali prosjecni split i najbolji igrac lige ni tu nije mogao opstat.Ma o cemu mi pricamo.
Pa kod nas se vise vjeruje tim dedama iz okolnih liga nego nasoj djeci i zato nam je ovako kako jeste.Frajer nije mogao igrati u mrtvom Splitu koji je sad bankrotirao i dodje u Zelju i hoce nesto da urade sa njim.Nikolic je posebna prica i onda fol hocemo neke rezultate u Evropi a evo i Sarajevo vraca igrace jer ih niko drugi nece tipa Velkoski pa i Kojasevic mozda i Komazec a hoce se neki rezultati.Ovom politikom nikad nista od nas.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la badblueboylivno » 21 jul 2017, 00:24

Effenberg je napisao/la:@bbb i majstori u trazenju izgovora. Najveci maheri. Pocev od novinara, trenera pa nadalje. Na lomacu bi mi iso svako ko spomene neki faktor srece. Ne desava se guba sama od sebe, sreca se valja zasluzit.
To je posebna tema, ne samo kod nas, cijela bivša država je takva (ne znam za Slovence). Zato i ne čitam te prosere, zaista ne znam kad sam pročitao neki članak napisan na regionalnim jezicima. :rol:

Sreća. Daj me nemoj yebat. :rol: Ili je nesreća ili je ona "igrali smo dobro ali zayebo nas sudija". :rol:
Zadnja izmjena: badblueboylivno, dana/u 21 jul 2017, 00:25, ukupno mijenjano 1 put.
Hayley <3

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jul 2017, 00:25

Samo provjeriti sta uspijeva od voca i povrca po BIH, te fino ove pasnjake od stadiona zasadit. Svi bi vidjeli nekog hajra, ovako jad i cemer.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 00:29

hifans je napisao/la:Ako moze neko da mi objasni smisao postojanja BH klubova ?
U najvećoj mjeri kako bi mogli pisati kako smo prije 30 godina bili neki faktor u fudbalu, i kako bi se mogli furati onih 20ak dana što igramo kvalifikacije za europska takmičenja. A ovi, uslovno rečeno manji klubovi, njihova ti je svrha da ljudi za koju marku mogu pobjeći od kuće i yebavati od do igračima na terenu.

I naravno, da se neki ljudi bogate preko klubova, to je također dobar razlog.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la konjicanin01 » 21 jul 2017, 00:32

I cude se sto je na tribinama 200 ljudi..pa i to je dobro.Jbt..cjela drzava i region se digli na noge da se napravi jedna tribina u glavnom gradu..i to nam je uspjeh 25 godina od rata.Iz ostali tribina nam kopriva i kupina raste..i kad vidis ovu ljepotu u stokholmu i vecini evrposkih klubova ..zaista vidis gdje smo.Dno ,dna brate.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 jul 2017, 00:33

Dobro je, bit ce gore!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la BordoBolesnik » 21 jul 2017, 00:33

Ja bih to rekao ovako.
Sta ocekivati od klubova u drzavi gdje se proslavlja otvorenje trotora i uz duzno postovanje prema onom sto je napravljeno a to je tribina kod kona. Da me neko ne shvati pogresno, gledam vcrs AIK i kontam zamisli da nasi klubovi imaju one uslove, stadione, terene itd Negdje je to sasvim normalno imati taj stadion iako ne igras Evropu ali ovdje, narocito u glavnom gradu gdje kao ima para ti nemas jedan stadion na svjetskom nivou. Sve kad saberes skontas da je itekako krupna stvar ovo sto su kone napravile izgradnjom istoka. Dok je to tako, dok amateri na sve strane kolo vode sta to mi mozemo ocekivati osim redovnog ispadanja ili da se povremeno nekom posreci pa dovede Newcastle, Borusiju ili Udinese. Tanko je ovo bas potanko.

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la SemirSema » 21 jul 2017, 00:42

BordoBolesnik je napisao/la:Ja bih to rekao ovako.
Sta ocekivati od klubova u drzavi gdje se proslavlja otvorenje trotora i uz duzno postovanje prema onom sto je napravljeno a to je tribina kod kona. Da me neko ne shvati pogresno, gledam vcrs AIK i kontam zamisli da nasi klubovi imaju one uslove, stadione, terene itd Negdje je to sasvim normalno imati taj stadion iako ne igras Evropu ali ovdje, narocito u glavnom gradu gdje kao ima para ti nemas jedan stadion na svjetskom nivou. Sve kad saberes skontas da je itekako krupna stvar ovo sto su kone napravile izgradnjom istoka. Dok je to tako, dok amateri na sve strane kolo vode sta to mi mozemo ocekivati osim redovnog ispadanja ili da se povremeno nekom posreci pa dovede Newcastle, Borusiju ili Udinese. Tanko je ovo bas potanko.
Od riječi do riječi !

Neki čak proslavljaju i neke barake, žalosno

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la High » 21 jul 2017, 00:47

Krivac za prvi gol je ovaj Radinović. Ne znam kako ga se ne riješite - slabo je šta pokazao dosad.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Rigoletto » 21 jul 2017, 00:52

coelho41 je napisao/la:Od svih hrvatskih timova samo Zrinjski i Široki nisu prošli dalje
lijepo rečeno :ljepota: :bih:
goveđigulašmajka

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Effenberg » 21 jul 2017, 01:00

hifans je napisao/la:Ako moze neko da mi objasni smisao postojanja BH klubova ?
Pranje para, namjestanje tekmi da se malo sta ubode na kladji i da majstori i huligani imaju se gdje ispuhat i unjet peceno janje i 300 kartona pive na stadion i da psuje majku balijsko-cetnicko-ustasku-tuzlansko-sarajevsku. Eto to.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Effenberg » 21 jul 2017, 01:02

Mig_Mig je napisao/la:Samo provjeriti sta uspijeva od voca i povrca po BIH, te fino ove pasnjake od stadiona zasadit. Svi bi vidjeli nekog hajra, ovako jad i cemer.
Malina i kukuruz idu dobro. I bukva standardno. Da imamo sta da yebemo! :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 01:30

High je napisao/la:Krivac za prvi gol je ovaj Radinović. Ne znam kako ga se ne riješite - slabo je šta pokazao dosad.
Kjosevski je bio na 'krivoj nozi', uvjeren sam da bi ono lagano odbranio da se nije našao u raskoraku, imao sam utisak da je lopta putovala "godinama" nakon udarca ovog igrača što je dao gol, haman je i starac Bogičević umalo izvadio iz gola.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la High » 21 jul 2017, 01:41

Raonffa je napisao/la:
High je napisao/la:Krivac za prvi gol je ovaj Radinović. Ne znam kako ga se ne riješite - slabo je šta pokazao dosad.
Kjosevski je bio na 'krivoj nozi', uvjeren sam da bi ono lagano odbranio da se nije našao u raskoraku, imao sam utisak da je lopta putovala "godinama" nakon udarca ovog igrača što je dao gol, haman je i starac Bogičević umalo izvadio iz gola.
Skočio je ovaj njihov pofino. Šteta je što je neko nije stigao i izbio. Onaj Stevanović je haman isti Urdinov. U nekim situacijama ograničen, čak i pored volje i želje.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 02:04

High je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
High je napisao/la:Krivac za prvi gol je ovaj Radinović. Ne znam kako ga se ne riješite - slabo je šta pokazao dosad.
Kjosevski je bio na 'krivoj nozi', uvjeren sam da bi ono lagano odbranio da se nije našao u raskoraku, imao sam utisak da je lopta putovala "godinama" nakon udarca ovog igrača što je dao gol, haman je i starac Bogičević umalo izvadio iz gola.
Skočio je ovaj njihov pofino. Šteta je što je neko nije stigao i izbio. Onaj Stevanović je haman isti Urdinov. U nekim situacijama ograničen, čak i pored volje i želje.
Udarac glavom je majstorski, nema šta, trzaj glavom iz teške pozicije u kontra ugao. Stevanović je agresivan i vrlo dobar u defanzivnim zadacima, to je ono što ga drži u prvoj postavi. Nije nešto specijalno dobar u ofanzivi, doduše da je dobar i u tom pravcu vjerovatno ne bi igrao u našoj ligi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la High » 21 jul 2017, 02:14

Raonffa je napisao/la:
Udarac glavom je majstorski, nema šta, trzaj glavom iz teške pozicije u kontra ugao. Stevanović je agresivan i vrlo dobar u defanzivnim zadacima, to je ono što ga drži u prvoj postavi. Nije nešto specijalno dobar u ofanzivi, doduše da je dobar i u tom pravcu vjerovatno ne bi igrao u našoj ligi.
Odmah mi je asocijacija bila onaj Džekin gol protiv Tottenhama u gostima. :mrgreen: Teško je za izvesti, zbog tog su vjerovatno vaši očekivali loptu preko gola ili nešto slično.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 02:18

High je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Udarac glavom je majstorski, nema šta, trzaj glavom iz teške pozicije u kontra ugao. Stevanović je agresivan i vrlo dobar u defanzivnim zadacima, to je ono što ga drži u prvoj postavi. Nije nešto specijalno dobar u ofanzivi, doduše da je dobar i u tom pravcu vjerovatno ne bi igrao u našoj ligi.
Odmah mi je asocijacija bila onaj Džekin gol protiv Tottenhama u gostima. :mrgreen: Teško je za izvesti, zbog tog su vjerovatno vaši očekivali loptu preko gola ili nešto slično.
Dobro si, slične situacije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la invincible1921 » 21 jul 2017, 02:23

Isto ko pitari u Njemačkoj nisu navikli da neko sa preko 20 metara uopste suta blizu gola, kad ono rafalna paljba u raslje :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la 7aprildomemoj » 21 jul 2017, 06:12

Dobro je ba ovo sve, samo nek ne puca :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bagniadiluca, Cernica22, Pitarsam i 35 gostiju.