BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 04 avg 2017, 13:12

ma kao prvo u savezu se moraju neke stvari riješiti i moraju se okrenuti više PL, moraju tražiti mnogo više u vidu infrakstruture, pa eno u HNL-u hoće da svaki klub ima teren kao Rijeka i slično, a jedino kod nas se na svakoj kaljuži može igrati...

a liga 10 je sigurno prioritet, Željo, Sarajevo, Zrinjski, Široki Brijeg, Sloboda, Borac, Velež, Tuzla City, Mladost DK, Radnik/Krupa s tim da bi za Čelik bilo bolje da ispadne pa da se jednu sezonu konsoliduju kao što su u Borcu napravili, pa i Veležu pa čak i kod nas...
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la haris004 » 04 avg 2017, 13:22

Dok savez ne počne kažnjavat ekipe zbog loših stadiona i dugova ovdje nema napretka. Ja kao glavnog krivca vidim savez koji svu svoju pažnju poklanja reprezentaciji a zapostavlja svoju ligu.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2753
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Osttribine » 04 avg 2017, 13:28

BoixosNois1899 je napisao/la:Ali yebena Makedonija... Albanija... Rumunija... Pa sramota!! Kakav smo mi jad! Savez, naravno, ni ovaj put neće qrcem mrdnuti da ne daj Bože šta krene na bolje. :oops:
Ova zemlja je jedina uz bivsu Jugoslaviju dala prvaka Evrope (Steaua Bukurest) sa prostora jugoistocne Evrope, a i s vremena na vrijeme daju ekipe u grupnim fazama tako da ti opaska za Rumuniju ne stoji. Albanija nas je takodje "presisala" jer su imali klub u grupnoj fazi (Skenderbeg), na putu da nas "presisa" je i Makedonija, tako da mi ostajemo na samom dnu evropskog klupskog fudbala, ali cemo i dalje govoriti "ma sta ce ovi ili oni, to su amateri" ili slicno. Razloga za nas neuspjeh na ovom polju je mnogo, od finansija, infrastrukture, strucnih ljudi itd.

Avatar
0oo0
Postovi: 1162
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la 0oo0 » 04 avg 2017, 13:32

Jednom rjecju katastrofa.
🔵⚪

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Prijedor » 04 avg 2017, 13:33

Hahaha Partizan od svih ovih izvuce bas videoton Nikolicev... Bice jako jako zanimljiv match po meni 50-50... Zvezda opet dobro prosla bolje i Krasnodar nego ovi ostali moguci... Osijek na Austriju 40-60 po meni dobar je osijek ove godine... Rijeka moze izbaciti olimpijakos jer je olimpijakos tanak ove godine, Dinamo opet puno srece idu na Skenderberg a Hajduk nazalost nema sansi protiv Evertona... Mislim da Dinamo jedini sigurno prolazi ovo ostalo tesko... Mzd Partizan i tjt
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la High » 04 avg 2017, 13:43

Prijedor je napisao/la:Hahaha Partizan od svih ovih izvuce bas videoton Nikolicev... Bice jako jako zanimljiv match po meni 50-50... Zvezda opet dobro prosla bolje i Krasnodar nego ovi ostali moguci... Osijek na Austriju 40-60 po meni dobar je osijek ove godine... Rijeka moze izbaciti olimpijakos jer je olimpijakos tanak ove godine, Dinamo opet puno srece idu na Skenderberg a Hajduk nazalost nema sansi protiv Evertona... Mislim da Dinamo jedini sigurno prolazi ovo ostalo tesko... Mzd Partizan i tjt
Ni Partizan, ni Zvezda, ni ostali klubovi koje si nabrojao, nikakve veze nemaju s ovom temom.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la MortemHz » 04 avg 2017, 14:42

High je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:Hahaha Partizan od svih ovih izvuce bas videoton Nikolicev... Bice jako jako zanimljiv match po meni 50-50... Zvezda opet dobro prosla bolje i Krasnodar nego ovi ostali moguci... Osijek na Austriju 40-60 po meni dobar je osijek ove godine... Rijeka moze izbaciti olimpijakos jer je olimpijakos tanak ove godine, Dinamo opet puno srece idu na Skenderberg a Hajduk nazalost nema sansi protiv Evertona... Mislim da Dinamo jedini sigurno prolazi ovo ostalo tesko... Mzd Partizan i tjt
Ni Partizan, ni Zvezda, ni ostali klubovi koje si nabrojao, nikakve veze nemaju s ovom temom.
:kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Prijedor » 04 avg 2017, 15:08

High je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:Hahaha Partizan od svih ovih izvuce bas videoton Nikolicev... Bice jako jako zanimljiv match po meni 50-50... Zvezda opet dobro prosla bolje i Krasnodar nego ovi ostali moguci... Osijek na Austriju 40-60 po meni dobar je osijek ove godine... Rijeka moze izbaciti olimpijakos jer je olimpijakos tanak ove godine, Dinamo opet puno srece idu na Skenderberg a Hajduk nazalost nema sansi protiv Evertona... Mislim da Dinamo jedini sigurno prolazi ovo ostalo tesko... Mzd Partizan i tjt
Ni Partizan, ni Zvezda, ni ostali klubovi koje si nabrojao, nikakve veze nemaju s ovom temom.
Ova tema ne bi trebala ni postojati i da se ja pitam samo prvak bih bi isao u kvalifikacije i to u prvo pretkolo za LE... Ostali ne bi imali prava ucesca dok se malo ne sredimo :bow:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Vucevich » 04 avg 2017, 15:21

Osttribine je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Ali yebena Makedonija... Albanija... Rumunija... Pa sramota!! Kakav smo mi jad! Savez, naravno, ni ovaj put neće qrcem mrdnuti da ne daj Bože šta krene na bolje. :oops:
Ova zemlja je jedina uz bivsu Jugoslaviju dala prvaka Evrope (Steaua Bukurest) sa prostora jugoistocne Evrope, a i s vremena na vrijeme daju ekipe u grupnim fazama tako da ti opaska za Rumuniju ne stoji. Albanija nas je takodje "presisala" jer su imali klub u grupnoj fazi (Skenderbeg), na putu da nas "presisa" je i Makedonija, tako da mi ostajemo na samom dnu evropskog klupskog fudbala, ali cemo i dalje govoriti "ma sta ce ovi ili oni, to su amateri" ili slicno. Razloga za nas neuspjeh na ovom polju je mnogo, od finansija, infrastrukture, strucnih ljudi itd.
Svi su osim Kosova.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2753
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Osttribine » 04 avg 2017, 17:14

Vucevich je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Ali yebena Makedonija... Albanija... Rumunija... Pa sramota!! Kakav smo mi jad! Savez, naravno, ni ovaj put neće qrcem mrdnuti da ne daj Bože šta krene na bolje. :oops:
Ova zemlja je jedina uz bivsu Jugoslaviju dala prvaka Evrope (Steaua Bukurest) sa prostora jugoistocne Evrope, a i s vremena na vrijeme daju ekipe u grupnim fazama tako da ti opaska za Rumuniju ne stoji. Albanija nas je takodje "presisala" jer su imali klub u grupnoj fazi (Skenderbeg), na putu da nas "presisa" je i Makedonija, tako da mi ostajemo na samom dnu evropskog klupskog fudbala, ali cemo i dalje govoriti "ma sta ce ovi ili oni, to su amateri" ili slicno. Razloga za nas neuspjeh na ovom polju je mnogo, od finansija, infrastrukture, strucnih ljudi itd.
Svi su osim Kosova.

Ne bih ja tako ni ovo Kosovo otpisao, poznato je koliko oni imaju novca, njihovi tajkuni i to, vidjeces za koju godinu kad se nadje kakav koji ce neki od njihovih klubova pogurati i to je to, a mi cemo istu pricu furati.

aqarius
Postovi: 3856
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la aqarius » 04 avg 2017, 17:53

Dok god ima bilo ko iza nas pa makar to bio i Bručkestan mi nismo zadnji,znači dobri smo.Šalu na stranu,logično je da sve države iz okruženja prave za svoje uslove dobre rezultate.Nije više stvar ni do lopovluka u savezu,ni do nestručnosti nego do samog ustroja BiH kao države.Svi naši okolni susjedi su u svom i na svom,i samo je stvar hoće li nešto, imaju li stručnost volju i želju.Kod nas je na djelu fašizam,nacionalizam najgreg oblika i svašta nešto.Kako napraviti nešto kada prosječan Katolik iz BiH kaže neka im je Hrvatska uvela 24 puta skuplje namete a živi od BiH i u BiH,Kako kada Mile Dodik svrši kada kaže BiH je u dubiozi a građani mu ni za kruha nemaju,Kako kada Bakir i kučka mu privatizuju pola federacije okruže se ubicama i kažu"narod zna"kako,kako...Iz ove perspektive trebalo nas je pustiti da se porokamo do kraja pa neka bar onima 100 kojih ostane živo bude dugo i široko....

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Gradonacelnik » 04 avg 2017, 18:47

skripar96 je napisao/la:Netko rece razlika je u mentalitetu...hahahahah dobro sam se nasmijo na tu foru
Ko Hrvatska ima drukciji mentalitet nego BiH,mos mislit...
Razlika je jedino i iskljucivo u parama i ljudima koji vode klubove.
U savezu su jednaki lopovi i tamo i vamo samo je razlika sto se u hrvatskom nogometu okrece GOLEMA lova za bh uvjete. I naravno sto vise ekipa dogura dalje u europi dolazi vise para od uefe i nogomet se stalno podize. Imali su pojedini klubovi ovdje sansu napraviti nesto kao osijek ili rijeka(sarajevo i sloboda),ali ocito sitni interesi su prevladali. Ko ce ti sad ulozit pare u neki klub kad vidi sta su uradili npr Husicu.
Mogao bi Zrinjski napraviti sad neku finu pricu ako ih Dragan nastavi gurati. Samo im treba malo vise muda u Europi
Zrinja uz guranje politike (koje manje-više ima svugdje), uz jake sponzore, i naravno poštenije ljude u upravi, evo od zadnje četri godine tri puta prvi, pa vi gledajte. A nije rečeno da neće bit ni 4 od 5.
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la whiteknight » 04 avg 2017, 23:57

aqarius je napisao/la:Dok god ima bilo ko iza nas pa makar to bio i Bručkestan mi nismo zadnji,znači dobri smo.Šalu na stranu,logično je da sve države iz okruženja prave za svoje uslove dobre rezultate.Nije više stvar ni do lopovluka u savezu,ni do nestručnosti nego do samog ustroja BiH kao države.Svi naši okolni susjedi su u svom i na svom,i samo je stvar hoće li nešto, imaju li stručnost volju i želju.Kod nas je na djelu fašizam,nacionalizam najgreg oblika i svašta nešto.Kako napraviti nešto kada prosječan Katolik iz BiH kaže neka im je Hrvatska uvela 24 puta skuplje namete a živi od BiH i u BiH,Kako kada Mile Dodik svrši kada kaže BiH je u dubiozi a građani mu ni za kruha nemaju,Kako kada Bakir i kučka mu privatizuju pola federacije okruže se ubicama i kažu"narod zna"kako,kako...Iz ove perspektive trebalo nas je pustiti da se porokamo do kraja pa neka bar onima 100 kojih ostane živo bude dugo i široko....
Bili smo do skora svi jedan narod(katolici)ali yebaše nas Osmanlije i izdajice(poturice).Sad bi i mi bili vjerovatno republika Hrvatska i imali bi 4 predstavnika u Europi :rol:
Otac ulica mater Torcida...

jasta
Postovi: 1695
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la jasta » 05 avg 2017, 11:21

Hajduk Split (Hrvatska), Osijek (Hrvatska), Dinamo Zagreb (Hrvatska), Rijeka (Hrvatska) Crvena zvezda (Srbija), Partizan (Srbija), Domžale (Slovenija), Maribor (Slovenija) Shkendija (Makedonija), Vardar Skoplje (Makedonija). Kakvo vam se sviđa "liga 10" regionalna? Što je najgore ona bi ovako i izgledala, a mi se i dalje pozivajmo na neku tradiciju a vrijeme neumorno radi protiv nas.


Kerla, Ibričić, Suljić, Kožulj, M. Sušić, Čivić, Šehić, Busuladžić, Haskić, Muharemović, Kapić, Hajradinović, Ćataković, ... Ovo su samo neki koji mi na um padaju, na prvu, koji su ove godine ucestovali u kvalifikacijama za Evropu. Niko od njih nije ni blizu repke, sem Šehića. Kada bi već nabrojanima dodali ono što vrijedi nešto u ligi: stevanović, duljević, ordagić, menalo, krpić, mešanović, tomić, zahirović , rahmanovic, graovac.... plus omladina onaj mali zrinjevac prije svih, peco, žerić, hadžić..... ogroman bazen i da se ovakva ekipa skuca i upola bila bi bolja i od škendije i od domžala a da ne kažem da bi se potukla legalno sa osijekom i rijekom.

Malo love, malo zdrave pameti i malo strpljenja.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la MortemHz » 05 avg 2017, 11:54

whiteknight je napisao/la:
aqarius je napisao/la:Dok god ima bilo ko iza nas pa makar to bio i Bručkestan mi nismo zadnji,znači dobri smo.Šalu na stranu,logično je da sve države iz okruženja prave za svoje uslove dobre rezultate.Nije više stvar ni do lopovluka u savezu,ni do nestručnosti nego do samog ustroja BiH kao države.Svi naši okolni susjedi su u svom i na svom,i samo je stvar hoće li nešto, imaju li stručnost volju i želju.Kod nas je na djelu fašizam,nacionalizam najgreg oblika i svašta nešto.Kako napraviti nešto kada prosječan Katolik iz BiH kaže neka im je Hrvatska uvela 24 puta skuplje namete a živi od BiH i u BiH,Kako kada Mile Dodik svrši kada kaže BiH je u dubiozi a građani mu ni za kruha nemaju,Kako kada Bakir i kučka mu privatizuju pola federacije okruže se ubicama i kažu"narod zna"kako,kako...Iz ove perspektive trebalo nas je pustiti da se porokamo do kraja pa neka bar onima 100 kojih ostane živo bude dugo i široko....
Bili smo do skora svi jedan narod(katolici)ali yebaše nas Osmanlije i izdajice(poturice).Sad bi i mi bili vjerovatno republika Hrvatska i imali bi 4 predstavnika u Europi :rol:
1. Katolici nisu narod, to je vjera.
2. Bosna je uvijek bila izmijesana sto je i car ove drzave, problemi su nastali kad su Bosanski katolici i pravoslavci postali tkzv. Srbi i Hrvati preko noci.
3. Katolici kao i Osmanlije nisu prvi ovdje bili, to je sve doslo i mijenjalo se tokom godina.
4. Ne bi bili Hrvatska jer je Bosna drzava vec skoro hiljadu godina, proci ce i to sto su je pojedini domaci izdali.

Na stranu ovo, bosanski savez je mongoloidan, nikoga nije briga za nasu ligu. Vec je 25 godina tako. Oni ce dobiti pare kad se plasiramo na europsko ili svjetsko prvenstvo i to je ono sto ih zanima a igraca ce uvijek biti koji ce zivjeti po Švicarskoj, Njemačkoj, Austriji itd.
Zadnja izmjena: MortemHz, dana/u 05 avg 2017, 12:17, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Sariel » 05 avg 2017, 12:15

Ma ne mos ti s neukim ljudima o faktima...
Jos gore ako su pismeni i upuceni...
A moderqcija bi svakkao trebala dejstvovat..
A o va tema trenutno gubi smisao..

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la HNKBranitelj » 05 avg 2017, 13:55

MortemHz je napisao/la: 1. Katolici nisu narod, to je vjera.
2. Bosna je uvijek bila izmijesana sto je i car ove drzave, problemi su nastali kad su Bosanski katolici i pravoslavci postali tkzv. Srbi i Hrvati preko noci.
3. Katolici kao i Osmanlije nisu prvi ovdje bili, to je sve doslo i mijenjalo se tokom godina.
4. Ne bi bili Hrvatska jer je Bosna drzava vec skoro hiljadu godina, proci ce i to sto su je pojedini domaci izdali.

Na stranu ovo, bosanski savez je mongoloidan, nikoga nije briga za nasu ligu. Vec je 25 godina tako. Oni ce dobiti pare kad se plasiramo na europsko ili svjetsko prvenstvo i to je ono sto ih zanima a igraca ce uvijek biti koji ce zivjeti po Švicarskoj, Njemačkoj, Austriji itd.
Kući imam psa koji je stariji od tvoje nacije. I Dedo ti se sigurno izjašnjavo ko Bosanac i Hercegovac i pričo tzv. bosanskim jezikom :lol: :lol: :lol: :lol: ...preko noći svi propričali bosanski ,a zaboravili srpsko-hrvatski :lol: :lol:
Kriza identita vas jede i dalje prvo Hrvati/Srbi pa Jugosloveni pa Bosnjaci, pa sad bi Bosanci i Hercegovci za pedest godine mozda budete i kinezi. :lol:
To je cinjenica kao i to da ste se poturčili, a puno prije Osmanlija su bili ovdje katolici.

Kad se već dotičeš toga na sportskom forumu :nene: :nene:
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la High » 05 avg 2017, 14:19

HNKBranitelj je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: 1. Katolici nisu narod, to je vjera.
2. Bosna je uvijek bila izmijesana sto je i car ove drzave, problemi su nastali kad su Bosanski katolici i pravoslavci postali tkzv. Srbi i Hrvati preko noci.
3. Katolici kao i Osmanlije nisu prvi ovdje bili, to je sve doslo i mijenjalo se tokom godina.
4. Ne bi bili Hrvatska jer je Bosna drzava vec skoro hiljadu godina, proci ce i to sto su je pojedini domaci izdali.

Na stranu ovo, bosanski savez je mongoloidan, nikoga nije briga za nasu ligu. Vec je 25 godina tako. Oni ce dobiti pare kad se plasiramo na europsko ili svjetsko prvenstvo i to je ono sto ih zanima a igraca ce uvijek biti koji ce zivjeti po Švicarskoj, Njemačkoj, Austriji itd.
Kući imam psa koji je stariji od tvoje nacije. I Dedo ti se sigurno izjašnjavo ko Bosanac i Hercegovac i pričo tzv. bosanskim jezikom :lol: :lol: :lol: :lol: ...preko noći svi propričali bosanski ,a zaboravili srpsko-hrvatski :lol: :lol:
Kriza identita vas jede i dalje prvo Hrvati/Srbi pa Jugosloveni pa Bosnjaci, pa sad bi Bosanci i Hercegovci za pedest godine mozda budete i kinezi. :lol:
To je cinjenica kao i to da ste se poturčili, a puno prije Osmanlija su bili ovdje katolici.

Kad se već dotičeš toga na sportskom forumu :nene: :nene:
Koje je godine bosanski jezik prvi put spomenut?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la Ras » 05 avg 2017, 14:36

Tema bh. klubovi u Evropi, dođu ovi škutori i vrijeđaju najmnogobrojniji narod u BiH, na bošnjačkom forumu, zamislite samo da mi odemo na neki od ustaških ili četničkih foruma i počnemo ih vrijeđati, pa dobili bi ban u roku od tri minute, a ovdje se dopušta fašističko pisanje škutora :facepalm:
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2017./18.

Post Postao/la MortemHz » 05 avg 2017, 14:38

High je napisao/la:
HNKBranitelj je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: 1. Katolici nisu narod, to je vjera.
2. Bosna je uvijek bila izmijesana sto je i car ove drzave, problemi su nastali kad su Bosanski katolici i pravoslavci postali tkzv. Srbi i Hrvati preko noci.
3. Katolici kao i Osmanlije nisu prvi ovdje bili, to je sve doslo i mijenjalo se tokom godina.
4. Ne bi bili Hrvatska jer je Bosna drzava vec skoro hiljadu godina, proci ce i to sto su je pojedini domaci izdali.

Na stranu ovo, bosanski savez je mongoloidan, nikoga nije briga za nasu ligu. Vec je 25 godina tako. Oni ce dobiti pare kad se plasiramo na europsko ili svjetsko prvenstvo i to je ono sto ih zanima a igraca ce uvijek biti koji ce zivjeti po Švicarskoj, Njemačkoj, Austriji itd.
Kući imam psa koji je stariji od tvoje nacije. I Dedo ti se sigurno izjašnjavo ko Bosanac i Hercegovac i pričo tzv. bosanskim jezikom :lol: :lol: :lol: :lol: ...preko noći svi propričali bosanski ,a zaboravili srpsko-hrvatski :lol: :lol:
Kriza identita vas jede i dalje prvo Hrvati/Srbi pa Jugosloveni pa Bosnjaci, pa sad bi Bosanci i Hercegovci za pedest godine mozda budete i kinezi. :lol:
To je cinjenica kao i to da ste se poturčili, a puno prije Osmanlija su bili ovdje katolici.

Kad se već dotičeš toga na sportskom forumu :nene: :nene:
Koje je godine bosanski jezik prvi put spomenut?
Ja sam samo odgovorio, nisam ja poceo, ne treba zivjeti u neznanju. Drugo, imas psa starijeg od moje i tvoje nacije posto smo i ti ja logicno Bosanci? Tesko da cu povjerovati u to da je tvoj pas star skoro hiljadu godina. Dedo nije mogao ali neki drugi prije jesu, ti imas krizu identiteta jer si izdao svoju domovinu i presao na stranu susjeda, ja sigurno nisam to uradio jer se ja ponosim svojom drzavom i tim sto jesam, kakav je osjecaj probuditi se kad znas da si Bosanac i da se to nikad nece promijeniti? Meni je odlican a tvoj? ;) tkzv. ovi preko noci Hrvati i Srbi u Bosni postoje tek nesto vise od 100 godina dok starosjedioci Bošnjani postoje 6-7 puta vise od tog broja, moras se malo edukovati, ismijavat cete raja. Bosanski jezik je najstariji jezik na balkanu sto se tice dokumentovanog rjecnika koji to potvrđuje, samo se malo moras trgnuti i nauciti neke stvari. To su cinjenice a ne tvoje gluposti. Ja recimo nisam poturcen jer vjerovatno mislis da muslimani spadaju pod to a posto ja nisam onda to meni ne mozes govoriti. Jedina tacna stvar u tvom postu je ta da su katolici ovdje puno prije Otomana bili ali i to je doslo, nisu katolici prvi bili. Ovdje je postojala Crkva Bosanska isto tako. Vjere opcenito ne volim ali postujem i Bosna ce uvijek biti takva i nek je takva, nista mi draze nema. Nadam se da si nesto naucio, pozdrav.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BordoBBoja, JG1997, nekoIzMostara, tabba77 i 30 gostiju.