Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la High » 18 maj 2017, 13:56

UstanikSBII je napisao/la:
High je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:

Doakz da ste vi isto antifašisti, ali samo za tastaturom !



gazite zastavu onako! 10ak ljudi :crazy:
Ko to vi?
Vi koj prosipate jednu priču o svecima i sotonama !

Navijači FKS nisu fašisti, niti njihov klub ima segregacijsku i fašističku matricu, kako je to slučaj sa kvaziklubom i selom koje nedavno dobi status grada, Širokim Brijegom. Tačka. Pjevaj borbene dokad ti je volja.
Zadnja izmjena: High, dana/u 18 maj 2017, 13:58, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Capodecina
Postovi: 222
Pridružen/a: 30 nov 2016, 11:41
Lokacija: B-2

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la Capodecina » 18 maj 2017, 13:57

Iskreno, više me 'pogodio' izvještaj delegata, nego ono fašističko orgijanje u toku utakmice.
Hajd znam, bar su iskreni a ovaj licemjerni gad cijelu bh javnost pravi budalama. Na sreću, ako to tako možemo nazvati,
utakmici su prisustvovali i svjedočili najviši zvaničnici NS BiH, pa stoga logično bi bilo da očekujemo najstrožije kazne
kako za delegata tako i za klub sa Pecare. Eh, zaboravih da je ovo BiH... pardon! (očekujem neke minimalne kazne)

Ako se ovaj licemjerni gad od delegata trajno ne odstrani iz bh fudbala, i ako se ono sramno ponašanje najstrožije ne kazni,
onda nam ništa drugo ne preostaje već pravdu tražiti tamo gdje je izvjesno da ćemo je dobiti. A, to je UEFA.
Od njih zahtjevati da smjeni predsjednika NS, kao i njegove najbliže saradnike. Vjerujem da će delegata nabiti nogom s merakom,
a za klub odgovoran za ono primitivno i skandalozno ponašanje, zahtjevati zabranu učešća u evropskim natjecanjima na
određeno vrijeme, izbacivanjem u niži rang takmičenja, kao i igranje pred praznim tribinama na određeno vrijeme.
I ne odustajati od ovoga!

Šta mi kao društvo možemo uraditi kako bi na neki način kaznili ovo malo mjestašce za koje smo većina nas čuli tek kada je
pobijedio nacionalizam na ovim prostorima i koje je bivši Zakon držao u izolaciji. Vjerovatno s razlogom!
Mislim da je najbolje ovakve budale ignorisati i kulirati (baš kao što je to uradio Hebibović), ali ih udariti po džepu,
tamo gdje najviše boli. Na koji način? Pa tako što ćemo bojkotovati njihove proizvode, firme, kladionice i sve ono što nam nude.
Nedavno je jedna sarajevska firma otpustila sve vozače koji su državni ispit "položili" u malom mjestu na rijeci Lištici.
do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 13:57

crvenocrnitz je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Da vi ste ovdje s PRAVOM nekim uzvicima i postupcima publike povrijeđeni! Al ne može me nitko uvjeriti da je problem samo Široki i Hrvati u BiH! Bio sam vani 20 godina nagledao se svega i svačega i svagdje je slično samo što ste vi sad više uznemireni pa ne gledate objektivno situaciju!
Već sam spominjao ispade poput paljenja zastave RH na Grbavici, premlaćivanje navijača Zrinjskog uz urlanje gazi ubiju ustašu/e! Kad se vrijeđa Izraelska himna i zastava naroda koji je najviše propatio od fašizma onda je to za vas antifašizam jel eto vi na taj način gaženjem njihove zastave podržavate BiH i Palestince!

Ako će mom mak na konac pjevanje teksta “Jedna si jedina“ isto može uvrijediti nekoga (mene osobno ne isto kao ti povici ustaše ovo ono jer smatram to folklorom naših stadiona NAŽALOST!) jer po ustavu to nije SLUŽBENI TEKST himne BiH i jednako je ometanje intoniranja iste! Po čemu je pjevanje neke navijačke pjesme i verzije himne različito! U praksi nema razlike jer ni jedno ni drugo nisu himna BiH!

Al ok shvaćam i vas velikim djelom al morate i vi sagledati problem iz više kutova a ne samo oni su loši mi smo cvijeće. Evo lik prije navede 100-in incidenata a nigdje sukobe recimo Fukara i HZ. Sam sama gledao utakmicu Sloboda Sarajevo i ružen povike Vedranu Puljiću sve u toj ludoj strasti! Isto je u Engleskoj, pa evo zadnja utakmica Njemačka Engleska prijateljska milion ispada na temu WWII vjerujem da ovdje većina ne čita medije u Njemačkoj ja čitam zbog posla i svega i znam što je bilo a vi sad od svega pravite izuzetak a nažalost svi smo u velikoj mjeri budale! Samo kad se povrjedi mene onda buka kad ja vrijeđam drugog ok to me se ne tiče itd.
Da li mi se čini ili ti pokušavaš da opravdaš zviždanje himnoj države u kojoj živiš, u utakmici finala kupa te iste države? Tebi to isto kao kad zvizdiš himnoj države sa kojom veze nemaš? Državi koja ubija godinama nevine civile, državi koja i dalje otima teritoriju i prisvaja je kao svoju? Ma de :o :crazy:
Pročitaj moje ranije postove ne mogu se stalno ponavljati !
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la Medikament » 18 maj 2017, 14:00

mir mir mir niko nije kriv
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 14:05

MortemHz je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:

Znači u Sarajevu se gleda utakmica RH Turska i šta se pjeva " gazi us*aše" tipičan navijački folklor kod nas i tako je to samo nemoj te glumiti svece i ok ;)
Da te opet ispravim jer ponovo nisi upucen. Svoju sramotu neces poboljsati ako postavis nesto u neznanju. Da ti prvo kazem da se u Sarajevu pretezno navija odnosno gotivi Hrvatska kada igra sa Turskom, uvijek se cuje i svima je poznato: ''naravno je da su mi komsije draze, sta ja imam sa Turskom''. Drugo, u kaficima su uvijek ljudi sa hrvatskim salovima i bodre reprezentaciju Hrvatske. Naravno da ima i onih koji navijaju za Tursku ali nemoj govoriti ako nisi upucen, jedini koji navijaju za Tursku su turci i njihovi prijatelji jer ih imamo malo u gradu posto studiraju a neki su se doselili. Vecina i to velika mnogo vise gotivi Hrvatsku jer smo isti dok je Turska ko Zanzibar nama, veoma mali procenat gotivi Tursku od nasih građana, neznatan. Na 20 kafica naci ces 18 u kojima se prati utakmica i to desetak za Hrvatsku, 1 za Tursku dok su ostali neutralni.
valjda i ovo nisu Turci :crazy: Mortem ok si al slušaj ovdje folklor "ubi ubi" o ovo čak nisu ni oni vatreni navijači več obična tribina! Jel bila tolika buka! Osude FAŠIZAM ovo ono a ta se riječ kod nas za sve koristi žalosno!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 14:08

memija38 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Da vi ste ovdje s PRAVOM nekim uzvicima i postupcima publike povrijeđeni! Al ne može me nitko uvjeriti da je problem samo Široki i Hrvati u BiH! Bio sam vani 20 godina nagledao se svega i svačega i svagdje je slično samo što ste vi sad više uznemireni pa ne gledate objektivno situaciju!
Već sam spominjao ispade poput paljenja zastave RH na Grbavici, premlaćivanje navijača Zrinjskog uz urlanje gazi ubiju ustašu/e! Kad se vrijeđa Izraelska himna i zastava naroda koji je najviše propatio od fašizma onda je to za vas antifašizam jel eto vi na taj način gaženjem njihove zastave podržavate BiH i Palestince!

Ako će mom mak na konac pjevanje teksta “Jedna si jedina“ isto može uvrijediti nekoga (mene osobno ne isto kao ti povici ustaše ovo ono jer smatram to folklorom naših stadiona NAŽALOST!) jer po ustavu to nije SLUŽBENI TEKST himne BiH i jednako je ometanje intoniranja iste! Po čemu je pjevanje neke navijačke pjesme i verzije himne različito! U praksi nema razlike jer ni jedno ni drugo nisu himna BiH!

Al ok shvaćam i vas velikim djelom al morate i vi sagledati problem iz više kutova a ne samo oni su loši mi smo cvijeće. Evo lik prije navede 100-in incidenata a nigdje sukobe recimo Fukara i HZ. Sam sama gledao utakmicu Sloboda Sarajevo i ružen povike Vedranu Puljiću sve u toj ludoj strasti! Isto je u Engleskoj, pa evo zadnja utakmica Njemačka Engleska prijateljska milion ispada na temu WWII vjerujem da ovdje većina ne čita medije u Njemačkoj ja čitam zbog posla i svega i znam što je bilo a vi sad od svega pravite izuzetak a nažalost svi smo u velikoj mjeri budale! Samo kad se povrjedi mene onda buka kad ja vrijeđam drugog ok to me se ne tiče itd.
Inače ne pišem na forumu nego samo čitam, ali maksuz sam se morao ulogovati da se tebi i takvim kao ti najebem familije ustaške, nek te stid i sram bude kako imaš obraza uopšte doći ovdje i pravdati ovu fašističku tvorevinu u Lištici, marš u tri **** materine sa ovog foruma.

Da smo normalan savez zabranili bi im učešće u Evropi, oduzeli sve licence i vratili u 3. kantonalnu ligu, vi ste smeće ove države, nestali dabogda.

Iako ne volim ni komšije jučer sam navijao za njih kad sam vidio u kakvom jeku fašizma su igrali, ono je za zatvora, stid i sram nek vas bude.

Pozdrav.
Ulogiraj se ponovo kad uhvatiš net nije problem! :mrgreen: Do tad poradi malo na vokabularu ;) PS možeš čitati i da se ne prijaviš al ok možda ti to objasni netko tko je makar srednju školu završio ne trudi se previše ;)
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la Gifron » 18 maj 2017, 14:10

UstanikSBII je napisao/la:
valjda i ovo nisu Turci :crazy: Mortem ok si al slušaj ovdje folklor "ubi ubi" o ovo čak nisu ni oni vatreni navijači več obična tribina! Jel bila tolika buka! Osude FAŠIZAM ovo ono a ta se riječ kod nas za sve koristi žalosno!
Da smo sekunde normalna drzava, ko sto nismo, ovaj bi lezao u Zenici 10 godina, a ovi ne bi vidjeli gostovanja 2 godine radi paljenja stadiona. Toliko.
Jedan grad, jedna ljubav!

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la memija38 » 18 maj 2017, 14:12

Jado jadni poklopi se i sakri se u najmanju rupicu koju možeš naći. Došao si ovdje pravdati onu sinoćnju sramotu još ti je argument zviždanje himni **** Izraela, ono kao da Izrael ima veze sa zviždanjem himne države u kojoj živiš, u kojoj platu zaradjuješ i koja te hrani, **** li ti materina ustaška provincijska.
STEVIE GERRARD

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 14:16

memija38 je napisao/la:Jado jadni poklopi se i sakri se u najmanju rupicu koju možeš naći. Došao si ovdje pravdati onu sinoćnju sramotu još ti je argument zviždanje himni **** Izraela, ono kao da Izrael ima veze sa zviždanjem himne države u kojoj živiš, u kojoj platu zaradjuješ i koja te hrani, **** li ti materina ustaška provincijska.
Uopće me ova država ne hrani niti plaćam ovdje porez niti imam prebivalište tu sam na dužim odmorima i to je to. Evo po malo napreduješ doći ćeš na svoje za koju godinu ok malo više čitaj malo manje piši jer ti ne ide baš teško spojiš 2 rečenice bez psovki i biće sve ok. ;) Nemoj se previše sekirati :roll:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la High » 18 maj 2017, 14:23

Ova tema je za predočavanje odluka saveza koji je gluh i nijem na ubilačke povike i fašistička orgijanja, ne za tebe i tebi slične koji brane ustašluk i nepoštivanje države Bosne i Hercegovine. Strani državljani više poštuju ovu zemlju od vas koji ste u hendeku zvanom kriza identiteta i nepripadanje nikome, osim onoj matrici koja je akulturalna i ahumana. Pronađi drugu temu, pa onaniši na vašu učmalost!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54015
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la MortemHz » 18 maj 2017, 14:24

UstanikSBII je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:

Znači u Sarajevu se gleda utakmica RH Turska i šta se pjeva " gazi us*aše" tipičan navijački folklor kod nas i tako je to samo nemoj te glumiti svece i ok ;)
Da te opet ispravim jer ponovo nisi upucen. Svoju sramotu neces poboljsati ako postavis nesto u neznanju. Da ti prvo kazem da se u Sarajevu pretezno navija odnosno gotivi Hrvatska kada igra sa Turskom, uvijek se cuje i svima je poznato: ''naravno je da su mi komsije draze, sta ja imam sa Turskom''. Drugo, u kaficima su uvijek ljudi sa hrvatskim salovima i bodre reprezentaciju Hrvatske. Naravno da ima i onih koji navijaju za Tursku ali nemoj govoriti ako nisi upucen, jedini koji navijaju za Tursku su turci i njihovi prijatelji jer ih imamo malo u gradu posto studiraju a neki su se doselili. Vecina i to velika mnogo vise gotivi Hrvatsku jer smo isti dok je Turska ko Zanzibar nama, veoma mali procenat gotivi Tursku od nasih građana, neznatan. Na 20 kafica naci ces 18 u kojima se prati utakmica i to desetak za Hrvatsku, 1 za Tursku dok su ostali neutralni.
valjda i ovo nisu Turci :crazy: Mortem ok si al slušaj ovdje folklor "ubi ubi" o ovo čak nisu ni oni vatreni navijači več obična tribina! Jel bila tolika buka! Osude FAŠIZAM ovo ono a ta se riječ kod nas za sve koristi žalosno!
Pa ovo su Manijaci dragi covjece.. kad i kad rekao da nema nikakve razlike između njih Škripara Lešinara i Ultrasa jer svi furaju ovo. Oni mi se gade i ogradio sam se od svega toga ali svakako nije moja bruka nego njihova, jedina razlika u tome je sto vole svoju drzavu a ne kao ostali nabrojani.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la SamoTravnik » 18 maj 2017, 14:29

Da se razumijemo, ovaj sto kaze da su neke navijacke pjesme i zastave navijacki folkor, jest tako. Na svim stranama se ne bira sredstvo da se druga strana provocira, dal' su to pjesme ili ratne zastave, ni zastavi ARBiH ni VRS ni HVO nije mjesto na sportskim dogadjajima ili tribinama. Svaka od te 3 nekog vrijedja. Sto se tice navijanja i pjesmi tipa gazi ove, smrt onima itd, fasisticki uzvici itd, to treba kaznjavati ali prvenstveno pojedinca koji to radi.
Da smo normalna drzava imali bi video nadzor na stadionu, svaki pojedinac koji je zapoceo takvu pjesmu ili mahao neprimjerenom zastavom bi se vrlo lako mogao naci jer nisu nama posjete 10k+ nego par hiljada u extra dobrim utakmicama, taj mangup dobije kaznu + zabranu dolaska na sportske dogadjaje i svoju zatucanost vise nece prosipati na tribinama.

Sto se tice ove sad situacije, Siroki zbog svih ovih incidenata treba dobiti dobru kaznu + prazne tribine, to nije jedan incident nego vise njih. Moje licno misljenje je da ce dobiti nesku smijesnu kaznu. Sad bi bilo fino da se navijaci koji prate repku skupe, naprave parolu i dignu je u Zenici.. Njih i onako najvise zanima repka i pare od iste a ta slika sa parolom protiv saveza bi obisla svijet.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 14:30

valjda i ovo nisu Turci :crazy: Mortem ok si al slušaj ovdje folklor "ubi ubi" o ovo čak nisu ni oni vatreni navijači več obična tribina! Jel bila tolika buka! Osude FAŠIZAM ovo ono a ta se riječ kod nas za sve koristi žalosno![/quote]
Pa ovo su Manijaci dragi covjece.. kad i kad rekao da nema nikakve razlike između njih Škripara Lešinara i Ultrasa jer svi furaju ovo. Oni mi se gade i ogradio sam se od svega toga ali svakako nije moja bruka nego njihova, jedina razlika u tome je sto vole svoju drzavu a ne kao ostali nabrojani.[/quote][/quote]

Imali ste i vi ispada i potpora ubojicama različitih parola itd. Sukoba po Tuzli Jablanici ... al ne želim dalje diskutirati samo ti kažem da je sve to u par dega al ajde vas je sad više pogodilo pa vam i više smeta. Meni je žao da uopće oko ovakvih stvari raspravljamo al nažalost u takvoj državim živimo!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la Ras » 18 maj 2017, 14:34

UstanikSBII je napisao/la: valjda i ovo nisu Turci :crazy: Mortem ok si al slušaj ovdje folklor "ubi ubi" o ovo čak nisu ni oni vatreni navijači več obična tribina! Jel bila tolika buka! Osude FAŠIZAM ovo ono a ta se riječ kod nas za sve koristi žalosno!
Pa ovo su Manijaci dragi covjece.. kad i kad rekao da nema nikakve razlike između njih Škripara Lešinara i Ultrasa jer svi furaju ovo. Oni mi se gade i ogradio sam se od svega toga ali svakako nije moja bruka nego njihova, jedina razlika u tome je sto vole svoju drzavu a ne kao ostali nabrojani.[/quote][/quote]

Imali ste i vi ispada i potpora ubojicama različitih parola itd. Sukoba po Tuzli Jablanici ... al ne želim dalje diskutirati samo ti kažem da je sve to u par dega al ajde vas je sad više pogodilo pa vam i više smeta. Meni je žao da uopće oko ovakvih stvari raspravljamo al nažalost u takvoj državim živimo![/quote]

Ovo nisu Manijaci skandirali nego navijači Željezničara sa sjevera Grbavice, Manijaci su na Jugu!Pusica!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 14:37

SamoTravnik je napisao/la:Da se razumijemo, ovaj sto kaze da su neke navijacke pjesme i zastave navijacki folkor, jest tako. Na svim stranama se ne bira sredstvo da se druga strana provocira, dal' su to pjesme ili ratne zastave, ni zastavi ARBiH ni VRS ni HVO nije mjesto na sportskim dogadjajima ili tribinama. Svaka od te 3 nekog vrijedja. Sto se tice navijanja i pjesmi tipa gazi ove, smrt onima itd, fasisticki uzvici itd, to treba kaznjavati ali prvenstveno pojedinca koji to radi.
Da smo normalna drzava imali bi video nadzor na stadionu, svaki pojedinac koji je zapoceo takvu pjesmu ili mahao neprimjerenom zastavom bi se vrlo lako mogao naci jer nisu nama posjete 10k+ nego par hiljada u extra dobrim utakmicama, taj mangup dobije kaznu + zabranu dolaska na sportske dogadjaje i svoju zatucanost vise nece prosipati na tribinama.

Sto se tice ove sad situacije, Siroki zbog svih ovih incidenata treba dobiti dobru kaznu + prazne tribine, to nije jedan incident nego vise njih. Moje licno misljenje je da ce dobiti nesku smijesnu kaznu. Sad bi bilo fino da se navijaci koji prate repku skupe, naprave parolu i dignu je u Zenici.. Njih i onako najvise zanima repka i pare od iste a ta slika sa parolom protiv saveza bi obisla svijet.
Slažem se dobrim djelom s tobom ali treba sve kažnjavati ! Pa evo recimo kad su igrali Sloboda Sarajevo prepucavaju se preko nekih če*nika i tko je tu lud! Pa one izjave mijenjam Tuzlu za Pale itd. Svagdje tog u svijetu ima pa ne pokreće FIFA i UEFA bez veze akcije stop rasizmu! Ali treba biti objektivan i realan i priznati da sve navijačke skupine u BiH s vremena na vrijeme imaju svoje ispade kao ostalom i svagdje u svijetu. Samo kod nas su sukobi i prepucavanja navijača neka druga dimenzija zbog složenosti države u kojoj živimo. Pa onda sve dobije neku drugu dimenziju!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 14:39

Imali ste i vi ispada i potpora ubojicama različitih parola itd. Sukoba po Tuzli Jablanici ... al ne želim dalje diskutirati samo ti kažem da je sve to u par dega al ajde vas je sad više pogodilo pa vam i više smeta. Meni je žao da uopće oko ovakvih stvari raspravljamo al nažalost u takvoj državim živimo![/quote]

Ovo nisu Manijaci skandirali nego navijači Željezničara sa sjevera Grbavice, Manijaci su na Jugu!Pusica![/quote]

Ja sam i napisao obična tribina što je po meni čak i gore nego da su ovi tzv vatreni al ajde ok ista je poanta!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la Medikament » 18 maj 2017, 14:41

A zašto se ti/vi ustaniče ne ugledate na Damira Belju?
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la UstanikSBII » 18 maj 2017, 14:45

Medikament je napisao/la:A zašto se ti/vi ustaniče ne ugledate na Damira Belju?
Odličan primjer :thumbup: podržavam al treba na tome raditi! Ja osobno s tim nema problema ali očito društvo u ovoj državi ima dosta problema!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: RE: Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la Rigoletto » 18 maj 2017, 14:45

Medikament je napisao/la:A zašto se ti/vi ustaniče ne ugledate na Damira Belju?
Slazem se, boks je slabo zastupljen sport i svi bi ga trebali trenirati. Ugledajte se na damira
goveđigulašmajka

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Travestija od saveza zvana NFSBiH - almanah njonjavih odluka

Post Postao/la Monolog » 18 maj 2017, 14:48

Zviždanje nacionalnim himnama se nosi od kuće. Na Koševu se izviždala Marseljeza; ne mogu opisati kako sam se tad osjećao - kao da ne pripadam uopće tu (da budem iskren, i ne pripadam), a evo na stadionima širom BiH dolazimo da se zviždi himni države pod čijom zastavom nastupaš. Možeš ti u nazivu kluba x puta staviti H, činjenica je da se ne takmičiš u HNL-u i da kao klub nemaš nikakve veze sa Hrvatskom. Dobro, ne baš nikakve ( :mrgreen: ), ali u Evropi predstavljaš sebe i Bosnu, nikako Hrvatsku.

Lično sam da se klubovima počnu oduzimati bodovi zbog ovakvih stvari, a i da se baš opustoši klupska kasa. Recimo, između 50 i 100 hiljada KM za svako skandiranje ratnim zločincima i za propagiranje bilo kakve vrste "izama" koji nas svakodnevno truju. U ovo ubrajam, naravno, i nepoštivanje obilježja DRŽAVE POD ČIJOM SE ZASTAVOM TAKMIČIŠ. Tad se uprave klubova ne bi samo ograđivale od ovakvih ispada (mada, da budem iskren, znamo da uprave tih klubova dijele mišljenje sa osobama koje zvižde himni), već bi radile na tome da se ovakve stvari istrijebe. No, to su sve pusti snovi i od ovoga nema ništa. Al', hajde, ako su nam uzeli sve, ne mora značiti da će nam uzeti i snove.

Pozdrav.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], Brkooo i 39 gostiju.