Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 20:41

Al' gledaj bodovnog salda, cilj opravdava sredstvo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Rokoko87 » 21 sep 2017, 20:48

Ho ruk, ispade FKS.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la wobly92 » 21 sep 2017, 20:49

Kakav je ovo bodovni saldo gdje mi imamo 29 bodova otkud nama toliko možda od 2015-te ne mogu da shvatim nikako nije mi jasno
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Sandokan87 » 21 sep 2017, 20:52

boomerang5 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
al glavni higlight je kako drota pogodi u glavu lopta na 4:53 :mrgreen:
Hahahahaahahahahahahahahahahahahah ja tek sad pogledah, kad si ti napisao. hahahahaahahahahahahahahahaha e ne vjerujem :rol: :rol: :rol:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Zenzo » 21 sep 2017, 21:01

Dobar je ovaj komentator "erupcija odusevljenja" bas im puno znaci sto im se u selu igra kup.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Virtu4l » 21 sep 2017, 21:15

wobly92 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Vjerovatno će večeras ili sutra pisati saopštenje.
Ko o čemu... :lol:
https://www.nfsbih.ba/vijesti/zrijeb-1- ... -komisije/

:mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Sariel » 21 sep 2017, 21:41

Popularnih parazita :rol: :urnebes:
Dje ba paraziti hsbaja

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 21 sep 2017, 21:56

Penal za slogu za prekrsaj napravljen metar van 16 haha. Ma koliko zrinjski odigrao lose ovo ipak pokazuje da kup 2017/18 ide u ameriku hahaha

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la wobly92 » 21 sep 2017, 22:21

Virtu4l je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Vjerovatno će večeras ili sutra pisati saopštenje.
Ko o čemu... :lol:
https://www.nfsbih.ba/vijesti/zrijeb-1- ... -komisije/

:mrgreen:
Učili su od najboljih :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la CLHD » 21 sep 2017, 22:37

MortemHz je napisao/la:Kakvo laganje.. svirao im i najmanji kontakt, uopce se nije moglo igrati koliko su se valjali po terenu, kada je nasa lopta onda bude klizeci sa dvije noge i tako u krug, jadno da jadnije ne moze biti, sudija odron, nepotrebno sjeckanje igre i sve gore navedeno
Drug moj onda smo mi razlicite utakmice gledali ....

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la BelminM23 » 22 sep 2017, 01:04

Umro sam na ovom iz Svatovca, al šega je samo zbog ovakvog terena i ovako dobro popunjenih tribina, a malo i ovog komentatora. :lol:

Daj im Željezničar u sljedećem kolu i sunčano vrijeme, da dođu svi. :mrgreen:

Avatar
egocentrik
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la egocentrik » 22 sep 2017, 01:36

arelinho je napisao/la:
Zeke, hahaha genijalno
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la COYS » 22 sep 2017, 06:37

Paraziti :urnebes: :urnebes: :rol:

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la KapitenK » 22 sep 2017, 10:58

je li ono Ramiz zmaj iz Poljica ? :)

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 22 sep 2017, 12:38

Memara je napisao/la:Mislim da ova tabela ispod dovoljno govori o mesarskoj igri Mladosti i taktici Sablje. Ratnici, poginut ćemo, izbij-nabij ho ruk i hiljadu sitnih prekršaja. To je ta prepoznatljiva igra Sablje.

slika
Sablja ih svaki put em dobije em prebije.. :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Životni saputnik! 1921

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 22 sep 2017, 13:52

Poštovani,

lijep pozdrav forumašima. Ukratko, vidim da su mnogi neupućeni u rad i zbivanja u i oko NK Svatovac Poljice. Želim da vas kao jedini forumaš, trenutno, pozdravim ispred UO NK Svatovac Poljice i svih navijača i simpatizera kluba. Naime, čitam godinama ovaj forum ali se nisam htio uključiti jer mi je premier liga BiH interesantna kao II kantonalna liga. Udri,nedaj, zgazi ga, otmi, pokradi, sudija kriv, uprava napolje, gledaj travnjaka, uslovi kao u ratu i sl. Respekt velikim klubovima u BiH, kad kazem veliki mislim na one koji godinama rade kvalitetno, ulazu u infrastrukturu, dovode kvalitetne igrace i ostvare dobar rezultat.
Ovo što se događa u Poljicu, da ispravim sve novirane koji pišu u Poljicama, je nestvarno, nezapamćeno, historijski. Sada, i kad bi u narednom kolu upisali 100:0 poraz, ljudi bi bili presretni, prezadovoljni, aplaudirali bi svojim igracima i osobama koje su doprinijeli ovakvom raspletu okolnosti.
Selo, da jesmo selo, najvece na kantonu, a treće po veličini u BiH. Ako imate 8-10.000 stanovnika, 2 mjesne zajednice, 2 škole, 4 džamije, 4-5 sportskih igrališta, atraktivan kulturno-zabavni program, i lezite jednim dijelom na obali jezera Modrac a sa druge strane izletište "Svatovac" , uz narod koji je više nego uljudan, domacinski, onda ste došli u sredinu koja će Vam na prvi pogled izgledati privlacno. Kroz naše selo prolazite putevima ka Živinicama, Lukavcu, Banovićima, i Tuzlu. A klub, o njemu se nikada nije mnogo pisalo. Zadovoljstvo je bilo igrati II i I kantonalnu ligu, i sve te komšijske derbije kada bude po 700-1000 duša na utakmici. Vođeni dobrom politikom sportskog direktora kluba, za 4-5 godina smo od II kantonalne došli do 2 federalne lige, i u prvoj sezoni imali nezapamćen rezultat, imali 10 bodova prednosti i na kraju PUSTILI da jedan ozbiljan klub kakav je SLOGA SIMIN HAN, udje u veći rang. Kad kazem pustili, nismo željeli da idemo u veći rang iz finansijskih razloga, jer tamo nam je za potrebe organizacije utakmice potrebno 200.000 najmanje, a u II federalnoj 30.000 -ak. Nemamo izvor prihoda, sponzori su vecinom domaci privrednici + Općina Lukavac, i ova liga koju trenutno igramo je dovoljna za nas. Svi su nam klubovi osim 2-3 kluba, u razmaku od 30-40 kilometara. Na svakoj utakmici (domaćoj) imamo barem 200-300 gledalaca, što za neke izmišljene klubove preko noći, a igraju u premierligi nedostizna cifra.

E sada o KUP-u, preskocili smo Općinski i Kantonalni 3-4 utakmice odigrali i dobili (i sve gostujuće), 2 kola federalnog (1 gostujuca 1 domaca), i 1 kolo drzavnog (domaca). Zar ne mislite da je za klub koji je do juce bio nepoznat u BH fudbalu, i koji radi na budžetu od 10-12 hiljada KM ne zasluzuje da mu se cestita na ovakvom uspjehu?

Mi smo željeli da nam prije Slavije u goste doće jedan od velikana BH fudbala, da što bi nas narod rekao "ne ostane ni dijete u kuci" i da svi dodju na stadion. Čak i da u tom susretu izgubimo 10:0, ali da napravimo spektakl za pamcenje. I ko zna, kada bi nam dosao jedan premierligaš! Neće se pojedini odazvati na prijateljske utakmice, iako mi obezbijedis i smjestaj i trening ali....

Sto se tice same utakmice, imat ćete je na youtube, i pogledajte. Trener Slavije govori da je nezadovoljan sudjenjem, a ruku na srce, kako bi ste vi shvatili da je sudijska trojka iz Doboja-Modriče (sva tri predstavnika RS-a) sude Slaviji (ja bi rekao da me neko pogresno ne shvati) sude SVOJIMA!

I onda, postignes pogodak u 90-oj minuti, čist 10000% i poništi ti ga glavni sudac. Znači, pomoćnik je podigao zastavicu 5-10 sekundi kasnije, kada je glavni podigao ruku! SRAMOTA!
Što se tiče penala, prvi sporan - pogođena prečka, signalizaciju nije dao glavni sudac tek kada je igrač dosao na mili-sekundu do lopte jer je pogledao ka kontroloru meča. A drugi, sporan, kada golman izlazi van linije gola barem metar, ako se propozicije nisu promijenile, onda ....

HVALA na čestitkama! Voljeli bi Želju, Slobodu il Čelika kući, i da se porazom oprostimo od KUP-a, a ako dobijemo nekoga drugoog i ispadnemo, ta će utakmica otići u zaborav. Svaka druga SENZACIJA (pobjeda), bila bi NESTVARNO, NEZAPAMĆENO, NELOGIČNO!

PS. travnjak nam nije u dobrom stanju, jer su zadnjih sezona 2 kluba koristima teren, sve omladinske selekcije, veterani kluba. Vode nemamo za piće (isto kao Sarajevo) a tek za zalijevanje travnjaka!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 13:55

NKSvatovacPoljice je napisao/la:Poštovani,
lijep pozdrav forumašima. Ukratko, vidim da su mnogi neupućeni u rad i zbivanja u i oko NK Svatovac Poljice. Želim da vas kao jedini forumaš, trenutno, pozdravim ispred UO NK Svatovac Poljice i svih navijača i simpatizera kluba.
Dobrodošao na forum i iskrene čestitke na ovom istorijskom rezultatu. Nadam se da ćete izvući ekipu koju priželjkujete u narednom kolu, da napravite još jedan spektakl.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Sariel » 22 sep 2017, 13:56

NKSvatovacPoljice je napisao/la:Poštovani,

lijep pozdrav forumašima. Ukratko, vidim da su mnogi neupućeni u rad i zbivanja u i oko NK Svatovac Poljice. Želim da vas kao jedini forumaš, trenutno, pozdravim ispred UO NK Svatovac Poljice i svih navijača i simpatizera kluba. Naime, čitam godinama ovaj forum ali se nisam htio uključiti jer mi je premier liga BiH interesantna kao II kantonalna liga. Udri,nedaj, zgazi ga, otmi, pokradi, sudija kriv, uprava napolje, gledaj travnjaka, uslovi kao u ratu i sl. Respekt velikim klubovima u BiH, kad kazem veliki mislim na one koji godinama rade kvalitetno, ulazu u infrastrukturu, dovode kvalitetne igrace i ostvare dobar rezultat.
Ovo što se događa u Poljicu, da ispravim sve novirane koji pišu u Poljicama, je nestvarno, nezapamćeno, historijski. Sada, i kad bi u narednom kolu upisali 100:0 poraz, ljudi bi bili presretni, prezadovoljni, aplaudirali bi svojim igracima i osobama koje su doprinijeli ovakvom raspletu okolnosti.
Selo, da jesmo selo, najvece na kantonu, a treće po veličini u BiH. Ako imate 8-10.000 stanovnika, 2 mjesne zajednice, 2 škole, 4 džamije, 4-5 sportskih igrališta, atraktivan kulturno-zabavni program, i lezite jednim dijelom na obali jezera Modrac a sa druge strane izletište "Svatovac" , uz narod koji je više nego uljudan, domacinski, onda ste došli u sredinu koja će Vam na prvi pogled izgledati privlacno. Kroz naše selo prolazite putevima ka Živinicama, Lukavcu, Banovićima, i Tuzlu. A klub, o njemu se nikada nije mnogo pisalo. Zadovoljstvo je bilo igrati II i I kantonalnu ligu, i sve te komšijske derbije kada bude po 700-1000 duša na utakmici. Vođeni dobrom politikom sportskog direktora kluba, za 4-5 godina smo od II kantonalne došli do 2 federalne lige, i u prvoj sezoni imali nezapamćen rezultat, imali 10 bodova prednosti i na kraju PUSTILI da jedan ozbiljan klub kakav je SLOGA SIMIN HAN, udje u veći rang. Kad kazem pustili, nismo željeli da idemo u veći rang iz finansijskih razloga, jer tamo nam je za potrebe organizacije utakmice potrebno 200.000 najmanje, a u II federalnoj 30.000 -ak. Nemamo izvor prihoda, sponzori su vecinom domaci privrednici + Općina Lukavac, i ova liga koju trenutno igramo je dovoljna za nas. Svi su nam klubovi osim 2-3 kluba, u razmaku od 30-40 kilometara. Na svakoj utakmici (domaćoj) imamo barem 200-300 gledalaca, što za neke izmišljene klubove preko noći, a igraju u premierligi nedostizna cifra.

E sada o KUP-u, preskocili smo Općinski i Kantonalni 3-4 utakmice odigrali i dobili (i sve gostujuće), 2 kola federalnog (1 gostujuca 1 domaca), i 1 kolo drzavnog (domaca). Zar ne mislite da je za klub koji je do juce bio nepoznat u BH fudbalu, i koji radi na budžetu od 10-12 hiljada KM ne zasluzuje da mu se cestita na ovakvom uspjehu?

Mi smo željeli da nam prije Slavije u goste doće jedan od velikana BH fudbala, da što bi nas narod rekao "ne ostane ni dijete u kuci" i da svi dodju na stadion. Čak i da u tom susretu izgubimo 10:0, ali da napravimo spektakl za pamcenje. I ko zna, kada bi nam dosao jedan premierligaš! Neće se pojedini odazvati na prijateljske utakmice, iako mi obezbijedis i smjestaj i trening ali....

Sto se tice same utakmice, imat ćete je na youtube, i pogledajte. Trener Slavije govori da je nezadovoljan sudjenjem, a ruku na srce, kako bi ste vi shvatili da je sudijska trojka iz Doboja-Modriče (sva tri predstavnika RS-a) sude Slaviji (ja bi rekao da me neko pogresno ne shvati) sude SVOJIMA!

I onda, postignes pogodak u 90-oj minuti, čist 10000% i poništi ti ga glavni sudac. Znači, pomoćnik je podigao zastavicu 5-10 sekundi kasnije, kada je glavni podigao ruku! SRAMOTA!
Što se tiče penala, prvi sporan - pogođena prečka, signalizaciju nije dao glavni sudac tek kada je igrač dosao na mili-sekundu do lopte jer je pogledao ka kontroloru meča. A drugi, sporan, kada golman izlazi van linije gola barem metar, ako se propozicije nisu promijenile, onda ....

HVALA na čestitkama! Voljeli bi Želju, Slobodu il Čelika kući, i da se porazom oprostimo od KUP-a, a ako dobijemo nekoga drugoog i ispadnemo, ta će utakmica otići u zaborav. Svaka druga SENZACIJA (pobjeda), bila bi NESTVARNO, NEZAPAMĆENO, NELOGIČNO!

PS. travnjak nam nije u dobrom stanju, jer su zadnjih sezona 2 kluba koristima teren, sve omladinske selekcije, veterani kluba. Vode nemamo za piće (isto kao Sarajevo) a tek za zalijevanje travnjaka!
alal vjera
svaka cast na ovom za vas istorijskom uspjehu i da vam se zelje ostvare :thumbup:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2017, 13:58

Ove pored Tuzle cim prohodaju uce da Sarajevo nema vode, ho's da ti je uslikam jeb'la te ona :urnebes:
Salu na stranu, fin post.. i ja se pridruzujem zeljama i sve najbolje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la UstanikSBII » 22 sep 2017, 14:04

Sariel je napisao/la:
NKSvatovacPoljice je napisao/la:Poštovani,

lijep pozdrav forumašima. Ukratko, vidim da su mnogi neupućeni u rad i zbivanja u i oko NK Svatovac Poljice. Želim da vas kao jedini forumaš, trenutno, pozdravim ispred UO NK Svatovac Poljice i svih navijača i simpatizera kluba. Naime, čitam godinama ovaj forum ali se nisam htio uključiti jer mi je premier liga BiH interesantna kao II kantonalna liga. Udri,nedaj, zgazi ga, otmi, pokradi, sudija kriv, uprava napolje, gledaj travnjaka, uslovi kao u ratu i sl. Respekt velikim klubovima u BiH, kad kazem veliki mislim na one koji godinama rade kvalitetno, ulazu u infrastrukturu, dovode kvalitetne igrace i ostvare dobar rezultat.
Ovo što se događa u Poljicu, da ispravim sve novirane koji pišu u Poljicama, je nestvarno, nezapamćeno, historijski. Sada, i kad bi u narednom kolu upisali 100:0 poraz, ljudi bi bili presretni, prezadovoljni, aplaudirali bi svojim igracima i osobama koje su doprinijeli ovakvom raspletu okolnosti.
Selo, da jesmo selo, najvece na kantonu, a treće po veličini u BiH. Ako imate 8-10.000 stanovnika, 2 mjesne zajednice, 2 škole, 4 džamije, 4-5 sportskih igrališta, atraktivan kulturno-zabavni program, i lezite jednim dijelom na obali jezera Modrac a sa druge strane izletište "Svatovac" , uz narod koji je više nego uljudan, domacinski, onda ste došli u sredinu koja će Vam na prvi pogled izgledati privlacno. Kroz naše selo prolazite putevima ka Živinicama, Lukavcu, Banovićima, i Tuzlu. A klub, o njemu se nikada nije mnogo pisalo. Zadovoljstvo je bilo igrati II i I kantonalnu ligu, i sve te komšijske derbije kada bude po 700-1000 duša na utakmici. Vođeni dobrom politikom sportskog direktora kluba, za 4-5 godina smo od II kantonalne došli do 2 federalne lige, i u prvoj sezoni imali nezapamćen rezultat, imali 10 bodova prednosti i na kraju PUSTILI da jedan ozbiljan klub kakav je SLOGA SIMIN HAN, udje u veći rang. Kad kazem pustili, nismo željeli da idemo u veći rang iz finansijskih razloga, jer tamo nam je za potrebe organizacije utakmice potrebno 200.000 najmanje, a u II federalnoj 30.000 -ak. Nemamo izvor prihoda, sponzori su vecinom domaci privrednici + Općina Lukavac, i ova liga koju trenutno igramo je dovoljna za nas. Svi su nam klubovi osim 2-3 kluba, u razmaku od 30-40 kilometara. Na svakoj utakmici (domaćoj) imamo barem 200-300 gledalaca, što za neke izmišljene klubove preko noći, a igraju u premierligi nedostizna cifra.

E sada o KUP-u, preskocili smo Općinski i Kantonalni 3-4 utakmice odigrali i dobili (i sve gostujuće), 2 kola federalnog (1 gostujuca 1 domaca), i 1 kolo drzavnog (domaca). Zar ne mislite da je za klub koji je do juce bio nepoznat u BH fudbalu, i koji radi na budžetu od 10-12 hiljada KM ne zasluzuje da mu se cestita na ovakvom uspjehu?

Mi smo željeli da nam prije Slavije u goste doće jedan od velikana BH fudbala, da što bi nas narod rekao "ne ostane ni dijete u kuci" i da svi dodju na stadion. Čak i da u tom susretu izgubimo 10:0, ali da napravimo spektakl za pamcenje. I ko zna, kada bi nam dosao jedan premierligaš! Neće se pojedini odazvati na prijateljske utakmice, iako mi obezbijedis i smjestaj i trening ali....

Sto se tice same utakmice, imat ćete je na youtube, i pogledajte. Trener Slavije govori da je nezadovoljan sudjenjem, a ruku na srce, kako bi ste vi shvatili da je sudijska trojka iz Doboja-Modriče (sva tri predstavnika RS-a) sude Slaviji (ja bi rekao da me neko pogresno ne shvati) sude SVOJIMA!

I onda, postignes pogodak u 90-oj minuti, čist 10000% i poništi ti ga glavni sudac. Znači, pomoćnik je podigao zastavicu 5-10 sekundi kasnije, kada je glavni podigao ruku! SRAMOTA!
Što se tiče penala, prvi sporan - pogođena prečka, signalizaciju nije dao glavni sudac tek kada je igrač dosao na mili-sekundu do lopte jer je pogledao ka kontroloru meča. A drugi, sporan, kada golman izlazi van linije gola barem metar, ako se propozicije nisu promijenile, onda ....

HVALA na čestitkama! Voljeli bi Želju, Slobodu il Čelika kući, i da se porazom oprostimo od KUP-a, a ako dobijemo nekoga drugoog i ispadnemo, ta će utakmica otići u zaborav. Svaka druga SENZACIJA (pobjeda), bila bi NESTVARNO, NEZAPAMĆENO, NELOGIČNO!

PS. travnjak nam nije u dobrom stanju, jer su zadnjih sezona 2 kluba koristima teren, sve omladinske selekcije, veterani kluba. Vode nemamo za piće (isto kao Sarajevo) a tek za zalijevanje travnjaka!
alal vjera
svaka cast na ovom za vas istorijskom uspjehu i da vam se zelje ostvare :thumbup:
Šteta za vas što su od velikana ostali samo Široki i Željo :D ovi drugi su već skočili :rol: :rol: :mrgreen:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”