Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Anketa je završila: 12 nov 2017, 13:39.

DA, u potpunosti sam zadovoljan
7
8%
DJELOMIČNO, može to i bolje
8
9%
NE, u potpunosti sam nezadovoljan
72
83%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 15:18

meni su samo glupa ta ekskluzivna prava....ko god je voljan platiti treba da dobije pravo prenosa utakmica.....npr. Telemach ima ekskluzivno pravo za SK programe koji imaju prava prenosa EPL-a i niko drugi ne moze kupiti prava prenosa, jbm ti vise te monopol igre, nikad necu preci na taj Telemach samo zato sto su cigani....i naravno da treba podrzat BHTelecom, Eronet i ostale ispred ovih divljaka kao Telemach
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 15 okt 2017, 15:18

Schlager je napisao/la:stvarno je tako bilo :D

otkad su krenuli ovi prenosi prije nekoliko godina,zaista je borac bio potpuno ravnopravno zastupljen sa svima...ali od ove retardacije ove sezone,borac je u ovih 11 kola na toj moja tv prenosen samo protiv zeljeznicara i sarajeva,znaci dva puta u 11 kola,dok su zeljo i sarajevo mislim bukvalno u svakom kolu prenoseni...iako borac bar po bodovima i nije nesto slabiji ni od jednih ni od drugih...

samim tim ni ova tema nema mnogo smisla...naravno da ce prezadovoljni biti navijaci sarajeva i zeljeznicara,poprilicno zadovoljni navijaci celika,slobode i mladosti,a potpuno zgranuti navijaci zrinjskog,borca,sirokog i ostalih...

znaci,moj zakljucak je da je tudjim q lako gloginje mlatit,ili ako je vulgarno,onda "sit gladnog ne razumije" :D
Navijaci sarajvskih klubova su i na forumu vecina kao i tih ostalih iz bh-tel zone Sloboda Celik i ostali vecinom su nezadovoljni zbog opcenito lose usluge i nacina rada Moja tv
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la uNbx » 15 okt 2017, 15:20

zamorano1plus8 je napisao/la:meni su samo glupa ta ekskluzivna prava....ko god je voljan platiti treba da dobije pravo prenosa utakmica.....npr. Telemach ima ekskluzivno pravo za SK programe koji imaju prava prenosa EPL-a i niko drugi ne moze kupiti prava prenosa, jbm ti vise te monopol igre, nikad necu preci na taj Telemach samo zato sto su cigani....i naravno da treba podrzat BHTelecom, Eronet i ostale ispred ovih divljaka kao Telemach
Podržat ću bilo koga čiji prenosi neće biti gori od prenosa iz 72. godine. Telekomi nisu u stanju ni taj nivo ostvariti.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 15 okt 2017, 15:22

zamorano1plus8 je napisao/la:meni su samo glupa ta ekskluzivna prava....ko god je voljan platiti treba da dobije pravo prenosa utakmica.....npr. Telemach ima ekskluzivno pravo za SK programe koji imaju prava prenosa EPL-a i niko drugi ne moze kupiti prava prenosa, jbm ti vise te monopol igre, nikad necu preci na taj Telemach samo zato sto su cigani....i naravno da treba podrzat BHTelecom, Eronet i ostale ispred ovih divljaka kao Telemach
Slazem se al evo recimo isto radi sad BH-tel uopce ne zeli dopustiti taj svoj sportski program drugim operaterima tipa Eronetu a sigurno bi ga ovi uzeli evo revimo prvu tu Moju tv ako bi ovi ponudili za normalnu cijenu
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 15:23

hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 15:26

UstanikSBII je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:meni su samo glupa ta ekskluzivna prava....ko god je voljan platiti treba da dobije pravo prenosa utakmica.....npr. Telemach ima ekskluzivno pravo za SK programe koji imaju prava prenosa EPL-a i niko drugi ne moze kupiti prava prenosa, jbm ti vise te monopol igre, nikad necu preci na taj Telemach samo zato sto su cigani....i naravno da treba podrzat BHTelecom, Eronet i ostale ispred ovih divljaka kao Telemach
Slazem se al evo recimo isto radi sad BH-tel uopce ne zeli dopustiti taj svoj sportski program drugim operaterima tipa Eronetu a sigurno bi ga ovi uzeli evo revimo prvu tu Moju tv ako bi ovi ponudili za normalnu cijenu
ja sam protiv eksluzivnog prava samo BHTelecomu, ja bi dao i Eronetu i MTelu po akcijskoj cijeni, a ostalima tipa Telemach, Arena ili nekom petom bi trazio vece cijene u odnosu na prvonabrojane, dao bi im i mogucnosti pojedinacne utakmice ali za neku masnu cifru
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 15 okt 2017, 15:27

zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
Placam ... Ali vecina ih kod nas ne placa iz politickih razloga jer nemamo kanal na hrv jeziku vjerujem kad bi nam to omogucili bila bi i veca naplativost .... Al opet Moja tv nema nikakve veze sa drzavnim servisom BHT1
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Schlager » 15 okt 2017, 15:32

zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
to nema veze sa ovim sto pricamo,ja se na bhtv i ne zalim..prenosio nas je juce i iz sirokog...posto oni imaju obavezu svakoga prenositi ravnomjerno,nemam ni najmanju zamjerku....

pricamo o necemu sasvim desetom,ovoj ekskluzivi za provajdera na koga se uopste ne mozes normalno pretplatit..

a ako ti je vazan i taj info,pretplatu za rtrs (i ostale servise,ne znam kako se djeli to),platim u radnji,doskora dolazila uz telefonski racun...a kuci bas i ne... :D..isto iz politickih razloga kao i ovaj gore kolega,ali druge prirode u odnosu na njegove razloge :D

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 15:34

evo prvi nikad ne gledam nase programe osim sportskog sadrzaja, kojeg je zadnjih godina svedeno na minimum, komentatori su takvi da mi zgade nekad i prenos, ali obavezno placam....zamislite jednog nijemca da kaze da nece to placat, naravno da je njihov kvalitet televizije neuporediv, ali valjda bi se i ovih nasih televizija poboljsao kvalitet da imaju dovoljno novca (znam da ce tu uhljebljuju i stranacki kadrovi i rodbina).....ali moja gradjanska duznost je to placati i nastavicu kolko god i ja bio nezadovoljan programom.
PS nisam ni u kakvoj drzavnoj firmi, radim kod privatnika
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Merhaba » 15 okt 2017, 15:35

Mozeli mi neko pomoci , da li mogu ono za 2km aktivirat moju TV i ako sam korisnik drugog neta...
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la skripar96 » 15 okt 2017, 15:37

Ma ne bi to pravo prijenosa ni bilo toliki problem da oni uopce PRENOSE nesto....
Znaci mislim da nije problem dati 2km za utakmicu,kakav je god prijenos. Ali invalidi nisu u stanju prenositi sve utakmice koje su kupili,a ne daju npr nasem klubu da radi prijenos na yt kanalu kao proslih godina. Ljudi koji nama rade prijenose mogu uciti MojuTv kako se to radi. HD stream,grafika,vrhunske kamere
EKONNP

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 15:39

Schlager je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
to nema veze sa ovim sto pricamo,ja se na bhtv i ne zalim..prenosio nas je juce i iz sirokog...posto oni imaju obavezu svakoga prenositi ravnomjerno,nemam ni najmanju zamjerku....

pricamo o necemu sasvim desetom,ovoj ekskluzivi za provajdera na koga se uopste ne mozes normalno pretplatit..

a ako ti je vazan i taj info,pretplatu za rtrs (i ostale servise,ne znam kako se djeli to),platim u radnji,doskora dolazila uz telefonski racun...a kuci bas i ne... :D..isto iz politickih razloga kao i ovaj gore kolega,ali druge prirode u odnosu na njegove razloge :D
oni prenose one klubove iz gradova gdje imaju najvise korisnika/pretplatnika i to mislim i na MojuTv i na BHT1 koji prenosi utakmice....zasto RTRS nije se potrudila da dobije prava na Premier ligu bar klubova iz RS, odnosno da li su pokusali dobiti, ne znam vec pitam
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 15:43

skripar96 je napisao/la:Ma ne bi to pravo prijenosa ni bilo toliki problem da oni uopce PRENOSE nesto....
Znaci mislim da nije problem dati 2km za utakmicu,kakav je god prijenos. Ali invalidi nisu u stanju prenositi sve utakmice koje su kupili,a ne daju npr nasem klubu da radi prijenos na yt kanalu kao proslih godina. Ljudi koji nama rade prijenose mogu uciti MojuTv kako se to radi. HD stream,grafika,vrhunske kamere
To bi trebalo praviti neku peticiju, nek daju signal Eronetu i ne znam ko je u RS-u jel Mtel ili vec i nek bude PPV a nek se dogovore oko raspodjele novca....ali mislim da bi se to moglo napravit
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Schlager » 15 okt 2017, 15:43

zamorano1plus8 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:zasto RTRS nije se potrudila da dobije prava na Premier ligu bar klubova iz RS, odnosno da li su pokusali dobiti, ne znam vec pitam
rtrs se nalazi 20 metara od gradskog stadiona,skoro da ni reportazna kola ne trebaju :D

a borac je u zadnjih 20 godina,mozda prenosila tri-cetiri puta..jednom iz lozane,mozda koje finale kupa rs i kad dodju partizan ili zvezda....igokeu godisnje 30 puta prenose minimum...
eto ti i dio odgovora zasto izbjegavam placanje pretplate...da ne sirimo temu u pogresnom pravcu...
rtrs jednostavno nije zainteresovan za fk borac....a arena je bila,i skoro da su im nasi prenosi bili najzanimljiviji,skoro svaku su prenosili...i ove godine su trazili,ali su ih ovi iz bh telecoma uslovili da kupe bukvalno sve utakmice iz paketa koji je ostao,i za koji telecom i bht nisu pokazali zanimanje...normalno,ni oni nisu vesla sisali da otkupljuju bukvalno sve sto ovi nece....necu da vrijedjam nijedan tim,ali zaista je u tom preostalom paketu ostalo jako malo atraktivnih utakmica
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 15 okt 2017, 15:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 15:48

je*bem ti te jezike vise, sve bi ja njih ukino na tv-u i uveo one znakove za gluhonijeme, pa se svadjajte onda nabijem vas
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Merhaba » 15 okt 2017, 16:01

Raja molim vas....Mozeli mi neko reci ako aktiviram moju web tv ono 24h moguli gledati i ako koristim telemach??
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la skripar96 » 15 okt 2017, 16:02

zamorano1plus8 je napisao/la:je*bem ti te jezike vise, sve bi ja njih ukino na tv-u i uveo one znakove za gluhonijeme, pa se svadjajte onda nabijem vas
Nebitni su jezici,ne osjecam se duznim placati taksu televiziji koju sam zadnji put upalio 2015.kad nisam imao Arenu pa Ligu Prvaka utorkom gledao....
Sto bih placao nesto sto ne koristim,slicno kao i 90% Širokog Brijega. Telekom je sasvim odvojena tema od državne televizije
EKONNP

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la skripar96 » 15 okt 2017, 16:03

Merhaba je napisao/la:Raja molim vas....Mozeli mi neko reci ako aktiviram moju web tv ono 24h moguli gledati i ako koristim telemach??
Mozes,samo plati paypalom. Nebitna je mreza
EKONNP

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Schlager » 15 okt 2017, 16:05

Merhaba...mozes...ali kad sam ja probao jedno kolo,kupim dve utakmice...zeljeznicar-siroki (mislim da je to bilo) i borac-sarajevo..ovu prvu u subotu mi je sistem progutao,iako sam i za nju uplatio 1,99...al nebitno,hebo to nasao sam stream....al i borac-sarajevo,pokajao sam se sto nisam otisao sa vikendice za bl..slika nikakva,ton neuskladjen sa slikom,ide brze....cak sam ugasio i gledao na neki public stream...

e sad,to je bilo prije mjesec i po,otad nisam probavao,pa ne znam jesu li sta unaprijedili...

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: RE: Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la zamorano1plus8 » 15 okt 2017, 16:11

skripar96 je napisao/la:Sto bih placao nesto sto ne koristim,slicno kao i 90% Širokog Brijega. Telekom je sasvim odvojena tema od državne televizije
dal odes u svicarsku ili njemacku a ne znas jezika i ne gledas tv, bil tamo rekao necu ja da placam rtv taksu, ja to ne gledam....seljacki mentalitet u seljackoj drzavi
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, elSaik, Maestro^^ i 40 gostiju.