Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Anketa je završila: 12 nov 2017, 13:39.

DA, u potpunosti sam zadovoljan
7
8%
DJELOMIČNO, može to i bolje
8
9%
NE, u potpunosti sam nezadovoljan
72
83%
 
Ukupno glasova: 87

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la skripar96 » 15 okt 2017, 16:19

zamorano1plus8 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Sto bih placao nesto sto ne koristim,slicno kao i 90% Širokog Brijega. Telekom je sasvim odvojena tema od državne televizije
dal odes u svicarsku ili njemacku a ne znas jezika i ne gledas tv, bil tamo rekao necu ja da placam rtv taksu, ja to ne gledam....seljacki mentalitet u seljackoj drzavi
Meni je to zdrav razum,bilo to tebi seljacki ili ne. Ono sto koristim uvijek cu posteno platiti.
EKONNP

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Merhaba » 15 okt 2017, 16:19

Nadat cu se da moze i da je iole kvalitetno , hvala puno :*
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la skripar96 » 15 okt 2017, 16:31

Merhaba je napisao/la:Nadat cu se da moze i da je iole kvalitetno , hvala puno :*
Najbolje ti je uzet neku iptv listu s mojom tv,platis 15ak km mjesecno i gledas sve ko sat+imas arene sportklubove i sve moguce i nemoguce kanale. Po meni najbolja solucija,iako sam gledao Sarajevo-Siroki na sluzbenom streamu i bilo mi je sasvim ok
EKONNP

aqarius
Postovi: 3854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la aqarius » 15 okt 2017, 17:50

Ja ću samo kratku opasku za plaćanje rtv pretplate.Pretplata je u sve ijednoj zemlji zakonska obaveza ,ne dobrovoljna nego zakonska.Nijemci plaćaju ARD Austrijanci ORF Turci TRT nema toga gledam ne gledam to je javni servis.I mislim koja je to nebuloza platit ću ako mi se svidi-a šta ako ti se svidi mozeš li opet reći nije mi se svidjelo-možeš.I to vezano za jezike,to su notorne gluposti svi pričamo ijekavicu,svi se razumijrmo i ako idemo u te neke nijanse sva tri jezika su podjednako zastupljena.Pa da li mislite da ljudi u okolnim zemljama i širom Evrope pa i svijeta gledaju javni servi- ne i tamo se gledaju komercijalne tv nacionalne geografije ,history canal,sportski kanali ali se drzavne tv uredno plaćaju.

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la sretan123 » 15 okt 2017, 22:08

aqarius je napisao/la:Ja ću samo kratku opasku za plaćanje rtv pretplate.Pretplata je u sve ijednoj zemlji zakonska obaveza ,ne dobrovoljna nego zakonska.Nijemci plaćaju ARD Austrijanci ORF Turci TRT nema toga gledam ne gledam to je javni servis.I mislim koja je to nebuloza platit ću ako mi se svidi-a šta ako ti se svidi mozeš li opet reći nije mi se svidjelo-možeš.I to vezano za jezike,to su notorne gluposti svi pričamo ijekavicu,svi se razumijrmo i ako idemo u te neke nijanse sva tri jezika su podjednako zastupljena.Pa da li mislite da ljudi u okolnim zemljama i širom Evrope pa i svijeta gledaju javni servi- ne i tamo se gledaju komercijalne tv nacionalne geografije ,history canal,sportski kanali ali se drzavne tv uredno plaćaju.
Kratka opaska na tvoj tekst...svaki konstitutivan narod ima svoje Ustavom zaštićeno pravo na kanal na svom jeziku...kad Ustav rijesimo onda cemo zakone, cista hijerarhija...Zdra'o

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Merhaba » 15 okt 2017, 23:53

Schlager je napisao/la:Merhaba...mozes...ali kad sam ja probao jedno kolo,kupim dve utakmice...zeljeznicar-siroki (mislim da je to bilo) i borac-sarajevo..ovu prvu u subotu mi je sistem progutao,iako sam i za nju uplatio 1,99...al nebitno,hebo to nasao sam stream....al i borac-sarajevo,pokajao sam se sto nisam otisao sa vikendice za bl..slika nikakva,ton neuskladjen sa slikom,ide brze....cak sam ugasio i gledao na neki public stream...

e sad,to je bilo prije mjesec i po,otad nisam probavao,pa ne znam jesu li sta unaprijedili...
Nista se promjenilo nije i ako sam se potajno nadao da je...slika katastrofa osim na par momenata kad je licilo na nesto. **** dvije marke ali nidje veze. Defintivno sam primoran ukljuciti MojuTv i ako mi se gade i odavno koristim HS/Telemach
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Penaltiky » 16 okt 2017, 09:05

UstanikSBII je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
Placam ... Ali vecina ih kod nas ne placa iz politickih razloga jer nemamo kanal na hrv jeziku vjerujem kad bi nam to omogucili bila bi i veca naplativost .... Al opet Moja tv nema nikakve veze sa drzavnim servisom BHT1
Podjednako se na BHT i FTV priča i Hrvatski i Bosanski
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la grbavicka » 16 okt 2017, 11:31

Penaltiky je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
Placam ... Ali vecina ih kod nas ne placa iz politickih razloga jer nemamo kanal na hrv jeziku vjerujem kad bi nam to omogucili bila bi i veca naplativost .... Al opet Moja tv nema nikakve veze sa drzavnim servisom BHT1
Podjednako se na BHT i FTV priča i Hrvatski i Bosanski
na ftv-u se samo prica hrvatski... bjezi ba... bosanski i ne cujes, a da ne pricam o srpskom jeziku... sve sami hrvati na ftv-u... jasno je sta hdz zeli... kanal gdje ce govoriti najpozitivnije o hdzu i covicu a sve lose o drugima... isto kao na rtrsu gdje hvale dodika i snsd a sve ostalo pljuju...

back to topic: prezadovoljan sam sa prenosom utakmica! moja tv je najbolje sto se moglo desiti bht premijer ligi!!! *achtung sarkasmus!
45515


Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la HNKBranitelj » 17 okt 2017, 12:46

zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
Ne plaćam niti ću plaćati dok ne bude kanal na HRV jeziku, a i ništa mi ne mogu.
Od srca se nadam skorom gašenju i BHT i FTV
L.P
HNK Branitelj Mostar 1992

RajaizSarajeva
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 avg 2017, 02:26
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la RajaizSarajeva » 17 okt 2017, 12:51

Koga boli neka stvar koji je jezik kad je prenos katastrofa,pa makar i da Jon Champion prenosi tekmu. Ponovljeni snimak tek za 2-3 minute,rezolucija katastrofa,kamerman neiskusan,komentatoru nedostaje rijeci...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la MortemHz » 17 okt 2017, 12:57

Pa zato postoje i takvi debili i zbog njih drzava propada mada bi takvi letili na goli otok da imamo diktaturu, nije ni do tih jadnika sve nego i do vlade koja je to napravila i takvi ih jadnici prate. Tako su ih takvi isti roditelji ucili, oko toga im se vrti zivot, velikom vecinom ljudi iz malih mjesta itd.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Evolve » 17 okt 2017, 13:13

Skrenuli ste sa teme. Opet politiku uvlačite u forum. Problem neplaćanja RTV pristojbe je dublji nego što se ovdje prezentira, niti bi trebao biti tema OVOG foruma.

Činjenično stanje je da malo ko može biti zadovoljan sa trenutnim stanjem prijenosa utakmica i to je to. Nevidim da će se to promjeniti u skorašnje vrijeme.
NK Široki Brijeg

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la grbavicka » 17 okt 2017, 14:03

HNKBranitelj je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
Ne plaćam niti ću plaćati dok ne bude kanal na HRV jeziku, a i ništa mi ne mogu.
Od srca se nadam skorom gašenju i BHT i FTV
L.P
imas kanal na hrvatskom jeziku... ftv... tamo se samo i to prica...
45515

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Penaltiky » 17 okt 2017, 19:40

skripar96 je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Sto bih placao nesto sto ne koristim,slicno kao i 90% Širokog Brijega. Telekom je sasvim odvojena tema od državne televizije
dal odes u svicarsku ili njemacku a ne znas jezika i ne gledas tv, bil tamo rekao necu ja da placam rtv taksu, ja to ne gledam....seljacki mentalitet u seljackoj drzavi
Meni je to zdrav razum,bilo to tebi seljacki ili ne. Ono sto koristim uvijek cu posteno platiti.
To je porez, a ne usluga.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

scudetto89
Postovi: 2524
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la scudetto89 » 18 okt 2017, 19:30

Katastrofa, razocaran sam maximalno !! :thumbdown:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la FoSte95 » 21 okt 2017, 10:35

HNKBranitelj je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
Ne plaćam niti ću plaćati dok ne bude kanal na HRV jeziku, a i ništa mi ne mogu.
Od srca se nadam skorom gašenju i BHT i FTV
L.P
pa šta ti je OBN nego kanal na hrvatskom jeziku Lol :crazy:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: RE: Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la samoposteno » 21 okt 2017, 22:49

zamorano1plus8 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Sto bih placao nesto sto ne koristim,slicno kao i 90% Širokog Brijega. Telekom je sasvim odvojena tema od državne televizije
dal odes u svicarsku ili njemacku a ne znas jezika i ne gledas tv, bil tamo rekao necu ja da placam rtv taksu, ja to ne gledam....seljacki mentalitet u seljackoj drzavi
to si upravu ja evo placam 50 maraka rtv taksu nemam ni jedan kanal u danskoj posebno placam nase kanale preko interneta

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la DdIiNnOo » 22 okt 2017, 13:42

HNKBranitelj je napisao/la:
zamorano1plus8 je napisao/la:hajd ovako pitanje, od ovih koji su navijaci borca, zrinjskog, sirokog, radnika iz bijeljine, zalite se da MojaTV ne prenosi dovoljno utakmica vasih klubova, a kolko od vas placa RTV taksu...budite iskreni ( ne zelim nikog provocirat, ali ovo je dio odgovora zasto prenose klubove iz federacije)
Ne plaćam niti ću plaćati dok ne bude kanal na HRV jeziku, a i ništa mi ne mogu.
Od srca se nadam skorom gašenju i BHT i FTV
L.P
Al ja tebe nista ne razumijemmm :lol: :bih:
Čelik do bagro

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la invincible1921 » 24 okt 2017, 13:35

Ljudine RTV taksa se ne placa jer gledas javni servis nego je to obaveza prema drzavi poput poreza odnosno placat ces pa taman i da nemas TV u kuci. Jer drzavna TV je jedan od stubova drzave poput vojske i policije. To sto pola vas ne postuje drzavu u kojoj zivi, a druga polovina ima slejacki mentalitet i otpor prema bilo cemu drzavnom od policije, preko taksi do revizora to je druga stvar...Sad ce se nac neki pametnjakovic i rec da valja program placo bi. Ja cu mu na to rec da ne bi placu RTV taksu taman da je 10 feninga isto ko sto raja ne bi platila kartu za tramvaj taman da je pet feninga...prosto i jednostavno seljacki mentaliet. Hoce sve al dzaba...

Prenosi su ocajni i o tome ni ne treba raspravljati, medjutim necu se sloziti oko ovoga za Zelju I Sarajevu. Podrzavam da se svi prenose, ali ne znam sta se zalite sto su dva srajevska kluba najzastupljeniji. Pa evo ti Arena prenosi vise Partizan, Zvezdu, Hajduk i Dinamo nego li sve ostale zajedno...Prosjecnog gradjanina polu ljubitelja ove lige sigurno zanima makar rezultatski svaka utakmica zelje, sarajeva, zrinjskog, a ruku dajem da mu das u HDu GOSK/VITEZ da ne bi ni pogledao...

Kanal na hrvatskom jeziku? Nije vama do toga gospodo nego vi hocete da mrzite i osporite sve sto ima veze sa BiH...ne zelim da ulazim u politicke teme, ali vase provokacije su naprosto takve da se mora odgovorit. Evo ja cu vama postaviti kontra pitanje: Sta vama kao pripadniku hrvatskog naroda fali u BiH...sta ja kao bosnjak imam vise u odnosu na vas ? Recimo vas je puno manje u BiH nego sto je bilo srba u HRV pa vasa MATICA DRZAVA ne da im nije dala uglogu ravnopravnog naroda nego ih s noge na nogu izbacise...

Ako vec hocete o jeziku znam dosta novinara koji su dobili otkaze konkretno sa FTV televezije jer nisu htjeli da govore tisuca, zaledje, greda i slicno...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pantelija, Paromlinac, StarmoCity i 46 gostiju.