Utakmice klubova iz BiH na TV-u

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la GradKamena1 » 29 jun 2017, 16:01

Imali li prijenosa ikakvih danas od nasih ekipa ?

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Evolve » 29 jun 2017, 16:10

Utakmica Širokog veceras na internet televiziji

https://www.laola1.tv/en-int/home/
NK Široki Brijeg

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la jose » 29 jun 2017, 16:12

Željezničar - Zeta na SK 1.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la staragarda » 29 jun 2017, 18:23

A Sarajevo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 jul 2017, 23:20

staragarda je napisao/la:A Sarajevo
Sarajevo - Zaria - ARENA SPORT :)
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la vivaILchelik » 09 jul 2017, 21:11

Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao portal ****.ba, BH Telecom bi trebao uložiti više novca u Fudbalski/Nogometni savez Bosne i Hercegovine, a zauzvrat bi dobio prenose svih utakmica Premijer lige, koje bi vršio putem svoje platforme Moja TV.

Ovo bi značilo da bi ostali operateri ostali bez prenosa utakmica, međutim ove informacije još uvijek nisu potvrđene iz krovne kuće bh. fudbala.

Sa željom da na što kvalitetniji i bolji način informišemo javnost, mi smo zbog ovog slučaja kontaktirali direktora Sektora za takmičenje i upravljanje događajima N/FSBIH, Elmira Pilava, međutim isti nije bio spreman komentarisati ove informacije, te ćemo morati sačekati zvanični odgovor Saveza na upit koji smo poslali na adresu istog.
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 09 jul 2017, 21:17

vivaILchelik je napisao/la:
Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao portal ****.ba, BH Telecom bi trebao uložiti više novca u Fudbalski/Nogometni savez Bosne i Hercegovine, a zauzvrat bi dobio prenose svih utakmica Premijer lige, koje bi vršio putem svoje platforme Moja TV.

Ovo bi značilo da bi ostali operateri ostali bez prenosa utakmica, međutim ove informacije još uvijek nisu potvrđene iz krovne kuće bh. fudbala.

Sa željom da na što kvalitetniji i bolji način informišemo javnost, mi smo zbog ovog slučaja kontaktirali direktora Sektora za takmičenje i upravljanje događajima N/FSBIH, Elmira Pilava, međutim isti nije bio spreman komentarisati ove informacije, te ćemo morati sačekati zvanični odgovor Saveza na upit koji smo poslali na adresu istog.
*ebo li im BH Telecom familiju!
Šta ćemo mi iz manjeg bh. entiteta, pa i većina građana države Bosne i Hercegovine koji ne koriste BH Telecom. :salut:
Poselamit ću se sa ligom ako se ovo desi. Umjesto da im cilj bude promocije lige, oni će sve uraditi da se liga ograniči na građanstvo kantona Sarajevo. Pa sramota bgm. :oops: :oops: :oops:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 09 jul 2017, 21:19

Krajisnki

Pa ne mogu svi ni u Kantonu Sarajevo prikljuciti Moja TV.

Ja mogu samo Telemach.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 09 jul 2017, 21:19

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
vivaILchelik je napisao/la:
Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao portal ****.ba, BH Telecom bi trebao uložiti više novca u Fudbalski/Nogometni savez Bosne i Hercegovine, a zauzvrat bi dobio prenose svih utakmica Premijer lige, koje bi vršio putem svoje platforme Moja TV.

Ovo bi značilo da bi ostali operateri ostali bez prenosa utakmica, međutim ove informacije još uvijek nisu potvrđene iz krovne kuće bh. fudbala.

Sa željom da na što kvalitetniji i bolji način informišemo javnost, mi smo zbog ovog slučaja kontaktirali direktora Sektora za takmičenje i upravljanje događajima N/FSBIH, Elmira Pilava, međutim isti nije bio spreman komentarisati ove informacije, te ćemo morati sačekati zvanični odgovor Saveza na upit koji smo poslali na adresu istog.
*ebo li im BH Telecom familiju!
Šta ćemo mi iz manjeg bh. entiteta, pa i većina građana države Bosne i Hercegovine koji ne koriste BH Telecom. :salut:
Poselamit ću se sa ligom ako se ovo desi. Umjesto da im cilj bude promocije lige, oni će sve uraditi da se liga ograniči na građanstvo kantona Sarajevo. Pa sramota bgm. :oops: :oops: :oops:
Ne ostaje nista drugo nego da se preselis u nas najveci i najljepsi grad. :kafa: :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 09 jul 2017, 21:21

JA NAVIJAM ZA SARAJEVO, A NEĆU BITI U MOGUĆNOSTI DA GLEDAM KLUB ZA KOJI ŽIVIM!
*EBEM TI OVAKVU DRŽAVU! :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la FliX » 09 jul 2017, 21:36

Ma treba to preko licitacije da se prodaju prava za komplet ligu. Tako svake godine da se prodaje pravo za narednu sezonu. Mislim da bi bilo zainteresovani, pocev od sportkluba, arenasport, moja tv, tako mozda neki talovi face/obn idr. Novce od tv prava bi podjelio prema tabelarnom poretku iz protekle sezone.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la hilmo » 13 jul 2017, 21:29

Baš me interesuje da li ovi iz produkcije sa Javnog servisa gledaju prenose s naših terena kada to radi Arena sport ili evo sad Sport Klub?

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 13 jul 2017, 22:06

ne znam sta te toliko zadivilo u ovom prenosu

em zvucna izolacija prevelika,navijaci se slabo cuju,kao da ih je 1000...em nikakvih izjava ni prije,ni na poluvremenu...em bi komentator na bht sigurno ovo mnogo temperamentnije prenosio i navijao otvoreno za zeljeznicar.... u odnosu na ovoga koji je skoro pa neutralan....doduse,jako je potkovan podacima,priznajem

za arenu se slazem,al ovo na sportklub meni nije nista narocito...

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Zglavkar » 13 jul 2017, 22:08

hilmo je napisao/la:Baš me interesuje da li ovi iz produkcije sa Javnog servisa gledaju prenose s naših terena kada to radi Arena sport ili evo sad Sport Klub?
Arena se nedavno baš propisno obrukala s prijenosom finala Kupa, čini mi se da se BHT-u to ne bi tako brzo zaboravilo...

Da je bilo nekog okolnog sadržaja pa hajde, ovako vala prijenos ko prijenos. A što kaže Schlager, komentator koji nije pretjerano zainteresovan ni za Želju ni za AIK sigurno nije pomogao inače neuzbudljivoj utakmici...
Zadnja izmjena: Zglavkar, dana/u 13 jul 2017, 22:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 13 jul 2017, 22:16

gledao sam sarajevo-zaria prosli cetvrtak na areni,i bar po meni je ono mnogo bolje nego ovo....em se bolje cuje navijanje,em improvizovani studio pola sata prije utakmice,pa na poluvremenu...komentatori potpuno naklonjeni domacem timu....i na kraju detaljan osvrt sa gostom,reprizom najzanimljivijih situacija...sve ono cega ovdje nema

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la hilmo » 13 jul 2017, 22:23

Onaj prospust Arene na finalu kupa je mislim jedini propust od kad rade prenose.

Prvenstveno me impresionira kvalitet slike i pokrivenost kamerama, jes da Grbavica ne pruža optimalne uslove, pogotovo za ove offide kamere, ali je opet na mnogo boljem nivou nego kada prenos radi produkcija BHT1. Ko fol BHT HD a samo im onaj logo gore u ćošku u HD-u.

KOmentator utakmicu doživljava kao da prenosi 1/8 finala turskog kupa između dva drugoligaša.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la BelminM23 » 13 jul 2017, 22:59

Arena je propust napravila samo za BiH, na srbijanskoj petici je sve išlo normalno, ne znam kakva je situacija bila sa hrvatskim.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la BelminM23 » 13 jul 2017, 23:03

Arenasport se više trudi i ulaže u domaći sport, i zaista to prefektno rade u skladu sa svojim mogućnostima.

Ovo sada na SportKlub nije me nešto impresioniralo, komentatoru svaka čast, ali nije za ovoga, ne možeš tako lako sa vedra neba doći i prenositi utakmicu domaćeg kluba.

Ovi sa BHT i Arene to mnogo bolje rade i bolje su informaisani o stvarima sa terena, a gdje i neće, kada samo to i rade. :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 14 jul 2017, 10:28

Sad sam zvao ovaj broj BH Telecoma u Banjaluci +387 51 991 000

Pitao na koji način ja mogu imati Moja tv u Banjaluci,nebitno kako,može i na laptop ono Moja tv Web...da platim 15-tak maraka mjesečno sa radošću.
I momak mi objasni da ne mogu nikako...da je to ponuda samo za već postojeće korisnike,i tamo gdje imaju svoju žicu.

Krasno.

Poruka za FS BIH

J ebite si mater...

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5744
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la JohnCleese » 14 jul 2017, 10:47

Schlageru znas li za onu: "Hadzije su sebi podijelili rejone" :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AvantiBL, Paromlinac i 54 gosta.