Utakmice klubova iz BiH na TV-u

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la skripar96 » 26 avg 2017, 16:44

Koliko vidim,trenutno su im u interesu jedino Zeljo,Sarajevo i Sloboda/Celik
EKONNP

gonZa
Postovi: 20
Pridružen/a: 23 jun 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la gonZa » 26 avg 2017, 17:00

Jeli ima negdje stream Vitez-Zrinjski za nas iz dijaspore kojima BHT ne da gledati tekmu?
SAMO ZRINJSKI !

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la BelminM23 » 26 avg 2017, 17:25

skripar96 je napisao/la:Koliko vidim,trenutno su im u interesu jedino Zeljo,Sarajevo i Sloboda/Celik
2.000 KM i sve ostale su u interesu njih.

Prihvatljivija je ponuda nego prošla od 4.000 KM, vjerujem da je Elta uzela osale utakmice od Borca.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la skripar96 » 26 avg 2017, 18:07

BelminM23 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Koliko vidim,trenutno su im u interesu jedino Zeljo,Sarajevo i Sloboda/Celik
2.000 KM i sve ostale su u interesu njih.

Prihvatljivija je ponuda nego prošla od 4.000 KM, vjerujem da je Elta uzela osale utakmice od Borca.
Ma ponuda je sasvim ok,nadam se da ce jos netko uzeti,Arena,OBN,Hayat...
EKONNP

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la jose » 26 avg 2017, 20:03

BelminM23 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Koliko vidim,trenutno su im u interesu jedino Zeljo,Sarajevo i Sloboda/Celik
2.000 KM i sve ostale su u interesu njih.

Prihvatljivija je ponuda nego prošla od 4.000 KM, vjerujem da je Elta uzela osale utakmice od Borca.
Mogu li odabrati tekme ili moraju uzeti čitav paket?
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 26 avg 2017, 20:39

mozes izabrat koju hoces utakmicu pojedinacno...evo ja kupio za 1,99km zeljo-siroki,da vidim kako izgleda to sve...

uplata sa kartice NLB banke prosla bez problema,za sekund...

zasad prenos ide sasvim normalno,nije nijednom ni sjecnulo...

jedina zamjerka je sto je slika uzasno losa :( ....ovako kad igraju dvije ekipe u svjetlim dresovima,skoro ne mozes razlikovati koji su koji..toliko je slika losa,bar kod mene

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MCMXLVI » 26 avg 2017, 20:59

Fino ovo radi bez problema. Registracija minut dva. Jedini minus je losa slika, ostalo sve ok.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la BelminM23 » 26 avg 2017, 23:08

jose je napisao/la:Mogu li odabrati tekme ili moraju uzeti čitav paket?
Svaka se posebno prodaje.

Pitanje za ove sa Pay Per View, kakva je slika bila? Meni je prošli put derbi, solidan bio.

Je li bio kakav stream džabane? :lol:

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 06 sep 2017, 16:03

može li neko okačit šta je ovaj vikend na moja tv,šta na bht (ovdje je valjda šb-borac) i u kojim terminima?

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Tristan » 06 sep 2017, 16:28

Schlager je napisao/la:može li neko okačit šta je ovaj vikend na moja tv,šta na bht (ovdje je valjda šb-borac) i u kojim terminima?
U sedmom kolu možete gledati četiri meča u direktnom prenosu. Sarajevo - Vitez (9. septembar 16:30 sati Moja TV), Radnik - Željezničar (10. septembar 16:30 sati Moja TV), Zrinjski - Čelik (9. septembar 19:30 sati Moja TV) i Široki - Borac (10. septembar 20 sati BHT).
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la budimo_realni » 07 sep 2017, 14:12

Malo je nepravedno prema svim navijačima koji ne navijaju za Želju ili Sarajevo. Pa svako kolo se prenose utakmice Želje i Sarajeva. Evo pratim od prvog kola pa do ovog svako kolo njihove utakmice bez obzira sa kim igraju i kakve su ostale utakmice. Ako klubovima zavisi zarada od broja utakmica koje im se prenose onda nikako nije fer prema ostalim klubovima. Igraju Široki i Mladost (treći i četvrti klub na tabeli, u tom trenutku) a prenose se tamo neke utakmice... Možda neko zna na osnovu čega se određuje koje će se utakmice prenositi ?????

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 07 sep 2017, 17:27

budimo_realni je napisao/la:Malo je nepravedno prema svim navijačima koji ne navijaju za Želju ili Sarajevo. Pa svako kolo se prenose utakmice Želje i Sarajeva. Evo pratim od prvog kola pa do ovog svako kolo njihove utakmice bez obzira sa kim igraju i kakve su ostale utakmice. Ako klubovima zavisi zarada od broja utakmica koje im se prenose onda nikako nije fer prema ostalim klubovima. Igraju Široki i Mladost (treći i četvrti klub na tabeli, u tom trenutku) a prenose se tamo neke utakmice... Možda neko zna na osnovu čega se određuje koje će se utakmice prenositi ?????
Uz duzno postovanje, Široki je selo kao i Mladost a nemaju ni neku historiju, pogotovo Mladost. Imaju slab broj navijaca jer dolaze iz sela i nisu zanimljivi raji. Sarajevo i Željezničar su mnogo drugaciji. Mi imamo vise navijaca recimo u Hrvatskoj nego sto grad Široki Brijeg ima stanovnika a zamisli centralnoeuropske drzave jos pored BiH gdje imamo navijace sirom nase domovine. Velika je to razlika brate. Necu nikoga da uvrijedim sa tim ali to je tako. Svaka cast za trenutne rezultate i to sve stoji ali ima par neoborivih cinjenica. I u ostalim drzavama najveci klubovi dobiju najvise para od tv prava na kraju s tim da to kod nas nije razvijeno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Evolve » 07 sep 2017, 17:56

MortemHz je napisao/la:
budimo_realni je napisao/la:Malo je nepravedno prema svim navijačima koji ne navijaju za Želju ili Sarajevo. Pa svako kolo se prenose utakmice Želje i Sarajeva. Evo pratim od prvog kola pa do ovog svako kolo njihove utakmice bez obzira sa kim igraju i kakve su ostale utakmice. Ako klubovima zavisi zarada od broja utakmica koje im se prenose onda nikako nije fer prema ostalim klubovima. Igraju Široki i Mladost (treći i četvrti klub na tabeli, u tom trenutku) a prenose se tamo neke utakmice... Možda neko zna na osnovu čega se određuje koje će se utakmice prenositi ?????
Uz duzno postovanje, Široki je selo kao i Mladost a nemaju ni neku historiju, pogotovo Mladost. Imaju slab broj navijaca jer dolaze iz sela i nisu zanimljivi raji. Sarajevo i Željezničar su mnogo drugaciji. Mi imamo vise navijaca recimo u Hrvatskoj nego sto grad Široki Brijeg ima stanovnika a zamisli centralnoeuropske drzave jos pored BiH gdje imamo navijace sirom nase domovine. Velika je to razlika brate. Necu nikoga da uvrijedim sa tim ali to je tako. Svaka cast za trenutne rezultate i to sve stoji ali ima par neoborivih cinjenica. I u ostalim drzavama najveci klubovi dobiju najvise para od tv prava na kraju s tim da to kod nas nije razvijeno.
Uz duzno postovanje, na finjaka nas ispljuva morto. :salut:

Ljudi zive i van "glavnih gradova". Široki Brijeg nije selo vec je grad, administrativno središte čitave županije/kantona. Manja sredina nego Sarajevo da, naravno. Samim tim rezultate što postiže, ne samo u nogometu, nego i u drugim sportovima ima rekao bih i vecu tezinu nego sportski protivnici iz puno vecih gradova. To se neodnosi samo na BiH nego i na druge zemlje gdje klubovi is manjih sredina postizu odlicne rezultate i vrlo cesto sa puno manjim budzetima nego drugi. Razlog sto su Sarajevo i Zeljo svako kolo na moja tv po meni je brutalno ocit, jer prakticki gledateljstvo bht-a cini vecina iz Bosne, dio Hercegovine, i po meni je isto tako i logicno da ih ima svako kolo na tv-u, uz naravno najvece fan base u drzavi. Sama kvaliteta nogometa ta dva tima, to je vec druga prica, da li ste vi na tv-u zbog igre ili broja gledateljstva?

Kako mislis nema povijesti? U Širokom se nogomet igra odavno, i svakako da ima svoju povijest. A za malo mjesto, gradić, ja sam prezadovoljan. Na kraju krajeva, na Pecari iz nije nitko favorit pa ni ti divovi iz glavnog grada. Uz duzno postovanje naravno ;)
NK Široki Brijeg

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 07 sep 2017, 18:11

Evolve je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
budimo_realni je napisao/la:Malo je nepravedno prema svim navijačima koji ne navijaju za Želju ili Sarajevo. Pa svako kolo se prenose utakmice Želje i Sarajeva. Evo pratim od prvog kola pa do ovog svako kolo njihove utakmice bez obzira sa kim igraju i kakve su ostale utakmice. Ako klubovima zavisi zarada od broja utakmica koje im se prenose onda nikako nije fer prema ostalim klubovima. Igraju Široki i Mladost (treći i četvrti klub na tabeli, u tom trenutku) a prenose se tamo neke utakmice... Možda neko zna na osnovu čega se određuje koje će se utakmice prenositi ?????
Uz duzno postovanje, Široki je selo kao i Mladost a nemaju ni neku historiju, pogotovo Mladost. Imaju slab broj navijaca jer dolaze iz sela i nisu zanimljivi raji. Sarajevo i Željezničar su mnogo drugaciji. Mi imamo vise navijaca recimo u Hrvatskoj nego sto grad Široki Brijeg ima stanovnika a zamisli centralnoeuropske drzave jos pored BiH gdje imamo navijace sirom nase domovine. Velika je to razlika brate. Necu nikoga da uvrijedim sa tim ali to je tako. Svaka cast za trenutne rezultate i to sve stoji ali ima par neoborivih cinjenica. I u ostalim drzavama najveci klubovi dobiju najvise para od tv prava na kraju s tim da to kod nas nije razvijeno.
Uz duzno postovanje, na finjaka nas ispljuva morto. :salut:

Ljudi zive i van "glavnih gradova". Široki Brijeg nije selo vec je grad, administrativno središte čitave županije/kantona. Manja sredina nego Sarajevo da, naravno. Samim tim rezultate što postiže, ne samo u nogometu, nego i u drugim sportovima ima rekao bih i vecu tezinu nego sportski protivnici iz puno vecih gradova. To se neodnosi samo na BiH nego i na druge zemlje gdje klubovi is manjih sredina postizu odlicne rezultate i vrlo cesto sa puno manjim budzetima nego drugi. Razlog sto su Sarajevo i Zeljo svako kolo na moja tv po meni je brutalno ocit, jer prakticki gledateljstvo bht-a cini vecina iz Bosne, dio Hercegovine, i po meni je isto tako i logicno da ih ima svako kolo na tv-u, uz naravno najvece fan base u drzavi. Sama kvaliteta nogometa ta dva tima, to je vec druga prica, da li ste vi na tv-u zbog igre ili broja gledateljstva?

Kako mislis nema povijesti? U Širokom se nogomet igra odavno, i svakako da ima svoju povijest. A za malo mjesto, gradić, ja sam prezadovoljan. Na kraju krajeva, na Pecari iz nije nitko favorit pa ni ti divovi iz glavnog grada. Uz duzno postovanje naravno ;)
Nije pljuvanje, to su cinjenice. Široki ima nesto vise od 6 hiljada ljudi a općina malo manje od 30 hiljada. Uzmimo u obzir da svi navijaju za Široki od tih 30 hiljada i sire. To je opet nista kad uzmemo u obzir ostale klubove u BiH i koji imaju bazu navijaca van drzave. Govorim ti razlog sto je to tako, ne smeta meni sto jedno naselje u Sarajevu ima vise stanovnika nego citava općina Široki Brijeg, da ne spominjem samo mali pojam sto spada pod grad. Zbog toga je to tako a i historijski Široki nista nije ostvario, samo poslije rata par trofeja. Da smo normalan klub bili bi favorit ali.. znam ja to
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Evolve » 07 sep 2017, 18:40

MortemHz je napisao/la:
Nije pljuvanje, to su cinjenice. Široki ima nesto vise od 6 hiljada ljudi a općina malo manje od 30 hiljada. Uzmimo u obzir da svi navijaju za Široki od tih 30 hiljada i sire. To je opet nista kad uzmemo u obzir ostale klubove u BiH i koji imaju bazu navijaca van drzave. Govorim ti razlog sto je to tako, ne smeta meni sto jedno naselje u Sarajevu ima vise stanovnika nego citava općina Široki Brijeg, da ne spominjem samo mali pojam sto spada pod grad. Zbog toga je to tako a i historijski Široki nista nije ostvario, samo poslije rata par trofeja. Da smo normalan klub bili bi favorit ali.. znam ja to

Ništa nisi iznio nego da Sarajevo ima više stanovnika, što je očito života ti. Iznosiš činjenice koje su manje više sve točne, nemamo broj navijača kao klubovi iz većih gradova što je i normalno, ali na terenu je 11 na 11, i to je usporedivo, a ne veličina grada, broj navijača itd. koja je naravno na strani klubova iz veće sredine. Trofeje osvajamo vec preko 20god, malo je više od par. Kao što sam rekao, veličina sredine odakle klub dolazi nije garant rezultata.
slika
Jel ovo znači da niste ozbiljan klub ima 20god ? :mrgreen:

Šalu na stranu, odošmo u offtopic. Rekao sam, meni je sasvim logično da su dva Sarajevska kluba najviše na moja -tv, ali čisto zbog samog broja gledateljstva, a ne same igre.
NK Široki Brijeg

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 07 sep 2017, 18:45

Evolve je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Nije pljuvanje, to su cinjenice. Široki ima nesto vise od 6 hiljada ljudi a općina malo manje od 30 hiljada. Uzmimo u obzir da svi navijaju za Široki od tih 30 hiljada i sire. To je opet nista kad uzmemo u obzir ostale klubove u BiH i koji imaju bazu navijaca van drzave. Govorim ti razlog sto je to tako, ne smeta meni sto jedno naselje u Sarajevu ima vise stanovnika nego citava općina Široki Brijeg, da ne spominjem samo mali pojam sto spada pod grad. Zbog toga je to tako a i historijski Široki nista nije ostvario, samo poslije rata par trofeja. Da smo normalan klub bili bi favorit ali.. znam ja to

Ništa nisi iznio nego da Sarajevo ima više stanovnika, što je očito života ti. Iznosiš činjenice koje su manje više sve točne, nemamo broj navijača kao klubovi iz većih gradova što je i normalno, ali na terenu je 11 na 11, i to je usporedivo, a ne veličina grada, broj navijača itd. koja je naravno na strani klubova iz veće sredine. Trofeje osvajamo vec preko 20god, malo je više od par. Kao što sam rekao, veličina sredine odakle klub dolazi nije garant rezultata.
slika
Jel ovo znači da niste ozbiljan klub ima 20god ? :mrgreen:

Šalu na stranu, odošmo u offtopic. Rekao sam, meni je sasvim logično da su dva Sarajevska kluba najviše na moja -tv, ali čisto zbog samog broja gledateljstva, a ne same igre.
Pa to ti govorim, gledaoci su tu kljucni, na stranu igra. I nismo normalan klub 20 godina, ako ne i vise. Njih zanima ko ce gledati utakmicu. I da je GOŠK prvi mislis da bi oni imao neka posebna prava? Bas ni blizu, poenta je otprilike ovakva, veci grad = vise navijaca = vise prava.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Evolve » 07 sep 2017, 18:51

MortemHz je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Nije pljuvanje, to su cinjenice. Široki ima nesto vise od 6 hiljada ljudi a općina malo manje od 30 hiljada. Uzmimo u obzir da svi navijaju za Široki od tih 30 hiljada i sire. To je opet nista kad uzmemo u obzir ostale klubove u BiH i koji imaju bazu navijaca van drzave. Govorim ti razlog sto je to tako, ne smeta meni sto jedno naselje u Sarajevu ima vise stanovnika nego citava općina Široki Brijeg, da ne spominjem samo mali pojam sto spada pod grad. Zbog toga je to tako a i historijski Široki nista nije ostvario, samo poslije rata par trofeja. Da smo normalan klub bili bi favorit ali.. znam ja to

Ništa nisi iznio nego da Sarajevo ima više stanovnika, što je očito života ti. Iznosiš činjenice koje su manje više sve točne, nemamo broj navijača kao klubovi iz većih gradova što je i normalno, ali na terenu je 11 na 11, i to je usporedivo, a ne veličina grada, broj navijača itd. koja je naravno na strani klubova iz veće sredine. Trofeje osvajamo vec preko 20god, malo je više od par. Kao što sam rekao, veličina sredine odakle klub dolazi nije garant rezultata.
slika
Jel ovo znači da niste ozbiljan klub ima 20god ? :mrgreen:

Šalu na stranu, odošmo u offtopic. Rekao sam, meni je sasvim logično da su dva Sarajevska kluba najviše na moja -tv, ali čisto zbog samog broja gledateljstva, a ne same igre.
Pa to ti govorim, gledaoci su tu kljucni, na stranu igra. I nismo normalan klub 20 godina, ako ne i vise. Njih zanima ko ce gledati utakmicu. I da je GOŠK prvi mislis da bi oni imao neka posebna prava? Bas ni blizu, poenta je otprilike ovakva, veci grad = vise navijaca = vise prava.
Donekle da, upravu si, ali trebaju i rezultati pratit to, barem ja mislim.
NK Široki Brijeg

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la budimo_realni » 08 sep 2017, 14:00

MortemHz je napisao/la:
budimo_realni je napisao/la:Malo je nepravedno prema svim navijačima koji ne navijaju za Želju ili Sarajevo. Pa svako kolo se prenose utakmice Želje i Sarajeva. Evo pratim od prvog kola pa do ovog svako kolo njihove utakmice bez obzira sa kim igraju i kakve su ostale utakmice. Ako klubovima zavisi zarada od broja utakmica koje im se prenose onda nikako nije fer prema ostalim klubovima. Igraju Široki i Mladost (treći i četvrti klub na tabeli, u tom trenutku) a prenose se tamo neke utakmice... Možda neko zna na osnovu čega se određuje koje će se utakmice prenositi ?????
Uz duzno postovanje, Široki je selo kao i Mladost a nemaju ni neku historiju, pogotovo Mladost. Imaju slab broj navijaca jer dolaze iz sela i nisu zanimljivi raji. Sarajevo i Željezničar su mnogo drugaciji. Mi imamo vise navijaca recimo u Hrvatskoj nego sto grad Široki Brijeg ima stanovnika a zamisli centralnoeuropske drzave jos pored BiH gdje imamo navijace sirom nase domovine. Velika je to razlika brate. Necu nikoga da uvrijedim sa tim ali to je tako. Svaka cast za trenutne rezultate i to sve stoji ali ima par neoborivih cinjenica. I u ostalim drzavama najveci klubovi dobiju najvise para od tv prava na kraju s tim da to kod nas nije razvijeno.
Ma sve je to OK prijatelju. I ja se slažem s tobom da Željo i Sarajevo imaju najviše navijaća. Interes ljudi koji prodaju prijenos je da što više zarade. Dakle, više će biti zarade putem ove nove usluge gledanja utakmice za 1,99 KM, ali ne mora bas svako kolo majka mu stara. Pa u ovoj državi postoji izgleda samo grad Sarajevo nama ostalim je najbolje da i ne postojimo. Osim toga putem moje TV možda više gledaoca imaju izvan Sarajeva jer u Sarajevu NA ŽALOST preovladavaju drugi operateri (najčešće pogani Telemach). Također, ako ćemo realno ove sezone dosta ljepši fudbal igraju neke druge ekipe.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 11 sep 2017, 22:26

Može neko poslati link sa svim prijenosima utakmica Premijer Lige BiH ove sezone?
Imao sam negdje taj link, ali mi se zagubio.
Hvala unaprijed. :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 11:24

je li definisana satnica i prenosi za ovo kolo na bht i moja tv?

šta se može pogledati?

ima onaj raspored od prije početka lige,ali ne znam koliko je ono još relevantno...a i ako jeste,satnica nije sigurno..

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Beli98, BetonskiMozgovi, Faraon iz Visokog, Licniznanstvenik, Maradona10, tabba77 i 52 gosta.