Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 23 jul 2017, 14:23

arelinho je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Kae Spaho brat,Sreckovic je imao srece :rol:
Nije odavno radio prenos pa mu se danas baš radi. Valjda i početak sezone pa ima elana. :lol: :lol:
Spaho omiljeni komentator sa BHT-a :)
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la PanajotPano » 28 jul 2017, 11:52

Neuspješan javni poziv BH Telecoma: Nema ponuđača za prijenos 45 utakmica
27.7.2017 16:17 | Indikator.ba
Na javni poziv koji je BH Telecom raspisao za prijenose 45 utakmica Premijer lige BiH (rok za odziv istekao jučer) nije se javio niti jedan operater ili TV stanica, izvijestio je ****.

BH Telecom, generalni sponzor Premijer lige BiH, na svojoj stranici prošle sedmice je objavio javni poziv za otkup prava za prijenos utakmica prvih 18 kola ovog takmičenja, a tražio je minimalno 4.100 KM po susretu.
- Činjenica da nema zainteresovanih za paket od 45 ponuđenih mečeva nije nimalo iznenađujuća ukoliko se u obzir uzme da se radi o manje atraktivnim utakmicama. Dovoljno je navesti da među tim susretima koje BH Telecom nudi potencijalnim kupcima nema nijednog meča Sarajeva ili Željezničara, navode iz portala ****.ba.

S ozbirom na ovakav ishod tendera, utakmice Premijer lige BiH ove sezone putem malih ekrana gledaoci će moći pratiti isključivo putem Moje TV i BHT1.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la badblueboylivno » 28 jul 2017, 14:12

Kakvo ruganje. :urnebes:
Hayley <3

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 28 jul 2017, 22:49

Pregovori Borca, Elta HD i Arena Sport sa jedne i FsBih s druge strane i dalje traju. Nasi se nadaju da vec sledecu domacu iz BL gledamo na tvu uzivo.

Smijesno je da se uslovljava Arena da mora da otkupi paket u kojem su i utakmice Viteza, Goska, Krupe.....da bi mogli i Borca prenositi. Ne zelim da potcjenjujem naaravno te klubove al ciljna grupa koja bi gledala te utakmice je 30+ ljudi. Zato nasi traze da se utakmice otkupljuju pojedinacno, zeleci konkretno samo Borceve utakmice kao dio sporazuma. Vidjecemo....
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la bluearmy » 29 jul 2017, 11:35

Savez je najavio sankcije za Borac ukoliko samovoljno dogovori prenose sa Arenom tako da... :nene:
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 29 jul 2017, 12:02

bluearmy je napisao/la:Savez je najavio sankcije za Borac ukoliko samovoljno dogovori prenose sa Arenom tako da... :nene:
Izvor? Ili pretpostavljas....

Pregovara se sa savezom i bhtelekomom.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la bluearmy » 29 jul 2017, 12:08

ZaNjuBoriSe je napisao/la:
bluearmy je napisao/la:Savez je najavio sankcije za Borac ukoliko samovoljno dogovori prenose sa Arenom tako da... :nene:
Izvor? Ili pretpostavljas....

Pregovara se sa savezom i bhtelekomom.
Tako sam čuo od ljudi bliskih klubu.

Nadam se da će se to što prije riješiti, domaće utakmice podrazumjeva se na stadion ali bilo bi fino gledati gostujuće na TV.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la PitarBordo » 29 jul 2017, 22:31

Danas moram pohvaliti prenos iz Kaknja na moja web tv, mislim da nisu nikada bolji odradili preko web-a, gotovo pa na nivou Arene. Izgleda da je MojaWebTV dosta bolje kada se gleda preko Kodija (imaju službeni Kodi Addon), onaj web player na stranici im sroza ionako lošu kalitetu i streaming.
Samo Saraj'vo.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la TobeYarabi » 29 jul 2017, 23:00

PitarBordo je napisao/la:Danas moram pohvaliti prenos iz Kaknja na moja web tv, mislim da nisu nikada bolji odradili preko web-a, gotovo pa na nivou Arene. Izgleda da je MojaWebTV dosta bolje kada se gleda preko Kodija (imaju službeni Kodi Addon), onaj web player na stranici im sroza ionako lošu kalitetu i streaming.
Ja jednom narucio neku utakmicu, toliko je bio los snimak da sam mislio da su zaboravili skinuti onaj najlon sa novih kamera i da snimaju kroz njeg :rol:

junuzovic000
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 sep 2015, 17:44
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la junuzovic000 » 02 avg 2017, 11:45

Je li arena sport ne prenosi vise utakmice Premier lige Bih?

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Zenzo » 02 avg 2017, 11:46

Ovu sezonu ne, samo Moja TV i BHT.
- Zeljeznicar -

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la PanajotPano » 11 avg 2017, 10:15

PanajotPano je napisao/la:Neuspješan javni poziv BH Telecoma: Nema ponuđača za prijenos 45 utakmica
27.7.2017 16:17 | Indikator.ba
Na javni poziv koji je BH Telecom raspisao za prijenose 45 utakmica Premijer lige BiH (rok za odziv istekao jučer) nije se javio niti jedan operater ili TV stanica, izvijestio je ****.

BH Telecom, generalni sponzor Premijer lige BiH, na svojoj stranici prošle sedmice je objavio javni poziv za otkup prava za prijenos utakmica prvih 18 kola ovog takmičenja, a tražio je minimalno 4.100 KM po susretu.
- Činjenica da nema zainteresovanih za paket od 45 ponuđenih mečeva nije nimalo iznenađujuća ukoliko se u obzir uzme da se radi o manje atraktivnim utakmicama. Dovoljno je navesti da među tim susretima koje BH Telecom nudi potencijalnim kupcima nema nijednog meča Sarajeva ili Željezničara, navode iz portala ****.ba.

S ozbirom na ovakav ishod tendera, utakmice Premijer lige BiH ove sezone putem malih ekrana gledaoci će moći pratiti isključivo putem Moje TV i BHT1.
Nešto razmišljam, ovo znači da je RTRS mogao da kupi neku utakmicu Radnika ili Krupe i prenosi, ali Javni servis RS je bilo baš briga za takvo nešto?
Smislio sam kako ih zainteresovati za fudbal, bilo PLBiH bilo PLRS...
Predsednik Bolivije igraće fudbal za 214 dolara mesečno

subota, 24.05.2014. u 22:00
У $ " ? " ?: ? с $
Evo Morales (54), koji je predsednik Bolivije već osam godina, a dobiće, sva je prilika, još jedan petogodišnji mandat, osvedočeni je ljubitelj fudbala. Oni koji ga najbolje poznaju kažu da je od malih nogu maštao da igra u nekom timu.

Želja će mu se ostvariti u šestoj deceniji života. Potpisao je profesionalni ugovor s prvoligašem Sport bojsom iz provincije Santa Kruz na jugoistoku zemlje.

Igraće za 214 dolara mesečno (oko 18.000 dinara), kolika je minimalna zarada u Boliviji. Spremljen mu je dres s brojem deset. Glavni čovek kluba Mario Kronenbold pojašnjava da će Morales biti u timu po dvadesetak minuta, onda kada mu to obaveze dozvole.

– Poslaćemo mu kalendar takmičenja za sledeću sezonu, koja počinje u avgustu, a on će sam da izabere u kojim utakmicama može da učestvuje. Znamo da voli fudbal i da igra dobro.

Morales – levičar, osnivač i vođa partije Pokret za socijalizam, borac protiv američke hegemonije i pobornik ozakonjenja proizvodnje koke ne kao narkotika već kao poljoprivredne kulture od koje žive milioni Bolivijaca – igrao je nekoliko puta na revijalnim mečevima koji su zbog njega plenili pažnju svetske javnosti. Pre sedam godina, recimo, organizovao je utakmicu po snegu na jednom vrhu Anda na 6.000 metara nadmorske visine. Dotle se došlo helikopterom. Loptanje po ciči je trajalo tek 15 minuta, ali je efekat bio snažan. Izražen je tako protest zbog odluke Svetske fudbalske federacije (Fifa) da se zabrane međunarodni mečevi iznad 2.500 m jer su atmosferski uslovi nepogodni i na štetu gostujućih timova koji im se teško prilagođavaju.

To je najneposrednije pogodilo bolivijsku reprezentaciju koja je domaćin na stadionu „Ernando Siles” u glavnom gradu La Pazu, a on je na 3.637 m. U protestnu kampanju se uključio i argentinski as Maradona, jedan od najboljih fudbalera svih vremana, Moralesov prijatelj po ubeđenju. Ekipe kojima su bili kapiteni sastale su se 2008. baš na prestoničkom stadionu, na kojem igra i najtrofejniji bolivijski tim Bolivar. Još jedna utakmica kao prst u oko Fifinom predsedniku Jozefu Blateru pripala je Maradoninima sa 7:4.

Svetska federacija je zatim donela rešenje da zabrana važi za igrališta na više od 3.000 m. Konačno je popustila usvojivši svojevrsni leks specijalis za „Ernando Siles”.

Baš tu, 1. aprila 2009, Bolivija je nanela Argentini jedan od najtežih poraza ikada. Pregazila ju je sa 6:1 u kvalifikacijama za Mundijal pre četiri godine. Argentinci su se s Maradonom kao selektorom jedva domogli Južne Afrike, a tamo su im Nemci očitali lekciju u četvrtfinalu (4:0).

Sport bojs je iz Varnesa, grada s oko 30.000 duša, na 339 m. Stadion prima 10.000 gledalaca.

Klub je osnovan pre 60 godina. Ove sezone prvi put igra u najboljem društvu, prvo u aperturi (avgust-decembar 2013), a zatim u klausuri (januar-maj 2014). Debitovao je kako je samo mogao da poželi. Kod kuće je savladao Bolivar (1:0).

Za drugi deo prvenstva imenovan je novi trener. Umesto jednog Argentinca došao je drugi – Nestor Klausen (51), u svoje vreme half Independijentea (1984. učestvovao u osvajanju poslednje od sedam titula južnoameričkog prvaka, po čemu je slavni argentinski tim i dan-danas rekorder Kupa Libertadores, a te godine igrao i u Interkontinentalnom kupu u Tokiju, kada je pao evropski šampion Liverpul s 1:0). Bio je među 22 igrača koje je Karlos Bilardo poveo na Svetsko prvenstvo u Meksiku 1986. Argentina se, predvođena Maradonom, popela na tron.

Klausen je nedugo zatim saznao da su se njegovi preci doselili iz Švajcarske krajem XIX veka. Zato je 1989. odlučio da pređe u Sion. Ostao je pet godina, a 1992. je uzeo titulu prvaka države, prvu u istoriji kluba osnovanog 1909. Trener je bio Argentinac Enco Trosero (60), Klausenov saigrač u Independijenteu i reprezentaciji (učesnik Mundijala u Španiji 1982. i kvalifikacija za 1986).

G. A.


sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 avg 2017, 10:36

Dobra stvar prihvatljiva cijena 1,99 KM.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la AlphonseKauders » 18 avg 2017, 10:39

sviunapad1010 je napisao/la:Dobra stvar prihvatljiva cijena 1,99 KM.
Derbi je džaba, valjda u promotivne svrhe, koliko sam skontao ubuduće će biti ta cijena 1,99 KM.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Sariel » 18 avg 2017, 10:40

marke od mene vidjet nece makar vise utakmice ne pogledo...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 avg 2017, 10:41

Na kojoj si mreži saro :D
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Sariel » 18 avg 2017, 10:42

nije bihnet

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 avg 2017, 10:46

Nisam ni ja bihnet niti ću biti možda kada ih privatizuju. :lol:

Ali mogu halalit 1.99 kad igramo u gostima.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Sariel » 18 avg 2017, 10:47

al svejedno ne dam im za ovaj pej pal marke, ko ni za onu moju tv.
zato sto su neprincipijelni, sto varaju,sto drze monopol, sto im je kvalitet snimka katastrofalan, sto prenose samo 2 3 tekme od 6 ,et zato.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, boki86, holyman, tabba77 i 23 gosta.