FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
VAM
Postovi: 649
Pridružen/a: 02 mar 2011, 20:55
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la VAM » 29 maj 2013, 13:43

Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
Ma kakvo istupanje,to je receno u afektu,svi su svjesni da od tog nema ništa.Na sve načine sputavaju Borac,a nisu ni svjesni da su svojevremeno htjeli da ugase Borac malo veće m.udonje od ovih podvrnutih sarajevskih lobanja,pa su se odbili o zid...
Republika Srpska le,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjeđuje,Borac Banjaluka le ale... Naš klub, naš grad,samo nama pripada,samo Borac u Evropi neka Srpskom odzvanja...

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Heller » 29 maj 2013, 13:46

ennis je napisao/la:
Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
:lol: :lol: :lol:
pa zar vas jos trese
Idite kupujte Rudar, Radnik, Leotar itd... ;)
VAM je napisao/la:
Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
Ma kakvo istupanje,to je receno u afektu,svi su svjesni da od tog nema ništa.Na sve načine sputavaju Borac,a nisu ni svjesni da su svojevremeno htjeli da ugase Borac malo veće m.udonje od ovih podvrnutih sarajevskih lobanja,pa su se odbili o zid...
Treba paziti šta se priča, ja bi volio sada da vi pokrenete kakvu dobru istragu pa da nekim njuškama zabrane obnašanje bilo kakvih funkcija ;)
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la krmak » 29 maj 2013, 13:47

Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
slika

ispričavamo se, ali vi ste kat niže

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Heller » 29 maj 2013, 13:54

krmak je napisao/la:
Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
slika

ispričavamo se, ali vi ste kat niže
Jako dubokoumno
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Armageddon2012 » 29 maj 2013, 14:06

aleksandar_veliki je napisao/la:
Armageddon2012 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:svakako da je Borac zaslužio Europu, ja bi isto volio da ide on jer imaju ok ekipu..al me čudi da se nije ranije taj dug riješio da se dobije licenca bez problema
Skupština na kojoj je izabrana ova nova uprava Borca je bila 2.aprila,prije toga je bio međuprostor gdje nije bilo nikoga..zato i to kašnjenje od 2 dana,a radi se o 20-tak hiljada maraka :(

ono što je najviše boli je saznanje da naš savez nije nikakav servis klubovima,što bi trebao biti,već otvoreni i iskreni neprijatelj borca....predsjednik zvezde prekjuče izjavljuje da im je fudbalski savez srbije ostavio još 7 dana da plate što trebaju do 31 maja :( :( ...znači,tamo se može kasniti 2 mjeseca za milionske iznose,a ovde nas ubjeđuju da ne može 2 dana za 20 000 maraka...tužno.

i onda još moraš slušati ove filozofe,niste platili na vrijeme ćao ugroženi,svi su protiv vas,blablabla
A da malo bolje provjerite informacije, odnosno da pritisnete te svoje, pa da Vam ustvari kazu istinu. Kakva dva dana, kakvih 20.000. Hoce li ikada ovaj glupi nartod u Bosni i Hercegovini doci sebi. Pustili im frajeri pricu o dva dana i 20.000 i svi se na istu nakacili. Dakle, stisnite predsjednika koji prica o istupanju iz lige pa nek vam kaze zbog cega ustvari niste dobili licencu, odnosno zbog koliko velikih dugovanja.
nisam ja nikakvo m u d o ,pa da imam uvid u papire,govorim samo ovo što je javno izrečeno...

ali ne razumijem zašto ti ovdje ne napišeš šta je u pitanju,ako znaš pravu istinu....nije valjda da nije za foruma? :?
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 14:07

Glodar je napisao/la:
Armageddon2012 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:svakako da je Borac zaslužio Europu, ja bi isto volio da ide on jer imaju ok ekipu..al me čudi da se nije ranije taj dug riješio da se dobije licenca bez problema
Skupština na kojoj je izabrana ova nova uprava Borca je bila 2.aprila,prije toga je bio međuprostor gdje nije bilo nikoga..zato i to kašnjenje od 2 dana,a radi se o 20-tak hiljada maraka :(

ono što je najviše boli je saznanje da naš savez nije nikakav servis klubovima,što bi trebao biti,već otvoreni i iskreni neprijatelj borca....predsjednik zvezde prekjuče izjavljuje da im je fudbalski savez srbije ostavio još 7 dana da plate što trebaju do 31 maja :( :( ...znači,tamo se može kasniti 2 mjeseca za milionske iznose,a ovde nas ubjeđuju da ne može 2 dana za 20 000 maraka...tužno.

i onda još moraš slušati ove filozofe,niste platili na vrijeme ćao ugroženi,svi su protiv vas,blablabla
Čekaj malo. Buniš se i dolaziš iz sredine gdje je jasan cilj, od početka, rušenje države i sve što ima prefiks države uz moto, minimum-minimuma prihvatamo, ostalo ne podržavamo, rušimo ako ikako možemo. Posljedica takvog ponašanja je ovakav NS BiH ( klubovi iz RS-a su zadnji prihvatili nastup u zajedničkoj ligi, ne pristaju na smanjenje lige, udruživanje drugih liga što bi sigurno znatno poboljšalo kvalitet fudbala u BiH za barem 50% ). Sada, kada vam je ta priča dohakala, čudite se, plačete, hvatate se za glavu, tražite da vas neko zaštiti i pitate se, šta bi ovo.

Znaš šta kažu, be careful what you wish for ;)
Ja bih njima zabranio evropu poslije onih ulijetanja u teren, pa gadanjaj sudije kamenom u glavu, odakle kamen na stadion, prekidanje nekoliko utakmica. Tada su oni trebali biti kaznjeni, ali ovo mi je gospodski, pustis stoko da se istrese, pustis ih da ne organizuje tekme kako treba i onda kako su oni naguzili i sabotirali ligu, tako ti njih sad sabotiras i MIRNA BOSNA.
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Armageddon2012 » 29 maj 2013, 14:11

Ja bih njima zabranio evropu poslije onih ulijetanja u teren, pa gadanjaj sudije kamenom u glavu, odakle kamen na stadion, prekidanje nekoliko utakmica. Tada su oni trebali biti kaznjeni, ali ovo mi je gospodski, pustis stoko da se istrese, pustis ih da ne organizuje tekme kako treba i onda kako su oni naguzili i sabotirali ligu, tako ti njih sad sabotiras i MIRNA BOSNA.
Sreća da to @krmkov "Zamalo Velež",nije radio,pa su ljudi zaslužili tu Evropu.
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 14:15

Armageddon2012 je napisao/la:
Ja bih njima zabranio evropu poslije onih ulijetanja u teren, pa gadanjaj sudije kamenom u glavu, odakle kamen na stadion, prekidanje nekoliko utakmica. Tada su oni trebali biti kaznjeni, ali ovo mi je gospodski, pustis stoko da se istrese, pustis ih da ne organizuje tekme kako treba i onda kako su oni naguzili i sabotirali ligu, tako ti njih sad sabotiras i MIRNA BOSNA.
Sreća da to @krmkov "Zamalo Velež",nije radio,pa su ljudi zaslužili tu Evropu.
Ali s Vama ne moze niko sto se tice toga. Gluho bilo sta se radilo..
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
Zon
Postovi: 38
Pridružen/a: 28 jan 2013, 18:48

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Zon » 29 maj 2013, 14:16

VAM je napisao/la:
Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
Ma kakvo istupanje,to je receno u afektu,svi su svjesni da od tog nema ništa.Na sve načine sputavaju Borac,a nisu ni svjesni da su svojevremeno htjeli da ugase Borac malo veće m.udonje od ovih podvrnutih sarajevskih lobanja,pa su se odbili o zid...
Sarajevskih lobanja? Kakve veze ima bilo ko iz Sarajeva sa neizlaskom Borca u Evropi, koji to usput receno i zasluzuje, sto plasmanom, sto kvalitetom igrackog kadra. Ako mislis na instituciju, koja ima sjediste u Sarajevu, onda OK.

Uzrok treba traziti na dva mjesta. Prvo, kod sebe, jer pred pocetak polusezone su se dugovale stotine hiljada KM. A onda je jos doslo toliko pojacanja na pauzi, koja sigurno nisu jeftina i nisu olaksala isplacivanje dugova, dok se Grahovac nije uspio prodati. Prica o dva dana i 20.000 KM je za malu djecu. Puno vece cifre se vrte. A drugi razlog jeste Zrinjski. To je mozda i presudan razlog. Ova njihova polusezona je bila nevjerovatno sumnjiva, pogotovo jer su bili u odlicnoj poziciji na pauzi, a onda odjednom krah. Mislim da to nije bilo slucajno i da su oni vec nesto znali sto drugi nisu, pa su odlucili zgrnuti love sto vise mogu.

N/FSBiH je smijesna institucija, toliko se petlja da je to nevjerovatno. Ova polusezona je bila jedna od najneregularnijih u posljednjih nekoliko godina. Jasno je k'o dan ko ima jak lobi u savezu, neko je vec pobrojao te klubove.

A ove izjave onog Ibrahimovica ili kako se vec preziva su smijesne i zalosne. Pokusava gnjev okrenuti na grad Sarajevo, sto je apsurdno. Jer nije ni Olimpic dobio licencu, a Zeljeznicar i Sarajevo su ispred Borca, tako da apsolutno nemaju nikakav interes da podmecu Borcu. Na kraju krajeva, utjecaj Sarajeva u savezu je u rangu utjecaja Gradine, tako da...

Iskren da budem, nisam ocekivao da Borac moze dobiti licencu, jos u martu, zbog svih onih nagomilanih dugova. Medjutim, ako su zaista uspjeli sve to otplatiti, onda razumijem njihov gnjev. Iako kada vidim prema kome je usmjeren, sve mi to postaje sumnjivo.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 14:21

Zon je napisao/la:
VAM je napisao/la:
Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
Ma kakvo istupanje,to je receno u afektu,svi su svjesni da od tog nema ništa.Na sve načine sputavaju Borac,a nisu ni svjesni da su svojevremeno htjeli da ugase Borac malo veće m.udonje od ovih podvrnutih sarajevskih lobanja,pa su se odbili o zid...
Sarajevskih lobanja? Kakve veze ima bilo ko iz Sarajeva sa neizlaskom Borca u Evropi, koji to usput receno i zasluzuje, sto plasmanom, sto kvalitetom igrackog kadra. Ako mislis na instituciju, koja ima sjediste u Sarajevu, onda OK.

Uzrok treba traziti na dva mjesta. Prvo, kod sebe, jer pred pocetak polusezone su se dugovale stotine hiljada KM. A onda je jos doslo toliko pojacanja na pauzi, koja sigurno nisu jeftina i nisu olaksala isplacivanje dugova, dok se Grahovac nije uspio prodati. Prica o dva dana i 20.000 KM je za malu djecu. Puno vece cifre se vrte. A drugi razlog jeste Zrinjski. To je mozda i presudan razlog. Ova njihova polusezona je bila nevjerovatno sumnjiva, pogotovo jer su bili u odlicnoj poziciji na pauzi, a onda odjednom krah. Mislim da to nije bilo slucajno i da su oni vec nesto znali sto drugi nisu, pa su odlucili zgrnuti love sto vise mogu.

N/FSBiH je smijesna institucija, toliko se petlja da je to nevjerovatno. Ova polusezona je bila jedna od najneregularnijih u posljednjih nekoliko godina. Jasno je k'o dan ko ima jak lobi u savezu, neko je vec pobrojao te klubove.

A ove izjave onog Ibrahimovica ili kako se vec preziva su smijesne i zalosne. Pokusava gnjev okrenuti na grad Sarajevo, sto je apsurdno. Jer nije ni Olimpic dobio licencu, a Zeljeznicar i Sarajevo su ispred Borca, tako da apsolutno nemaju nikakav interes da podmecu Borcu. Na kraju krajeva, utjecaj Sarajeva u savezu je u rangu utjecaja Gradine, tako da...

Iskren da budem, nisam ocekivao da Borac moze dobiti licencu, jos u martu, zbog svih onih nagomilanih dugova. Medjutim, ako su zaista uspjeli sve to otplatiti, onda razumijem njihov gnjev. Iako kada vidim prema kome je usmjeren, sve mi to postaje sumnjivo.
NEMA VISE MUCE, NEMA VISE CELE, NEMA VISE LOVE - FURA SE POSTENJE !!
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la PL BiH -1 » 29 maj 2013, 14:27

Sjeo sam napisao komentar pokusao objasniti o cemu je rijec u vezi ove licence pritisnuo ovo dugme prikaz da pregledam greskice zbog raznih lektora na forumu i slucajno vidim da je Zon postavio komentar. Pa reko da procitam da se slucajno ne ponavljamo.

Uspio sam procitati taj neki prvi paragraf/pasus/recenicu i shvati da ja ovdje nemam kome pisati. Kako je momak samo glup ispao u tom prvom dijelu svoga komenatra. :lol:

Dalje nisam citao i povlacim se iz dalje diskusije ovdje.

Koji panjevi danas koriste internet.
:(

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Mancini » 29 maj 2013, 14:37

Sarajevskih lobanja? Kakve veze ima bilo ko iz Sarajeva sa neizlaskom Borca u Evropi, koji to usput receno i zasluzuje, sto plasmanom, sto kvalitetom igrackog kadra. Ako mislis na instituciju, koja ima sjediste u Sarajevu, onda OK.

Uzrok treba traziti na dva mjesta. Prvo, kod sebe, jer pred pocetak polusezone su se dugovale stotine hiljada KM. A onda je jos doslo toliko pojacanja na pauzi, koja sigurno nisu jeftina i nisu olaksala isplacivanje dugova, dok se Grahovac nije uspio prodati. Prica o dva dana i 20.000 KM je za malu djecu. Puno vece cifre se vrte. A drugi razlog jeste Zrinjski. To je mozda i presudan razlog. Ova njihova polusezona je bila nevjerovatno sumnjiva, pogotovo jer su bili u odlicnoj poziciji na pauzi, a onda odjednom krah. Mislim da to nije bilo slucajno i da su oni vec nesto znali sto drugi nisu, pa su odlucili zgrnuti love sto vise mogu.

N/FSBiH je smijesna institucija, toliko se petlja da je to nevjerovatno. Ova polusezona je bila jedna od najneregularnijih u posljednjih nekoliko godina. Jasno je k'o dan ko ima jak lobi u savezu, neko je vec pobrojao te klubove.

A ove izjave onog Ibrahimovica ili kako se vec preziva su smijesne i zalosne. Pokusava gnjev okrenuti na grad Sarajevo, sto je apsurdno. Jer nije ni Olimpic dobio licencu, a Zeljeznicar i Sarajevo su ispred Borca, tako da apsolutno nemaju nikakav interes da podmecu Borcu. Na kraju krajeva, utjecaj Sarajeva u savezu je u rangu utjecaja Gradine, tako da...

Iskren da budem, nisam ocekivao da Borac moze dobiti licencu, jos u martu, zbog svih onih nagomilanih dugova. Medjutim, ako su zaista uspjeli sve to otplatiti, onda razumijem njihov gnjev. Iako kada vidim prema kome je usmjeren, sve mi to postaje sumnjivo.[/quote]

NEMA VISE MUCE, NEMA VISE CELE, NEMA VISE LOVE - FURA SE POSTENJE !![/quote]
:lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
RedBlue
Postovi: 1149
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RedBlue » 29 maj 2013, 15:57

aleksandar_veliki je napisao/la:
A da malo bolje provjerite informacije, odnosno da pritisnete te svoje, pa da Vam ustvari kazu istinu. Kakva dva dana, kakvih 20.000. Hoce li ikada ovaj glupi nartod u Bosni i Hercegovini doci sebi. Pustili im frajeri pricu o dva dana i 20.000 i svi se na istu nakacili. Dakle, stisnite predsjednika koji prica o istupanju iz lige pa nek vam kaze zbog cega ustvari niste dobili licencu, odnosno zbog koliko velikih dugovanja.
A da ja tebi postavim kontra pitanje, zasto savez ili ta komisija nije izdala saopstenje i rekla zbog cega Borac/Celik/Olimpic nisu dobili licencu? Samim tim ne bi mi morali ovde nagadjati niti koga pritiskati. Kad svi govorite kako je super sto je savez konacno profesionalno krenuo sa radom, zasto onda nije i ovo transparento i fino objavljeno? A ne da svi pecamo u mutnom.

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la PL BiH -1 » 29 maj 2013, 16:02

Ja cu samo ovoliko reci jer ovaj forum nema mozga da nesto kompleksnije skonta.

Za ovo je kriv NS BiH i niko vise. Prosle godine Sarajevo je bilo u identicnoj situaciji kao Borac ove godine i NS im je progledao kroz prste. Znaci NS BiH je kriv jer Borac ima isto pravo kao i Sarajevo. Shvatam da Borac uopste nije zasluzio licencu za Evropu a isto tako znam sve detalje oko proslogodisnje licence dodjeljene Sarajevu.

Avatar
VAM
Postovi: 649
Pridružen/a: 02 mar 2011, 20:55
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la VAM » 29 maj 2013, 16:07

Da, ali sarajevo je iz sarajeva, a Borac iz Banjaluke.I kako onda nije jasno? Sve je jasno ko dan...
Republika Srpska le,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjeđuje,Borac Banjaluka le ale... Naš klub, naš grad,samo nama pripada,samo Borac u Evropi neka Srpskom odzvanja...

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 29 maj 2013, 16:13

Zar vam se nije komisija neki dan saginjala i dala licencu po tvojoj prici... :lol: :lol: :lol:

Vi ste strajkali ove godine 100 puta, para nema ni na vidiku, sumnjam da ste i isplatili to sto se prica 2 dana kao zakasnili, mozda je receno prosle godine da ce se progledati Sarajevu kroz prste jer su imali male dugove, i mozda su puno manje zakasnili nego vi, a od ove su se poostrili kriteriji... Ako ce to znaciti da ni sljedece godine niko nece na lijepe oci dobiti licencu neka su onda ovako postupili, a ionako niste zasluzili da igrate Evropu...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
masinovodja
Postovi: 90
Pridružen/a: 13 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la masinovodja » 29 maj 2013, 16:15

VAM je napisao/la:Da, ali sarajevo je iz sarajeva, a Borac iz Banjaluke.I kako onda nije jasno? Sve je jasno ko dan...
Kakve to je8ene veze ima? To tebi lakse ako tako objasnis?

Jednom se mora zaustavit oprastanje, sto se mene tice ja nebi babi dao da igra ako nije ispunio obaveze...
Jedne godine se mora zaustavit... ako je to ove godine... onda neka bude.

Ove price o napustanju lige su smijesne, tj. ne napustanju, nego razvaljivanju.. jer ce ako oni kao odu, otici svi iz RS, jer se kod njih sport tako gleda. Svi su im krivi samo oni sami sebi nisu...

Avatar
chily-rz
Postovi: 8171
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la chily-rz » 29 maj 2013, 16:24

I opet sosoni troluju temu i ako nemaju nikakve veze sa raspravom,.

Banjalucani,u potpunosti vas razumijem,ista stvar bi bila i da smo mi treci zavrsili..

Pravda se sprovodi samo u nekim situacijama,u Evropu ce pogodni ;)

Avatar
VAM
Postovi: 649
Pridružen/a: 02 mar 2011, 20:55
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la VAM » 29 maj 2013, 16:24

masinovodja je napisao/la:
VAM je napisao/la:Da, ali sarajevo je iz sarajeva, a Borac iz Banjaluke.I kako onda nije jasno? Sve je jasno ko dan...
Kakve to je8ene veze ima? To tebi lakse ako tako objasnis?

Jednom se mora zaustavit oprastanje, sto se mene tice ja nebi babi dao da igra ako nije ispunio obaveze...
Jedne godine se mora zaustavit... ako je to ove godine... onda neka bude.

Ove price o napustanju lige su smijesne, tj. ne napustanju, nego razvaljivanju.. jer ce ako oni kao odu, otici svi iz RS, jer se kod njih sport tako gleda. Svi su im krivi samo oni sami sebi nisu...
S ovim gore kakanjcem mi se gadi I pricati, a tek da mu nesto pokusavam objasniti, to je nemoguca misija.A tebe cu samo pitati kako je po istom kriterijumom sarajevo prosle godine dobilo licencu, a sada ne daju.Nemoj mi samo reci onu sibicarsku, poostreni kriterijumi, jer to ne prolazi nigdje.Da je tako ne bi se sve unaprijed znalo, gledali bi regularnu ligu, bez kupljenih tekmi I dogovorenih kupova,Eto sve nam je idealno, samosu borceva dva dana sporna...
Republika Srpska le,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjeđuje,Borac Banjaluka le ale... Naš klub, naš grad,samo nama pripada,samo Borac u Evropi neka Srpskom odzvanja...

BanjaluckiVelikan
Postovi: 131
Pridružen/a: 12 mar 2012, 02:29
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la BanjaluckiVelikan » 29 maj 2013, 16:26

Baja_Zvjerka je napisao/la:Zar vam se nije komisija neki dan saginjala i dala licencu po tvojoj prici... :lol: :lol: :lol:

Vi ste strajkali ove godine 100 puta, para nema ni na vidiku, sumnjam da ste i isplatili to sto se prica 2 dana kao zakasnili, mozda je receno prosle godine da ce se progledati Sarajevu kroz prste jer su imali male dugove, i mozda su puno manje zakasnili nego vi, a od ove su se poostrili kriteriji... Ako ce to znaciti da ni sljedece godine niko nece na lijepe oci dobiti licencu neka su onda ovako postupili, a ionako niste zasluzili da igrate Evropu...
A po čemu molim te nismo zaslužili da igramo evropu???? Zato što smo prvaka lige pobjedili u Bl 2:0, i izgubili u prvom djelu u gostima iz ne postojećeg gola??? Mi smo evropu izborili na terenu što je najvažnije, ako ništa trebali bi od saveza dobiti pare kad se tužba prosljedi UEFI, tako je i Sloboda učinila i dobila spor, ikao nije išla u evropu, morali su ima isplatiti keš!

Borac je uvijek vraćao jači poslje padova, tako je bilo i kad smo ispali iz lige, vratili se i za 2 god. osvojili kup na sred Grbavice iako su ga tad svi bili otpisali, pa godinu dana kasnje titula, vratiće se borac još jači nego što je...

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.