FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la England » 29 maj 2013, 17:45

VAM je napisao/la:Ko te pusti samog, izgubit ces se.Veliki grad, a svjetla jaka
To su rekli i za London, dok nije neki kemičar smislio munju ketaminsku, pa ima izlaza, a Borac slabije izlazi ove godine.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la dino lj » 29 maj 2013, 17:46

VAM je napisao/la:
dino lj je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:I opet sosoni troluju temu i ako nemaju nikakve veze sa raspravom,.

Banjalucani,u potpunosti vas razumijem,ista stvar bi bila i da smo mi treci zavrsili..

Pravda se sprovodi samo u nekim situacijama,u Evropu ce pogodni ;)
Necu navijacima Borca nista govoriti jer znam kako im je i sa sportskog aspekta ih potpuno razumijem,ali ti zivotati ne pametuj,i Sarajevo i Zeljo su prije nekoliko sezona izborili Evropu ali im nije bilo dozvoljeno igrati pa niko od nas nije pametovao i druge optuzivao za to,nase uprave nisu ispunile uslove i one za nas jedino bile krive,kako ste poceli valjati gluposti jos cete Zelju i Sarajevo poceti optuzivati ako vam igraci dobiju proljev.
Postavljam ti jedno jesdnostavno pitanje.Kako je fks prosle godine u identicnoj situaciji dobilo licencu?
I tebi jedno jednostavno pitanje,ako vec govorite da je Sarajevo prosle godine dobilo neregularno licencu zasto vasa uprava i svi vi niste na to reagovali.Namecu se dva razloga i to:
kao prvi pusti klubove sa Bosnjackim prefiksom(Olimpik i Sarajevo) neka se kolju,a kao drugi,necemo se zaliti jer ce mo i mi mozda iduce sezone biti u slicnoj situaciji.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 29 maj 2013, 17:48

VAM je napisao/la:Ko te pusti samog, izgubit ces se.Veliki grad, a svjetla jaka
Zato si ti siguran u svom selu kraj Zrinske gore...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la pile87 » 29 maj 2013, 17:53

Konacno normalan potez ;
http://sportsport.ba/bh_fudbal/fk-borac ... bih/106045" onclick="window.open(this.href);return false;
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
VAM
Postovi: 649
Pridružen/a: 02 mar 2011, 20:55
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la VAM » 29 maj 2013, 17:56

Dino,nije fks neregularno dobilo licencu, nego su isto imali neko malo zakasnjenje.Pa ne moze osim protiv pravila uefe.I zasto bi mi reagovaki tada, kad je korektnije da 3.ide u Evropu, nego neki tamo ispod njega
Republika Srpska le,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjeđuje,Borac Banjaluka le ale... Naš klub, naš grad,samo nama pripada,samo Borac u Evropi neka Srpskom odzvanja...

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Heller » 29 maj 2013, 18:07

Baja to ti u domu :lol: :lol: kakve sam sreće ti si mi kolega :lol: :lol: :lol:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la dino lj » 29 maj 2013, 18:19

VAM je napisao/la:Dino,nije fks neregularno dobilo licencu, nego su isto imali neko malo zakasnjenje.Pa ne moze osim protiv pravila uefe.I zasto bi mi reagovaki tada, kad je korektnije da 3.ide u Evropu, nego neki tamo ispod njega
Opet ti kazem sa sportskog aspekta sam na vasoj strani i nemam nista protiv da igrate u Evropi,uzeli ste trece mjesto i posteno je da igrate ali brate nema razloga da krivite Zelju ili Sarajevo radi takve odluke komisije.Zeljo je nekoliko sezona bio veoma los i bio gdje bio i vjeruj mi niko tada nije govorio da steli,kupuje i slicno a sada kada se stabilizovao i izvukao iz pepela skroz druga prica,i sam znas da su ljudi kada je Modrica bila prvak taj uspjeh su pripisivali pokojnom Jelicu iako je Modrica te godine zaista bila najbolja,igrala najljepse i najkvalitetnije.I sada dosta navijaca drugih klubova sa simpatijama gleda Zvijezdu,Radnik ili Rudar ali budi siguran da ako neko od njih sutra svojim igrama bude blizu Evrope promjenice pricu i na njihov uspjeh staviti sumnju.Tuga je sto uprave klubova 11mjeseci sjede i cesu muda a onda se u maju hvataju za glavu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
Shanks
Postovi: 1113
Pridružen/a: 05 sep 2011, 22:52
Lokacija: Sarajevo, Republika BiH
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Shanks » 29 maj 2013, 19:56

Ovo se izgleda zakuhalo pravo. :?

Šteta bi bilo da Borac istupi.Niste mi dragi, ali ipak je to klub sa određenom historijom, a osim toga, mislim da liga koja je ovako slaba ne može sebi dozvoliti da izgubi jednu od najkvalitetnijih i najkonstantnijih ekipa.Slažem se da ste doživjeli nepravdu i izgubili ono što ste zaradili na terenu, ali ovo bi bio malo pretjeran potez.
Divovi 1946

You'll Never Walk Alone

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bistrikboy » 29 maj 2013, 20:04

Shanks je napisao/la:Ovo se izgleda zakuhalo pravo. :?

Šteta bi bilo da Borac istupi.Niste mi dragi, ali ipak je to klub sa određenom historijom, a osim toga, mislim da liga koja je ovako slaba ne može sebi dozvoliti da izgubi jednu od najkvalitetnijih i najkonstantnijih ekipa.Slažem se da ste doživjeli nepravdu i izgubili ono što ste zaradili na terenu, ali ovo bi bio malo pretjeran potez.
Nije pitanje sta ce liga izgubiti kad Borca ne bi bilo,jer smo to vec imali u dva navrata vec sta ce Borac izgubiti,mnogo mnogo vise...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Shanks
Postovi: 1113
Pridružen/a: 05 sep 2011, 22:52
Lokacija: Sarajevo, Republika BiH
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Shanks » 29 maj 2013, 20:09

To stoji, ali drugo je kad ispadnu iz lige, a drugo je kad istupe kao treći na tabeli.To bi stvarno bilo glupo.Mada priznajem da mi velike većine njihovih navijača ne bi bilo nimalo žao, iz dobro poznatih razloga.
Divovi 1946

You'll Never Walk Alone

Avatar
suhakrpa
Postovi: 2601
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la suhakrpa » 29 maj 2013, 20:16

Isitna da bi istupanje Borca iz lige bilo ruzno, te da bi liga ostala bez jedne od najkvalitetnijih ekipa. Medjutim, bez nekih radikalnih promjena, kao sto bi ova bila, ova liga se nece dovesti u red. Ako Borac uradi ovo i napravi prvi korak prema ozdravljenju ove lige i uopsteno fudbala u ovoj drzavi, treba im skinuti kapu.

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la sonik24 » 29 maj 2013, 20:22

Pa šta bi da istupu, nemogu da vjerujem koliko se ova prica ponavlja, ne samo sa Borcem, već i sa drugim klubovima, nego ako istupi, onda bas nema Evrope, nego igrat kup rs-a, jel to povoljno za Borac, nek se upitaju...

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la terabajt » 29 maj 2013, 20:25

To su price za malu djecu o istupanju iz lige.

Avatar
zeljooooo
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 apr 2013, 10:52
Lokacija: SJEVER JE ČEMER

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la zeljooooo » 29 maj 2013, 20:37

Ja očekujem da održe riječ i istupe iz lige oni su vazda od riječi bili, i neka to ispoštuju pa nek košta šta košta.
Ti mene čaršijskog mangupa vrijeđat, pa ja ću svakog od vas nasankat ono kao sirovinu. :D

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 21:14

suhakrpa je napisao/la:Isitna da bi istupanje Borca iz lige bilo ruzno, te da bi liga ostala bez jedne od najkvalitetnijih ekipa. Medjutim, bez nekih radikalnih promjena, kao sto bi ova bila, ova liga se nece dovesti u red. Ako Borac uradi ovo i napravi prvi korak prema ozdravljenju ove lige i uopsteno fudbala u ovoj drzavi, treba im skinuti kapu.
Jel ti stvarno mozes povjerovati ovim njihovim glupostima prema UEFI ? Prvo Uefa vjeruje ljudima koji ovo radi jer su oh i jednu ruku svojim lobiranjem postavili na novi komitet, a mimo toga mislis da Uefa ne zna one ispade navijaca, ako se oni mogu nazvati navijaci koji umjesto navijanja igraju bacanja kamena s ramena, sudije ne mogu da rade svoj posao razvaljuju glave neduznim ljudima, mislite da Uefa ne prati to stanje, da takvim klubovima nema popustanja jer nisu zasluzili to pa makar bile 3KM.
Sad nek odstupe igraju kup sajamskih sljiva u RS, a mogu napraviti i turnir s kamena s ramena!
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18601
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 29 maj 2013, 21:17

puno se sikiram sto ce Bojac istupit' :lol: svakako govorite da ovo nije vasa liga. Win - win situacija
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 21:26

Bosniacum Lilium je napisao/la:puno se sikiram sto ce Bojac istupit' :lol: svakako govorite da ovo nije vasa liga. Win - win situacija
Stvarno misle da je neko vesla siso, pogotovo da misle da je ovo njihova lige za zahebancije i da ruse integritet iste. Nece moci, sad grcajte u dugovima i ugasite se ako treba, to ste zasluzili poslije svega onog sto ste radili na stadionu. Nisu sve banjalucani ali ona grupica sto je ono radila sad nek baca kamenje po livadama.
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la PL BiH -1 » 29 maj 2013, 21:32

Nema istupanja nikakvo ali ruku na srce ovo nije fer. Sarajevu za isto progledati kroz prste a banjalucanima glumiti postenjacine neke. Ovo sam ranije napisao ali je neko iz administracija nasao uvrijedljivim pa izbrisao.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 21:35

PL BiH -1 je napisao/la:Nema istupanja nikakvo ali ruku na srce ovo nije fer. Sarajevu za isto progledati kroz prste a banjalucanima glumiti postenjacine neke. Ovo sam ranije napisao ali je neko iz administracija nasao uvrijedljivim pa izbrisao.
Progledano im je iz razloga koji sam gore vec naveo. Uefa je dala izricite naredbe da se zabrani huliganizam na stadionima, svakakva orgijanja kojima nije mjesto na stadionima sto su ovi konstatno radili i prastanja nema nikakvog.

Uzimam ti primjer selekcije Srbije koji su pravili strasna sranja protiv engleza pogledaj sada gdje su.
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la England » 29 maj 2013, 21:37

Gdje su ?
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.