FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 29 maj 2013, 21:59

ris je napisao/la: Остаје ? ' на " за ?, јер је ? $ ". """ се $ & прсте, а ' ". Ја не " " & $ " " ? $, ? " ' 100% све ?, ' са 1-2 $ %.
Zasto lazes ??? Jel' ti fino predsjednik napisao da su obaveze ispunjene do 15-og maja, koja 2 dana ???

Niko ovdje od nas pojma nema kakav je to ustupak ucinjen Sarajevu prosle godine, mozda su ljudi ispunili uslove bas tih 1,2 dana nakon dozvoljenog roka, mozda prije, mozda su lazirali dokumente, niko ne zna pravu istinu a svi se pozivaju na dvostruke arsine... Smijesno... A Olimpic je pokrenuo tuzbu prema savezu zbog te odluke od prosle sezone, i vi imate priliku uciniti isto ako mislite da ste u pravu... ;)

P.S. U koje pretkolo idete ako osvojite SPRSKI kup i hoce li vam FSRS dati licencu ? :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Baja_Zvjerka, dana/u 29 maj 2013, 22:00, ukupno mijenjano 1 put.
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Lik
Postovi: 5270
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Lik » 29 maj 2013, 22:00

hamzaTM87 je napisao/la:
Bijeljina055 je napisao/la:
England je napisao/la:@bijeljina

I ti sada misliš da si pametan, ne razumijem, jednostavno što je Radnik filijala bojca, nemate svoje ja, o bijedno, vjeruj. Kaže bojac ubi se priko 13 , vio se ubijete, seljacko malo, al' to je možda navika.
Ovdje su u pitanju dvostruki arsini!
Gdje to FSNSBIH zuri sa licencama kada jos ima vremena!Evo danas primjer u Srbiji gdje C.Zvezda ima rok do petka za evropsku licencu.Hocu da kazem da se neko puno z...... u savezu,a ne razmislja o posljedicama.
To se može gledati i sa druge strane jer u Srbiji sve štele da Zvezda ide u Evropu što je nepravedno prema drugim klubovima koji su na vrijeme ispunili uslove za dobijanje licence
Nema to veze svaka zemlja ima svoje rokove, sjećam se kad Sarajevo nije dobilo licencu i nije izašlo u Evropu odluka je bila konačna, a Hajduk je licencu dobio naknadno par dana nakon konačnog riješenja za Sarajevo. Znači ne stoje vam te usporedbe s Hrvatskom, Srbijom ili bilo kojom zemljom. Ispravite me ako griješim čini mi se da Bešiktaš prošlu sezonu nije igrao evropske tekme jer nije dobio licencu radi dugovanja.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Bijeljina055 » 29 maj 2013, 22:00

ris je napisao/la:- & ", " " то $ ? ? $ ;)

То су ? " ? ? $, па се ? " % се " ?.. $, & се & ", а то " " $ " ? " ФСРС, ? " " & " по $ ?, а $ не " & " " % ? $ " " " ?. ЈА то не " ?, ја ' " $ $ спорт, ? $ " " су ' $ / на ватру.

Остаје ? ' на " за ?, јер је ? $ ". """ се $ & прсте, а ' ". Ја не " " & $ " " ? $, ? " ' 100% све ?, ' са 1-2 $ %.

" је $ " ' % " ? " у овој ", ? ' везе. $ " & $, & - " " ". Ја " ? све најгоре, јер су ?...

?, $ је $ освајања " & 1992. $ ;)
Рат је " % ?, " у $, а $ не " у & у & ' ? у & врху...

' везе, " ово прва $ " савеза & је на % &, ? $ - " " $ &!

? те, $ те, $ на $ & &!!

" на ? & & " $! 8-)
Сутра је ? $ " за $ ? " за & ? се & за $ трофеј!!!
Zadnja izmjena: Bijeljina055, dana/u 29 maj 2013, 22:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 22:00

Bijeljina055 je napisao/la:
hamzaTM87 je napisao/la:Ali samo ne znam kome bi to bilo u interesu kada bi to značilo i propast svih ti klubova koji istupe
Prikljucenje ligama Srbije.Opste poznato je da je Borac tako i opstao.
To mozes sanjati samo. Znas da bi vas primili, ne budi lud :D
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Luca.Toni
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 maj 2010, 22:10
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Luca.Toni » 29 maj 2013, 22:03

Bijeljina055 je napisao/la:
hamzaTM87 je napisao/la:Ali samo ne znam kome bi to bilo u interesu kada bi to značilo i propast svih ti klubova koji istupe
Prikljucenje ligama Srbije.Opste poznato je da je Borac tako i opstao.

Pa hajd MRŠ! :arrow:
Razumijes ti mene burazere moj :)

mma_hz
Postovi: 10522
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la mma_hz » 29 maj 2013, 22:03

Baja_Zvjerka je napisao/la:
ris je napisao/la: Остаје ? ' на " за ?, јер је ? $ ". """ се $ & прсте, а ' ". Ја не " " & $ " " ? $, ? " ' 100% све ?, ' са 1-2 $ %.
Zasto lazes ??? Jel' ti fino predsjednik napisao da su obaveze ispunjene do 15-og maja, koja 2 dana ???

Niko ovdje od nas pojma nema kakav je to ustupak ucinjen Sarajevu prosle godine, mozda su ljudi ispunili uslove bas tih 1,2 dana nakon dozvoljenog roka, mozda prije, mozda su lazirali dokumente, niko ne zna pravu istinu a svi se pozivaju na dvostruke arsine... Smijesno... A Olimpic je pokrenuo tuzbu prema savezu zbog te odluke od prosle sezone, i vi imate priliku uciniti isto ako mislite da ste u pravu... ;)

P.S. U koje pretkolo idete ako osvojite SPRSKI kup i hoce li vam FSRS dati licencu ? :lol: :lol: :lol:
Ja mislim da Moskovljani iz "madr Raše".. idu direktno u polufinale..mislim tako im je obecano..osim ako im sta njihove "vodje" nisu slagale.. :lol: :lol:
Zadnja izmjena: mma_hz, dana/u 29 maj 2013, 22:05, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la hamzaTM87 » 29 maj 2013, 22:04

mma_hz je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:
ris je napisao/la: Остаје ? ' на " за ?, јер је ? $ ". """ се $ & прсте, а ' ". Ја не " " & $ " " ? $, ? " ' 100% све ?, ' са 1-2 $ %.
Zasto lazes ??? Jel' ti fino predsjednik napisao da su obaveze ispunjene do 15-og maja, koja 2 dana ???

Niko ovdje od nas pojma nema kakav je to ustupak ucinjen Sarajevu prosle godine, mozda su ljudi ispunili uslove bas tih 1,2 dana nakon dozvoljenog roka, mozda prije, mozda su lazirali dokumente, niko ne zna pravu istinu a svi se pozivaju na dvostruke arsine... Smijesno... A Olimpic je pokrenuo tuzbu prema savezu zbog te odluke od prosle sezone, i vi imate priliku uciniti isto ako mislite da ste u pravu... ;)

P.S. U koje pretkolo idete ako osvojite SPRSKI kup i hoce li vam FSRS dati licencu ? :lol: :lol: :lol:
Ja mislim da Moskovljani idu direktno u polufinale..mislim tako im je obecano..osim ako im sta njihove "vodje" nisu slagale.. :lol: :lol:
Kad smo već kod tih takmičenja u RS , zašto se Mladost premišlja oko ulaska u PL kada će kao osvajači osvojiti 500.000 KM ako se ne varam . Bar je tako rekao Milor.. :lol: :lol:
Zadnja izmjena: hamzaTM87, dana/u 29 maj 2013, 22:05, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR 1921!

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Bijeljina055 » 29 maj 2013, 22:05

Rade Paprica 9 je napisao/la:
Bijeljina055 je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:FSRS ima iskljucivu ingerenciju nad 1. ligom RS-a, ako ovi hoce da istupe, bujrum, smanjuje se liga, a taman ni ovi sto sada niko nece da udje ne bi ulazili.. Tako mogu 2 ekipe ispadati, a 2 iz Federacije ulaziti i eto...
Ali naravno sve je to utopijska prica, nema od toga nista... Uefa ce im odbiti zalbu, otici ce dosta igraca, upumpat ce se neke pare nekako u klub, dovesti novi igraci i opet sljedece sezone borba za Evropu, al' valjda ovaj put budu pametni pa licencu osiguraju na vrijeme a ne da cekaju da li ce biti 3,4 na tabeli...
NSFSBIH je nastaje od FSRS I NSFBiH a ne kao samostalan to je barem jasno i kao takav moze i nestati.
Mislim da nisi upravu, ali neznam što je to bitno. NSBIH je postao član UEFA i FIFA prije nego što je u priču ušao FSRS. NSBIH je nastao na državnom nivou u vrijeme rata i doživio mešunarodno priznanje kao i država. Nebih sad o međunarodnom pravu jer nije tema, tema su kriteriji i transparentnost odlučivanja.
Ovo sto si napisao sve je u redu.Ali sada mi reci sto klubovi nisu mogli igrati yvanicna evropska takmicenja ,pa makar izvan yemlje kao sto je to nekada igrala Zvezda?Iz prostog razliga sto se takmicenje na pola drzave ne uzima za ozbiljno od strane UEFA.

Luca.Toni
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 maj 2010, 22:10
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Luca.Toni » 29 maj 2013, 22:09

Bijeljina055 je napisao/la:
ris je napisao/la:- & ", " " то $ ? ? $ ;)

То су ? " ? ? $, па се ? " % се " ?.. $, & се & ", а то " " $ " ? " ФСРС, ? " " & " по $ ?, а $ не " & " " % ? $ " " " ?. ЈА то не " ?, ја ' " $ $ спорт, ? $ " " су ' $ / на ватру.

Остаје ? ' на " за ?, јер је ? $ ". """ се $ & прсте, а ' ". Ја не " " & $ " " ? $, ? " ' 100% све ?, ' са 1-2 $ %.

" је $ " ' % " ? " у овој ", ? ' везе. $ " & $, & - " " ". Ја " ? све најгоре, јер су ?...

?, $ је $ освајања " & 1992. $ ;)
Рат је " % ?, " у $, а $ не " у & у & ' ? у & врху...

' везе, " ово прва $ " савеза & је на % &, ? $ - " " $ &!

? те, $ те, $ на $ & &!!

" на ? & & " $! 8-)
Сутра је ? $ " за $ ? " за & ? се & за $ трофеј!!!
hahah ovo najjaci lik na forumu, sve vrijeme pise latinicom i onda odjednom cirilicom da bude veci domoljub.

Sve sto imam reci na ovo je: HAHAHAHAHAHAHAHA :mrgreen:

btw. Dobio sam proljev, sto li?! :?

:lol:
Razumijes ti mene burazere moj :)

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Guvo » 29 maj 2013, 22:12

Luca.Toni je napisao/la:
Bijeljina055 je napisao/la:
ris je napisao/la:- & ", " " то $ ? ? $ ;)

То су ? " ? ? $, па се ? " % се " ?.. $, & се & ", а то " " $ " ? " ФСРС, ? " " & " по $ ?, а $ не " & " " % ? $ " " " ?. ЈА то не " ?, ја ' " $ $ спорт, ? $ " " су ' $ / на ватру.

Остаје ? ' на " за ?, јер је ? $ ". """ се $ & прсте, а ' ". Ја не " " & $ " " ? $, ? " ' 100% све ?, ' са 1-2 $ %.

" је $ " ' % " ? " у овој ", ? ' везе. $ " & $, & - " " ". Ја " ? све најгоре, јер су ?...

?, $ је $ освајања " & 1992. $ ;)
Рат је " % ?, " у $, а $ не " у & у & ' ? у & врху...

' везе, " ово прва $ " савеза & је на % &, ? $ - " " $ &!

? те, $ те, $ на $ & &!!

" на ? & & " $! 8-)
Сутра је ? $ " за $ ? " за & ? се & за $ трофеј!!!
hahah ovo najjaci lik na forumu, sve vrijeme pise latinicom i onda odjednom cirilicom da bude veci domoljub.

Sve sto imam reci na ovo je: HAHAHAHAHAHAHAHA :mrgreen:

btw. Dobio sam proljev, sto li?! :?

:lol:
Dobio upute ako bude pisao cirilicu da ce Bojac u evropu :D
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Bijeljina055 » 29 maj 2013, 22:12

Luca.Toni je napisao/la:
Bijeljina055 je napisao/la:
ris je napisao/la:- & ", " " то $ ? ? $ ;)

То су ? " ? ? $, па се ? " % се " ?.. $, & се & ", а то " " $ " ? " ФСРС, ? " " & " по $ ?, а $ не " & " " % ? $ " " " ?. ЈА то не " ?, ја ' " $ $ спорт, ? $ " " су ' $ / на ватру.

Остаје ? ' на " за ?, јер је ? $ ". """ се $ & прсте, а ' ". Ја не " " & $ " " ? $, ? " ' 100% све ?, ' са 1-2 $ %.

" је $ " ' % " ? " у овој ", ? ' везе. $ " & $, & - " " ". Ја " ? све најгоре, јер су ?...

?, $ је $ освајања " & 1992. $ ;)
Рат је " % ?, " у $, а $ не " у & у & ' ? у & врху...

' везе, " ово прва $ " савеза & је на % &, ? $ - " " $ &!

? те, $ те, $ на $ & &!!

" на ? & & " $! 8-)
Сутра је ? $ " за $ ? " за & ? се & за $ трофеј!!!
hahah ovo najjaci lik na forumu, sve vrijeme pise latinicom i onda odjednom cirilicom da bude veci domoljub.

Sve sto imam reci na ovo je: HAHAHAHAHAHAHAHA :mrgreen:

btw. Dobio sam proljev, sto li?! :?

:lol:
Na nesto sto je pisano cirilicom,logicno bi bilo da se odgovori cirilicom,kao sto na tvoje pisanje latinicom odgovaram latinicom jel smatram da pola forumasa ne zna drugo pismo osim latinice. ;)
Zadnja izmjena: Bijeljina055, dana/u 29 maj 2013, 22:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la AnelZ » 29 maj 2013, 22:13

Bijeljina055 je napisao/la:
Rade Paprica 9 je napisao/la:
Mislim da nisi upravu, ali neznam što je to bitno. NSBIH je postao član UEFA i FIFA prije nego što je u priču ušao FSRS. NSBIH je nastao na državnom nivou u vrijeme rata i doživio mešunarodno priznanje kao i država. Nebih sad o međunarodnom pravu jer nije tema, tema su kriteriji i transparentnost odlučivanja.
Ovo sto si napisao sve je u redu.Ali sada mi reci sto klubovi nisu mogli igrati yvanicna evropska takmicenja ,pa makar izvan yemlje kao sto je to nekada igrala Zvezda?Iz prostog razliga sto se takmicenje na pola drzave ne uzima za ozbiljno od strane UEFA.
Vjeruj, ako bi samo istupili ti klubovi u svrhu nekog bojkota sumnjam da bi doslo do suspenzije lige ukoliko je, kao u ovom slucaju, opravdano nije izdata licenca. Godine 2000. igrao se samo play-off pa je BiH imala cetiri predstavnika u Evropi.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bagrcavi » 29 maj 2013, 22:14

Bijeljina055 je napisao/la: Na nesto sto je pisano cirilicom,logicno bi bilo da se odgovori cirilicom,kao sto na tvoje pisanje latinicom odgovaram latinicom jel smatram da pola forumasa ne zna drugo pismo osim latinice. ;)
Što mi ne bi znali naše pismo ?
DRUG NEBI TI PUNCA

mma_hz
Postovi: 10522
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la mma_hz » 29 maj 2013, 22:15

Svi bi trebali da znamo oba pisma..i to je logicno.. ;) sramota je da se to ne zna..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 29 maj 2013, 22:17

@Bijeljina055:
To ne bi bilo igranje na pola države, jer je nosioc prava nastupa u europi NSBiH, te se samo članicama NSBiH i daje pravo nastupa u europi. Klubovi koji istupe gube to pravo. Isto tako može se suspendovati samo NSBiH, pa tako i njegovi članovi, ali sam čin istupanja nije dovoljan razlog za suspenziju, niti bi to UEFA uradila iz političkih razloga.

Luca.Toni
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 maj 2010, 22:10
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Luca.Toni » 29 maj 2013, 22:19

bagrcavi je napisao/la:
Bijeljina055 je napisao/la: Na nesto sto je pisano cirilicom,logicno bi bilo da se odgovori cirilicom,kao sto na tvoje pisanje latinicom odgovaram latinicom jel smatram da pola forumasa ne zna drugo pismo osim latinice. ;)
Što mi ne bi znali naše pismo ?

Vala bas, al neko je umislio da je veci Srbin ( iako je bosanac) ako pise cirilicom, a ono cirilica BOSANSKO pismo.
Malo se izofiro, al nema veze mlad je jos, zelen, nadoci ce vremenom.
Razumijes ti mene burazere moj :)

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 29 maj 2013, 22:22

Luca.Toni je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:
Bijeljina055 je napisao/la: Na nesto sto je pisano cirilicom,logicno bi bilo da se odgovori cirilicom,kao sto na tvoje pisanje latinicom odgovaram latinicom jel smatram da pola forumasa ne zna drugo pismo osim latinice. ;)
Što mi ne bi znali naše pismo ?

Vala bas, al neko je umislio da je veci Srbin ( iako je bosanac) ako pise cirilicom, a ono cirilica BOSANSKO pismo.
Malo se izofiro, al nema veze mlad je jos, zelen, nadoci ce vremenom.
Po čemu je ćirilica bosansko pismo majke ti? Svaki slavenski narod ima svoju verziju ćirilice, pa tako imaš crnogorsku, srpsku, ukrajinsku, pa tako i bosančicu koju niko nekoristi jer najmanje liči na ćirilicu, i bez posebnog učenja nije je moguće savladati samo na osnovu poznavanja ćirilice. To što je na ovim prostorima poznavanje ćirilice stvar opće kulture i što je prihvačeno u svakodnevnoj upotrebi ne znači de jure da ti pismo po nastanku pripada.
Zadnja izmjena: Rade Paprica 9, dana/u 29 maj 2013, 22:24, ukupno mijenjano 1 put.

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Bijeljina055 » 29 maj 2013, 22:23

Rade Paprica 9 je napisao/la:@Bijeljina055:
To ne bi bilo igranje na pola države, jer je nosioc prava nastupa u europi NSBiH, te se samo članicama NSBiH i daje pravo nastupa u europi. Klubovi koji istupe gube to pravo. Isto tako može se suspendovati samo NSBiH, pa tako i njegovi članovi, ali sam čin istupanja nije dovoljan razlog za suspenziju, niti bi to UEFA uradila iz političkih razloga.
Na sve ovo predhodno pisano hocu da kazem da jedno izdavanje licenci za Evropu,zbog nekih mozda necasnih radnji ljudi u NSFSBIH moze da dovede do raspada lige.Liga koja ne pocne ne moze da se ni zavrsiti!Mnogi ce reci pa popunicemo sa drugim klubovima ali malo sutra. Kaze da u PL ulaze clanovi sa podrucija RS i kako onda promjeniti statut?

mma_hz
Postovi: 10522
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la mma_hz » 29 maj 2013, 22:27

Bijeljina055 je napisao/la:
Rade Paprica 9 je napisao/la:@Bijeljina055:
To ne bi bilo igranje na pola države, jer je nosioc prava nastupa u europi NSBiH, te se samo članicama NSBiH i daje pravo nastupa u europi. Klubovi koji istupe gube to pravo. Isto tako može se suspendovati samo NSBiH, pa tako i njegovi članovi, ali sam čin istupanja nije dovoljan razlog za suspenziju, niti bi to UEFA uradila iz političkih razloga.
Na sve ovo predhodno pisano hocu da kazem da jedno izdavanje licenci za Evropu,zbog nekih mozda necasnih radnji ljudi u NSFSBIH moze da dovede do raspada lige.Liga koja ne pocne ne moze da se ni zavrsiti!Mnogi ce reci pa popunicemo sa drugim klubovima ali malo sutra. Kaze da u PL ulaze clanovi sa podrucija RS i kako onda promjeniti statut?
Znaci vi bi sada da rasformirate sve jer Borac nije mogao u Europu.. :roll: :roll:
pa jedne godine Sarajeva a ni Zeljo nisu otisli u istu bas zbog dugovanja pa nije se toliko smaralo...
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 29 maj 2013, 22:28

Bijeljina055 je napisao/la:
Rade Paprica 9 je napisao/la:@Bijeljina055:
To ne bi bilo igranje na pola države, jer je nosioc prava nastupa u europi NSBiH, te se samo članicama NSBiH i daje pravo nastupa u europi. Klubovi koji istupe gube to pravo. Isto tako može se suspendovati samo NSBiH, pa tako i njegovi članovi, ali sam čin istupanja nije dovoljan razlog za suspenziju, niti bi to UEFA uradila iz političkih razloga.
Na sve ovo predhodno pisano hocu da kazem da jedno izdavanje licenci za Evropu,zbog nekih mozda necasnih radnji ljudi u NSFSBIH moze da dovede do raspada lige.Liga koja ne pocne ne moze da se ni zavrsiti!Mnogi ce reci pa popunicemo sa drugim klubovima ali malo sutra. Kaze da u PL ulaze clanovi sa podrucija RS i kako onda promjeniti statut?
Nečasne radnje imaš u savezima svih zemalja nezavisno od vremena i političke situacije. Sjeti se FSJ, liga se proširivala po potrebi. :D Nemožeš se protiv toga boriti istupanjima, nego pravilima, procedurama transparentnosti, i pojačanim javnim nadzorom i naravno pritiskom.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.