FK Drina Zvornik

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 17 jul 2015, 23:28

Lozinka97 je napisao/la:
flagrantus je napisao/la:
Lozinka97 je napisao/la:Mozes imati i 20 ako hoces,6 mogu biti prijavljeni za utakmicu a ostali na tribine

znam da mozes imati 20 ali onda je to velika greska uprave ako oni nece igrati moraju primati platu evo na primer prosle sezone u drini su bili onaj golman Cokorilo i jos jedan lik koji nisu odigrali ni jednu utakmicu a platu su morali primati
Nema toliko"stranaca " vec sam napisao iznad,nije to 100% tacno na transfermarktu.
To nije greska uprave jer Drina fakticki i nema upravu,sve igrace i trenera doveo je taj sponzor .Svi ostali mogu"mahati usima".
Sto se Cokorila tice ,tacno je da nije branio ali bilo ko da je bio rezerva umjesto njega isto bi morao primati platu!
Zar mislis da bi neko iz BIH sjedio besplatno na klupi cijelu sezonu?
ok ma nije ni bitno nego jel neko zna koliko ce drina jos odigrati pripremnih utakmice pre pocetka sezone
Znam da sutra igraju sa Macvom Sabac ,za dalje nisam siguran!

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Drina1945 » 18 jul 2015, 14:17

Kažu još sa Mačvom i generalka, ali za sada se ne zna rival

Lozinka97
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jul 2015, 18:11
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Lozinka97 » 18 jul 2015, 20:08

Jel zna neko kako je prosla utakmica protiv Macve

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 18 jul 2015, 20:32

Lozinka97 je napisao/la:Jel zna neko kako je prosla utakmica protiv Macve
Znam ja :mrgreen: .Zavrseno bez golova,jos dva igraca su na probi mislim da je jedan od njih Brazilac ali nisam siguran.

Lozinka97
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jul 2015, 18:11
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Lozinka97 » 18 jul 2015, 20:48

flagrantus je napisao/la:
Lozinka97 je napisao/la:Jel zna neko kako je prosla utakmica protiv Macve
Znam ja :mrgreen: .Zavrseno bez golova,jos dva igraca su na probi mislim da je jedan od njih Brazilac ali nisam siguran.

a sta bi sa onim iz kameruna i nigerija od njih nema nista

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 18 jul 2015, 20:58

Lozinka97 je napisao/la:
flagrantus je napisao/la:
Lozinka97 je napisao/la:Jel zna neko kako je prosla utakmica protiv Macve
Znam ja :mrgreen: .Zavrseno bez golova,jos dva igraca su na probi mislim da je jedan od njih Brazilac ali nisam siguran.

a sta bi sa onim iz kameruna i nigerija od njih nema nista
Mislim da se odustalo od njih,upravo zbog prevelikog broja stranih igraca!

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 18 jul 2015, 21:31

Da nije i kod vas došao Franko na probu. Nekidan na Palama, sjedi sa likom i govori kako su ga zajebali u Želji i Slaviji. A svaki igrač Premijer lige je i na štakama bolji od njega. :lol:

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 18 jul 2015, 22:07

Pappy je napisao/la:Da nije i kod vas došao Franko na probu. Nekidan na Palama, sjedi sa likom i govori kako su ga zajebali u Želji i Slaviji. A svaki igrač Premijer lige je i na štakama bolji od njega. :lol:
Stvarno nisam siguran ni ko je ,mozda i nije Brazilac.Ko je taj Franko ,iskreno prvi put cujem.
Koje je njegovo puno Brazilsko ime i prezime? :mrgreen:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 18 jul 2015, 22:52

flagrantus je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Da nije i kod vas došao Franko na probu. Nekidan na Palama, sjedi sa likom i govori kako su ga zajebali u Želji i Slaviji. A svaki igrač Premijer lige je i na štakama bolji od njega. :lol:
Stvarno nisam siguran ni ko je ,mozda i nije Brazilac.Ko je taj Franko ,iskreno prvi put cujem.
Koje je njegovo puno Brazilsko ime i prezime? :mrgreen:
Gabrijel Franko, Paragvajac, štoper. :D

Lozinka97
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jul 2015, 18:11
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Lozinka97 » 18 jul 2015, 23:13

Gabrijel Franko, Paragvajac, štoper. :D[/quote]

pise da je igrao protiv macve danas na utakmici sigurno da jeste

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 18 jul 2015, 23:22

Nazalost izgleda da je taj :facepalm: .Ovaj drugi na probi se preziva Petrovic.
Je li taj Franko do sada igrao fudbal aktivno ,ili su mu ovo prvi fudbalski koraci? :mrgreen:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 18 jul 2015, 23:27

flagrantus je napisao/la:Nazalost izgleda da je taj :facepalm: .Ovaj drugi na probi se preziva Petrovic.
Je li taj Franko do sada igrao fudbal aktivno ,ili su mu ovo prvi fudbalski koraci? :mrgreen:
A ko će mu znati. Navodno je preko Sime Krunića stigao na ove krajeve. Došao zajedno sa ovim Tijagom što je završio u Želji. I mi bili kurate sreće pa nam dođe samo ovaj. :lol: . Sve u svemu ako njega potpišete prsli ste. :mrgreen:

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 18 jul 2015, 23:34

Pappy je napisao/la:
flagrantus je napisao/la:Nazalost izgleda da je taj :facepalm: .Ovaj drugi na probi se preziva Petrovic.
Je li taj Franko do sada igrao fudbal aktivno ,ili su mu ovo prvi fudbalski koraci? :mrgreen:
A ko će mu znati. Navodno je preko Sime Krunića stigao na ove krajeve. Došao zajedno sa ovim Tijagom što je završio u Želji. I mi bili kurate sreće pa nam dođe samo ovaj. :lol: . Sve u svemu ako njega potpišete prsli ste. :mrgreen:
Ja za njega na internetu nadjoh da je Brazilac a ne paragvajac.Ali svejedno ako je neznalica :mrgreen:
Ma otjerace ga valjda Vladica,ili ce ga proslijediti na kaljenje u Radnicki iz Karakaja :mrgreen:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 18 jul 2015, 23:37

flagrantus je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
flagrantus je napisao/la:Nazalost izgleda da je taj :facepalm: .Ovaj drugi na probi se preziva Petrovic.
Je li taj Franko do sada igrao fudbal aktivno ,ili su mu ovo prvi fudbalski koraci? :mrgreen:
A ko će mu znati. Navodno je preko Sime Krunića stigao na ove krajeve. Došao zajedno sa ovim Tijagom što je završio u Želji. I mi bili kurate sreće pa nam dođe samo ovaj. :lol: . Sve u svemu ako njega potpišete prsli ste. :mrgreen:
Ja za njega na internetu nadjoh da je Brazilac a ne paragvajac.Ali svejedno ako je neznalica :mrgreen:
Ma otjerace ga valjda Vladica,ili ce ga proslijediti na kaljenje u Radnicki iz Karakaja :mrgreen:
Mora da si gledao Gabriela Franka iz Palmeirasa, vrijednog više miliona evra. :mrgreen: Teško da je ovaj i za Radničkog. Nevjerovatno mi je da je lik uopšte igrao fudbal ranije. :lol:

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 19 jul 2015, 09:30

Ma nisam bas toliko naivan druze,taj igrac vrijedi 4,5 miliona eura pa da dodje u Drinu na probu :mrgreen:
N
ego kad sam ukucao na internetu ime i prezime,na nekom nasem portalu sam nasao da su u Zelji na probi dva brazilca .Jedan od njih je i ovaj Gabrijel!

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 19 jul 2015, 12:11

Ja sam bio naivan, misleći da on dolazi u Slaviju, a onda sam vidio cijenu. :lol: Ma ko će im znati, sve je to isto. Al' Paragvajac je, tako mu piše i na fejs profilu. Uostalom neće vam ostati, ne zamaraj se s njim. :urnebes:

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Drina1945 » 19 jul 2015, 13:35

Ma to je taj Paragvajac o kome pišete ali nema od njega ništa u Drini, to je sigurno

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 19 jul 2015, 14:22

Drina1945 je napisao/la:Ma to je taj Paragvajac o kome pišete ali nema od njega ništa u Drini, to je sigurno
Druze ko je ovaj Petrovic sto je igrao protiv Macve,ostaje li on?
Jbg. ja od sinoc cekam izvjestaj na klupskom sajtu,o dvojcu na probi! Za ovoga GAbrijela smo razjasnili,ako imas neku informaciju o tom Petrovicu?

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Drina1945 » 19 jul 2015, 16:12

flagrantus je napisao/la:
Drina1945 je napisao/la:Ma to je taj Paragvajac o kome pišete ali nema od njega ništa u Drini, to je sigurno
Druze ko je ovaj Petrovic sto je igrao protiv Macve,ostaje li on?
Jbg. ja od sinoc cekam izvjestaj na klupskom sajtu,o dvojcu na probi! Za ovoga GAbrijela smo razjasnili,ako imas neku informaciju o tom Petrovicu?
Ma i ja sam mislio da su neki ozbiljni igrači ali radi se o dvojici fudbalera koji su na neki način zamolili klupsko rukovodstvo da im se da šansa tokom priprema pa da se dokažu tako da to nije ništa ozbiljnije, kako sam ja mislio. 99.99 posto da oni neće potpisati. Koliko je priča ozbiljna govori i to da čak i ljudi iz kluba ne znaju kako se oni zovu tako da možemo samo nagađati ko je u pitanju :lol:

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 21 jul 2015, 17:23

Gabriel Franko iznenadjujuce nije zadovoljio,tako da nece nositi plavo-bijeli dres :mrgreen:
Izgleda dolaze Afrikanci ovih dana,oni ce po svemu sudeci parafirati ugovor bez probe!Tacno izgleda da niko u klubu ne vodi racuna o broju"stranaca" :shock:

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.