FK Drina Zvornik

drinamen
Postovi: 274
Pridružen/a: 31 okt 2010, 19:19
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinamen » 26 okt 2014, 17:50

Šta smo sve juče promašili ono je nevjerovatno. Ali dobro ako nastave da igraju kao juče i stvaraju onoliko šansi neće biti brige oko opstanka.

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Drina1945 » 27 okt 2014, 14:52

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Drina1945 » 02 nov 2014, 23:59

[youtube][/youtube]

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Drina1945 » 08 nov 2014, 21:52

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Drina1945 » 10 nov 2014, 16:05

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Avatar
kanarinac
Postovi: 2733
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la kanarinac » 01 dec 2014, 12:44

vukovi kaki vam je ovaj Rustemovic
Samo Sarajevo

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 01 dec 2014, 15:34

kanarinac je napisao/la:vukovi kaki vam je ovaj Rustemovic
Dobar je Dino,vjerovatno nas najbolji igrac mada je drugi dio ove polusezone odigrao nesto slabije.
Juce je sjedio u jednom Zvornickom lokalu sa jos jednim igracem Drine,ja sam bio za susjednim stolom malo sam osluskivao sta prica ,nije spominjao da odlazi :mrgreen: ,ali ko zna?
iskreno nama je najbitnije da se probamo u ovoj pauzi rijesiti trenera Micica,mozda je dobar covjek ali nije neki trener.Pored toga nema ni trenersku licencu ,pa je Drina svaku utakmicu placala 500 km drugog trenera koji ima licencu.To je samo 7500 km u ovoj polusezoni,luksuz je to za klub poput Drine.
Zao mi je sto to moram reci,ali ako se nesto ne promjeni nije iskljuceno da jedan od klubova koji ispadaju bude i Drina.Zadnju utakmicu protiv Slavije su igraci fakticki bojkotovali ,jer nisu dobili zadnje dvije plate pa su dozivjeli katastrofu.Valjda se nesto promijeni nabolje u ovoj prvenstvenoj pauzi!

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 01 dec 2014, 15:51

flagrantus je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:vukovi kaki vam je ovaj Rustemovic
Dobar je Dino,vjerovatno nas najbolji igrac mada je drugi dio ove polusezone odigrao nesto slabije.
Juce je sjedio u jednom Zvornickom lokalu sa jos jednim igracem Drine,ja sam bio za susjednim stolom malo sam osluskivao sta prica ,nije spominjao da odlazi :mrgreen: ,ali ko zna?
iskreno nama je najbitnije da se probamo u ovoj pauzi rijesiti trenera Micica,mozda je dobar covjek ali nije neki trener.Pored toga nema ni trenersku licencu ,pa je Drina svaku utakmicu placala 500 km drugog trenera koji ima licencu.To je samo 7500 km u ovoj polusezoni,luksuz je to za klub poput Drine.
Zao mi je sto to moram reci,ali ako se nesto ne promjeni nije iskljuceno da jedan od klubova koji ispadaju bude i Drina.Zadnju utakmicu protiv Slavije su igraci fakticki bojkotovali ,jer nisu dobili zadnje dvije plate pa su dozivjeli katastrofu.Valjda se nesto promijeni nabolje u ovoj prvenstvenoj pauzi!
Slabo sam prisluskivao :mrgreen: ,izgleda da je Dino potpisao za Sarajevo!Mozda si zato i pitao ,uglavnom sigurno nisu uzalud bacene pare ,dobro pojacanje!
Dino hvala za sve sto si uradio za Drinu i sve najbolje!Iskreno tesko nama bez Rustemovica,tesko cemo naci adekvatnu zamjenu!

bordobijeli
Postovi: 14230
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la bordobijeli » 01 dec 2014, 16:04

moze li neko napisati malo opsirnije o njemu da li je zadnji vezni radilica ili je tehnicki potkovan ,kakv je u defanzivi ,prema naprijed .neke osnovne karakteristike i mane ,hvala unaprijed :thumbup:

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la astra1922 » 01 dec 2014, 16:07

bordobijeli je napisao/la:moze li neko napisati malo opsirnije o njemu da li je zadnji vezni radilica ili je tehnicki potkovan ,kakv je u defanzivi ,prema naprijed .neke osnovne karakteristike i mane ,hvala unaprijed :thumbup:
ja cu ti reci kakav je odlican za slabije ekipe dok se u sarajevu nece dobro adaptirati mlad je i mislim da je sarajevo trenutno za njega prevelik zalogaj.sarajevo ima strasnu konkurenciju u ekipi i tesko ce se izboriti da bude standardan.bolje mu je bilo da je otisao u manji klub gdje bi bio voda ekipe i gdje bi imao vise sanse da se dokopa evrope
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 01 dec 2014, 16:22

astra1922 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:moze li neko napisati malo opsirnije o njemu da li je zadnji vezni radilica ili je tehnicki potkovan ,kakv je u defanzivi ,prema naprijed .neke osnovne karakteristike i mane ,hvala unaprijed :thumbup:
ja cu ti reci kakav je odlican za slabije ekipe dok se u sarajevu nece dobro adaptirati mlad je i mislim da je sarajevo trenutno za njega prevelik zalogaj.sarajevo ima strasnu konkurenciju u ekipi i tesko ce se izboriti da bude standardan.bolje mu je bilo da je otisao u manji klub gdje bi bio voda ekipe i gdje bi imao vise sanse da se dokopa evrope
Astra ne ljuti se ,ali mislim da ga ti jako malo poznajes.Prije 2-3 dana si na temi svog kluba napisao da bi bilo dobro dovesti Rustemovica kao zamjenu za Stojanova jer se radi o provjerenom napadacu!
Inace decko je igrac sredine terena i nikada nije bio napadac.
Ne ljuti se nista licno,ili iz toga se vidi da ga nisi mnogo gledao.Inace slazem se da ce tesko izboriti mjesto prvotimca u startu.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la astra1922 » 01 dec 2014, 16:32

flagrantus je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:moze li neko napisati malo opsirnije o njemu da li je zadnji vezni radilica ili je tehnicki potkovan ,kakv je u defanzivi ,prema naprijed .neke osnovne karakteristike i mane ,hvala unaprijed :thumbup:
ja cu ti reci kakav je odlican za slabije ekipe dok se u sarajevu nece dobro adaptirati mlad je i mislim da je sarajevo trenutno za njega prevelik zalogaj.sarajevo ima strasnu konkurenciju u ekipi i tesko ce se izboriti da bude standardan.bolje mu je bilo da je otisao u manji klub gdje bi bio voda ekipe i gdje bi imao vise sanse da se dokopa evrope
Astra ne ljuti se ,ali mislim da ga ti jako malo poznajes.Prije 2-3 dana si na temi svog kluba napisao da bi bilo dobro dovesti Rustemovica kao zamjenu za Stojanova jer se radi o provjerenom napadacu!
Inace decko je igrac sredine terena i nikada nije bio napadac.
Ne ljuti se nista licno,ili iz toga se vidi da ga nisi mnogo gledao.Inace slazem se da ce tesko izboriti mjesto prvotimca u startu.
ja svakom mladom igracu iz nase lige zelim sve najbolje i zelim da naprave dobre karijere.misljenja sam da mu je bilo bolje da je otisao u slabiji klub od sarajeva ili da je ostao u drini jos sezonu da bi to bilo bolje za njegov napredak.gore ce imati vecu konkurenciju i bojim se da nece pruzati ni blizu partije kao u drini.u zvijezdi je do prosle sezone igrao mico kuzmanovic odigrao desetak utakmica dao 5 golova i kad je trebao ostati u zvijezdi i biti starter odigrati dobru sezonu napredovati on na silu ide u jagodinu gdje igra za drugi tim.sve u svemu neka je edinu sretno mlad je momak ima za njega vremena da postane veliki igrac
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la pile87 » 01 dec 2014, 17:00

astra1922 je napisao/la:
ja svakom mladom igracu iz nase lige zelim sve najbolje i zelim da naprave dobre karijere.misljenja sam da mu je bilo bolje da je otisao u slabiji klub od sarajeva ili da je ostao u drini jos sezonu da bi to bilo bolje za njegov napredak.gore ce imati vecu konkurenciju i bojim se da nece pruzati ni blizu partije kao u drini.u zvijezdi je do prosle sezone igrao mico kuzmanovic odigrao desetak utakmica dao 5 golova i kad je trebao ostati u zvijezdi i biti starter odigrati dobru sezonu napredovati on na silu ide u jagodinu gdje igra za drugi tim.sve u svemu neka je edinu sretno mlad je momak ima za njega vremena da postane veliki igrac
Nije bas da Mico igra za drugi tima dao je gol Partizanu i Napredku nisam siguran a 18 godina ima cini mi se samim tim i vremena nije Jagodina nista ni veci ni bolji klub od Zvijezde izmedju ostalog.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 01 dec 2014, 17:15

pile87 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:
ja svakom mladom igracu iz nase lige zelim sve najbolje i zelim da naprave dobre karijere.misljenja sam da mu je bilo bolje da je otisao u slabiji klub od sarajeva ili da je ostao u drini jos sezonu da bi to bilo bolje za njegov napredak.gore ce imati vecu konkurenciju i bojim se da nece pruzati ni blizu partije kao u drini.u zvijezdi je do prosle sezone igrao mico kuzmanovic odigrao desetak utakmica dao 5 golova i kad je trebao ostati u zvijezdi i biti starter odigrati dobru sezonu napredovati on na silu ide u jagodinu gdje igra za drugi tim.sve u svemu neka je edinu sretno mlad je momak ima za njega vremena da postane veliki igrac
Nije bas da Mico igra za drugi tima dao je gol Partizanu i Napredku nisam siguran a 18 godina ima cini mi se samim tim i vremena nije Jagodina nista ni veci ni bolji klub od Zvijezde izmedju ostalog.
Opet bez ljutnje,ali ipak je Jagodina nesto veci i bolji klub od npr.Zvijezde.
Podsjeticu te da su osvojili kup Srbije u sezoni 2012-2013,da su recimo u zadnje dvije sezone igrali u kvalifikacijama za Ligu Europe protiv Rubina iz Kazanja i Kluza.Ne bi on ni odlazio iz Zvijezde da je to isto,nego je decko zelio da napravi iskorak u karijeri.
Opet kazem o Zvijezdi sve najbolje,solidan su klub u nasim BiH okvirima ali bar trenutno nisu u rangu Jagodine!

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la pile87 » 01 dec 2014, 17:26

flagrantus je napisao/la: Opet bez ljutnje,ali ipak je Jagodina nesto veci i bolji klub od npr.Zvijezde.
Podsjeticu te da su osvojili kup Srbije u sezoni 2012-2013,da su recimo u zadnje dvije sezone igrali u kvalifikacijama za Ligu Europe protiv Rubina iz Kazanja i Kluza.Ne bi on ni odlazio iz Zvijezde da je to isto,nego je decko zelio da napravi iskorak u karijeri.
Opet kazem o Zvijezdi sve najbolje,solidan su klub u nasim BiH okvirima ali bar trenutno nisu u rangu Jagodine!
Nikava ljutnja ja cak nisam ni navijac Zvijezde u Jagodini ima par stoja vise i to je to. Izlazak u evropu i ne predstavlja neku velicnu kluba pa igrala je i Modrica evropu zna se i u JSL ko je ko isto kao i kad nas mozda i vise.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 01 dec 2014, 17:33

pile87 je napisao/la:
flagrantus je napisao/la: Opet bez ljutnje,ali ipak je Jagodina nesto veci i bolji klub od npr.Zvijezde.
Podsjeticu te da su osvojili kup Srbije u sezoni 2012-2013,da su recimo u zadnje dvije sezone igrali u kvalifikacijama za Ligu Europe protiv Rubina iz Kazanja i Kluza.Ne bi on ni odlazio iz Zvijezde da je to isto,nego je decko zelio da napravi iskorak u karijeri.
Opet kazem o Zvijezdi sve najbolje,solidan su klub u nasim BiH okvirima ali bar trenutno nisu u rangu Jagodine!
Nikava ljutnja ja cak nisam ni navijac Zvijezde u Jagodini ima par stoja vise i to je to. Izlazak u evropu i ne predstavlja neku velicnu kluba pa igrala je i Modrica evropu zna se i u JSL ko je ko isto kao i kad nas mozda i vise.
U pravu si da izlazak u Evropu ne predstavlja velicinu kluba,to nista ne mora znaciti.Ja sam govorio o trenutnim rezultatima i trenutnom odnosu snaga koji je u korist Jagodine.Sta ce biti za recimo 5-6 godina ko to zna?
Jagodina je u usponu zadnjih par sezona ,ima osvojen kup i dvije sezone zaredom ucestvuje u Evropskim takmicenjima ,doduse bez nekih vecih uspjeha.Zvijezda kao i moja Drina nije jos nikada imala takve rezultate i zbog toga kazem da je Jagodina veci klub,a inace ta Jagodina me interesuje kao i lanjski snijeg.Pozdrav!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la astra1922 » 01 dec 2014, 18:28

ja ti kazem da on igra za juniore jagodine i dao je dva gola za polusezonu a mogao je u zvijezdi biti prvi napadac i dati puno vise golova i tako skrenuti paznju na sebe.ovako se bojim da ce uskoro ostati i bez poziva u u-19 reprezentaciju
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Zlatnidecko
Postovi: 37
Pridružen/a: 08 feb 2014, 13:06
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Zlatnidecko » 02 dec 2014, 17:04

Mico Kuzmanovic ima ugovor sa Jagodinom ... ao 2 gola.
astra1922 je napisao/la:ja ti kazem da on igra za juniore jagodine i dao je dva gola za polusezonu a mogao je u zvijezdi biti prvi napadac i dati puno vise golova i tako skrenuti paznju na sebe.ovako se bojim da ce uskoro ostati i bez poziva u u-19 reprezentaciju

domorocki
Postovi: 606
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:28
Lokacija: malta
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la domorocki » 06 dec 2014, 16:32

Rustemović-sarajevo
Radović-vojvodina
Savić-borac
Uzelac-Željezničar

totalna rasprodaja??
Einigkeit und Recht und Freiheit

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Fudbal » 06 dec 2014, 17:11

domorocki je napisao/la:Rustemović-sarajevo
Radović-vojvodina
Savić-borac
Uzelac-Željezničar

totalna rasprodaja??
Ko je savic? :D
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.