NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

bosanskepiramide
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 okt 2014, 22:51

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bosanskepiramide » 19 okt 2014, 10:53

Pisete o napretku? Kojem, u igri? Spremi? Igre nije bilo,a izmjene zbog grceva igraca. Ono sto je dobro to sam i prije napiso u ovoj igri nista-nista bod je ko kuca.
"Navijam za psg i schalke,a od većih klubova za ZVIJEZDU"
"Zivot je onakav,kakve su ti misli"
"Ako na prijateljskoj usluzi misliš na zahvalnost, onda nisi darovao,već prodao"
"Takođe,vjerujem u petak 13"

rasta1922
Postovi: 280
Pridružen/a: 24 jul 2013, 22:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la rasta1922 » 19 okt 2014, 11:59

bosanskepiramide je napisao/la:Pisete o napretku? Kojem, u igri? Spremi? Igre nije bilo,a izmjene zbog grceva igraca. Ono sto je dobro to sam i prije napiso u ovoj igri nista-nista bod je ko kuca.
Pravi fudbalski znalci vide napredak...

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 19 okt 2014, 12:17

bosanskepiramide je napisao/la:Pisete o napretku? Kojem, u igri? Spremi? Igre nije bilo,a izmjene zbog grceva igraca. Ono sto je dobro to sam i prije napiso u ovoj igri nista-nista bod je ko kuca.
kako bolan nema napretka.vidljiv je napredak u glavi igraca a to je glavni razlog losih igara.vidi se da se igra cvrsce sigurnije ekipa je kompaktnija.akobogda treba nabrijati ekipu u zvornik po bodove,nadam se da nema kartoniranih jer kako sam vidio nismo dobili puno kartona.vraca se colic na beka a anel moze na krilo ordaga ce igrati vise zadnja linija sa izmjenom colic anel i akobogda makar bod..
ekipa se borila jucer i zato im treba dati podrsku u srijedu akobogda krenuce nas
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 19 okt 2014, 12:33

Sloboda je po meni za nijansu bila bolja.Drago mi je da znamo odigrati i na 0-0.Neko reče,da smo hrabrije usli mogli smo do punog plijena....daj Bože,bolje je ovako,zatvori se ali daj doznanja da prijetiš iz kontri.Bas to je zabrinulo Slobodu pa nisu smjeli ofanzivnije krenuti do samog kraja.Ovaj recept primijeniti i u Zvorniku,mislim da su slabiji od Slobode ali će ofanzivniji biti od početka što će našim kontrama dati šansu.Generalno,odmah bi potpisao oba poraza i od Slobode i od Drine za pobjedu protiv Borca.Al hajd,mozda i uz dva remija konačno dođe i pobjeda.Borac nam mahom lezi..........

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 19 okt 2014, 14:29

bosanskepiramide je napisao/la:Pisete o napretku? Kojem, u igri? Spremi? Igre nije bilo,a izmjene zbog grceva igraca. Ono sto je dobro to sam i prije napiso u ovoj igri nista-nista bod je ko kuca.
Prijatelju da bi donijo bod sa strane i u toj utakmici se vise branio potrebna je itekako fizicka spremnost,nama su na taj nacit odnijeli po bod Travnik,Radnik,Olimpik itd.Vidice se u narednim utakmicama da nam je dobro dosla pauza u prvenstvu.

Talenat
Postovi: 161
Pridružen/a: 06 okt 2014, 15:03
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Talenat » 19 okt 2014, 20:36

Svaka cast za momke koji rade odlican posao, i izvjestavaju nas o desavanjima u klubu, rezultatima. :salut: :salut: :salut:

Danas izvjestaj sa utakmice kadeta i juniora

http://nkzvijezda.com/kadeti-slavili-ju ... -zvornika/" onclick="window.open(this.href);return false;

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 19 okt 2014, 23:19

bosanskepiramide je napisao/la:Pisete o napretku? Kojem, u igri? Spremi? Igre nije bilo,a izmjene zbog grceva igraca. Ono sto je dobro to sam i prije napiso u ovoj igri nista-nista bod je ko kuca.
evo majke mi doro napravio nofi profil i sad je ljubomoran,kao sto on kaze nema boljg trener od njega,ima doro vidi da ima,svaki je bolji od tebe pa i petar nas spasitelj ako bogda,ima napretka u igri ko god je bio u tuzli i ako malo poznaje fudbal vidi da ima napretka,pogotovo u tom fizickom dijelu.a ti se okani ovog foruma ako ces nas pljuvat i u ovako teskim trenutcima :salut: :salut: :thumbdown:
sve za nasu zvijezdu !!!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 20 okt 2014, 09:17

vijestifriske je napisao/la:
bosanskepiramide je napisao/la:Pisete o napretku? Kojem, u igri? Spremi? Igre nije bilo,a izmjene zbog grceva igraca. Ono sto je dobro to sam i prije napiso u ovoj igri nista-nista bod je ko kuca.
evo majke mi doro napravio nofi profil i sad je ljubomoran,kao sto on kaze nema boljg trener od njega,ima doro vidi da ima,svaki je bolji od tebe pa i petar nas spasitelj ako bogda,ima napretka u igri ko god je bio u tuzli i ako malo poznaje fudbal vidi da ima napretka,pogotovo u tom fizickom dijelu.a ti se okani ovog foruma ako ces nas pljuvat i u ovako teskim trenutcima :salut: :salut: :thumbdown:
HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :tokralju: :tokralju:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 20 okt 2014, 10:00

Brcko87 je napisao/la:Bilo je problema na utakmici Radnicki-Zvijezda..ja mislim da je to bila zadnja utakmica izmedju te dvije ekipe u Lukavcu..sad ne znam dal je zbog tog il sto su vasi u dobrim odnosima sa Fukarama... :hmmmmm:
Zvijezda - Radnicki zadnja utakmica na Banji (prijateljska). Bila je mala guzva izmedju dvije navijacke skupine. Ne znam da li je zbog toga. Cisto sumnjam ali eto.

bosanskepiramide
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 okt 2014, 22:51

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bosanskepiramide » 20 okt 2014, 15:09

Postao/la vijestifriske dana 19 okt 2014, 22:19
bosanskepiramide je napisao/la:Pisete o napretku? Kojem, u igri? Spremi? Igre nije bilo,a izmjene zbog grceva igraca. Ono sto je dobro to sam i prije napiso u ovoj igri nista-nista bod je ko kuca.

evo majke mi doro napravio nofi profil i sad je ljubomoran,kao sto on kaze nema boljg trener od njega,ima doro vidi da ima,svaki je bolji od tebe pa i petar nas spasitelj ako bogda,ima napretka u igri ko god je bio u tuzli i ako malo poznaje fudbal vidi da ima napretka,pogotovo u tom fizickom dijelu.a ti se okani ovog foruma ako ces nas pljuvat i u ovako teskim trenutcima :salut: :salut: :thumbdown:
Jao bolesti xaxaxaxaxa
"Navijam za psg i schalke,a od većih klubova za ZVIJEZDU"
"Zivot je onakav,kakve su ti misli"
"Ako na prijateljskoj usluzi misliš na zahvalnost, onda nisi darovao,već prodao"
"Takođe,vjerujem u petak 13"

Avatar
SiggySinatra
Postovi: 451
Pridružen/a: 06 jun 2012, 07:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SiggySinatra » 20 okt 2014, 19:20

Talenat je napisao/la:Svaka cast Tuzlacima jucer na gostoprimstvu, hodao sam u dresu NK.Zvijezde bez ikakvih problema.
Hvala im sto su carsija, bio je to pravi fudbalski praznik.
Naravno niste papci, takvi su uvijek dobrodosli :)

Talenat
Postovi: 161
Pridružen/a: 06 okt 2014, 15:03
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Talenat » 21 okt 2014, 20:55

Pogledajte novi dresovi zaista su prelijepi donacija od gospodina Novalica iz Njemacke kojem se ovom priliko zahvaljujem. Gledajte pljuvaci kako nova uprava i rukovodstvo kluba radi mic po mic. Koliko su samo dugova rijesili sto su ostali od takozvanog milijardera dok je bio na celu kluba. A pitaj boga koliko ce jos pristici naplata.

Za do sada uradjeno majstori ili mesari kako vas nazivaju kapa dole...

http://nkzvijezda.com/press-21-10-2014- ... st-kakanj/" onclick="window.open(this.href);return false;

nexus7
Postovi: 39
Pridružen/a: 17 avg 2012, 18:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nexus7 » 21 okt 2014, 20:59

http://nkzvijezda.com/wp-content/galler ... C01004.JPG je li ovo novi sponzor "en storage gmbh"? zna li ko sta o tome :D

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brezovac » 21 okt 2014, 21:14

KAko ce ekipa nositi opremu nike, nije mi jasno?

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 21 okt 2014, 21:22

nadam se samo da cemo napokon pobijediti nekoga u ligi i pobjeci sa zadnja dva mjesta
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Talenat
Postovi: 161
Pridružen/a: 06 okt 2014, 15:03
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Talenat » 21 okt 2014, 21:35

Brezovac je napisao/la:KAko ce ekipa nositi opremu nike, nije mi jasno?
Fino, pored dresova kupljeni su trenerke za igrace, majice, suskavci.
EN STORAGE je jedan od novih sponzora Zvijezde, radi se o covjeku iz Gradacca koji zivi i radi u Njemackoj.

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brezovac » 21 okt 2014, 21:43

Talenat je napisao/la:
Brezovac je napisao/la:KAko ce ekipa nositi opremu nike, nije mi jasno?
Fino, pored dresova kupljeni su trenerke za igrace, majice, suskavci.
EN STORAGE je jedan od novih sponzora Zvijezde, radi se o covjeku iz Gradacca koji zivi i radi u Njemackoj.
Pa ok je to kupljeno, razumijem to..al zar ne bi to moralo da se potpise ugovor s dobavljacem nekim, kao sto je do sad bilo(ko je vec sponzor opreme)..ovako na divlje je moglo nekada dok se bilo 2 liga pa dresovi bilo kakvi, to me zanima..

Talenat
Postovi: 161
Pridružen/a: 06 okt 2014, 15:03
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Talenat » 21 okt 2014, 21:46

Brezovac je napisao/la:
Talenat je napisao/la:
Brezovac je napisao/la:KAko ce ekipa nositi opremu nike, nije mi jasno?
Fino, pored dresova kupljeni su trenerke za igrace, majice, suskavci.
EN STORAGE je jedan od novih sponzora Zvijezde, radi se o covjeku iz Gradacca koji zivi i radi u Njemackoj.
Pa ok je to kupljeno, razumijem to..al zar ne bi to moralo da se potpise ugovor s dobavljacem nekim, kao sto je do sad bilo(ko je vec sponzor opreme)..ovako na divlje je moglo nekada dok se bilo 2 liga pa dresovi bilo kakvi, to me zanima..
Sad mnogo pitanja postavljas, niko jos nije upoznat sa tim stvarima. Znamo da je covjek donirao novu opremu, komplet i hvala mu na tome, da nam bude sretna, ja kao navijac Zvijezde nista vise neznam.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 21 okt 2014, 21:57

http://www.en-storage.com/hr/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;


fin sponzor izgleda... hvala na svemu mozda donese i pocne jos vise ulagat...

Brko ce nas spasit pravo ba... ima pozitivnih stvari vec odkako je dosao...

lik je legenda kao da zivi za ekipu ba, gledo sam ga protiv Viteza lik zivi za fudball, glavom udara u zemlju, skace radujese... legenda lik ba...

idemo sutra po pobjedu idemoooooooooooooooooooooooooooo tooooooooooooooooooo :opaopa: :opaopa: :opaopa: :bih:

Talenat
Postovi: 161
Pridružen/a: 06 okt 2014, 15:03
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Talenat » 21 okt 2014, 23:01

combe80 je napisao/la:http://www.en-storage.com/hr/index.php


fin sponzor izgleda... hvala na svemu mozda donese i pocne jos vise ulagat...

Brko ce nas spasit pravo ba... ima pozitivnih stvari vec odkako je dosao...

lik je legenda kao da zivi za ekipu ba, gledo sam ga protiv Viteza lik zivi za fudball, glavom udara u zemlju, skace radujese... legenda lik ba...

idemo sutra po pobjedu idemoooooooooooooooooooooooooooo tooooooooooooooooooo :opaopa: :opaopa: :opaopa: :bih:
.

Bravo Combe, lijep post, nadam se da ja i ti nismo jedine budale uz astru koji vjeruju u ovu Zvijezdu ovdje na forumu.
Trenera veceg profesionalca nismo imali, imao sam priliku razgovarati sa njime. Samo molite boga da ostane sto duze ovdje, jer ovo je covjek koji tacno zivi fudbal, mene je vise impresirao od svih ovih domacih strucnjaka.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.