NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 03 avg 2014, 13:44

TheAlchemistRD07 je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:Veliki propust. Znate sta ste mogli sa tim parama i koga dovest sve :D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
dobit cemo mi na njemu troduplo,nebrini se ha ya,,,,
Da je bogdom tako.. na kraju ce ga nasa uprava prodat za kutiju cigara..
Da hoćete barem, i radi vas i radi Amera. Al teško. Vidjeti ćemo :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 03 avg 2014, 14:39

Koga su naši prodali i unovčili,mozda i bi u tome uspjeli da se nisu gledali lični interesi.Nego,malo mi krivo na Gradinu,al hajd što i ne bi nekog preveslali kada imaju priliku,Gradina je to komšijski iskoristila.Ja koliko znam,klubovi dobiju suspenziju zbog neizmirenih dugovanja prema savezu,igračima....ali na ovaj način meni jos nije poznato da je bio.Bukvalno,nesposobnost ili nezainteresovanost pojedinaca u Zvijezdi Gradina je iskoristila.Jedna,nekorektna zamka od strane Gradine i nesposobnost pojedinaca je dovela Zvijezdu u financijski deficit ili suspenziju.Pojedincima treba provjeriti IQ. :crazy:

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Evolution87 » 03 avg 2014, 14:47

Znate li hoce li vasi uplatiti ovo?
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 03 avg 2014, 14:50

Evolution87 je napisao/la:Znate li hoce li vasi uplatiti ovo?
Ma riješit će se to,kako ne znam,utakmica će biti odigrana.Samo,5 do 12 ovako nesto pokreni i onda te pritisnu jer moras iznaći rjesenje.

Avatar
Brcko87
Postovi: 1148
Pridružen/a: 01 jun 2012, 15:52
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brcko87 » 03 avg 2014, 14:51

Nije 70 000 nista koliko ste zadnjih 10 godina zakidali Gradinu..Smajlović,Delic,Moranjkic...itd..Uvijek ste dzaba uzimali a nikad ni hvala niste rekli..
OFK Gradina Srebrenik

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sony_91 » 03 avg 2014, 14:59

Brcko87 je napisao/la:Nije 70 000 nista koliko ste zadnjih 10 godina zakidali Gradinu..Smajlović,Delic,Moranjkic...itd..Uvijek ste dzaba uzimali a nikad ni hvala niste rekli..
70.000 je previse, ali, toga su morali biti svjesni svi u Zvijezdi kada su potpisivali profesionalni ugovor. Gradina nista nije kriva, oni samo traze sto im po propozicijama UEFA-e pripada.

Sent from my Nibiru H1 using Tapatalk
Zadnja izmjena: sony_91, dana/u 03 avg 2014, 15:13, ukupno mijenjano 1 put.

Oblak
Postovi: 39
Pridružen/a: 10 nov 2013, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Oblak » 03 avg 2014, 14:59

Srebrenik mi je omrzo ko nikad do sada nije ni cudo sto pricaj i njemu onako. Bas su seljaci, kvariti nama premijerligaski status radi ovoga nema smisla. DABOGDA NIKAD VISE NIKADA NE USLI U PREMIJERI LIGU. KOLIKO SVI DUGUJU I GRCAJU U DUGOVIMA A LOME PO NAMA SVAKA CAST.

Avatar
BordoMahala
Postovi: 188
Pridružen/a: 15 jul 2014, 18:35
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la BordoMahala » 03 avg 2014, 15:05

Hajde ba ne izlazite se trosku dzaba, treba da se umarmao bezveze i mi i vi a jos da vas nabijemo jedno 5-6 komada :D Bolje ne dolazite.

Oblak
Postovi: 39
Pridružen/a: 10 nov 2013, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Oblak » 03 avg 2014, 15:07

Nasi su vec u Zenici i nista se jos ne zna. Samo da hoce inat proraditi i malo srece smijo bi se sto dana.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zizu1991 » 03 avg 2014, 15:09

BordoMahala je napisao/la:Hajde ba ne izlazite se trosku dzaba, treba da se umarmao bezveze i mi i vi a jos da vas nabijemo jedno 5-6 komada :D Bolje ne dolazite.
Stvoriti ćete lijep imidž takvim komentarima u čitavoj ligi neovisno o kome se radi i kome je upućeno. Samo tako nastavite.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
mentalitet87
Postovi: 148
Pridružen/a: 23 apr 2013, 12:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mentalitet87 » 03 avg 2014, 15:11

Ma sampioni svemira, grupna faza, dupla kruna sve su to oni dok ne izadju na teren ;)

izvinjavam se na off-u
jednom pitar-uvijek supak

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Evolution87 » 03 avg 2014, 15:16

vatreni je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Znate li hoce li vasi uplatiti ovo?
Ma riješit će se to,kako ne znam,utakmica će biti odigrana.Samo,5 do 12 ovako nesto pokreni i onda te pritisnu jer moras iznaći rjesenje.
I ja mislim da ce to biti rijeseno. Dosta je istih situacija bilo proteklih sezona, i sve su pozitivno rijesene.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 03 avg 2014, 15:16

Brcko87 je napisao/la:Nije 70 000 nista koliko ste zadnjih 10 godina zakidali Gradinu..Smajlović,Delic,Moranjkic...itd..Uvijek ste dzaba uzimali a nikad ni hvala niste rekli..
Ne bih da pisem u sto nisam upućen,ne znam kakvim ugovorima i kako je tako nesto regulisano u Prvoj ligi,da li je kao u Premijeri,jer pomenuti igrači su došli u vremenu dok se igrala Prva liga.Drugo,ti su igrači mozda dosli kao slobodni.Al koliko pratim fudbal,jos misam vidio ovakav razlog suspenzije.Vjerovatno su i drugi klubovi mogli tako nesto,al nisu sve iz razloga prijateljskih odnosa.Lično sam mislio da prodajom igrača procenat dobiva i matični klub i da to tako ide.Tanki smo svi mi da bi kupovali jedni od drugih.Eto,Zeljo naseg stopera Bogdanovića odvede,pa vjerovatno ukoliko dođe do prodaje tog igrača i mi ćemo imati procenat.Sada smo trebali Zelju tuzit.... :crazy: Moranjkić a i Delić su se situirali u Zvijezdi....u Gradini i Slobodi da su bili bas bi bili fukare,oni trebaju zahvaliti nama.A i Smajlović da je pametan bio i njemu je ponuđeno sto malo kome da bude.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 avg 2014, 15:17

vatreni je napisao/la:Koga su naši prodali i unovčili,mozda i bi u tome uspjeli da se nisu gledali lični interesi.Nego,malo mi krivo na Gradinu,al hajd što i ne bi nekog preveslali kada imaju priliku,Gradina je to komšijski iskoristila.Ja koliko znam,klubovi dobiju suspenziju zbog neizmirenih dugovanja prema savezu,igračima....ali na ovaj način meni jos nije poznato da je bio.Bukvalno,nesposobnost ili nezainteresovanost pojedinaca u Zvijezdi Gradina je iskoristila.Jedna,nekorektna zamka od strane Gradine i nesposobnost pojedinaca je dovela Zvijezdu u financijski deficit ili suspenziju.Pojedincima treba provjeriti IQ. :crazy:
svi koji su otisli dzabe imali su amatteski ugovor,amer je nada veliki talenat,zato je snjim potpisan ovaj ugovor,i bio je dogovor da se plati 70000 kad amer ode iz zvijezde,al ocigledno da je gradini zapelo,,treba pocet sezona,mora plate dat igracima,,,.utakmica ce se odigrati...a gradina ce dobiti pola para sutra a ostalo neznam kad se dogovore.samo da im opeet nezapne :guz:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 avg 2014, 15:17

vatreni je napisao/la:Koga su naši prodali i unovčili,mozda i bi u tome uspjeli da se nisu gledali lični interesi.Nego,malo mi krivo na Gradinu,al hajd što i ne bi nekog preveslali kada imaju priliku,Gradina je to komšijski iskoristila.Ja koliko znam,klubovi dobiju suspenziju zbog neizmirenih dugovanja prema savezu,igračima....ali na ovaj način meni jos nije poznato da je bio.Bukvalno,nesposobnost ili nezainteresovanost pojedinaca u Zvijezdi Gradina je iskoristila.Jedna,nekorektna zamka od strane Gradine i nesposobnost pojedinaca je dovela Zvijezdu u financijski deficit ili suspenziju.Pojedincima treba provjeriti IQ. :crazy:
svi koji su otisli dzabe imali su amatteski ugovor,amer je nada veliki talenat,zato je snjim potpisan ovaj ugovor,i bio je dogovor da se plati 70000 kad amer ode iz zvijezde,al ocigledno da je gradini zapelo,,treba pocet sezona,mora plate dat igracima,,,.utakmica ce se odigrati...a gradina ce dobiti pola para sutra a ostalo neznam kad se dogovore.samo da im opeet nezapne :guz:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Vandelanoite
Postovi: 882
Pridružen/a: 20 avg 2013, 22:35
Lokacija: Mantova
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Vandelanoite » 03 avg 2014, 15:17

Oblak je napisao/la:Srebrenik mi je omrzo ko nikad do sada nije ni cudo sto pricaj i njemu onako. Bas su seljaci, kvariti nama premijerligaski status radi ovoga nema smisla. DABOGDA NIKAD VISE NIKADA NE USLI U PREMIJERI LIGU. KOLIKO SVI DUGUJU I GRCAJU U DUGOVIMA A LOME PO NAMA SVAKA CAST.
Mora vam neko platit kartu za Mirzin koncert kad krene najezda Gradačačana ko će vas trpit, onako ste mi mrski kad vas vidim po Trocaderu, MTV-u i drugim kafićima koje posjećujete svakog petka, odnosno koncerta.
MESSI - NAJBOLJI IGRAČ SVIH VREMENA.
Emir Spahić!

MES QUE UN CLUB!

Avatar
BordoMahala
Postovi: 188
Pridružen/a: 15 jul 2014, 18:35
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la BordoMahala » 03 avg 2014, 15:18

mentalitet87 je napisao/la:Ma sampioni svemira, grupna faza, dupla kruna sve su to oni dok ne izadju na teren ;)

izvinjavam se na off-u
Kakav ti kompkleks imas od FK Sarajevo govori i tvoj potpis na ovom forumu, cudo i avatar nisi stavio vezan za nas.

Oblak
Postovi: 39
Pridružen/a: 10 nov 2013, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Oblak » 03 avg 2014, 15:18

Braco Zeljovci podrzite nas gore oduzit cemo vam se slobodno navijajte za nas ako bude tekma. Mislim da je ovo i neka igra Sarajeva jer ovaj zasrupnik sto tuzi je iz Sarajeva da se odmore izmedu dvije evropske utakmice i da ne igraju.... Sada o svemu razmisljam. BRACO PLAVCI SVI NA STADION DANAS NACIJATI ZA ZVIJEZDU ODUZIT CEMO VAM SE

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la pile87 » 03 avg 2014, 15:20

vatreni je napisao/la:
Brcko87 je napisao/la:Nije 70 000 nista koliko ste zadnjih 10 godina zakidali Gradinu..Smajlović,Delic,Moranjkic...itd..Uvijek ste dzaba uzimali a nikad ni hvala niste rekli..
Ne bih da pisem u sto nisam upućen,ne znam kakvim ugovorima i kako je tako nesto regulisano u Prvoj ligi,da li je kao u Premijeri,jer pomenuti igrači su došli u vremenu dok se igrala Prva liga.Drugo,ti su igrači mozda dosli kao slobodni.Al koliko pratim fudbal,jos misam vidio ovakav razlog suspenzije.Vjerovatno su i drugi klubovi mogli tako nesto,al nisu sve iz razloga prijateljskih odnosa.Lično sam mislio da prodajom igrača procenat dobiva i matični klub i da to tako ide.Tanki smo svi mi da bi kupovali jedni od drugih.Eto,Zeljo naseg stopera Bogdanovića odvede,pa vjerovatno ukoliko dođe do prodaje tog igrača i mi ćemo imati procenat.Sada smo trebali Zelju tuzit.... :crazy: Moranjkić a i Delić su se situirali u Zvijezdi....u Gradini i Slobodi da su bili bas bi bili fukare,oni trebaju zahvaliti nama.A i Smajlović da je pametan bio i njemu je ponuđeno sto malo kome da bude.
Ovo se odnosi samo na mladje igrace od 23 godine tako da ti poredjenje ne valja.Bogdanovic je stariji bio kad je dosao u Zelju tako da te pare ne mozes naplatiti.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
BordoMahala
Postovi: 188
Pridružen/a: 15 jul 2014, 18:35
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la BordoMahala » 03 avg 2014, 15:20

Oblak je napisao/la:Braco Zeljovci podrzite nas gore oduzit cemo vam se slobodno navijajte za nas ako bude tekma. Mislim da je ovo i neka igra Sarajeva jer ovaj zasrupnik sto tuzi je iz Sarajeva da se odmore izmedu dvije evropske utakmice i da ne igraju.... Sada o svemu razmisljam. BRACO PLAVCI SVI NA STADION DANAS NACIJATI ZA ZVIJEZDU ODUZIT CEMO VAM SE
:lol:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.