NK GOŠK Gabela

bihac343
Postovi: 40
Pridružen/a: 13 sep 2012, 20:57
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la bihac343 » 17 jun 2015, 15:03

GoskGabela je napisao/la:Napustili su nas Malcic nas najbolji igrac i Mario Ljubic
Hvala im za sve,Željka je nemoguce nadomjesiti,

evo sudjenja iz Kaknja
SRAMOTA

https://www.youtube.com/watch?v=uIA9NPkECm8
SRAMOTA PRAVA !!!


GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GracanicaAA » 17 jun 2015, 15:10

Pa cekaj sta ste vi ocekivali dole, ali ozbiljno ??
Kad su nas pokrali,Gradinu i druge sto ne bih i vas i to bas Kazlagic...Sramota za Mladost i jos veca sramota za J*BENI SAVEZ sto dopusta ovo i sto se sve vrti oko J*BENE PARE.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la bhfanatic14 » 17 jun 2015, 15:15

GoskGabela je napisao/la:Napustili su nas Malcic nas najbolji igrac i Mario Ljubic
Hvala im za sve,Željka je nemoguce nadomjesiti,

evo sudjenja iz Kaknja
SRAMOTA

https://www.youtube.com/watch?v=uIA9NPkECm8
Gdje ide ljubic ??
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 17 jun 2015, 15:17

GracanicaAA je napisao/la:Pa cekaj sta ste vi ocekivali dole, ali ozbiljno ??
Kad su nas pokrali,Gradinu i druge sto ne bih i vas i to bas Kazlagic...Sramota za Mladost i jos veca sramota za J*BENI SAVEZ sto dopusta ovo i sto se sve vrti oko J*BENE PARE.
Znalo je u Gabeli biti i gore a utakmice su bile još i manjeg značaja. Ne znam zbog čega ih iznenađuje ovo iz Doboj-Kaknja

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la 1922VFC1981 » 17 jun 2015, 15:29

Ne mogu vjerovat kakvo je sudjenje bilo haha,jadna nam majka s ovakvim savezom svima ;)
#musvdg

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GracanicaAA » 17 jun 2015, 15:41

sony_91 je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Pa cekaj sta ste vi ocekivali dole, ali ozbiljno ??
Kad su nas pokrali,Gradinu i druge sto ne bih i vas i to bas Kazlagic...Sramota za Mladost i jos veca sramota za J*BENI SAVEZ sto dopusta ovo i sto se sve vrti oko J*BENE PARE.
Znalo je u Gabeli biti i gore a utakmice su bile još i manjeg značaja. Ne znam zbog čega ih iznenađuje ovo iz Doboj-Kaknja
Pa dobro upravu si, ali gledaj kada je delegiran Kazlagic zasto se GOSK nije zalio da daju iz PL sudiju zasto ??
Jer je bila od velikog znacaja utakmica i oni delegiraju Lopova fuj radi ovoga mi se gadi fudbal :sick: i radi ovoga je moj otac prestao da prati fudbal.

Avatar
LG97DM
Postovi: 512
Pridružen/a: 06 avg 2012, 14:51
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la LG97DM » 17 jun 2015, 16:51

GOŠK je 95% ekipa nadigrao u Gabeli, i u Premijer ligi i u 1LFBiH, ali nikad nije ovakvih scena bilo da se krvnički starta nad igrače protivničke, da im sudija ne da centar preci.

U Gabelu skoro svaka ekipa dode i bunker igra, nije bitno koju GOŠK ligu igra, kad je jedan Željo 2 puta iz Gabele odnosio tijesne pobjede od 2-3 i 0-1 uz pomoć sudija sve je jasno, a da ne spominjem neke Podgrmece itd.

Kažem, nije ni GOŠK svet, ali ovo što je bilo u Kaknju je prešlo sve granice.
Los días que tu juegas, son todo lo que soy.

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 17 jun 2015, 17:33

Ma, ja Prvu ligu pratim aktivno duži period i nekad sam znao odgledati i 40+ utakmica u sezoni i mogu ti reći da je Podavala uz Doglode i još par terena uvijek bila vrući teren i igrači koji su se vraćali, znači kojima nije bilo prvi put da igraju na Podavali, često su igrali sa ajde da tako kažem podignutom ručnom jer su znali da do rezultata teško mogu doći jer je domaćin gotovo pa uvijek bio u prednosti zbog ljudi u crnom. Često je bilo gotovo pa nemoguće spremiti ekipu za gostovanje u Gabeli jer od samog kretanja na put igrači odmah upišu poraz i u tome leži to Vaše nadigravanje protivnika kada je Prva liga u pitanju ;) .

A, samo bih se još osvrnuo kratko na ovu utakmicu u Doboj-Kaknju. Po meni su za osudu ovi momenti poslije odsviranog kraja jer je par igrača GOŠK-a dobilo batine potpuno nepotrebno i nadam se da će netko za to odgovarati. Ja razumijem da su igrači GOŠK-a bili nezadovoljni i da su željeli 'istresti' se pred sudijama. Sad, ne znam da li su krenuli u fizički obračun sa sudijama ili ne, ali, žalosno je kako je domaće obezbjeđenje reagovalo u toj situaciji i ovi potezi su za svaku osudu jer umjesto da su spriječili fizičke obračune oni su iste započeli :shock:
Zadnja izmjena: sony_91, dana/u 17 jun 2015, 17:35, ukupno mijenjano 2 puta.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ziher » 17 jun 2015, 17:34

Gosk je ekipa koja najvise trguje svake sezone i sada im se izjalovili planovi tj. nisu unovcili poziciju na tabeli. Dole je divlji zapad i niko se nije naigrao dole a da ne govorimo o ulascima u svlacionicu sudijama. Predpoaljednje kolo su sami sebi potpisali smrtnu presudu time sto su napali sudije i sto su prijetili oruzjem. I kao sad se ibretite i cudite sta se desilo. A od samog pocetka ste isli s provokacijama i bili ste spremni izazvati prekid ali eto nedade Vam se. A tu pricu kako dole gosti imaju odlicne uslove za igru najbolje oslikaje klip najave utakmice cini mi se protiv Slobode kada oficijalni spiker javno poziva na linc gostujucih igraca. Zato molim Vas postedite nas hvalospjeva o Vama kao dobrim domacinima

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GracanicaAA » 18 jun 2015, 16:51

Sta je ba ovo ljudi svi vam idu :D

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Mirzoni89 » 18 jun 2015, 17:08

GracanicaAA je napisao/la:Sta je ba ovo ljudi svi vam idu :D
Mene samo interesuje kako ce Malcica da nadomjeste, iduce godine sredina tabele ce im biti uspjeh...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GracanicaAA » 18 jun 2015, 17:10

Mirzoni89 je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Sta je ba ovo ljudi svi vam idu :D
Mene samo interesuje kako ce Malcica da nadomjeste, iduce godine sredina tabele ce im biti uspjeh...
Ma iskreno drug i mi cemo bit tu negdje jer valja sad naci dobrog golmana i to 2 :D

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la brig » 18 jun 2015, 19:14

GoskGabela je napisao/la:Napustili su nas Malcic nas najbolji igrac i Mario Ljubic
Hvala im za sve,Željka je nemoguce nadomjesiti,

evo sudjenja iz Kaknja
SRAMOTA

https://www.youtube.com/watch?v=uIA9NPkECm8
kakva smijurija :lol: :lol: :lol:

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Mirzoni89 » 18 jun 2015, 23:34

GracanicaAA je napisao/la:
Mirzoni89 je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Sta je ba ovo ljudi svi vam idu :D
Mene samo interesuje kako ce Malcica da nadomjeste, iduce godine sredina tabele ce im biti uspjeh...
Ma iskreno drug i mi cemo bit tu negdje jer valja sad naci dobrog golmana i to 2 :D
Mi bi mogli sa kompletnim juniorima odraditi ovu sezonu, jer imamo strasne juniore, drugi u federaciji, uz par starosjedioca, napraviti finu ekipicu, i ne obrukati se i para ustediti...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

modric
Postovi: 225
Pridružen/a: 19 jul 2012, 10:47

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la modric » 19 jun 2015, 05:39

51

PRAVA ROBA ZA MALE PARE+AAA -
EKSKLUZIVNO: Željko Malčić – sanjam dres Širokog Brijega i velike stvari s klubom s Pecare!
Autor: Danijel IvankovićThursday, 18. June 2015. u 18:27
VINKOVCI - Željko Malčić definitivno spada u red nogometaša koji su imali nesvakidašnju igračku karijeru budući je iz Pete lige takorekuć preko noći stigao u Prvu ligu i odmah krenuo zabijati Hajduku, Dinamu... Postao je medijski iznimno zanimljiv, pa su se tražile sve pikanterije iz njegovog dotadašnjeg života s akcentom na obavljanje konobarskog posla.

No, dok je “konobario” bar je bilo para, dok su mu u nogometu ostajali dužni zbog čega se zasitio hrvatskog nogometa i odlučio promijeniti zemlju. Stigao je u Gabelu, tu hercegovačku “Troju” i samo zbog sudačkih nepravdi njegov GOŠK nije izborio povratak u elitno društvo bh klupskog nogometa. Postao je najbolji strijelac lige, ali ostao je gorak okus zbog toga što je izostao plasman u Premijerligu BiH. S Gabeljanima je završio epizodu, sada je u potrazi za novim klubom, pa nije isključeno da njegova sljedeća destinacija bude Široki Brijeg budući je s klubom s Pecare i ranije imao kontakte, međutim do transfera nikada nije došlo.

Otvoreno danas kaže kako bi volio odjenuti dres ovog kluba i pokušati vratiti Širokobriježane u vrh bh klupskog nogometa. Eto ujedno i naše sugestije klupskim čelnicima Širokog Brijega da dovedu pravog napadača, jer Široki Brijeg već godinama pati za pravim napadačkim eksponatom. Kratko se “ukazao” mladi Mirko Marić, međutim “tata” Zdravko Mamić ga brzo pokupio i uputio na kaljenje svojoj dražoj “kćerci” Lokomotivi. Gospodo, nemojte čekati nego odradite ovaj posao. Nekada se škola dugo uči, ali kao što neki kažu za neke stvari NIKAD NIJE KASNO.

Prije nego što nas poslušate donosimo ekskluzivni intervju sa Željkom Malčićem, “čistokrvnom” devetkom koja dolazi iz dragih Vinkovaca, grada pobratima Širokog Brijega, a sve to je samo razlog više da ovog dragog “konobara” gledamo na Pecari kako lopte “dostavlja” u suparničke mreže. Grijeh bi bio propustiti takvu priliku.

DNEVNO.ba: Za početak ovog razgovora može jedan kratak osvrt na prošlu sezonu u kojoj ste za GOŠK postigli 23 gola u 28 prvenstvenih utakmica i ponijeli epitet najboljeg strijelca Prve lige FBiH?

MALČIĆ: “Teška sezona je to bila, napeto do samoga kraja, i u konačnici dođemo kolo prije kraja do prvog mjesta i onda se dogodi onako nešto što se ne može u životu zaboraviti tako da nismo mogli ući u Premijerligu. Golovi su došli plodom naše dobre momčadske igre i na golovim mogu zahvaliti cijeloj momčadi”.

DNEVNO.ba: Kako je uopće došlo do angažmana u klub iz Gabele, jer s obzirom na Vašu prethodnu igračku reputaciju taj angažman je ipak bio svojevrsno iznenađenje?

MALČIĆ: “U GOŠK sam došao iz sinjskog Junaka gdje sam bio nakon Šibenika. Vjerujte slučajno sam stigao, jer sam se bio zasitio hrvatskog nogometa i ne plaćanja, dugova koji su se samo gomilali pa sam odlučio promijeniti državu. Nisam požalio pošto mi je u Gabeli bilo lijepo”.

DNEVNO.ba: Kamo će Željko Malčić sljedeće sezone? Ne tako davno Vaše ime se spominjalo u kuloarima vezanim za Široki Brijeg, pa i Hajduk? Kakva je mogućnost da u narednoj sezoni odjenete dres Širokog Brijega?

MALČIĆ: “Trenutno još ne znam gdje ću nastaviti igrati. Da, govorilo se da bi mogao preći u Široki Brijeg i koliko sam bio upućen skoro je taj posao bio završen, pa uistinu ne znam što se izjalovilo da nisam došao. I dalje sam za pregovore sa Širokobriježanima, rado bih došao i igrao u tom klubu kojeg svi, ali baš svi cijene u Hrvatskoj. Trenutno sam slobodan i bilo bi lijepo zaigrati na Pecari. Obećavam kako bih srce ostavio na terenu”.

DNEVNO.ba: Najbolji igrač Širokog Brijega i Premijerlige BiH je Wagner koji ima 37 godina, a evo Vi ste bili najbolji strijelac Prve lige FBiH sa 33 godine. I jedan i drugi ste nekako bolji što ste stariji. Kako gledate na tu činjenicu?

MALČIĆ: “Što se godina tiče to je najmanje bitno, eto to i statistika pokazuje. Bitno je kako se čovjek osjeća fizički tako da godine ne mogu ništa ako je čovjek fizički spreman”.

DNEVNO.ba: Na sebe ste prvi put pozornost ozbiljnije skrenuli 2007. godine kada ste u dresu Cibalije u razmaku od 4 dana zabili 3 gola hrvatskim nogometnim velikanima, odnosno 2 gola Hajduku i 1 Dinamu, a samo dva mjeseca ranije nastupali ste za klub iz 5. Lige?

MALČIĆ: “Bio sam stalno po niželigašima i nisam baš ‘grizao’ za velike stvari, jednostavno se dogodilo, više sreće nego pameti, kako bi se reklo. Iz 5 lige sam dospio u Prvu preko Kupa pošto sam odigrao dobro, dobio poziv Cibalie i cijeli život se čovjeku preokrene tako da ni sam prvu godinu nisam bio još svjestan da se može to dogoditi. I sve je išlo super, igre, golovi Dinamu i Hajduku, kao i ostalima”.

DNEVNO.ba: Bavite li se još konobarskim poslom kao nekoć za igračkih dana u Cibaliji i tim nekim nižerazrednim klubovima?

MALČIĆ: “Dosta se pisalo o tom konobarstvu i ljudi uvijek spominju konobara, mada nisam dugo radio, mjesec dana i nisam mogao više, okrenuo se samo nogometu. Pa to je bilo još u 20-oj godini, igrao sam za niželigaše i mogao od toga živjeti i bolje nego što se to može zamisliti”.

DNEVNO.ba: Igrali ste protiv svih klubova u Prvoj ligi FBiH, pa kakvim ocjenjujete kvalitet nogometa u tom jakosnom rangu?

MALČIĆ: “Nije baš lako igrati u Prvoj ligi FBiH, dosta ima čvrstih momčadi i agresivnih tako da je stvarno teško bilo. Dosta igrača se ne bi na sve to priviklo”.

DNEVNO.ba: Postigli ste puno golova u karijeri, iako se za Vas ono ozbiljnije pročulo kada ste već imali dosta godina za jednog nogometaša, pa koji Vam je od svih tih golova najdraži?

MALČIĆ: “Je, dosta je bilo golova pa mogu iskreno reći da su mi najdraži oni koje sam dao Hajduku jer sam od malih nogu hajmo reći Hajdukovac, a najdraži mi je ovaj u Gabeli na turniru protiv Hajduka”.

DNEVNO.ba: Dakle, Hajdukovac ste u hrvatskim okvirima, a što se tiče velikih europskih klubova?

MALČIĆ: “Hajdukovac od malih nogu, iako nisam baš ono zagriženi, a najomiljeniji europski klub mi je Barcelona. Godinama obožavam njihovu igru, njihov nogomet”.

DNEVNO.ba: Imate li igračkog uzora?

MALČIĆ: “Nemam igračkog uzora, ali ima dragih igrača, iako nisam baš onaj koji ima uzora, možemo eto tu spomenuti Messija, takvi mi se igrači sviđaju”.

DNEVNO.ba: Trener s kojim Vam je bilo najdraže raditi?

MALČIĆ: “Bio mi je u Cibaliji Srećko Lušić koji me je hrabrio i vodio kad sam došao u taj klub, jer se bojao da ne bih pao pod pritiskom. A mogu sada izdvojiti i Darka Vojvodića koji me svojim zalaganjem i znanjem oduševio. Stvarno dobar trener i čovjek”.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 19 jun 2015, 12:49

Kormilo ponovno preuzima Kulović

slika





Prošlosezonski vrlo uspješan tim gabelskog GOŠK-a klub nije uspio zadržati samom činjenicom da su ga napustili nositelji odličnih rezultata, trener Darko Vojvodić, prvi strijelac Prve lige FBiH, Željko Malčić (23 gola) te veznjak Mladen Stjepanović.
Još neki igrači su najavili odlaske, a GOŠK je dosad uspio samo riješiti pitanje šefa struke, jer je na klupu vratio Faruka Kulovića, trenera koji je momčad vodio u natjecateljskoj 2013./2014. godini. Tad je u GOŠK stigao umjesto Tomislava Raguža u 5. kolu prvenstva, vodio Lavove do 7. mjesta u ligi, izvršio prozivku pred početak naredne sezone, a potom zbog unosne ponude iz Sudana momčad predao novom treneru Damiru Borovcu, kojeg je poslije 10. kola prošle sezone zamijenio Darko Vojvodić.
- S Kulovićem smo se dogovorili do kraja sljedeće sezone, jer on dobro poznaje ovu ekipu, kaže direktor GOŠK-a Lujo Ilić.
Neobično je međutim da su se u klubu poslije izvrsnog skora koji je s momčadi napravio Darko Vojvodić odlučili za novog trenera.
- I prije sam izjavljivao da je Vojvodić odličan trener, isto i dalje mislim, nemam nijedne loše riječi za njega, ali ne možemo financijski izdržati sve zahtjeve, kaže Ilić.
Treba pri tome napomenuti da Vojvodić, unatoč odličnim rezultatima, nije imao nikakve dodatne zahtjeve prema GOŠK-u.
- Unatoč drugim ponudama imao sam želju ostati u GOŠK-u i tražio za to potpuno jednake uvjete kao što sam imao prošle sezone. Zahvaljujem se Gabeljanima i svima koji su nas pratili i podržavali prošle sezone, a posebno igračima na koje sam ponosan. Zajedno smo vratili dostojanstvo klubu, rekao je Vojvodić, koji je u 20 utakmica na klupi Lavova imao samo dva poraza.
GOŠK će s novim trenerom Farukom Kulovićem pripreme započeti 1. srpnja, a u Gabeli vjeruju da će sačuvati kostur tima te da za ostanak neće imati brige.
- Ostat će nam par iskusnijih igrača kao što su Miljenko Bošnjak, Marko Sušac, Stipe Dodig, Stanko Cvitković… Treba nam još par iskusnijih igrača, a njima ćemo dodati pet naših juniora, koji su prošle sezone osvojili Omladinsku ligu FBiH. Napravit ćemo ponovno dobru momčad. Nećemo pričati o ambicijama dok ne vidimo kako ćemo sve složiti, tvrdi Ilić.
- Teško je ponavljati napade na Premier ligu iz godine u godinu. Kad je u pitanju ostanak u sezoni kakva nas očekuje, ipak imamo iskustvo u ovom rangu i mislim da možemo izvršiti sve zadatke, zaključio je. Er.B.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
mak_033
Postovi: 575
Pridružen/a: 25 nov 2009, 00:06
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la mak_033 » 20 jun 2015, 12:24

Fina vijest za Kulovića i nadam se da ce nastaviti sa dobrim poslom.

Sto se tice Malcica ni meni nije bas jasno sto ne bi zavrsio karijeru u Gabeli ali eto koga nema bez njega se mora. Nadam se da ce uprava biti agilna kao i do sada te da cemo se uz par pojacanja prosetati prvom ligom
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 21 jun 2015, 12:40

Kulovic se pokazao kao dobar,evo prikljucit ce se par juniora pa cemo vidit kako ce to izgledati
ima u opticaju nekih imena,koji su prije igrali za gosk,pa cemo vidjeti
pojacanja su potrebna ako se zeli ici na vrh
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la moranjak » 22 jun 2015, 17:57

Kakav je ovaj Mornar

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Mirzoni89 » 23 jun 2015, 00:39

Jel to Malcic ostao kod vas?
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: minimalist i 49 gostiju.