NK GOŠK Gabela

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 07 jun 2017, 19:28

GoskGabela je napisao/la:Pozdrav miševi, mačka se vratila u PL
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la zizu1991 » 10 jun 2017, 10:24

theboss_RD07 je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:Pozdrav miševi, mačka se vratila u PL
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Je*iga brate, i lavovi spadaju u porodicu macki. Kladim se da je pisac i na to mislio. :bih:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 10 jun 2017, 11:17

Al pozdrav misevi vratila se velika gabela u premijer ligu :urnebes:
Danteyebo ko da pricamo o bosanskohercegovackoj Parmi a ne gabeli koja CAK drugi put u historiji ulazi u Premijer ligu :rol:

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 10 jun 2017, 15:11

theboss_RD07 je napisao/la:Al pozdrav misevi vratila se velika gabela u premijer ligu :urnebes:
Danteyebo ko da pricamo o bosanskohercegovackoj Parmi a ne gabeli koja CAK drugi put u historiji ulazi u Premijer ligu :rol:
Za vas smo Real Madrid u svakome pogledu :thumbup:
Neka vas u ligi federacije, a puno vam je i to
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 10 jun 2017, 15:16

GoskGabela je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Al pozdrav misevi vratila se velika gabela u premijer ligu :urnebes:
Danteyebo ko da pricamo o bosanskohercegovackoj Parmi a ne gabeli koja CAK drugi put u historiji ulazi u Premijer ligu :rol:
Za vas smo Real Madrid u svakome pogledu :thumbup:
Neka vas u ligi federacije, a puno vam je i to
Vidim da volis provocirati, ali necu padati na tvoj nivo i uzvratiti istom mjerom. Svako ko bar malo prati bh fudbal zna ko smo mi, a ko ste vi.
Nejse. Realno, niko ne omalovazava vas ulazak u PL, sta vise, svaka cast.. Majstorski ste to odradili.
Ali treba svako znat gdje mu je mjesto. Nebitno kako, s kakvim kadrom i s kakvim budzetom udjete, vi cete u Premijer ligi uvijek bit autsajderi koje ce ljudi svrstavat u borbu za opstanak. Kakvi bolan misevi, kakve macke? Ljudi su dosad zaboravili i iz kojeg sela dolazite.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Slobodas » 10 jun 2017, 17:23

Iskreno vam zelim sto brzi povratak u nizi rang nemate vi kapaciteta ( stadiona , navijaca ) za igranje PL duzi niz godina !!! :wave:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la flek1950 » 14 jun 2017, 10:23

GoskGabela je napisao/la:Pozdrav miševi, mačka se vratila u PL
Plesat cemo vise od jedne sezone
Najavljena pojacanja Radeljic,Soldo(golman),Mate Pehar. Vidjet cemo hoce li se ista ostvarit od ovih najava
:lol: :thumbup: Pozdrav za mace od male Barce! :salut:
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

sinergija2017
Postovi: 92
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:43
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sinergija2017 » 16 jun 2017, 16:18

Mozel koja informacija o Nedimu Mekicu?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Penaltiky » 16 jun 2017, 21:19

GoskGabela je napisao/la:Pozdrav miševi, mačka se vratila u PL
Plesat cemo vise od jedne sezone
Najavljena pojacanja Radeljic,Soldo(golman),Mate Pehar. Vidjet cemo hoce li se ista ostvarit od ovih najava
slika

Reci čiki mjau
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la semcho » 17 jun 2017, 06:30

Sretno Gosku, listam predhodnu stranicu brate, postovi iz 2015-te, ova tema bas nije bila popularna jedno vrijeme.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Addict » 17 jun 2017, 11:46

Najveće zlo u fudbalu BiH. Vidjet ćete svi ko su ovi seljaci, ona metalika je mala maca za Luju i kompaniju.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la FliX » 18 jun 2017, 13:29

Addict je napisao/la:Najveće zlo u fudbalu BiH. Vidjet ćete svi ko su ovi seljaci, ona metalika je mala maca za Luju i kompaniju.
Vi ste ih upamtili kad ste se s njima laktali ko ce uci u Premijerku vi ili oni. Drago mi je sto ste tad to bili vi, iako je se tad njima navlacilo. Celikovac sam, al uvijek cu pamtit ono sudjenje cini mi se zadnju tekmu da je bio bas okrsaj s njima :cool:

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Addict » 18 jun 2017, 14:03

FliX je napisao/la:
Addict je napisao/la:Najveće zlo u fudbalu BiH. Vidjet ćete svi ko su ovi seljaci, ona metalika je mala maca za Luju i kompaniju.
Vi ste ih upamtili kad ste se s njima laktali ko ce uci u Premijerku vi ili oni. Drago mi je sto ste tad to bili vi, iako je se tad njima navlacilo. Celikovac sam, al uvijek cu pamtit ono sudjenje cini mi se zadnju tekmu da je bio bas okrsaj s njima :cool:
Jesi bio ti na toj tekmi svega ti?

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la FliX » 18 jun 2017, 19:54

Addict je napisao/la:
FliX je napisao/la:
Addict je napisao/la:Najveće zlo u fudbalu BiH. Vidjet ćete svi ko su ovi seljaci, ona metalika je mala maca za Luju i kompaniju.
Vi ste ih upamtili kad ste se s njima laktali ko ce uci u Premijerku vi ili oni. Drago mi je sto ste tad to bili vi, iako je se tad njima navlacilo. Celikovac sam, al uvijek cu pamtit ono sudjenje cini mi se zadnju tekmu da je bio bas okrsaj s njima :cool:
Jesi bio ti na toj tekmi svega ti?
Ma nisam al se po YT vrtili klipovi o sudijinom zakidanju Mladosti :) Al sam reko da ste ih vi upamtili po tome, jer kad sam ja upamtio koji nisam navijac ni goska ni mladosti onda kud ces dalje :|

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GradKamena1 » 18 jun 2017, 22:02

Dolazi vam Adnan Kalajdzic vezni igrac omanji rastom,drama kontola lopte drama borbenost,kretnje postavljanje,sve na mjestu.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 23 jun 2017, 16:06

Mile Pehar dobrodošao majstore, ovo je tek početak
Dugo me nije bilo, odmah se nakupilo mrzitelja i pljuvača na temi.
theboss_RD07 je napisao/la: Vidim da volis provocirati, ali necu padati na tvoj nivo i uzvratiti istom mjerom. Svako ko bar malo prati bh fudbal zna ko smo mi, a ko ste vi.
Nejse. Realno, niko ne omalovazava vas ulazak u PL, sta vise, svaka cast.. Majstorski ste to odradili.
Ali treba svako znat gdje mu je mjesto. Nebitno kako, s kakvim kadrom i s kakvim budzetom udjete, vi cete u Premijer ligi uvijek bit autsajderi koje ce ljudi svrstavat u borbu za opstanak. Kakvi bolan misevi, kakve macke? Ljudi su dosad zaboravili i iz kojeg sela dolazite.
Prvi koji je došao provocirati ovdje si ti, pa si i dobio što zaslužuješ. Tko ti je kriv jer nisi razumio moj post, jbga mućni glavom.
Što se tiče PL, evo ja ti kažem sigurno ostajemo ovu sezonu ;)
sinergija2017 je napisao/la:Mozel koja informacija o Nedimu Mekicu?
Igračina ukratko, a što je najbitnije dobar momak i pošten. Sretno mu
Slobodas je napisao/la:Iskreno vam zelim sto brzi povratak u nizi rang nemate vi kapaciteta ( stadiona , navijaca ) za igranje PL duzi niz godina !!! :wave:
A šta da kažem na tvoj izljev mržnje osim izgleda da ćete prije vi u nižu ligu. Nema Husića ,nema para.
Sretno vam u drugoj ligi dabogda se nikad ne vratili. :bih:
Addict je napisao/la:Najveće zlo u fudbalu BiH. Vidjet ćete svi ko su ovi seljaci, ona metalika je mala maca za Luju i kompaniju.
Ohoo tu je i Kazlagić i Doboja. Ne boj se doći cete vi u Gabelu gdje će vam biti uzvraćeno gostoprimstvo za onda zadnje kolo.
Neviđena krađa udaranje igrača i sve ,još nismo zaboravili, a najveće zlo našeg nogomete jeste upravo vi.
O tome koliko ste upravu dovoljno govori to da niste smjeli doći na prijateljsku utakmicu u Ljubuški, jer je tamo nastupao Gošk.
Samo polako i pozdravi mi posebno tajnika kluba ,nek i on dođe kad budete gostovali, njega čekamo :thumbup:
Dok je Mušije i Kakanjskog SDA možete se šepuriti po PL a čim on ode idete tamo gdje i pripadate tj. ŽUPANIJSKA LIGA
GradKamena1 je napisao/la:Dolazi vam Adnan Kalajdzic vezni igrac omanji rastom,drama kontola lopte drama borbenost,kretnje postavljanje,sve na mjestu.
Nije još to sigurno
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la vlakanje » 23 jun 2017, 16:33

igrate li u Gabeli ili ipak u Mostaru?

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 23 jun 2017, 16:34

Sta sam ba dobio sebi? O cemu pricas ti?

Ja sam dobio sebi sto ti mislis da je Gabela neko cudo BH Fudbala. Pa vama se timovi iz druge federalne ne dive, a kamoli "misevi" iz premijer lige. :lol:

Nisi dobar, haman te opalila ova vrucina pa haluciniras nesto :lol:

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 23 jun 2017, 16:43

theboss_RD07 je napisao/la:Sta sam ba dobio sebi? O cemu pricas ti?

Ja sam dobio sebi sto ti mislis da je Gabela neko cudo BH Fudbala. Pa vama se timovi iz druge federalne ne dive, a kamoli "misevi" iz premijer lige. :lol:

Nisi dobar, haman te opalila ova vrucina pa haluciniras nesto :lol:
Kao što sam napisao za vas smo REAL MADRID.
:clap: :clap:
Ako nemaš šta pametno napisati o klubu idi na svoj pdf :wave:
vlakanje je napisao/la:igrate li u Gabeli ili ipak u Mostaru?
A kentra se krov mora biti nesto natkriveno :D
Vjerojatno pod BB prva dva kola, ali nije jos nista sigurno
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 23 jun 2017, 19:04

:rol: :rol: :rol: Velika Gabela, jes jes :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 19 gostiju.