Olimpik Sarajevo

Grk1234
Postovi: 389
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Grk1234 » 09 maj 2016, 08:21

Nisam ni jednom spomenuo da Radnik nije pustio Borcu,opet pitam sta je sa Drinom a ovo se odnosi i na pametnjakovica iz Kaknja-Doboja,jer su i oni "pocastili" Drinu prije par kola. Poenta price je da su svi kupovali gdje su mogli a Radnik se naguzio kome god je trebalo,Zrinjski,Slavija,Borac....
Opet ponavljam Olimpic pricati o kupovini i prodaji odnosno drzati neka moralna predavanja u najmanju ruku je smijesno,ako je poenta kluba takva igra uzivaj,mene je prijatelju sramota sto Borac mora kupovati utakmice da ostane u ligi i iz tog razloga bi volio da ispadnemo ali kad vidim da je konkurencija Olimpic i Slavija onda u subotu iz sveg srca idem podrzati Velikana....

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Addict » 09 maj 2016, 08:46

Grk1234 je napisao/la:Nisam ni jednom spomenuo da Radnik nije pustio Borcu,opet pitam sta je sa Drinom a ovo se odnosi i na pametnjakovica iz Kaknja-Doboja,jer su i oni "pocastili" Drinu prije par kola. Poenta price je da su svi kupovali gdje su mogli a Radnik se naguzio kome god je trebalo,Zrinjski,Slavija,Borac....
Opet ponavljam Olimpic pricati o kupovini i prodaji odnosno drzati neka moralna predavanja u najmanju ruku je smijesno,ako je poenta kluba takva igra uzivaj,mene je prijatelju sramota sto Borac mora kupovati utakmice da ostane u ligi i iz tog razloga bi volio da ispadnemo ali kad vidim da je konkurencija Olimpic i Slavija onda u subotu iz sveg srca idem podrzati Velikana....
Stvarno mislis da smo morali kupiti nesto od raspale Drine? Ja ti kazem da nismo, znam 300% iz svih izvora. A da moramo kupiti bodove od kluba koji nema postenog igraca ja bi prestao navijati kunem ti se. Cemu opstanak kad ne mozes dobiti rekreativce? Zaboravljas da smo cisto i posteno dobili Zelju, Sarajeva, Celika, imali do 93 minute Slobodu, nadigravali se na Grbavici i Kosevu... jedini koji su nas nadigrali su u gostima Radnik, Siroki i Zrinjski. Protiv nas se sudilo 6 penala za nas 1, 7 crvenih smo dobili u sezoni protivnik samo 1, 12 prvih kola smo bili gosti, prvi put ikada smo tu i ti meni govoris o velicini i Velikanima i da smo kupili od raspale Drine?
Nemoj dalje svega ti.

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: RE: Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la flagrantus » 09 maj 2016, 09:13

Addict je napisao/la:
Grk1234 je napisao/la:Nisam ni jednom spomenuo da Radnik nije pustio Borcu,opet pitam sta je sa Drinom a ovo se odnosi i na pametnjakovica iz Kaknja-Doboja,jer su i oni "pocastili" Drinu prije par kola. Poenta price je da su svi kupovali gdje su mogli a Radnik se naguzio kome god je trebalo,Zrinjski,Slavija,Borac....
Opet ponavljam Olimpic pricati o kupovini i prodaji odnosno drzati neka moralna predavanja u najmanju ruku je smijesno,ako je poenta kluba takva igra uzivaj,mene je prijatelju sramota sto Borac mora kupovati utakmice da ostane u ligi i iz tog razloga bi volio da ispadnemo ali kad vidim da je konkurencija Olimpic i Slavija onda u subotu iz sveg srca idem podrzati Velikana....
Stvarno mislis da smo morali kupiti nesto od raspale Drine? Ja ti kazem da nismo, znam 300% iz svih izvora. A da moramo kupiti bodove od kluba koji nema postenog igraca ja bi prestao navijati kunem ti se. Cemu opstanak kad ne mozes dobiti rekreativce? Zaboravljas da smo cisto i posteno dobili Zelju, Sarajeva, Celika, imali do 93 minute Slobodu, nadigravali se na Grbavici i Kosevu... jedini koji su nas nadigrali su u gostima Radnik, Siroki i Zrinjski. Protiv nas se sudilo 6 penala za nas 1, 7 crvenih smo dobili u sezoni protivnik samo 1, 12 prvih kola smo bili gosti, prvi put ikada smo tu i ti meni govoris o velicini i Velikanima i da smo kupili od raspale Drine?
Nemoj dalje svega ti.
Izvinjavam se sto upadam na temu vaseg kluba,ali vise puta si Drinu nazvao"raspalom" i ekipom koja nema postenog igraca.Kada se pogleda tabela to tako i djeluje ali je Drina svoj status Premijerligasa izgubila u prvom dijelu sezone kada je imala 9 bodova iz 18 kola i kada i jeste bila"raspala".
Drina je u drugom dijelu sezone u prvih 9 kola osvojila 13 bodova,i ima potpuno izmijenjen tim!
I reci cu ti ,niste vi kupili od "raspale"Drine,nije to bila klasicna namjestena utakmica ali je Drina imala obavezu da vam "vrati" za proslu sezonu kada ste u Zvorniku izgubili 3-0 i niste "imali svoj dan"!
Tebi mogu da pricaju sta god zele i vjeruj kome hoces,ja ti tvrdim da su konkretno Mladost Dk I Olimpic dobili "raspalu" Drinu onog momenta kada su krenuli autobusom za Zvornik!
Ako zaista znas neke od igraca Olimpica,onda se malo bolje raspitaj o utakmici sa "raspalom" Drinom ako su ti oni spremni odgovoriti .
A crveni karton u toj utakmici je dobio Elvir Majlovic ,momak koji je 98 godiste i protiv Olimpica su upravo takvi mladi igraci dobili sansu.
Bio sam na toj utakmici,i bila je klasicna prijateljska na izuzetno teskom terenu!
Nije mi namjera da polemisem dalje,zelim vam srecu u zadnjem kolu i ako je ikako moguce da izborite opstanak!

Grk1234
Postovi: 389
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Grk1234 » 09 maj 2016, 10:26

Hvala stari,dalja rasprava je suvisna,zatvori usta moralnim vertikalama....

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17728
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: RE: Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la akisarajevo92 » 09 maj 2016, 10:26

flagrantus je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Grk1234 je napisao/la:Nisam ni jednom spomenuo da Radnik nije pustio Borcu,opet pitam sta je sa Drinom a ovo se odnosi i na pametnjakovica iz Kaknja-Doboja,jer su i oni "pocastili" Drinu prije par kola. Poenta price je da su svi kupovali gdje su mogli a Radnik se naguzio kome god je trebalo,Zrinjski,Slavija,Borac....
Opet ponavljam Olimpic pricati o kupovini i prodaji odnosno drzati neka moralna predavanja u najmanju ruku je smijesno,ako je poenta kluba takva igra uzivaj,mene je prijatelju sramota sto Borac mora kupovati utakmice da ostane u ligi i iz tog razloga bi volio da ispadnemo ali kad vidim da je konkurencija Olimpic i Slavija onda u subotu iz sveg srca idem podrzati Velikana....
Stvarno mislis da smo morali kupiti nesto od raspale Drine? Ja ti kazem da nismo, znam 300% iz svih izvora. A da moramo kupiti bodove od kluba koji nema postenog igraca ja bi prestao navijati kunem ti se. Cemu opstanak kad ne mozes dobiti rekreativce? Zaboravljas da smo cisto i posteno dobili Zelju, Sarajeva, Celika, imali do 93 minute Slobodu, nadigravali se na Grbavici i Kosevu... jedini koji su nas nadigrali su u gostima Radnik, Siroki i Zrinjski. Protiv nas se sudilo 6 penala za nas 1, 7 crvenih smo dobili u sezoni protivnik samo 1, 12 prvih kola smo bili gosti, prvi put ikada smo tu i ti meni govoris o velicini i Velikanima i da smo kupili od raspale Drine?
Nemoj dalje svega ti.
Izvinjavam se sto upadam na temu vaseg kluba,ali vise puta si Drinu nazvao"raspalom" i ekipom koja nema postenog igraca.Kada se pogleda tabela to tako i djeluje ali je Drina svoj status Premijerligasa izgubila u prvom dijelu sezone kada je imala 9 bodova iz 18 kola i kada i jeste bila"raspala".
Drina je u drugom dijelu sezone u prvih 9 kola osvojila 13 bodova,i ima potpuno izmijenjen tim!
I reci cu ti ,niste vi kupili od "raspale"Drine,nije to bila klasicna namjestena utakmica ali je Drina imala obavezu da vam "vrati" za proslu sezonu kada ste u Zvorniku izgubili 3-0 i niste "imali svoj dan"!
Tebi mogu da pricaju sta god zele i vjeruj kome hoces,ja ti tvrdim da su konkretno Mladost Dk I Olimpic dobili "raspalu" Drinu onog momenta kada su krenuli autobusom za Zvornik!
Ako zaista znas neke od igraca Olimpica,onda se malo bolje raspitaj o utakmici sa "raspalom" Drinom ako su ti oni spremni odgovoriti .
A crveni karton u toj utakmici je dobio Elvir Majlovic ,momak koji je 98 godiste i protiv Olimpica su upravo takvi mladi igraci dobili sansu.
Bio sam na toj utakmici,i bila je klasicna prijateljska na izuzetno teskom terenu!
Nije mi namjera da polemisem dalje,zelim vam srecu u zadnjem kolu i ako je ikako moguce da izborite opstanak!
odgovorio si navijacu Mladosti DK, a ne Olimpica
Don't believe the hype.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 10:31

@Grk1234 @flagrantus
Pa vidite koliko se Travnik borio protiv nas i opet smo pobjedili, sto bi se Drinom dogovorili a ne Travnikom? Ako je Travnika neko premirao, pa lakse je valjda Drini u Zvorniku na teskom terenu izvuci remi ili pobjedu protiv nas nego Travniku na Otoci. Sto nebi premirali Drinu protiv nas kad ocito neko ima para da se zafrkaje sa nama?
Mi smo uzeli i Sirokog i Slobodu smo nadigrali kuci, Radnik koji nam nije pustao je bio pod pritiskom i bili smo blizi pobjedi tu, i idemo na Kosevo traziti pobjedu.

O Borcu i ne moram govoriti, covjek sam priznao sve o svom klubu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Grk1234
Postovi: 389
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Grk1234 » 09 maj 2016, 10:32

I za ovog Doboj Kakanj sto kaze 300℅ pitaj igrace sta su radili po Bijeljini na dan utakmice protiv Drine,tovarili na kladari,slucajno sam se zatekao poslom pa smo razmjenili savjete,ja sam njima rekao da je u Prijedoru 2 a oni su meni podjelili svoje tajne ;),zato stari samo lagano,nema postenih u ovoj ligi....

Grk1234
Postovi: 389
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Grk1234 » 09 maj 2016, 10:35

E to je razlika izmedju nas i vas,nas je sramota a vi to odobravate,zato ce se Olimpic ugasiti za par godina a Borac ce zivjeti vjekovima i uzimati trofeje,sa ovim zavrsavam,uzivajte u kupljenim i prodanim utakmicama,pozdrav iz suncane Bl....

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la UltrasNotRed » 09 maj 2016, 11:03

Olimpic ispada 100%. Jedina nada da Radnik uzme Tuzlu u srijedu pa da Sarajevu ne treba. Vitez u B. Luku ne treba ni putovati. Olimpic je protiv Viteza izgubio status. To je bila kljucna.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 11:08

Odobravam postenu igru, da, zar je to problematicno? Ja nemam nikakav info da je dogovorena utakmica niti mi je ocito kad pogledam snimak niti pomaze crveni karton koji i nije znak opustanja niti "pomaze" to sto se Travnik borio protiv nas. U suprotnom sam nacuo da je Drina bila premirana od strane dva kluba, sto i nije ilegalno, ali je to veci motiv nego nama dati. Meni nije u interesu vjerovati nesto sto nije istina, ali jednostavno nista ne ukazuje na to sto vi govorite, nije Drina Bog zna sta da lupa sve redom pa da je cudo od meca da smo pobjedili.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la flagrantus » 09 maj 2016, 11:17

Mokroguz je napisao/la:@Grk1234 @flagrantus
Pa vidite koliko se Travnik borio protiv nas i opet smo pobjedili, sto bi se Drinom dogovorili a ne Travnikom? Ako je Travnika neko premirao, pa lakse je valjda Drini u Zvorniku na teskom terenu izvuci remi ili pobjedu protiv nas nego Travniku na Otoci. Sto nebi premirali Drinu protiv nas kad ocito neko ima para da se zafrkaje sa nama?
Mi smo uzeli i Sirokog i Slobodu smo nadigrali kuci, Radnik koji nam nije pustao je bio pod pritiskom i bili smo blizi pobjedi tu, i idemo na Kosevo traziti pobjedu.

O Borcu i ne moram govoriti, covjek sam priznao sve o svom klubu.
Nema potrebe da ulazimo u neku raspravu,evo ponovicu jos jednom u vezi utakmice Drina-Olimpic.Prosle sezone Drina je dobila Olimpic 3-0 u Zvorniku u kljucnoj utakmici za opstanak.
Budimo realni Olimpic je proslu sezonu imao odlican tim ,uostalom uzeli ste kup.Ja sam iskren i dobro znam kako smo dobili tu utakmicu.
Ove sezone morali smo da vam se "revansiramo".
Zato su u ekipi Drine i igrali Majlovic i jos par igraca koji su vrlo rijetko u sastavu.Ja ne kazem da Olimpic nije kvalitetniji od Drine,i da mozda ne bi dobio i bez nase opustene igre,ali igraci Drine su imali "instrukcije" da ne zapinju protiv Olimpica i Mladosti DK!
Ako vama vise odgovara da mislite da ste nas razbili 3-0 ,nema problema neka bude!Ali u ovom prvenstvu postenih nema,ako neko poznaje nase bivse igrace Dekija Uzelca i Slavisu Radovica provjerite i kod njih kako ste dobili "raspalu" Drinu!
Ja nemam ni jedam razlog da izmisljam,mi smo odavno ispali i prije te utakmice ali to vam je ljudi apsolutna istina pa ko hoce nek vjeruje!

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 09 maj 2016, 11:17

Uz koju opciju Olimpic ostaje u ligi ako izgubi na Kosevu?

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 11:23

@flagrantus U redu, postujem tvoje misljenje, mislim da ima dovoljno toga sada da sve razjasni pa necu vise naglabati.

@UltrasNotRed
Uz duzno postovanje; luzerskim mislima nije mjesto ovdje, kad ogladnimo mozemo i slona pozderati, mislim da smo posebno vama to jasno porucili.
Vitez ako hoce neka sami sebe izbace iz lige u BL-u, ako nece ne moraju, ne zanimaju nas niti oni niti drugi.

@Lakoste Borac - Vitez X2
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17728
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la akisarajevo92 » 09 maj 2016, 11:34

Lakoste je napisao/la:Uz koju opciju Olimpic ostaje u ligi ako izgubi na Kosevu?
ukoliko bude
Borac - Vitez X2
Slavija - Zeljo X2
Don't believe the hype.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 09 maj 2016, 11:38

Ako Vitez bude igrao posteno i uz posteno sudjenje siguran sam da Karacic sa svojim deckim moze uzeti bod u B. Luci.

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pabizo » 09 maj 2016, 12:40

Grk1234 je napisao/la:
Od srca kao navijac Mladosti vam zelim da ostanete. Ako ima razuma iako je to tesko tako nazvati, ali ako shvate ljudi u Zelji i Sarajevu da Radnik radi sve za Borac da ostane i da ova liga nije nimalo sportska nego politicka, onda se nadam da ce shvatiti da treba Zeljo da pusti Slaviji (sto u konacnici nece nista znaciti Slaviji) a Sarajevo Olimpicu. Borac ce svakako dobiti Viteza i u ovakvoj kombinaciji ostajete vi i Borac. I Zelji i Sarajevu treba Olimpic (sto opet nema veze sa sportom) ali neka tu budete vi a ne Vitez. Nazalost, vjerujem da je sve ranije odluceno i da ste vi zrtveno janje. 3 kluba iz Sarajeva savez nece dopustiti a kamo li 4 uz Slaviju. Nazalost, mislim da vam slijedi ispadanje ako ode Gracic mozda i dalje propadanje. Ova liga je sprdnja koja nam se pisa u razum, ogadila mi se vec, ali u 1 ligi FBiH je cak i gore, tako da vam zelim svu srecu i sposobnost da ostanete.
Ajd jarane umij se,kakvo zrtveno janje,vidi se da pratis ligu od ove godine.Pa Olimpic i Slavija su rak rana Bh fudbala,pogotovo Olimpic.Oni su ti odigrali vise namjestenih meceva nego regularnih.Eto srece da ispadnu i jedni i drugi i nikad se vise ne vrate.
Najjaca prica kriv im Radnik a zaboravili da se u istom kolu Drina naguzila,jel Drina nije srpski klub a Radnik jeste.Znam da je sad nezgodno zadnje kolo vam Sarajevo odlucuje,nista invazija na Kosevo pa navijajte,svih 5 navijaca....
Doduse 3 od 5 i ne ide na stadion samo su glasni ovdje preko tastature.
I da umalo da zaboravim,pisao sam i na drugoj temi moj Borac jeste zasluzio da ispadne,ocajni su ali ni vi niste cvjecke,prije par vikenda iz usta vasih igraca sam cuo kako je zavrsena utakmica u Zvorniku,tako mani se suplje price Srbi,Hrvati,Bosnjaci,ljubav je tamo gdje suska.
Svi se uhvatili kako je Radnik pustio Borac a niko ne spominje Zrinjski prije par kola,jesu i oni srpski klub.....
Šta ti pišeš glupaku jedan.

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la nellic07 » 09 maj 2016, 12:55

Lakoste je napisao/la:Ako Vitez bude igrao posteno i uz posteno sudjenje siguran sam da Karacic sa svojim deckim moze uzeti bod u B. Luci.
Neće biti pošteno suđenje u Banja Luci.Borac je dobio 6 poklon bodova ( Prijedor i Bijeljina) te mora ostati u ligi.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 13:15

Kad povedemo Vitez ce proraditi, da sam na njihovom mjestu nebih se igrao vatrom. Mi se necemo kockati, a oni sa svojom pozicijom nek' urade sta god hoce.
Nemamo se sta uzdati u druge ekipe, uzdamo se samo u Gospodara, On nam je uvijek dovoljan, i idemo uzeti sta nam je sudjeno. Nismo dosli ovoliki put da sad kleknemo, pritisak je i na komsijama, i oni znaju gubiti inace nebi sada bili u ovoj situaciji. Prosli put na Kosevu smo se skoro i vratili od 3-0 na 3-3.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 maj 2016, 14:07

Za mene je budala onaj ko se raspravlja sa ovim ublehašima iz Banjaluke. Rasprava bez ikakve potrebe.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 14:47

U pravu si :D I ja se izgubim ponekad
Sta nas briga imamo veliki mec ovog vikenda k'o lige prvaka bice lijepo :bih:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.