Olimpik Sarajevo

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pabizo » 11 dec 2015, 11:45

PitarBordo je napisao/la:
Biki je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Da li ostaje na Koševu Olimpic ili se druga polusezone igra na Otoci?
Gracic obecao povratak, ali ne kontam sta se to uradilo u medjuvremenu (ili ce se uraditi?) na terenu i stadionu da se moze vratiti a do jucer se nije moglo igrati!?
Mislim da nikakvi radovi tamo nisu bili, isto se pitam kao i ti... Ako se bude vratio, zašto je uopšte igrao na Koševu...
Ti bih želeo sve da znaš,,,,E nece moci,,,,

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 11 dec 2015, 11:52

pabizo je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
Biki je napisao/la:Gracic obecao povratak, ali ne kontam sta se to uradilo u medjuvremenu (ili ce se uraditi?) na terenu i stadionu da se moze vratiti a do jucer se nije moglo igrati!?
Mislim da nikakvi radovi tamo nisu bili, isto se pitam kao i ti... Ako se bude vratio, zašto je uopšte igrao na Koševu...
Ti bih želeo sve da znaš,,,,E nece moci,,,,
Informišem se, zanima me to, vezano je za Olimpic, ovo je tema istog... Čuj "e neće moći".. :facepalm:
Samo Saraj'vo.

Avatar
Biki
Postovi: 957
Pridružen/a: 29 apr 2014, 12:56
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Biki » 11 dec 2015, 11:53

Mislim da nikakvi radovi tamo nisu bili, isto se pitam kao i ti... Ako se bude vratio, zašto je uopšte igrao na Koševu...[/quote]
Ti bih želeo sve da znaš,,,,E nece moci,,,,[/quote]


Ja bih, ti bih, on bih, mi bih, vi bih.... :o

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 11 dec 2015, 11:58

Biki je napisao/la:
pabizo je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Mislim da nikakvi radovi tamo nisu bili, isto se pitam kao i ti... Ako se bude vratio, zašto je uopšte igrao na Koševu...
Ti bih želeo sve da znaš,,,,E nece moci,,,,

Ja bih, ti bih, on bih, mi bih, vi bih.... :o
Preskočio sam mu to, da ne bude opet ja gramatiku drugog osnovne ovdje propagiram... :D MI BIHSMO VI BIHSTE ONI BIHĆU :D
Samo Saraj'vo.

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la cikazubo » 11 dec 2015, 12:03

Zbog cega tacno Olimpic ne moze da igra na otoci, mislim lijepo je sve usminkano, tribina ko bombona, teren ne vjerujem da je gori nego npr. u prijedoru i zvorniku i nekim drugim stadionima..

Avatar
Biki
Postovi: 957
Pridružen/a: 29 apr 2014, 12:56
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Biki » 11 dec 2015, 12:05

cikazubo je napisao/la:Zbog cega tacno Olimpic ne moze da igra na otoci, mislim lijepo je sve sminkano, tribina ko bombona, teren ne vjerujem da je gori nego npr. u prijedoru i zvorniku i nekim drugim stadionima..
Ja se to pitam mjesecima, ali odgovor nisam dobio.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la bhsport » 11 dec 2015, 12:08

cikazubo je napisao/la:Zbog cega tacno Olimpic ne moze da igra na otoci, mislim lijepo je sve usminkano, tribina ko bombona, teren ne vjerujem da je gori nego npr. u prijedoru i zvorniku i nekim drugim stadionima..
Varesanovic trazio da se igra na Kosevu, neki dan je izjavio.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la cikazubo » 11 dec 2015, 12:15

bhsport je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Zbog cega tacno Olimpic ne moze da igra na otoci, mislim lijepo je sve usminkano, tribina ko bombona, teren ne vjerujem da je gori nego npr. u prijedoru i zvorniku i nekim drugim stadionima..
Varesanovic trazio da se igra na Kosevu, neki dan je izjavio.
Ne znam koja im je to logika, kupis sebi kucu napravis sve, i kad je zavrsis predjes u potstanare. Ne vjerujem da je ista Varesanovic imao s tim, vjerovatno je to na relaciji Gracić-opština nesto mutno.

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pabizo » 11 dec 2015, 13:03

cikazubo je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Zbog cega tacno Olimpic ne moze da igra na otoci, mislim lijepo je sve usminkano, tribina ko bombona, teren ne vjerujem da je gori nego npr. u prijedoru i zvorniku i nekim drugim stadionima..
Varesanovic trazio da se igra na Kosevu, neki dan je izjavio.
Ne znam koja im je to logika, kupis sebi kucu napravis sve, i kad je zavrsis predjes u potstanare. Ne vjerujem da je ista Varesanovic imao s tim, vjerovatno je to na relaciji Gracić-opština nesto mutno.
U OLIMPICU nema ništa mutno,,,,,SVE JE POŠTENO I po poštenju I osvajanju KUPA BiH . :bih:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 dec 2015, 13:11

Lupus je ovdje više puta objasnio situaciju oko stadiona Otoka. Ali očigledno neki ne čitaju postove na ovoj temi. Ali su zato stručnjaci za lingvistiku.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 11 dec 2015, 13:39

Manćini umjesto da kao pravi domaćin na ovoj temi daš nam link do tog posta ti bi sad da se prozivaš sa nama... Šta je tačno problem sa Otokom i hoće li se tamo vraćati Olimpic na proljeće?
Samo Saraj'vo.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 dec 2015, 16:18

lupus je napisao/la:Otoka je unistena od strane neodgovornih ljudi koji vode brigu o stadionu.Nema ko ne igra na njemu i teren ne da je popustio nego je totalno devastiran.Minimalne uslove za igranje PLBIH ne ispunjava Otoka.Lagano a sigurno stadion postaje ruglo.Upoznat sam sa incijativom da se dodijeli Olimpicu i pravi veci i funkcionalniji stadion po standardima UEFE a na potezu je Opština.
U suprotnom traziti ce se drugi lokalitet na kojem bi se gradio stadion.
Problem je sa praćenjem teme ali trolati temu nije.
25.10.2015. 20:35
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 11 dec 2015, 16:29

Mancini je napisao/la:
lupus je napisao/la:Otoka je unistena od strane neodgovornih ljudi koji vode brigu o stadionu.Nema ko ne igra na njemu i teren ne da je popustio nego je totalno devastiran.Minimalne uslove za igranje PLBIH ne ispunjava Otoka.Lagano a sigurno stadion postaje ruglo.Upoznat sam sa incijativom da se dodijeli Olimpicu i pravi veci i funkcionalniji stadion po standardima UEFE a na potezu je Opština.
U suprotnom traziti ce se drugi lokalitet na kojem bi se gradio stadion.
Problem je sa praćenjem teme ali trolati temu nije.
25.10.2015. 20:35
Previše ti pokušavaš pronaći trolanje tamo gdje ti ne odgovara post, ali doći će ti to s godinama vjerujem, nadam se.

Što se tiče Otoke... Travnjak je otprilike u istom stanju kao i recimo prošle godine, baš sam neki dan bio u Vistafonu i otišli do stadiona iz znatiželje. A ako je to izgovor zašto se otišlo s Otoke onda mi to nešto drugo smrdi, kao što neko gore već reče na relaciji Nijaz - Novi Grad.
Samo Saraj'vo.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 dec 2015, 16:35

Ja sam prije mjesec dana cini mi se postavio slike sa utakmica omladinskog pogona koji su upravo igrali na Otoci, i vidi se tacno kakav je teren bio. Ne znam dali su ove hevte nesta popravljali ekstra ali tada je izgledalo k'o minsko polje. Mislim da su mi izbrisali post posto su slike sa druge stranice, a ekipa se vraca na Otoci u nastavku, barem sam ja to citao.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 dec 2015, 17:13

PitarBordo je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
lupus je napisao/la:Otoka je unistena od strane neodgovornih ljudi koji vode brigu o stadionu.Nema ko ne igra na njemu i teren ne da je popustio nego je totalno devastiran.Minimalne uslove za igranje PLBIH ne ispunjava Otoka.Lagano a sigurno stadion postaje ruglo.Upoznat sam sa incijativom da se dodijeli Olimpicu i pravi veci i funkcionalniji stadion po standardima UEFE a na potezu je Opština.
U suprotnom traziti ce se drugi lokalitet na kojem bi se gradio stadion.
Problem je sa praćenjem teme ali trolati temu nije.
25.10.2015. 20:35
Previše ti pokušavaš pronaći trolanje tamo gdje ti ne odgovara post, ali doći će ti to s godinama vjerujem, nadam se.

Što se tiče Otoke... Travnjak je otprilike u istom stanju kao i recimo prošle godine, baš sam neki dan bio u Vistafonu i otišli do stadiona iz znatiželje. A ako je to izgovor zašto se otišlo s Otoke onda mi to nešto drugo smrdi, kao što neko gore već reče na relaciji Nijaz - Novi Grad.
Imam dovoljno godina da znam prepoznati trolanje i šupljiranje kao ovo tvoje sa godinama. Imate bezbroj nickova i samo se klonirate nakon što vam banuju određeni nick.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 11 dec 2015, 17:18

Čekaj, nakon trola sad sam i klon... de ti piši o Olimpicu, to je tema i za to smo ovdje, ostavi se mene, imaginarnih trolova i klonova.

To ti je jedini način haman da skreneš s onog što ja pišem, a to je da kao što neko već reče nešto smrdi na relaciji Nijaz - Novi Grad i to je vjerovatno jedini razlog zašto se igra u Centru na Koševu a ne na "raspaloj" Otoci. Prestani da izmišljaš i umišljaš stvari, škodi zdravlju. :salut:

Za nekoga ko ustvari je normala pitanje da li će Čičkovo Ulje 2 biti permanentno rješenje ili će na pauzi doći i novi šef?
Samo Saraj'vo.

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la lupus » 12 dec 2015, 08:55

PitarBordo je napisao/la:Čekaj, nakon trola sad sam i klon... de ti piši o Olimpicu, to je tema i za to smo ovdje, ostavi se mene, imaginarnih trolova i klonova.

To ti je jedini način haman da skreneš s onog što ja pišem, a to je da kao što neko već reče nešto smrdi na relaciji Nijaz - Novi Grad i to je vjerovatno jedini razlog zašto se igra u Centru na Koševu a ne na "raspaloj" Otoci. Prestani da izmišljaš i umišljaš stvari, škodi zdravlju. :salut:

Za nekoga ko ustvari je normala pitanje da li će Čičkovo Ulje 2 biti permanentno rješenje ili će na pauzi doći i novi šef?
Igrati se nije moglo jer prvo Savez nije dozvolio da se na ovakvom terenu igraju utakmice PL BIH.Proljetos je igralo vise od 7-8 ekipa za vikend sto je i dovelo do devastacije u potpunosti terena.Konacno,Opština je izgradnjom vjestackog terena rasteretila stadion i vec vise od dva mjeseca niko ne igra na istom.Travnjak ce biti spreman za proljetni dio.
Kada spominjes neke ljude u nasem klubu ipak pokazi malo respekta.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 12 dec 2015, 10:14

lupus je napisao/la:Travnjak ce biti spreman za proljetni dio.
Znači vraćam se na pitanje s početka javljanja na temu: da li to znači da će Olimpic igrati na Otoci ili Koševu?
Samo Saraj'vo.

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pabizo » 12 dec 2015, 12:32

PitarBordo je napisao/la:
lupus je napisao/la:Travnjak ce biti spreman za proljetni dio.
Znači vraćam se na pitanje s početka javljanja na temu: da li to znači da će Olimpic igrati na Otoci ili Koševu?
Paša,slabo kontaš ali hajde odgovor je OTOKA.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 12 dec 2015, 12:34

pabizo je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
lupus je napisao/la:Travnjak ce biti spreman za proljetni dio.
Znači vraćam se na pitanje s početka javljanja na temu: da li to znači da će Olimpic igrati na Otoci ili Koševu?
Paša,slabo kontaš ali hajde odgovor je OTOKA.
A što imaš poriv da vrijeđaš? Niko gore od kako sam prvi put postavio pitanje nije odgovorio na isto nego su odgovori bili "već je pisano zašto se NE IGRA", "ti bi sve da znaš e pa neće moći" itd itd i ja slabo kontam? Odrastite više.

Meni je iskreno drago da se Olimpic uklanja s Koševa, jer samo džaba nam travu gaze, a može se naguziti Zrinjskom i ostaloj ekipi i na Otoci - za to ne treba ništa veći stadion.
Samo Saraj'vo.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.