Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 06 nov 2016, 15:47

pitic je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ali izgleda Celikovi igraju za klikere, ili su ih naftasi nedavno preuzeli? To ja odavno ne mogu da skontam odakle im.
Valjda je neko pogurao Celika, a mi smo siroce za koje niko ne place.
Pa jeste tako siroće za kojim skoro niko ne plaće. Čelik ima grad i armiju navijača koji su sutra spremni stati uz klub ako dođe d ispunjenja zahtjeva i želja koje hoće. A šta Olimpic ima :?: niti grad niti navijače. U poređenju ste samo isti u jednom, a to je da nemate para.
Zašto si toliko dosadan i maltretiraš nas ovdje više od dvije godine? :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 06 nov 2016, 15:47

Mancini je napisao/la:
pitic je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Neki banditi ne žele da igraju. U tome je izgleda poenta.
A za šta da igraju :?: Za klikere :?
Ublehaški trolu neka idu onda iz kluba odmah! Opet ti malo navratio malo trolati i dosađivati!?
Otišli bi da imaju gdje. Ali opet bolje je igrati u Olimpicu koji je u PLBiH i pri tome živjeti u Sarajevu nego igrati u nekoj zabiti gdje nema ni gradskog života niti para.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la avenija » 06 nov 2016, 15:50

Mokroguz je napisao/la:Ali izgleda Celikovi igraju za klikere, ili su ih naftasi nedavno preuzeli? To ja odavno ne mogu da skontam odakle im. Sve dugovi, dugovi, pa opet igraju k'o da ih nema.
Valjda je neko pogurao Celika, a mi smo siroce za koje niko ne place.
Svaki igrac trenutno ima sve u marku placeno iako pobjede svaku desetu..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 06 nov 2016, 15:55

avenija je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ali izgleda Celikovi igraju za klikere, ili su ih naftasi nedavno preuzeli? To ja odavno ne mogu da skontam odakle im. Sve dugovi, dugovi, pa opet igraju k'o da ih nema.
Valjda je neko pogurao Celika, a mi smo siroce za koje niko ne place.
Svaki igrac trenutno ima sve u marku placeno iako pobjede svaku desetu..
Jel' to neka firma preuzela odgovornost ili koji je izvor rijesenja?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la avenija » 06 nov 2016, 15:59

Pa ne znam sta ti nije jasno celik ima svoj budzet koji je oko 1 200 000 koje osigurava grad Zenica .Druga je stvar sto oni ne servisiraju dugove i prave novi minus iz godine u godinu i tako vode klub u nestanak zbog ogromnog duga .
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 06 nov 2016, 15:59

A vidiš samo dres Čelika na kojem piše Grad Zenica. Imaju apsolutnu navijačku podršku u gradu i pomalo kapne sa raznoraznih gradskih strana pa se šta nakupi za funkcionisanje kluba.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 06 nov 2016, 16:04

Tuzla i Zenica finansiraju Slobodu i Čelika koliko toliko dok grad Sarajevo ne želi da finansira Sarajevo i Željezničar, a ne Olimpic. Opština dadne nekih 20 000, 30 000 km za pola godine i to je to. Matematika je jasna Olimpic je prepušten sam sebi bez igdje ikoga i u ovoj dolini vukova ne može opstati dugo. Može, ali u nižim ligama.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 06 nov 2016, 16:09

Nije mi jasno posto ovi nasi nama ni koru hljeba ne daju godinama, vi ste za ovaj grad Njemacka koliko svojima dajete ako je to tako. U nevjerici sam na samu cinjenicu a kamoli toliku svotu. Ali eto, fino vama.
Trubim tu i tamo po nasoj temi sto nas politicari izdase, mada i nisu nikad bili lojalni. Kontas izabrani su zbog necega. Eto koliko se moze kad se hoce.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 06 nov 2016, 16:15

Mokroguz je napisao/la:Nije mi jasno posto ovi nasi nama ni koru hljeba ne daju godinama, vi ste za ovaj grad Njemacka koliko svojima dajete ako je to tako. U nevjerici sam na samu cinjenicu a kamoli toliku svotu. Ali eto, fino vama.
Trubim tu i tamo po nasoj temi sto nas politicari izdase, mada i nisu nikad bili lojalni. Eto koliko se moze kad se hoce.
Pa kažem ti sami su nemaju konkurenciju to je prvo i osnovno. Kakvu Čelik ima konkurenciju u gradu :?: u vidu Rudara iz Zenice :? U Zenici kada spomeneš ulaganje u klupski fudbal odamAh je na 1 mjestu Čelik. Drugo je što Čelika lopovi i kriminalci vode od poslije rata, bogate ste i pri tome prave još veća dugovanja. Slobodi je grad otplatio 1,5 ratu poreznog duga. A u Sarajevu te jedva čekaju na piku da platiš i korištenje stadiona, a ne nešto drugo.
SRETAN BROJ - 1725

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 06 nov 2016, 16:18

pitic je napisao/la:A vidiš samo dres Čelika na kojem piše Grad Zenica. Imaju apsolutnu navijačku podršku u gradu i pomalo kapne sa raznoraznih gradskih strana pa se šta nakupi za funkcionisanje kluba.
Ublehašu kakvu podršku kada navijači ne dolaze na domaće utakmice?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 06 nov 2016, 16:18

pitic je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Nije mi jasno posto ovi nasi nama ni koru hljeba ne daju godinama, vi ste za ovaj grad Njemacka koliko svojima dajete ako je to tako. U nevjerici sam na samu cinjenicu a kamoli toliku svotu. Ali eto, fino vama.
Trubim tu i tamo po nasoj temi sto nas politicari izdase, mada i nisu nikad bili lojalni. Eto koliko se moze kad se hoce.
Pa kažem ti sami su nemaju konkurenciju to je prvo i osnovno. Kakvu Čelik ima konkurenciju u gradu :?: u vidu Rudara iz Zenice :? U Zenici kada spomeneš ulaganje u klupski fudbal odamAh je na 1 mjestu Čelik. Drugo je što Čelika lopovi i kriminalci vode od poslije rata, bogate ste i pri tome prave još veća dugovanja. Slobodi je grad otplatio 1,5 ratu poreznog duga. A u Sarajevu te jedva čekaju na piku da platiš i korištenje stadiona, a ne nešto drugo.
U pravu si, potpuno u pravu..
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 06 nov 2016, 16:20

pitic je napisao/la:Tuzla i Zenica finansiraju Slobodu i Čelika koliko toliko dok grad Sarajevo ne želi da finansira Sarajevo i Željezničar, a ne Olimpic. Opština dadne nekih 20 000, 30 000 km za pola godine i to je to. Matematika je jasna Olimpic je prepušten sam sebi bez igdje ikoga i u ovoj dolini vukova ne može opstati dugo. Može, ali u nižim ligama.
E koliko si jadan i opterećen ovim klubom klubom da je to za nepovjerovati!? :lol: :roll: :crazy: Umjesto da "čiste" ispred svoje avlije ovakvi kao on ovdje dođu da drugima dijele savjete i komentare. :roll: :crazy: :cry:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 06 nov 2016, 16:27

Mancini je napisao/la:
pitic je napisao/la:A vidiš samo dres Čelika na kojem piše Grad Zenica. Imaju apsolutnu navijačku podršku u gradu i pomalo kapne sa raznoraznih gradskih strana pa se šta nakupi za funkcionisanje kluba.
Ublehašu kakvu podršku kada navijači ne dolaze na domaće utakmice?
Čitaj malo bolje iznad. Imaju podršku ljudi u gradu jer svi navijaju za Čelika drugo je što ne žele da dolaze na utakmice radi lopova, bagre, statuta itd.
btw.

Dolaze navijači iz Blatuše. :beba:
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 06 nov 2016, 16:31

Mancini je napisao/la:
pitic je napisao/la:Tuzla i Zenica finansiraju Slobodu i Čelika koliko toliko dok grad Sarajevo ne želi da finansira Sarajevo i Željezničar, a ne Olimpic. Opština dadne nekih 20 000, 30 000 km za pola godine i to je to. Matematika je jasna Olimpic je prepušten sam sebi bez igdje ikoga i u ovoj dolini vukova ne može opstati dugo. Može, ali u nižim ligama.
E koliko si jadan i opterećen ovim klubom klubom da je to za nepovjerovati!? :lol: :roll: :crazy: Umjesto da "čiste" ispred svoje avlije ovakvi kao on ovdje dođu da drugima dijele savjete i komentare. :roll: :crazy: :cry:
Nemam sada šta čistiti ispred svojih vrata. Tek će se moći čistiti na polusezoni, a do tada :zviz:

U Olimpicu koliko se je svega nakupilo dugo bi trebalo da se očisti i da se cijeli forum skupi u akciji čišćenja.
SRETAN BROJ - 1725

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 06 nov 2016, 16:38

pitic je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
pitic je napisao/la:Tuzla i Zenica finansiraju Slobodu i Čelika koliko toliko dok grad Sarajevo ne želi da finansira Sarajevo i Željezničar, a ne Olimpic. Opština dadne nekih 20 000, 30 000 km za pola godine i to je to. Matematika je jasna Olimpic je prepušten sam sebi bez igdje ikoga i u ovoj dolini vukova ne može opstati dugo. Može, ali u nižim ligama.
E koliko si jadan i opterećen ovim klubom klubom da je to za nepovjerovati!? :lol: :roll: :crazy: Umjesto da "čiste" ispred svoje avlije ovakvi kao on ovdje dođu da drugima dijele savjete i komentare. :roll: :crazy: :cry:
Nemam sada šta čistiti ispred svojih vrata. Tek će se moći čistiti na polusezoni, a do tada :zviz:

U Olimpicu koliko se je svega nakupilo dugo bi trebalo da se očisti i da se cijeli forum skupi u akciji čišćenja.
Zavrnuo "pipu" budista udbaškom klubu pa malo naletio ovdje ublehaš. :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la pitic » 06 nov 2016, 16:48

Mancini je napisao/la:Sram vas bilo i idite iz kluba.
Ako odu ko će ostati i igrati :?: Prije neki dan ste ih molili da igraju protiv Željezničara i obećavali im isplatu.
SRETAN BROJ - 1725

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 06 nov 2016, 17:53

pitic je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Sram vas bilo i idite iz kluba.
Ako odu ko će ostati i igrati :?: Prije neki dan ste ih molili da igraju protiv Željezničara i obećavali im isplatu.
Ne budi smiješan ublehašu udbaškog kluba. :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la amazon » 06 nov 2016, 18:26

Jesi ti fakat navijac Olimpica? Pa kako kad god odem na Otoku da gledam utakmicu stadion prazan?
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 06 nov 2016, 20:43

amazon je napisao/la:Jesi ti fakat navijac Olimpica? Pa kako kad god odem na Otoku da gledam utakmicu stadion prazan?
Pa jesam li ja kriv što dođe 200 ljudi? A sada su me vjerovatno otjerali sa utakmica. Nakon više od pet godina pisanja na ovom forumu ti mene pitaš da li sam navijač. :? Nisam navijač nego simpatizer kluba.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la shaman7 » 07 nov 2016, 01:27

kad istice ugovor Lelicu ?

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.