Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Jeftinijim kartama
48
10%
Poboljsanjem uslova na stadionima
110
23%
Dovodjenjem kvalitetnih pojedinaca
57
12%
Pomocu medija
57
12%
Poboljsanjem kvaliteta takmicenja
197
42%
 
Ukupno glasova: 469

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37563
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2014, 01:23

Da se tjeraju oni sto gledaju sa brda :D

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la invincible1921 » 06 avg 2014, 02:50

Tesko i puskom....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

valter22
Postovi: 92
Pridružen/a: 29 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la valter22 » 06 avg 2014, 12:13

Po meni najveći razlog, problem, krivac slabe lige je savez.U svim djelovima saveza se radi mimo propisa što jako negativno utiče na kvalitet, i sve ostalo, takmičenja koja ovi organizuju

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la Kevin » 06 avg 2014, 14:06

Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

ROŠTILJADOM!!!


:zviz: :zviz:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la fedeltafrotta » 06 avg 2014, 14:08

Kevin je napisao/la:Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

ROŠTILJADOM!!!


:zviz: :zviz:
:lol: :clap:

na to niko ne bi ostao ravnodusan :mrgreen:

jedino sto moze vratiti ljude jeste poboljsanje kvalitete takmicenja, pa onda i same infrastrukture..
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la lisander » 06 avg 2014, 14:19

Evo Sloboda je ko Velez one godine kad je usao, vjerovatno sphanuce za koju sedmicu i oni i vratice se na hiljadu do dvije na tribinama, Zeljo je one povratnicke sezone Amara imo oko 7 milja prosjek poosvajalo sve ni na proslavi 2013 nismo mogli skupit 7 milja, realno mi smo proklet narod, mi pomjeramo utakmice nase lige zbog utakmice West Ham - Newcastle, j.ebo ti nas imam osjecaj kad bi liga bila u rangu hrvatske i stadioni takvi da bi to bilo furka godinu il dvije najvise onda opet daj nam nesto novo, daj nam k.urac, evo nek repka odigra lose protiv Kipra sljedecu domacu nece bit preko 10 milja

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la NeshaFCB » 14 mar 2015, 19:27

invincible1921 je napisao/la:Tesko i puskom....

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 04 maj 2015, 02:09

huliganizam iskorijeniti totalno, i najmanji incident kazniti rigorozno, jer drukacije kod nas ne ide, takodjer postaviti neka pravila na tribinama, koje su navijacke i na kojima se mora sjediti, nema stajanja i navijanja kroz citavu utakmicu, tako nesto slicno englezi imaju mislim, jer ima neko ko bi dosao sjesti i pogledati utakmicu, recimo dodje neko na istok na kosevu, zapadna tribina zatvorena, vamo neki navijaci stanu ispred njega i on onda mora ustati, mozda je ovo nekome nebitno ili glupo, ali je opet dobra stvar
onda

ova liga medijski je nikako popracena

zasto ne bi bila relama bar jednom koji su parovi, ko igra?

takodjer, ne mozes utakmice pogledati na tv.u, jeste liga loša, ne igra se lijep fudbal, ali ima ljudi koji bi rado pogledali neku utakmicu, neko ko ne moze, neko ko bi pogledao naše domaće timove
ali kod nas to samo na tamo kanalu od bht moja tv i to moraš platiti, ili nekada arena sport bh prenosi

neka ljudi vide da se i kod nas moze izaci na tribine, navijati, pa neka komentatori pohvale navijače kako bode klub, pa ih javno pozovu da dodju i da bodre svoj klub, ne mora biti sve crno-bijelo
takodjer, kroz novine promovisati stalno premier ligu, hvaliti neke igrače, opet navijale, timove i sl.

ja se nadam da ce konacno naša liga dobiti na kvaliteti od naredne sezone tj kad počne skraćivanje ove naše čemer lige

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la MCMXLVI » 04 maj 2015, 03:01

Izgleda ne pratis Englesku ligu najbolje. Engleska je imala mnogo veci problem nego mi, ali oni su to brzo rijesili. Postavljanje stolica na svim tribina i drasticne kazne za huligane. Kazne kao sto su zatvorske, novcane i zabrane godinama ulaz stadionima.

Ova liga nema napretka sve dok isti debili/huligani dolaze na stadion jer ih niko ne kaznjava. Neka nam svi stadioni budu arene opet nece biti napretka, jer sve ti isti huligani/debili dolaze. Zar mislis da ce redar ovde u nasoj ligi zabraniti "komsi/jaranu" da ne dolazi vise na stadion? Pa ovaj sto je danas istukao navijaca Zelje u Lukavici, ponovo ce doci na sledecu utakmicu bez problema.

Kako rijesti problem. Ja ti imam odgovor za to, ali nfsbih ne.
REGISTRACIJA HULIGANA i kao sto je to ovde kod mene, AWAY CARD.

Registracija huligana znaci odmah si registrovan u drzavnom sistemu ko si i sta si putem tvoje licne karte. (Naravno to je u nasoj drzavi trenutno fantazija)

Away card, ovo je znaci za sve navijace koji idu na gostovanja. Ovde imam licno iskustvo kako to funkcionise. Svi navijaci koji zele na gostovanje svog tima, moraju imati away card, isto kao licna karta ali sa chipom. Znaci ne mozes ici ako nemas karticu. Dolazak na stadion ceka te jedna jednostavna kutija, gdje provuces away card karticu. Redarima isti tren na laptopu izadju sve informacije o tebi i tvojim gostovanja i tvom ponasanju ranije na tom istom stadionu gdje npr. gostujes. Tako znaci tvoj klub zna ko si i sta si. U slucaju belaja, odmah ce te idefikovati i poslati kaznu i zabranu na sledecu domacu utakmicu. Znaci na kraju krajeva, ti placas kazne svog kluba a ne tvoj klub. Zar to nije posteno? Tako jednostavan sistem, ali opet ponavljam sve ovo sto ja pisem je trenutno fantazija za nasu drzavu.


Medije i tv.
Ja od ljeta protiv Borusije u Njemackoj nisam kao covjek "rahat" pogledao jednu utakmicu Sarajeva na tv. Svakog kola ja se patim i peglam preko livestreama. Npr. danas nisam vidio 2 gola na utakmici jer stream je stalno stekao (nije do moje konekcije) i odjednom "puko" i to je upravo i na kraju i jedini stream bio. Ja nekad i ne mogu ni da vidim koje ko na terenu. MojuTV ne mogu imati, Arenu ne mogu imati ostaje mi sugavi BHT koje ove sezone nije ni jednu utakmicu Sarajeva nije prenosa bio. Hajde bar da rade kvalitetno. BHT kao sponzor se mora sto prije rijesiti, jer on nama samo steti ligi.


Kada se rijesimo huligana, onda tek mozemo pricati o napretku, jer posle sve ostalo bih doslo.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la Mancini » 04 maj 2015, 13:18

Realno rečeno: Koga i šta gledati?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la Mokroguz » 04 maj 2015, 13:26

Nove tribine za obican narod da mogu gledati "WWE Smackdown" drugih tribina uzivo dok ne bude fudbala na terenima.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la MCMXLVI » 04 maj 2015, 13:39

U sukobima navijača u Lukavici povrijeđene tri osobe

Tri osobe nastanjene u Kantonu Sarajevo zadobile su tjelesne povrede u sukobu navijača fudbalskih klubova (FK) "Slavija“ i "Sarajevo", tokom jučerašnje fudbalske utakmice Premijer lige BiH, potvrđeno je iz Centra javne bezbjednosti Istočno Sarajevo.

U sukobima navijača u Lukavici povrijeđene tri osobe

Povrijeđeni su M.D., J.D. i E.P. Navedene osobe su izjavile da su na fudbalsku utakmicu u Istočno Sarajevo došle samoinicijativno, te da ih je tokom utakmice fizički napala grupa nepoznatih osoba.

Operativnim radom na terenu policijski službenici su došli do saznanja da su mogući izvršioci navedenog događaja J.T., S.P., S.I., F.G. i Ž.M.

Po ovlaštenju dežurnog tužioca, preduzimaju se potrebne mjere i radnje na rasvjetljavanju i dokumentovanju krivičnog djela tjelesna povreda.

Iz policije navode da je tokom ove utakmice, na zapadnoj tribini stadiona došlo do narušavanja javnog reda i mira.

Brzom intervencijom policijskih službenika koji su obezbjeđivali sportsku manifestaciju, sukob je prekinut.

Mozda i bude nesto od ovoga. Ali ipak oni su tu na sljedecoj utakmici bez problema.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la PaskalHens » 04 maj 2015, 13:58

Blago nama kad nam probleme riješava dijasporac.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la MCMXLVI » 04 maj 2015, 14:01

Moram kada ne znas za bolje.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la Željooooo » 04 maj 2015, 14:19

Treba vecinu raje zajebat i stavit prije neke tekme obavještenje da je koncert neke "pevaljke" iz Srbije u to vrijeme kad je tekma na stadionu, stadioni bi bili puni ko šibica bar to kolo ili reci narodu da se na stadionu organizuje neka korida naši papci bi tražili kartu više, a par stotina hiljada bi ostalo ispred stadiona jer ne bi imali mjesta na stadionu. Naš mentalitet je takav bar kod vecine u fazonu, dok ide dobro klubu ja cu dolaziti na tekme jer je to in, cim krenu loši rezultati ne pratim ligu, ni klub, draže mi je gledati englesku ligu nego doci na tekmu svoga kluba, tužno i žalosno..
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje! ;)
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la MCMXLVI » 04 maj 2015, 14:32

Nas glavni problem je u narodu, pa tek onda sve ostalo.
Svaka cast na komentaru.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la Elegant » 04 maj 2015, 14:36

1. Uslovi na stadionima - pristojne cijene ulaznica
2. Kvaliteta lige - regularnost takmicenja

:kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la Blagoje » 04 maj 2015, 14:41

Potrebno je kriminalnoj jegulji koja kupuje utakmice i hoce posto po to da konacno, poslije godina i godina patnje i agonije osvoji titulu, stat za vrat i sankcionisat kriminalne radnje, pa ce se i publika vratit na stadione.

Kad je Zeljeznicar bio dominantan, stadioni su bili ispunjeniji duplo.

U postenju i sportskoj borbi za trofeje je buducnost naseg fudbala.
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la PaskalHens » 04 maj 2015, 18:30

MCMXLVI je napisao/la:Moram kada ne znas za bolje.
Ne moraš. Gledaj jenkise.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Kako vratiti gledaoce na tribine bh stadiona?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 04 maj 2015, 20:52

MCMXLVI je napisao/la:Izgleda ne pratis Englesku ligu najbolje. Engleska je imala mnogo veci problem nego mi, ali oni su to brzo rijesili. Postavljanje stolica na svim tribina i drasticne kazne za huligane. Kazne kao sto su zatvorske, novcane i zabrane godinama ulaz stadionima.
gdje sam pogrijesio vezano za engleze? nisam ni rekao da smo mi gori od njih, nego navodim samo jedan primjer

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”