NK Široki Brijeg

Avatar
BurningLegion
Postovi: 1265
Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BurningLegion » 02 okt 2014, 14:15

Nemojte o tome vise na temi molim vas, nije ni vrijeme ni mjesto, sto kaze kevin hvala na podrsci, svakako da su to komplicirane stvari i da definitivno Široki Brijeg nije zasluzio ni 10 posto pljuvanja, huskanja, predrasuda, generaliziranja i lazi koje mu se podmecu i kako ga se tretira, narocito u sarajevskim medijima (gdje se komotno moze ubrojiti i ovaj portal), no to takvima na cast.

Mi idemo dalje, Travnik ove sezone jednostavno MORAMO dobiti, pada nam cijeli koncept u vodu ako i dalje gubimo takve utakmice.

Mislio sam ici na taj Memorijal kako sam prosle godine propustio, ali propustiti cu bojim se i ove jer cu biti na putovanju. Steta, momcima je prosle godine naprosto sjajno bilo, od utakmica, provoda, prijema Kohorte, Ultrasa i ostalih.
Zadnja izmjena: BurningLegion, dana/u 02 okt 2014, 14:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sarajlija » 02 okt 2014, 14:16

Necemo pisat vise ne zasluzuje ovaj klub da se pise o necemu sto nije vezano za ovu temu ja vise necu. ;)
04.10.2009 !!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 02 okt 2014, 14:33

Tko jos nastupa na turniru osim nas i Dinama?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 02 okt 2014, 14:34

Android je napisao/la:Tko jos nastupa na turniru osim nas i Dinama?
Osijek i Vukovar .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la espresso » 02 okt 2014, 14:35

sarajlija je napisao/la:Necemo pisat vise ne zasluzuje ovaj klub da se pise o necemu sto nije vezano za ovu temu ja vise necu. ;)
Dolazit ćeš ti dokle god je Široki bude ispred tvog kluba, a to znači barem do ljeta iduće godine :D

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 02 okt 2014, 14:36

kksiroki je napisao/la:
Android je napisao/la:Tko jos nastupa na turniru osim nas i Dinama?
Osijek i Vukovar .
Znaci mi i Osijek u finalu :D

Nego sta je s Pekom?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sarajlija » 02 okt 2014, 14:37

espresso je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:Necemo pisat vise ne zasluzuje ovaj klub da se pise o necemu sto nije vezano za ovu temu ja vise necu. ;)
Dolazit ćeš ti dokle god je Široki bude ispred tvog kluba, a to znači barem do ljeta iduće godine :D
Vidi ja ne mrzim nikoga gluho bilo nisam tako odgojen, ne pravda me boli ko svakog normalnog navijaca da vise ne pricam sta i kako. ;)

Dali cu dolazit to ne znam, a svakako se vidimo u drugom dijelu kad nam dolazite na kosevo. :wave:
04.10.2009 !!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 02 okt 2014, 14:37

Android je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
Android je napisao/la:Tko jos nastupa na turniru osim nas i Dinama?
Osijek i Vukovar .
Znaci mi i Osijek u finalu :D

Nego sta je s Pekom?
aBd trebao bi igrati u Vukovaru na turniru i nakon toga konkurirati za mjesto u sastavu .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Imp » 02 okt 2014, 15:12

sarajlija je napisao/la:
espresso je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:Necemo pisat vise ne zasluzuje ovaj klub da se pise o necemu sto nije vezano za ovu temu ja vise necu. ;)
Dolazit ćeš ti dokle god je Široki bude ispred tvog kluba, a to znači barem do ljeta iduće godine :D
Vidi ja ne mrzim nikoga gluho bilo nisam tako odgojen, ne pravda me boli ko svakog normalnog navijaca da vise ne pricam sta i kako. ;)

Dali cu dolazit to ne znam, a svakako se vidimo u drugom dijelu kad nam dolazite na kosevo. :wave:
A eto ti kao znas sta je pravda/ ne pravda u ovom slucaju :crazy:

Avatar
maroonGiant
Postovi: 247
Pridružen/a: 04 dec 2012, 10:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maroonGiant » 02 okt 2014, 17:09

amarosi je napisao/la:Dok sam zivio u sarajevo to je bio civilizovan grad a danas je pun fasista i nazalost obicna kasaba. uzivajte, ja sam u eu ;-)))
Prva sandzacka palatalizacija :mrgreen: , fala Bogu pa ovakvi zaobilaze Sarajevo, sreća pa ti se nije svidjelo, uživaj prijatelju u EU i tripuj se da si nešto.

ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
northfront96
Postovi: 119
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:59
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la northfront96 » 02 okt 2014, 17:33

maroonGiant je napisao/la:
amarosi je napisao/la:Dok sam zivio u sarajevo to je bio civilizovan grad a danas je pun fasista i nazalost obicna kasaba. uzivajte, ja sam u eu ;-)))
Prva sandzacka palatalizacija :mrgreen: , fala Bogu pa ovakvi zaobilaze Sarajevo, sreća pa ti se nije svidjelo, uživaj prijatelju u EU i tripuj se da si nešto.

ISTINA ZA VEDRANA!
istina se zna... samo je tesko prihvatiti nekima

Jel u Travnik idemo kompletni, jel moze Dino igrati?

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 02 okt 2014, 18:47

northfront96 je napisao/la:
maroonGiant je napisao/la:
amarosi je napisao/la:Dok sam zivio u sarajevo to je bio civilizovan grad a danas je pun fasista i nazalost obicna kasaba. uzivajte, ja sam u eu ;-)))
Prva sandzacka palatalizacija :mrgreen: , fala Bogu pa ovakvi zaobilaze Sarajevo, sreća pa ti se nije svidjelo, uživaj prijatelju u EU i tripuj se da si nešto.

ISTINA ZA VEDRANA!
istina se zna... samo je tesko prihvatiti nekima

Jel u Travnik idemo kompletni, jel moze Dino igrati?
Može Dino je kaznu odradio protiv Želje .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
BurningLegion
Postovi: 1265
Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BurningLegion » 03 okt 2014, 10:47

Osniva se Ženski nogometni klub Široki Brijeg: U tijeku upisi djevojaka


ŽNK Široki Brijeg vrši upis svih uzrasta djevojaka/djevojčica u školu nogometa. Treninzi će biti dva puta tjedno na terenima SRC-a Musa-Karačić i u sportskim dvoranama, a voditelj škole za ženski nogomet bit će profesor kineziologije Ivan Kvesić, uz suradnju trenera škole nogometa NK Široki Brijeg.

Prvi trening bit će u subotu, 18. listopada u 14:00 sati na SRC-u Musa-Karačić na Mostarskom blatu.

Prijave i sve dodatne informacije radnim danom od 10:00 do 12:00 i 14:00 do 16:00 sati kod tajnika škole nogometa Tomislava Markića (063/886-755).

”Pridruži se, pokaži što znaš, budi ravnopravna!,” poručili su iz Ženskog nogometnog kluba Široki Brijeg.


:clap:


Slijedi kompleksiranje konkurencije i u zenskom nogometu. :cool:

Avatar
KrajPrice
Postovi: 602
Pridružen/a: 24 apr 2012, 00:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KrajPrice » 03 okt 2014, 10:53

BurningLegion je napisao/la:Osniva se Ženski nogometni klub Široki Brijeg: U tijeku upisi djevojaka


ŽNK Široki Brijeg vrši upis svih uzrasta djevojaka/djevojčica u školu nogometa. Treninzi će biti dva puta tjedno na terenima SRC-a Musa-Karačić i u sportskim dvoranama, a voditelj škole za ženski nogomet bit će profesor kineziologije Ivan Kvesić, uz suradnju trenera škole nogometa NK Široki Brijeg.

Prvi trening bit će u subotu, 18. listopada u 14:00 sati na SRC-u Musa-Karačić na Mostarskom blatu.

Prijave i sve dodatne informacije radnim danom od 10:00 do 12:00 i 14:00 do 16:00 sati kod tajnika škole nogometa Tomislava Markića (063/886-755).

”Pridruži se, pokaži što znaš, budi ravnopravna!,” poručili su iz Ženskog nogometnog kluba Široki Brijeg.


:clap:


Slijedi kompleksiranje konkurencije i u zenskom nogometu. :cool:
Na kakvo kompleksiranje mislis?
Mozda na sarajevo, slaviju??
Kako znam jedino je Amar .O svima nabio komplex koji se tesko lijeci, treba godina i godina:D :bih:

Avatar
BurningLegion
Postovi: 1265
Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BurningLegion » 03 okt 2014, 10:55

Boga mi nikad nismo imali kompleks ni od koga u ovoj ligi niti imamo ikakav razlog, tako ni od Zeljeznicara ili Osima, a sad, to sto ti ne mozes prepoznati gore saljivi ton provucen kroz lijepu vijest da od sada imamo i zenski nogometni klub, to je tvoja stvar. ;)

Avatar
KrajPrice
Postovi: 602
Pridružen/a: 24 apr 2012, 00:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KrajPrice » 03 okt 2014, 11:02

BurningLegion je napisao/la:Boga mi nikad nismo imali kompleks ni od koga u ovoj ligi niti imamo ikakav razlog, tako ni od Zeljeznicara ili Osima, a sad, to sto ti ne mozes prepoznati gore saljivi ton provucen kroz lijepu vijest da od sada imamo i zenski nogometni klub, to je tvoja stvar. ;)
Saljivi ton , ali ga suknes:D
Nema veze, fino je imati zensku ekipu.
Ako se iole uloze novci moze se uspjeti, kod nas je zenski fudbal na niskim granama.
Bilo kako bilo ove godine ste zasluzeno pobjedili u Sirokom i uzeli bod na grbavici, svakoj ekipi dodje 1-2 godine krize.Naravno mi smo najveci klub u BiH , niko nas nije uspio ugasiti udba, rat, rezimi, partije, tako da cemo se dici uskoro.

Avatar
BurningLegion
Postovi: 1265
Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BurningLegion » 03 okt 2014, 11:06

Pa jasno, u tome je cijela sala.
Mislim da je bila i prije, ali ovo je tek sada ozbiljniji projekt.
Nikoga zenski nogomet nazalost u BiH ne zanima, treba to sve svejedno financirati i sto ne, a nemas nista posebno od toga realno. Ali da treba promovirati i da se treba baviti sportom u svim sferama zivota, pa tako i djevojke, to jasno i zbog toga mi je drago da sirimo svoju sportsku obitelj.
Dici ce, sto da ne, ne ide nista ni preko noci, a nije nista ni vjecno, medjutim ove sezone smo jednostavno bolji i realno smo obje utakmice trebali dobiti, samo sto Zeljeznicar ima naviku dobivati ''sto mora'' dobiti i zato ispada trenutacno prvi pratitelj, dok mi smo godinama vec bolji u medjusobnom omjerom s klubovima iz vrha tablice, no treba tome jos pridodati pristup malim utakmicama iz ove sezone i nastaviti u istom ritmu.

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la westherc » 03 okt 2014, 13:25

BurningLegion je napisao/la:Pa jasno, u tome je cijela sala.
Mislim da je bila i prije, ali ovo je tek sada ozbiljniji projekt.
Nikoga zenski nogomet nazalost u BiH ne zanima, treba to sve svejedno financirati i sto ne, a nemas nista posebno od toga realno. Ali da treba promovirati i da se treba baviti sportom u svim sferama zivota, pa tako i djevojke, to jasno i zbog toga mi je drago da sirimo svoju sportsku obitelj.
Dici ce, sto da ne, ne ide nista ni preko noci, a nije nista ni vjecno, medjutim ove sezone smo jednostavno bolji i realno smo obje utakmice trebali dobiti, samo sto Zeljeznicar ima naviku dobivati ''sto mora'' dobiti i zato ispada trenutacno prvi pratitelj, dok mi smo godinama vec bolji u medjusobnom omjerom s klubovima iz vrha tablice, no treba tome jos pridodati pristup malim utakmicama iz ove sezone i nastaviti u istom ritmu.
Svi klubovi koji pretendiraju da igraju Europske utakmice do 2015. godine moraju imati i ženski nogometni klub...
Naputak of UEFE... :D
I have a dream

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la FCS » 03 okt 2014, 13:27

Popisam se u uefu i zenski nogomet

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la westherc » 03 okt 2014, 13:30

FCS je napisao/la:Popisam se u uefu i zenski nogomet
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:wave: :wave: :wave: :wave:
I have a dream

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Kamaga11, Napapijri, Pitarsam i 65 gostiju.