NK Široki Brijeg

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maxmore » 14 mar 2015, 20:06

DukeOfWellington je napisao/la:Pitanje je šta radi policija. Kad je ispostavit' nekakve fantomske fakture onda su jako ažurni, kad je organizovat' dolazak gostujućih igrača na utakmicu onda je to kao i obično fijasko. Kako su oni uspjeli da provedu tu djecu iz ŠB s tim nekakvim zastavama baš ispred očiju tih huligana i onda dopustili da se ovi obračunavaju s tom djecom, e to je prava umjetnost nesposobnosti.
Kojim zastavama? Kakve su to neke zastave? Budi određen, nemoj naklapati.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Rooney88 » 14 mar 2015, 20:08

DukeOfWellington je napisao/la:Pitanje je šta radi policija. Kad je ispostavit' nekakve fantomske fakture onda su jako ažurni, kad je organizovat' dolazak gostujućih igrača na utakmicu onda je to kao i obično fijasko. Kako su oni uspjeli da provedu tu djecu iz ŠB s tim nekakvim zastavama baš ispred očiju tih huligana i onda dopustili da se ovi obračunavaju s tom djecom, e to je prava umjetnost nesposobnosti.
Nisam siguran da omladince igdje prati murija, ovaj presedan danas niko nije ni ocekivao. Godinama Siroki dolazi u Sarajevo i eto bas sada par levata napadne djecake, nikad im prije nije dlaka s glave falila a znali su i hodati oko Grbavice i ulaziti cak u masu u par navrata ali nikad nista. Ovo danas je bilo sve samo ne "slucajni incident". Ko se koristi ovim stvarima ne znam ali tesko da mogu povjerovati kako su djecaci koji redovno dolaze u SA mogli isprovocirati ovo sto se desilo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la DukeOfWellington » 14 mar 2015, 20:10

maxmore je napisao/la: Kojim zastavama? Kakve su to neke zastave? Budi određen, nemoj naklapati.
Pa pretpostavljam one što im vi tepate da su 'zastava Hrvatskog naroda u BiH'. Najjednostavnije je bilo oduzet' zastave. Ali ja podvlačim da nisam siguran da su bile zastave, a ako su bile onda ih je trebalo oduzeti. Ako nisu onda i dalje stoji da je trebalo bolje osigurati dolazak autobusa. Ovo drugo je trebalo biti u svakom slučaju.

@Rooney88

Ništa to ne treba prepuštati slučaju, huligana uvijek ima i nikad ne znaš kad će napraviti ovakve stvari.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Rooney88 » 14 mar 2015, 20:14

Ma pazi jednu stvar, ja sam za prisustvo policije od pjetlica do seniora ali samo kazem da je cudno sto su odjednom momci bili napadnuti. Pa vidjao sam ih nekoliko puta dok kupujem kartu prodju Grbavicom u onim trenerkama kluba ,valjda zavrsili tek utakmicu omladinaca, i niko ne progovori rijec. Nit` ih ko mrko gleda a ni oni ne provociraju. Cudno je sto belaj nasta odjednom direktnim ucescem par levata. Ko motivise ove scene dabogda za hljeba nemao do kraja zivota.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maxmore » 14 mar 2015, 20:25

DukeOfWellington je napisao/la:
maxmore je napisao/la: Kojim zastavama? Kakve su to neke zastave? Budi određen, nemoj naklapati.
Pa pretpostavljam one što im vi tepate da su 'zastava Hrvatskog naroda u BiH'. Najjednostavnije je bilo oduzet' zastave. Ali ja podvlačim da nisam siguran da su bile zastave, a ako su bile onda ih je trebalo oduzeti. Ako nisu onda i dalje stoji da je trebalo bolje osigurati dolazak autobusa. Ovo drugo je trebalo biti u svakom slučaju.

@Rooney88

Ništa to ne treba prepuštati slučaju, huligana uvijek ima i nikad ne znaš kad će napraviti ovakve stvari.
Želim ja da ti to meni kažeš. Neću ulaziti u raspravu, nema smisla. Ali činjenica jeste da su nosili šahovnicu, kraj srca, na dresu, uvijek je sa njima. Evo sada dođe do mene informacija da ipak nisu djecu tukli huligani, nego zaposlenici neke obližnje firme. Istrčali iz ureda i opalili po djeci, prepali se kažu fašisti imaju rogove...nemojte svaljivati na huligane...malo da i ja budem licemjeran
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la DukeOfWellington » 14 mar 2015, 20:28

Šta ti znači to nisu huligani? Huligani su taman da su članovi dinastije Windsor. Huligan je onaj ko se ponaša kao huligan bez obzira čime se bavi. Zar je to tako teško razumjeti?

A tu patetiku oko šahovnice ne želim ni da komentarišem.

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ackeey » 14 mar 2015, 20:34

Kao bosanac i hercegovac sam razocaran ovim sramnim cinom. Kao navijaca zelje me sramota. Pa dokle vise u pm... Samo se nadam da ce policija cim prije pohvatati ove idiote i pokazati ih ba tv-u, i da ce i sud kvalitstno odraditi svoj dio posla. To je jedini nacin da ovakve stvari prestanu. Tuzan sam zbog klinaca koji su ni krivi ni duzni dobili batina, ali se isto tako badam da ce ovo napraviti neku prekretnicu...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maxmore » 14 mar 2015, 20:37

DukeOfWellington je napisao/la:Šta ti znači to nisu huligani? Huligani su taman da su članovi dinastije Windsor. Huligan je onaj ko se ponaša kao huligan bez obzira čime se bavi. Zar je to tako teško razumjeti?

A tu patetiku oko šahovnice ne želim ni da komentarišem.
Nije bitno?! Nekome patetika, nekome patogeneza. Neka sutra pobjedi bolji.. nećemo raspravljati tko je to , valjda je to jasno.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 14 mar 2015, 21:27

Ne zelim ovo sto se danas desilo uopce komentirati, njima na sramotu

Danas je odigrana prva povijesna utakmica ZNK Sirokog, nase djevojke su slavile protiv Capljine 4:2

...

Mega momcad, galaktikosi sa koseva prosuli bodove i sutra je lijepa prilika da im odmaknemo, vrijeme lijepo, teren u odlicnom stanju, nadam se i dobro popunjenom stadionu
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

dzekooooTz
Postovi: 560
Pridružen/a: 06 sep 2014, 22:27
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la dzekooooTz » 14 mar 2015, 21:34

Da li mi moze od vas ko reci da li onaj vas portal hercegovina live jos prenosi sve vase domace utakmice

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 14 mar 2015, 21:37

Koliko im se izvinjavate, a oni vama ... i jos najavljuju neke kontre :puke:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 14 mar 2015, 21:39

dzekooooTz je napisao/la:Da li mi moze od vas ko reci da li onaj vas portal hercegovina live jos prenosi sve vase domace utakmice
Nije bas sve, sutra nije najavljen prijenos...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la westherc » 14 mar 2015, 22:02

Bosniacum Lilium je napisao/la:Koliko im se izvinjavate, a oni vama ... i jos najavljuju neke kontre :puke:
Joj što ima ovih što kake i svakomloncu bit poklopac.
Jebote u Mostaru kad igraju Zrinja Velež, opsadno stanje
Ali djeca kad igraju, ja nisam nikad čuo ili vidio za neki incident, bar ne u zadnjih 5-6 godina...
Igraju se prijateljske od pjetlića do juniora nikad ništa...
Tako da ne seri mene bi bilo stid prosipat se ovdje...
I have a dream

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la DzoleZeljo » 14 mar 2015, 22:02

Android je napisao/la:
dzekooooTz je napisao/la:Da li mi moze od vas ko reci da li onaj vas portal hercegovina live jos prenosi sve vase domace utakmice
Nije bas sve, sutra nije najavljen prijenos...
Dok je Sarajevo igralo, najavili su prenos na Areni.

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la xinxee » 14 mar 2015, 22:04

DzoleZeljo je napisao/la:
Android je napisao/la:
dzekooooTz je napisao/la:Da li mi moze od vas ko reci da li onaj vas portal hercegovina live jos prenosi sve vase domace utakmice
Nije bas sve, sutra nije najavljen prijenos...
Dok je Sarajevo igralo, najavili su prenos na Areni.
Ne,najavili su prenos na Moja TV :mrgreen: :kafa:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
brile
Postovi: 1602
Pridružen/a: 17 jan 2015, 01:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brile » 14 mar 2015, 22:05

I ja sam se krenuo izvinuti al kad vidim kako razmisljaju navijaci sirokog ne pada mi na pamet, oni su ubili covjeka pa su se cak i nasladjivali tako da me zaboli neka stvar
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI !

SPARTANS FC

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la DzoleZeljo » 14 mar 2015, 22:08

brile je napisao/la:I ja sam se krenuo izvinuti al kad vidim kako razmisljaju navijaci sirokog ne pada mi na pamet, oni su ubili covjeka pa su se cak i nasladjivali tako da me zaboli neka stvar
A kome se izvinjavati?

Nakon cega si zakljucio da se radi o navijacima FK Zeljeznicar-a?

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la maxmore » 14 mar 2015, 22:08

Bosniacum Lilium je napisao/la:Koliko im se izvinjavate, a oni vama ... i jos najavljuju neke kontre :puke:
Baš si jado. Da te tako nazovem. Tko ti je najavio kontru? Di si ti to pročitao?? Razumijem te da si zadrt titula ti klizi niz ruke , ne bilo kakva, nego dupla. Ja se iskreno nadam da će sva djeca koja dođu u Široki igrat nogomet biti 100% sigurna. I osobno da vidim da ih netko maltretira prvi bih stao ispred njih. Žao mi je što sutra neće biti navijača Želje to će pokvariti utakmicu.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

dzekooooTz
Postovi: 560
Pridružen/a: 06 sep 2014, 22:27
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la dzekooooTz » 14 mar 2015, 22:12

Android je napisao/la:
dzekooooTz je napisao/la:Da li mi moze od vas ko reci da li onaj vas portal hercegovina live jos prenosi sve vase domace utakmice
Nije bas sve, sutra nije najavljen prijenos...
Imal sanse da bude protiv slobode

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Signore » 14 mar 2015, 22:17

Rooney88 je napisao/la:Ma pazi jednu stvar, ja sam za prisustvo policije od pjetlica do seniora
Sto je najzalije, utakmica je javni dogadjaj i policija je obavezna u svim uzrastima. Na omladincima moraju biti dva policajca, ali nerijetko nisu prisutni. Ja jako cesto odem pogledati nase omladince, po obicaju kasnim, a znao sam tako okasnit, a utakmica jos nije pocela. Ponekad sucima dodje iz dupeta u glavu i nece da pocnu bez prisustva policije. Takodjer mora biti prisutno i vozilo hitne pomoci, a njega vidim jednom u tri sezone.

Ovo sto se desilo s omladincima Sirokog je bilo van stadiona i po zavrsetku utakmica. Sve i da je policija bila prisutna vjerojatno je otisla po samom kraju utakmice. Nitko se nije mogao nadati ovome, ali navodno postoji videosnimka pa se mozemo nadati da ce pronaci doticne.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gbbp21, minimalist, Paromlinac i 44 gosta.