NK Široki Brijeg

Avatar
SoulReaver
Postovi: 19
Pridružen/a: 31 okt 2014, 10:10
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la SoulReaver » 03 nov 2014, 10:25

Rutinski protiv Drine, mada vise bi golova zabili da su gosti prvi poveli imam dojam. :)

Glupo primljen gol, al bar je Wagner zabio dva, priblizavamo se stotki...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 03 nov 2014, 20:10

Proslog vikenda nasi omladinci gostovali u Istocnom Sarajevu:

Kadeti 1:1 ( Karlo Buhac)
Juniori dobili 7:4 :D , strijelci Menalo 4, Juricic 2 i Loncar

..

I ako nekoga zanima, dres Sirokog je moguce kupiti u Mepasu u SB, cijena 51 KM
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
LeBronfan
Postovi: 1227
Pridružen/a: 28 okt 2014, 21:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LeBronfan » 04 nov 2014, 18:41

Kada je utakmica protiv Slavije?
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 04 nov 2014, 20:19

LeBronfan je napisao/la:Kada je utakmica protiv Slavije?
U subotu u 13:30
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
LeBronfan
Postovi: 1227
Pridružen/a: 28 okt 2014, 21:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LeBronfan » 06 nov 2014, 00:38

Android je napisao/la:
LeBronfan je napisao/la:Kada je utakmica protiv Slavije?
U subotu u 13:30
zašto tako rano? i zašto u subotu
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 06 nov 2014, 08:09

Mislim da je to radi TV prijenosa, jest malo zayeban termin ali sta ces
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ljutinar » 06 nov 2014, 09:51

LeBronfan je napisao/la:
Android je napisao/la:
LeBronfan je napisao/la:Kada je utakmica protiv Slavije?
U subotu u 13:30
zašto tako rano? i zašto u subotu
Prijatelju zato što ne razmišljaju sekunde, što im je "bitniji" TV prijenos nego koja stotina više ljudi na stadionu. Koliko se god pričalo u besprjekornoj organizaciji i svime nikada neće odrasti i naučiti nešto u vezi ovih termina, subotom nikad na Pecari neće biti nešto posebno gledatelja, a posebice u 13:30 istao kao i radnim danom u 15 itd.

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la westherc » 06 nov 2014, 10:19

Tv raspored"je unaprijed definiran tako da ne mozete birati termin.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I have a dream

Avatar
LeBronfan
Postovi: 1227
Pridružen/a: 28 okt 2014, 21:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LeBronfan » 07 nov 2014, 13:48

Mora se dobiti kad god se igralo, ja ću doći meni je svejedno ali puno ljudi neće moći doći u 13:30
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 07 nov 2014, 18:25

Znaci prakticki bez pola prve ekipe i mi i oni, njima ce zasigurno biti puno teze jer i nemaju bas kvalitetnu klupu, sve u svemu, ocekujem nastavak niza, termin je los, bit ce malo ljudi sto zbog njega, sto zbog kise, jbg...

Zanimljivo pitanje na sinocnjoj Potjeri( HRT kviz) :)
slika
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
LeBronfan
Postovi: 1227
Pridružen/a: 28 okt 2014, 21:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LeBronfan » 08 nov 2014, 15:54

2-0 pobjeda, Buhač i Pandža. Sve je prošlo OK, sada se pripremiti dobro za Zrinjski
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Galion » 08 nov 2014, 16:11

E da je pobijediti Zrinju dole pa završiti jesenji dio sa 36 bodova, mislim da bi to bio rekord, čini mi se da je Željo jedne sezone završio sa 35 bodova, ne sjećam se da je ijedan klub imao više (ne računam ligu sa 22 kluba). :)
Mada naravno da bih kao vjerojatno i većina bio zadovoljan sa svakim rezultatom dole osim s porazom.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 08 nov 2014, 17:04

Solidna utakmica sa nase strane, mogli smo barem peticu uvaljati, Markovic danas po meni najbolji, sve bolje i bolje igra

8 utakmica na Pecari ove sezone, 8 pobjeda, gol razlika 23:6 :thumbup:

Jos nam ostaje Mostar, slazem se sa kolegom @Galion, bod jako dobar, tri boda odlicno :D
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 08 nov 2014, 18:04

Juniori razbili Zrinjskog 4:1 i potvrdili prvo mjesto i jesenski naslov, strijelci već standardno Menalo 3x i Juričić

:clap:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la aS_Roma » 08 nov 2014, 20:42

jes da je off tema , al ne znam gdje da pitam

sta je sa vasim KK Široki ?? Nije ko prije jak, radi cega je doslo kod vas do raspada ?

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la felix123 » 08 nov 2014, 21:44

aS_Roma je napisao/la:jes da je off tema , al ne znam gdje da pitam

sta je sa vasim KK Široki ?? Nije ko prije jak, radi cega je doslo kod vas do raspada ?
To ti je košarka prijatelju ,jedne godine ne ubodeš s playom i centrom i odmah ode sve nizbrdo i gradi momčad ispočetka
Prošle godine Kaštropil nakon odlicnih igara u Zadru doveden kao glavni igrač i prvi centar ,lik je imao u minus valorizaciju startamo s 2:1 u prva tri kola,dobije se Zvezda kuci ,i ozlijedi se glavni igrač Barać i slomi se ekipa ,ozlijede tokom citave sezone ,uvijek po 1-2 igrača i zadnje mjesto ,nemaš pravo nastupa u sljedećoj sezoni
Sad se ponovo gradi momčad,većinom domaći igrači i perspektivni kako bi slozili kostur momcadi za jedno 3-4 godine,pred šamaranje s Igokeom dovest par iskusnih pojačanja,Igosi nisu bauk i pokušat napast prvenstvo i ulaznicu u ABA ligu sljedeće godine
Kriza je nažalost ušla u klub ,Upravu koju cine gospodarstvenici je umanjila svoje uloge ali ne odustajemo
Pokrpat rupe,stvorit novi kostur ekipe i vratit se u ABA ligu (koja je mora se priznat nikad lošija ,Zvezda i Cedevita jedine 2 ekipe koje su vrijedne spomena ,eventualno Buducnost i treba vidit šta će Dule iskemijat sa Partizanom kroz sezonu ,ostalo je ne vrijedno spomena)
Nažalost naša BH liga je spala na razinu amaterske ,kako u organizaciji tako i u popularizaciji ,bez jake Bosne nema jakog Širokog ,bez jakog Širokog nema jake Igokee bez jake te trojke nema ni jake Slobode,Čelika,Zrinjskog itd.
Mislim da klupska košarka izumire polako ,a i repku nam drže Teletovic,Nurkic i Djedovic ,treba nešto pod hitno mjenjat

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la aS_Roma » 08 nov 2014, 23:45

felix123 je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:jes da je off tema , al ne znam gdje da pitam

sta je sa vasim KK Široki ?? Nije ko prije jak, radi cega je doslo kod vas do raspada ?
To ti je košarka prijatelju ,jedne godine ne ubodeš s playom i centrom i odmah ode sve nizbrdo i gradi momčad ispočetka
Prošle godine Kaštropil nakon odlicnih igara u Zadru doveden kao glavni igrač i prvi centar ,lik je imao u minus valorizaciju startamo s 2:1 u prva tri kola,dobije se Zvezda kuci ,i ozlijedi se glavni igrač Barać i slomi se ekipa ,ozlijede tokom citave sezone ,uvijek po 1-2 igrača i zadnje mjesto ,nemaš pravo nastupa u sljedećoj sezoni
Sad se ponovo gradi momčad,većinom domaći igrači i perspektivni kako bi slozili kostur momcadi za jedno 3-4 godine,pred šamaranje s Igokeom dovest par iskusnih pojačanja,Igosi nisu bauk i pokušat napast prvenstvo i ulaznicu u ABA ligu sljedeće godine
Kriza je nažalost ušla u klub ,Upravu koju cine gospodarstvenici je umanjila svoje uloge ali ne odustajemo
Pokrpat rupe,stvorit novi kostur ekipe i vratit se u ABA ligu (koja je mora se priznat nikad lošija ,Zvezda i Cedevita jedine 2 ekipe koje su vrijedne spomena ,eventualno Buducnost i treba vidit šta će Dule iskemijat sa Partizanom kroz sezonu ,ostalo je ne vrijedno spomena)
Nažalost naša BH liga je spala na razinu amaterske ,kako u organizaciji tako i u popularizaciji ,bez jake Bosne nema jakog Širokog ,bez jakog Širokog nema jake Igokee bez jake te trojke nema ni jake Slobode,Čelika,Zrinjskog itd.
Mislim da klupska košarka izumire polako ,a i repku nam drže Teletovic,Nurkic i Djedovic ,treba nešto pod hitno mjenjat
Slazem se za fulanje igraca u koši se nikad ne zna, al cudno mi sto se bas pali u nasoj ligi, haj da je ABA liga pa bi razumio, al šteta sto je košarka skroz pala u BiH , kad je sjetim prije sam ulazio 2 sata u Skenderiju da gledam Bosna - Široki , Williams, Perkovic, onaj mali Martin Vanjak jb.m drzavu :twisted: :D kako mi je zivce cupao itd pred 7 milja utakmice :tokralju: :tokralju: :tokralju:

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la acovic2 » 09 nov 2014, 15:08

Evo Zrinja dobio Olimpic i ako Bog da lijepo vrijeme , dobru posjetu i ponovno jedini pravi veliki hercegovački derbi.Nadam se bez incidenata i onih idio.ta od lani a rezultat ako može neka bude isti kao lani :wave:.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 09 nov 2014, 15:43

acovic2 je napisao/la:Evo Zrinja dobio Olimpic i ako Bog da lijepo vrijeme , dobru posjetu i ponovno jedini pravi veliki hercegovački derbi.Nadam se bez incidenata i onih idio.ta od lani a rezultat ako može neka bude isti kao lani :wave:.
Sad vi povedite 2:0 pa cemo mi preokrenuti :tralala:

..

U srijedu na Blatu protiv Neretvanca
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la westherc » 09 nov 2014, 17:18

Android je napisao/la:
acovic2 je napisao/la:Evo Zrinja dobio Olimpic i ako Bog da lijepo vrijeme , dobru posjetu i ponovno jedini pravi veliki hercegovački derbi.Nadam se bez incidenata i onih idio.ta od lani a rezultat ako može neka bude isti kao lani :wave:.
Sad vi povedite 2:0 pa cemo mi preokrenuti :tralala:

..

U srijedu na Blatu protiv Neretvanca
Može pustite do 82' 2:0 a onda Vi okrenite ;-)


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I have a dream

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Argentina, drzgemboadislic, Hahahahaha, Maestro^^, us1997, Veeemooo i 68 gostiju.