FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 28 sep 2015, 18:21

djulba je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
djulba je napisao/la:Sretno danas i natjerajte zalizanka na plač :D
Šta ti je izkomleksiranost. Spominju čovjeku i kada nikakvog razloga za to nemaju. Provincija ostaje provincija.
Opet se kompleksi spominju :facepalm: , eto jesmo mi iz provincije svi iskompleksirani.

Ali opet moram reči kako će zalizanko danas prokukat i proplakat :rol:
U pravu si samo sto nije plakao nego se "profesionalno" kao zadnji cobanin poceo prepirati sa navijacima Mladosti !On i jedan od njegovih pomocnika poceli psovati i prepucavati se sa navijacima dno dna i da je ova liga imalo profesionalna obojica bi bili odstranjeni sa utakmice ali tako nam je kako nam je !

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 28 sep 2015, 19:15

Ma nema sta, Olimpik solidna ekipa, imali su par veoma zrelih sansi. Isto tako, Mladost imala par dobrih prilika. Sve u svemu, realan rezultat na kraju. Teren vlazan, rovit i izuzetno tesko je bilo igrati. Cestitke Olimpiku na bodu i korektnoj igri.
U našoj ekipi je primjetan nedostatak nekoga ko ce pomagati Dilaveru u napadu, jbg. covjek nemoze sam. Takodjer, fali nam kvalitetan igrac kao ispomoc u sredini terena i koji ce filovati napadace i krila sa loptama. Odbrana nam je bolji dio ekipe sto i 7 utakmica odigranih nerijeseno pokazuje. Nema se sta prigovoriti ni treneru ni igracima, momci se bore koliko mogu, ali bez dva - tri kvalitetna pojacanja u proljetnom dijelu necemo uspjeti ostvariti cilj. Idemo se sada pripremati za Drinu, jer utakmica bi trebala biti odigrana na nasem stadionu. Napokon je dosao kraj igrama na neutralnom terenu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 28 sep 2015, 19:40

FKMLADOSTDK je napisao/la:Ma nema sta, Olimpik solidna ekipa, imali su par veoma zrelih sansi. Isto tako, Mladost imala par dobrih prilika. Sve u svemu, realan rezultat na kraju. Teren vlazan, rovit i izuzetno tesko je bilo igrati. Cestitke Olimpiku na bodu i korektnoj igri.
U našoj ekipi je primjetan nedostatak nekoga ko ce pomagati Dilaveru u napadu, jbg. covjek nemoze sam. Takodjer, fali nam kvalitetan igrac kao ispomoc u sredini terena i koji ce filovati napadace i krila sa loptama. Odbrana nam je bolji dio ekipe sto i 7 utakmica odigranih nerijeseno pokazuje. Nema se sta prigovoriti ni treneru ni igracima, momci se bore koliko mogu, ali bez dva - tri kvalitetna pojacanja u proljetnom dijelu necemo uspjeti ostvariti cilj. Idemo se sada pripremati za Drinu, jer utakmica bi trebala biti odigrana na nasem stadionu. Napokon je dosao kraj igrama na neutralnom terenu.
Upravo tako utakmica je bila solidna sa par prilika na obje strane tako da je ovaj rezultat i najrealniji.Sto se tice pojacanja podhitno kreatora igre dobrog kupit i onda ce sve drugacije izgledati jednostavno fali neko kvalitetan ko ce dijelit lopte jednostvnog takvog sad trenutno nemamo ..
Sto se tice Olimpika to je ekipa kojoj sleduje smjena generacija i koja bi vrlo lako mogla da se nadje u zoni ispadanja trenutno je to ekipa koja ima par igraca koji nose igru a vec su pri kraju karijere tako da njih uz trenera koji vise paznje posveti publici nego igri nevjerujm da ce biti bitnija rola u ovoj sezoni ..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la BatistutA19 » 28 sep 2015, 22:26

Eo i mene kod vas malo .Cestitke na bodu ...Kako idu radovi na stadionu kad je otvorenje Doboj Arene ...Znal.se ??? Jel Sarajevo il su to samo zelje vase...I vama treba jedan krdator igre da zna cuvat loptu da je brz da zna predriblat podvalit da zna dobro pucat na gol ??? E takav igrac kosta 10 miliona eura ...Fali to svakom klubu..Tako mozete samo sanjat ..Dat ce mo vam mi Baraca hahah ...poz vam.i ozb imate sanse za opstanak 9 se zna koji opstaju jos jedno mjesto SLAVIJA IL.VELEZ IL VITEZ podjednako iMLADOST iTRAVNIK iz coska vrebate..

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 28 sep 2015, 23:03

BatistutA19 je napisao/la:Eo i mene kod vas malo .Cestitke na bodu ...Kako idu radovi na stadionu kad je otvorenje Doboj Arene ...Znal.se ??? Jel Sarajevo il su to samo zelje vase...I vama treba jedan krdator igre da zna cuvat loptu da je brz da zna predriblat podvalit da zna dobro pucat na gol ??? E takav igrac kosta 10 miliona eura ...Fali to svakom klubu..Tako mozete samo sanjat ..Dat ce mo vam mi Baraca hahah ...poz vam.i ozb imate sanse za opstanak 9 se zna koji opstaju jos jedno mjesto SLAVIJA IL.VELEZ IL VITEZ podjednako iMLADOST iTRAVNIK iz coska vrebate..
Kad kazem dobrog kreatora normalno je da se podrazumjeva da ne govorim o milionski vrijednim igracima nego o igracu koji je klasa za nase premier lige .. Radovi idu dobro koliko sam uspio vidjeti a kako su najavili protiv Sarajeva bi se trebalo igrati u Doboju i svakako da se nadamo opstanku pa vidjecemo ...

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 sep 2015, 00:09

CLHD je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Eo i mene kod vas malo .Cestitke na bodu ...Kako idu radovi na stadionu kad je otvorenje Doboj Arene ...Znal.se ??? Jel Sarajevo il su to samo zelje vase...I vama treba jedan krdator igre da zna cuvat loptu da je brz da zna predriblat podvalit da zna dobro pucat na gol ??? E takav igrac kosta 10 miliona eura ...Fali to svakom klubu..Tako mozete samo sanjat ..Dat ce mo vam mi Baraca hahah ...poz vam.i ozb imate sanse za opstanak 9 se zna koji opstaju jos jedno mjesto SLAVIJA IL.VELEZ IL VITEZ podjednako iMLADOST iTRAVNIK iz coska vrebate..
Kad kazem dobrog kreatora normalno je da se podrazumjeva da ne govorim o milionski vrijednim igracima nego o igracu koji je klasa za nase premier lige .. Radovi idu dobro koliko sam uspio vidjeti a kako su najavili protiv Sarajeva bi se trebalo igrati u Doboju i svakako da se nadamo opstanku pa vidjecemo ...
Kakvo nadanje, vec sad se vidi ko ostaje, da se naslutiti, nemamo se potrebe nadati. Koga si to titeti u tih prvih 9 predvidio, i sam vrlo dobro znas da si los prognozer. A to iza coska je trenutno tako, vrlo brzo izlazimo na cistinu. Samo prva 4 su kvalitetom OK, ovo ostalo svako moze viriti iza coska. Sto se stadiona tice, ipak necemo prvu protiv Sarajeva nego cemo protiv Drine zaigrati. E tada pocinjemo polahko na cistinu izlaziti, ko Amel Tuka, iza coska pa sprint.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 29 sep 2015, 00:21

FKMLADOSTDK je napisao/la:
CLHD je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Eo i mene kod vas malo .Cestitke na bodu ...Kako idu radovi na stadionu kad je otvorenje Doboj Arene ...Znal.se ??? Jel Sarajevo il su to samo zelje vase...I vama treba jedan krdator igre da zna cuvat loptu da je brz da zna predriblat podvalit da zna dobro pucat na gol ??? E takav igrac kosta 10 miliona eura ...Fali to svakom klubu..Tako mozete samo sanjat ..Dat ce mo vam mi Baraca hahah ...poz vam.i ozb imate sanse za opstanak 9 se zna koji opstaju jos jedno mjesto SLAVIJA IL.VELEZ IL VITEZ podjednako iMLADOST iTRAVNIK iz coska vrebate..
Kad kazem dobrog kreatora normalno je da se podrazumjeva da ne govorim o milionski vrijednim igracima nego o igracu koji je klasa za nase premier lige .. Radovi idu dobro koliko sam uspio vidjeti a kako su najavili protiv Sarajeva bi se trebalo igrati u Doboju i svakako da se nadamo opstanku pa vidjecemo ...
Kakvo nadanje, vec sad se vidi ko ostaje, da se naslutiti, nemamo se potrebe nadati. Koga si to titeti u tih prvih 9 predvidio, i sam vrlo dobro znas da si los prognozer. A to iza coska je trenutno tako, vrlo brzo izlazimo na cistinu. Samo prva 4 su kvalitetom OK, ovo ostalo svako moze viriti iza coska. Sto se stadiona tice, ipak necemo prvu protiv Sarajeva nego cemo protiv Drine zaigrati. E tada pocinjemo polahko na cistinu izlaziti, ko Amel Tuka, iza coska pa sprint.
Jel to pomjeren termin i igramo protiv Drine na svom stadionu ? Znam da je bilo predvidjeno i najavljeno za Sarajevo ...
A za predvidjanja tih 9 pitaj Batistutu on "zna" prognozirati :D

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 29 sep 2015, 03:00

BatistutA19 je napisao/la:Eo i mene kod vas malo .Cestitke na bodu ...Kako idu radovi na stadionu kad je otvorenje Doboj Arene ...Znal.se ??? Jel Sarajevo il su to samo zelje vase...I vama treba jedan krdator igre da zna cuvat loptu da je brz da zna predriblat podvalit da zna dobro pucat na gol ??? E takav igrac kosta 10 miliona eura ...Fali to svakom klubu..Tako mozete samo sanjat ..Dat ce mo vam mi Baraca hahah ...poz vam.i ozb imate sanse za opstanak 9 se zna koji opstaju jos jedno mjesto SLAVIJA IL.VELEZ IL VITEZ podjednako iMLADOST iTRAVNIK iz coska vrebate..

Ako se sve uzme uobzir Mladost je iz 10 gostovanja skupila 10 bodova sto nijedna druga ekipa nije dosad uradila.Mladost je izgubila samo dvije utakmice .Samo Sloboda I Zrinjski su izgubili po jednu .Mozda to govori o nekom kvalitetu ili ni to ne pije vode .Na zimskom prelaznom roku morace svi da cuvaju svoje adute jer ako ih ne sacuvate odose u Mladost .Tako da o opstanku u ligi morate Mladost da racunate ne u prvih 10 nego u prvih minimum 6.Toliko o nekim prognozama .Ovo nije prognoza nego sazetak svega sto se radi u klubu I oko kluba.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 sep 2015, 14:36

Kakvo nadanje, vec sad se vidi ko ostaje, da se naslutiti, nemamo se potrebe nadati. Koga si to titeti u tih prvih 9 predvidio, i sam vrlo dobro znas da si los prognozer. A to iza coska je trenutno tako, vrlo brzo izlazimo na cistinu. Samo prva 4 su kvalitetom OK, ovo ostalo svako moze viriti iza coska. Sto se stadiona tice, ipak necemo prvu protiv Sarajeva nego cemo protiv Drine zaigrati. E tada pocinjemo polahko na cistinu izlaziti, ko Amel Tuka, iza coska pa sprint.[/quote]
Jel to pomjeren termin i igramo protiv Drine na svom stadionu ? Znam da je bilo predvidjeno i najavljeno za Sarajevo ...
A za predvidjanja tih 9 pitaj Batistutu on "zna" prognozirati :D[/quote]

Ma Batistutu i pitam, jer on je već isprognoziro prvih 9, a što se utakmice tiće, upravu si, na svom stadionu igramo aBd protiv Drine. Ima nešto malo posla završiti oko postavljanja ograde, ali je CL maksimalno uključena u montažu, tako da nesumnjam da će se sve završiti u toku ove sedmice, a prije utakmice.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 29 sep 2015, 14:52

FKMLADOSTDK je napisao/la:Kakvo nadanje, vec sad se vidi ko ostaje, da se naslutiti, nemamo se potrebe nadati. Koga si to titeti u tih prvih 9 predvidio, i sam vrlo dobro znas da si los prognozer. A to iza coska je trenutno tako, vrlo brzo izlazimo na cistinu. Samo prva 4 su kvalitetom OK, ovo ostalo svako moze viriti iza coska. Sto se stadiona tice, ipak necemo prvu protiv Sarajeva nego cemo protiv Drine zaigrati. E tada pocinjemo polahko na cistinu izlaziti, ko Amel Tuka, iza coska pa sprint.
Jel to pomjeren termin i igramo protiv Drine na svom stadionu ? Znam da je bilo predvidjeno i najavljeno za Sarajevo ...
A za predvidjanja tih 9 pitaj Batistutu on "zna" prognozirati :D[/quote]

Ma Batistutu i pitam, jer on je već isprognoziro prvih 9, a što se utakmice tiće, upravu si, na svom stadionu igramo aBd protiv Drine. Ima nešto malo posla završiti oko postavljanja ograde, ali je CL maksimalno uključena u montažu, tako da nesumnjam da će se sve završiti u toku ove sedmice, a prije utakmice.[/quote]
Nadam se da ce tako biti dosadilo brate ici u zenicu .....

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la firefirefirely » 29 sep 2015, 15:31

kakanjac62 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Eo i mene kod vas malo .Cestitke na bodu ...Kako idu radovi na stadionu kad je otvorenje Doboj Arene ...Znal.se ??? Jel Sarajevo il su to samo zelje vase...I vama treba jedan krdator igre da zna cuvat loptu da je brz da zna predriblat podvalit da zna dobro pucat na gol ??? E takav igrac kosta 10 miliona eura ...Fali to svakom klubu..Tako mozete samo sanjat ..Dat ce mo vam mi Baraca hahah ...poz vam.i ozb imate sanse za opstanak 9 se zna koji opstaju jos jedno mjesto SLAVIJA IL.VELEZ IL VITEZ podjednako iMLADOST iTRAVNIK iz coska vrebate..

Ako se sve uzme uobzir Mladost je iz 10 gostovanja skupila 10 bodova sto nijedna druga ekipa nije dosad uradila.Mladost je izgubila samo dvije utakmice .Samo Sloboda I Zrinjski su izgubili po jednu .Mozda to govori o nekom kvalitetu ili ni to ne pije vode .Na zimskom prelaznom roku morace svi da cuvaju svoje adute jer ako ih ne sacuvate odose u Mladost .Tako da o opstanku u ligi morate Mladost da racunate ne u prvih 10 nego u prvih minimum 6.Toliko o nekim prognozama .Ovo nije prognoza nego sazetak svega sto se radi u klubu I oko kluba.
Cuj iz 10 gostovanja 10 bodova, eto teren u Zenici je domaci terwn za sve koji vama dodju u goste, i oni tu treniraju citavu sedmicu i pripremaju se za svoje utakmice, naravno domace, koje igraju tu svako drugi vikend pred svojim navijacima.

Shvatam sta zelis reci, ali necemo pretjerivati.

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 29 sep 2015, 15:35

firefirefirely je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Eo i mene kod vas malo .Cestitke na bodu ...Kako idu radovi na stadionu kad je otvorenje Doboj Arene ...Znal.se ??? Jel Sarajevo il su to samo zelje vase...I vama treba jedan krdator igre da zna cuvat loptu da je brz da zna predriblat podvalit da zna dobro pucat na gol ??? E takav igrac kosta 10 miliona eura ...Fali to svakom klubu..Tako mozete samo sanjat ..Dat ce mo vam mi Baraca hahah ...poz vam.i ozb imate sanse za opstanak 9 se zna koji opstaju jos jedno mjesto SLAVIJA IL.VELEZ IL VITEZ podjednako iMLADOST iTRAVNIK iz coska vrebate..

Ako se sve uzme uobzir Mladost je iz 10 gostovanja skupila 10 bodova sto nijedna druga ekipa nije dosad uradila.Mladost je izgubila samo dvije utakmice .Samo Sloboda I Zrinjski su izgubili po jednu .Mozda to govori o nekom kvalitetu ili ni to ne pije vode .Na zimskom prelaznom roku morace svi da cuvaju svoje adute jer ako ih ne sacuvate odose u Mladost .Tako da o opstanku u ligi morate Mladost da racunate ne u prvih 10 nego u prvih minimum 6.Toliko o nekim prognozama .Ovo nije prognoza nego sazetak svega sto se radi u klubu I oko kluba.
Cuj iz 10 gostovanja 10 bodova, eto teren u Zenici je domaci terwn za sve koji vama dodju u goste, i oni tu treniraju citavu sedmicu i pripremaju se za svoje utakmice, naravno domace, koje igraju tu svako drugi vikend pred svojim navijacima.

Shvatam sta zelis reci, ali necemo pretjerivati.
Bez obzira i na treniranje i na sve ipak kad si pred svojom publikom u svo gradu na svom stadionu drugi je osjecaj.. Ovako isto kao da smo igrali u gostima sve ...

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 sep 2015, 19:09

Dobro, normalno da je drugacije igrati kod kuce, ali treba sagledati da je gostujucoj ekipi svejedno igrati u Kaknju ili u Zenici protiv nas. Mozda jedino to sto je svaka tekma odigrana pred upola manjim brojem publike nego sto bi to bilo u Kaknju, ali opet bilo je tu i dosta zenicana ljubitelja fudbala koji su redovno dolazili gledati utakmice, kojim se od srca zahvaljujemo. Pamti, pamti pa vrati. Valjda cemo se nekada nekako revansirati.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la BatistutA19 » 29 sep 2015, 21:24

Ma za ove kojih 9 zna se ...SARAJEVO ZELJEZNICAR SIROKI ZRINJSKI SLOBODA CELIK OLIMPIC RADNIK BORAC....eto to su ti 9....za deseto SLAVIJA VELEZ VITEZ podjednako....i iz prikrajka TRAVNIK I MLADOST...a Rudar i Drina aut....Bice tu i stimanja i od saveza da se ovako nekako uklopi...Ovo je realno a i realno je da se svak treba borit...A za stadion vidjecemo kad ja kazem daj boze u ovoj sezoni da zaigrate uglAvnom ostali ispali stadion ostaje ...I svaka cast ko ide i na gostujuce tekme poz i cuvajte se previse ste merhametli neiskusni i zeleni sto se tice tribine ..Nmoras bit miran kulturan i bodrit svoj klub dA bi ti neko sacekusu napravio .Dovoljna je samo budala sa druge strane.....ZATO LIJEP POZ I CUVAJTE SE

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 sep 2015, 21:39

Najvjerovatnije da cemo iduci vikend Drinu ugostiti na svom stadionu. Ljudi iz saveza su prezadovoljni uradjenim i iako nije sve zavrseno dali su smjernice sta je potrebno uraditi da bi se dobilo zeleno svjetlo za odigravanje tekmi na nasem stadionu, a sve pod jednim uslovom da sve mora biti gotovo do utakmice sa Sarajevom

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 29 sep 2015, 21:59

BatistutA19 je napisao/la:Ma za ove kojih 9 zna se ...SARAJEVO ZELJEZNICAR SIROKI ZRINJSKI SLOBODA CELIK OLIMPIC RADNIK BORAC....eto to su ti 9....za deseto SLAVIJA VELEZ VITEZ podjednako....i iz prikrajka TRAVNIK I MLADOST...a Rudar i Drina aut....Bice tu i stimanja i od saveza da se ovako nekako uklopi...Ovo je realno a i realno je da se svak treba borit...A za stadion vidjecemo kad ja kazem daj boze u ovoj sezoni da zaigrate uglAvnom ostali ispali stadion ostaje ...I svaka cast ko ide i na gostujuce tekme poz i cuvajte se previse ste merhametli neiskusni i zeleni sto se tice tribine ..Nmoras bit miran kulturan i bodrit svoj klub dA bi ti neko sacekusu napravio .Dovoljna je samo budala sa druge strane.....ZATO LIJEP POZ I CUVAJTE SE
Za tih devet koje govoris to je manje vise nasa realnost s malim izuzetkom Olimpica posto licno mislim da oni polako pocinju da padaju sa igrom formom itd.. A sto se stadiona tice ljudi su ti u prethodnim postovima vezanim za stadion pokusavali objasniti da u izgradnji stadiona ne ucestvuje ni opstina ni drzava niti bilo ko osim ljudi koji vode FK Mladost gosp. Musija i ostala uprava i covjek jednostavno ima velike planove sa ovim klubom.
U jednom te razumijem za nase uslove u kojim zivimo (laz,kriminal,korupcija, prljava politika itd.. ) izrode se pojedinci koji od niceg naprave nesto i to nesto jos uvijek ide naprijed i rezultati toga su jasno vidljivi najbolji primjer je ekipa Mladosti pa slobodno se moze reci i ekipa Slobode koja ko zna gdje bi zavrsila da nije Azmira Husica. I licno sam misljenja da ljude poput gospodina Musije i goospodina Husica treba podrzati u njihovom radu i nastojanju da ulazu u nas sport.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 sep 2015, 23:31

BatistutA19 je napisao/la:Ma za ove kojih 9 zna se ...SARAJEVO ZELJEZNICAR SIROKI ZRINJSKI SLOBODA CELIK OLIMPIC RADNIK BORAC....eto to su ti 9....za deseto SLAVIJA VELEZ VITEZ podjednako....i iz prikrajka TRAVNIK I MLADOST...a Rudar i Drina aut....Bice tu i stimanja i od saveza da se ovako nekako uklopi...Ovo je realno a i realno je da se svak treba borit...A za stadion vidjecemo kad ja kazem daj boze u ovoj sezoni da zaigrate uglAvnom ostali ispali stadion ostaje ...I svaka cast ko ide i na gostujuce tekme poz i cuvajte se previse ste merhametli neiskusni i zeleni sto se tice tribine ..Nmoras bit miran kulturan i bodrit svoj klub dA bi ti neko sacekusu napravio .Dovoljna je samo budala sa druge strane.....ZATO LIJEP POZ I CUVAJTE SE
Medju ovih 9 imas 3-4 koji nisu sigurni i s obzirom na formu polahko ulaze u borbu za opstanak. Sto se tice gostujucih tekmi, do sada nismo imali ni sa kim problema. Pozitivno su me iznenadili i Skripari u Sirokom, jer nama cetvorici u crvenim dresovima niko nije nista ruzno rekao a kamoli nesto drugo iako smo van stadiona bili medju njima. I mi cemo se prema njima odnositi s postovanjem kada bude uzvratna. Tacno je to da medju navijacima ima uvijek jedna ili vise budala, ali sad zasad stvarno neznam koga bi se trebali cuvati jer su sve navijacke skupine do sada bile skroz ok. Cini mi se da vece navijacke skupine ne mogu kontrolisati svoje problematicne clanove pa zbog toga dolazi do belaja, a trebalo bi biti suprotno. Vecina navijaca su ok, ali se sami boje tih svojih kabadahija sto je apsurd.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la BatistutA19 » 30 sep 2015, 06:02

Slazem sa ovim zA Olimpic da pada i on ce past kad tad al to je to otprilike tih 9 se vrti i 99% ce tako bi.Za stadion super nek.se radi a j vas klub nek se razvija e da li je to buducnost ove lige 12 i da budete u ligi iskreno tesko ne podcjenjivacki neg realno..Za nAvijace opst cu rec neiskusni yte na tribini a puno dobri bas sam dobro reko merhametli..Jer sigurno i vas ceka isti problem.ko svevkad tad dovoljno jedna budala i jedan kamen sa druge strane u sacekusi i gotovo ..Jer vi ste novi nako simpa grupa i djece i starijih i djevojki a nekom.to moze smetat il da sd nadjete u vatri odnosi Sarajevo Zenica Tuzla jer ste vec imali manjibproblem sa Tuzlom..BUDITE SVOJI I LIJEP POZ I CUVAJTE SE JER VAS NEMA PUNO jsr vas jos niko ne shvata ozbiljno

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la CLHD » 30 sep 2015, 13:33

BatistutA19 je napisao/la:Slazem sa ovim zA Olimpic da pada i on ce past kad tad al to je to otprilike tih 9 se vrti i 99% ce tako bi.Za stadion super nek.se radi a j vas klub nek se razvija e da li je to buducnost ove lige 12 i da budete u ligi iskreno tesko ne podcjenjivacki neg realno..Za nAvijace opst cu rec neiskusni yte na tribini a puno dobri bas sam dobro reko merhametli..Jer sigurno i vas ceka isti problem.ko svevkad tad dovoljno jedna budala i jedan kamen sa druge strane u sacekusi i gotovo ..Jer vi ste novi nako simpa grupa i djece i starijih i djevojki a nekom.to moze smetat il da sd nadjete u vatri odnosi Sarajevo Zenica Tuzla jer ste vec imali manjibproblem sa Tuzlom..BUDITE SVOJI I LIJEP POZ I CUVAJTE SE JER VAS NEMA PUNO jsr vas jos niko ne shvata ozbiljno
Druze opet ti kazem ako ne trazis belaj belaja nema znaci da nema razloga Legija da igdje ide sa strahom ili da ikog docekuje sa strahom jer su jedna fer grupa koja iz dana u dan broji sve vise clanova i simpatizera .. A bogami na FK Mladost u skorijoj buducnosti lige 12 treba itekako racunati vec sam ti naveo par primjera tako da nema potrebe da se ponavljam ali vjeruj mi da ovaj klub uz ovo rukovodstvo ima itekako veliku buducnost i u skorije vrijeme bice veoma bitan faktor u PL BiH zivi bili pa vidjeli ! Sportski pozzz

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la BatistutA19 » 30 sep 2015, 15:50

Vidjecemo za Mladost kako ce se nosit koliko izdrzat sretno.Za navijace to je sto ti kazem nemate nikakvog iskustva stim se neslazem dosta puta sam sa Robijasima bio netrazis belaj a napadne te neko..Za belaj je potrebna jedna budAla sa druge strane..I vama poz i cuvajte se...i znaci protiv drine doboj arena se otvara...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.