FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Qwerty90 » 24 jun 2017, 17:18

Jel' fkt postoji šansa da vam dođe Bogičević ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Jaozinho22 » 27 jun 2017, 15:10

Pozder vas je pojačao što je otišao s priprema. :D
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 27 jun 2017, 17:55

Addict je napisao/la:
amar009 je napisao/la:
Addict je napisao/la:Pratite li kakve optužbe iznosi ovaj Begovac? Sad kad mu pukne tužbu za klevetu ima da mu se okrene u glavi, i njemu i FK Rudar.
Nevjerojatan lik, na skupštini kluba izjaviti da su plaćali sudije da im kao sude pošteno...
ma ja mu nista nevjerujem...ali vidjecemo sta ce sada Musija da uradi...ja ovo gledam kao veliku zavjeru ptrotiv mladosti od strane onog smrde mandre i ovog seljaka begija...
Naravno, nema ko drugi. Znamo da su nas mrzili, samo sad javno to rade.
Nevjerojatno je da na ovaj način pokušavaju da sakriju vlastiti neuspjeh od prošle sezone. Sezone u kojoj je Rudar imao punu i nikad jaču podršku prvo načelnika, pa općine, pa lokalnih privatnika, pa SDA stranke i medija, i došli su do toga da se raspadnu na polusezoni u kojoj su igrači bili u štrajku zbog plata i konačno do prodaje utakmica u zadnja 3 kola. I sad im je kriva Mladost. Još je nevjerovatnije da Mandra javno i otvoreno nudi posao igračima koji je vratio iz Mladosti. Kako to ON nudi nekome nešto? To njegova općina, njegov grad? Zašto Kobilica, Musić, Kovač, Hadžić, Kulovic nisu dobili posao dok su bili u Mladosti?
Barem sad znamo na čemu smo, sad su nam otvoreni neprijatelji. Jedva čekam tužbu i javno izvinjenje, a valjda sad Dobojani progledaju i vide koja im je stranka dusman (nisu ni ostali bolji da se razumijemo)
Kriminal koji se vrti oko fk Rudar, a koji prave svi u i oko kluba, od skupštine, uprave, sponzora, pa do načelnika, nema premca.
Javno se na skupštini kluba iznosi činjenica i to od funkcionera u klubu o zapošljavanju igrača od strane načelnika kluba. Ostaje samo da vidimo na kojim radnim mjestima će osvanuti. Ova izjava je za policije, ali vidjeti ćemo da li će biti pokrenuta ikakva istraga o korupciji oko koje se svi busaju da je treba iskorijeniti.
U skupštini kluba se između ostalih nalaze direktori javnih preduzeća i načelnik općine :facepalm: Da li ovdje ima sukoba interesa?
Načelnik općine SDA, direktor Vodokoma SDA, na koji način dajete građanske pare klubu, koji su to talovi? Koji je ovo kriminal ljudi moji i to javni, a Lafo hoćemo uređenu državu, hoćemo društvo bez korupcije, a njihov visoki kadar SDA otvoreno prića o kriminalu koji sami rade :rol: :rol:
Nadalje, Tzv. Glavni sponzor kluba, koji je stvarni predsjednik fk rudar (Zaimovic je samo formalni predsjednik, na papiru) govori o podmićivanju studija za kao pošteno suđenje. Ovakvo podmićivanje nije zabilježeno u istoriji fudbala, ali evo Begovac je toliki talenat i to pošteni, da je on prvi koji je to uradio :rol: :rol: Ova izjava je za istragu od strane NFSBiH, ali vidjeti ćemo da li će se ista pokrenuti.
Dotićni govori o davanju novca studijama da pošteno sude, a opstepoznata stvar u Kaknju, uzima pare od Goska da pobijede Bosnu ili izvuku bod, a da kod kuće od njih izgube. Pošteno nema šta.
Seljakluk bez granica je uzeo maha, prodaju utakmice u završnici prvenstva kao i uvijek do sada ( svi kakanjci to znaju), a onda ti isti kriminalci na skupštini svog kluba optuže FK MLADOST i predsjednika da je plaćao studije protiv rudara. Braćo moja draga, Koji kretenizam :rol: :rol: Pa ovi Rohani ponekad prevaziđu sami sebe.
U čemu je ovdje stvar, velika ljubomora prema FK MLADOST i velika mržnja prema Dobojanima. Dragi Edine, u MLADOST se nećeš nikada vratiti ni naopako, ali hajde ti sada reci nama koliko si puta određene igraće FK MLADOST podmićivao da izgube utakmicu ( četvorica, neću ih imenovati), a u to vrijeme si bio u FK Rudar?
Sve tvoje kriminalne radnje poznajemo, ali opet smo mi šutili, držali na oku te igrače, a nikada nismo o ovome progovorili niti javno optužili ni tebe ni Rudar, iako smo imali pravo a i dokaze.
Pucaš od ljubomore a i te persone oko tebe, ćim na ovakav ljigav način pokušavate blatiti pošten rad a u isto vrijeme promovirati svoj kriminal, time sakrivajući svoju nesposobnost, kao neko drugi kriv.
Ovi seljaci su mizerni i jadni, ali šta drugo i očekivati od seljačina. Kada pogledate sastav skupštine rudara, vidjet čete privatnike koji financiraju klub na način da im se uloženo višestruko vrati putem načelnika općine kroz naštimane tendere javnih radova u našoj općini, putem davanja neregularnih suglasnosti za tvornice, putem raznih drugih stvari o kojima ćemo ubrzo ozbiljno popričati. :kafa:
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 27 jun 2017, 18:31

Ja se samo nadam da cete to vise istjerati na cistac ako je tacno to sto pisete i jednom za sva vremena pokazati ko je posten a ko kriminalac, ko govori istinu, a ko laze pa da i obicni smrtnici saznaju istinu iako je u Kaknju svi znaju. Ne znaju je oni koji nisu iz Kaknja pa misle da je ovdje sve med i mlijeko, a niko nista ne smije da pisne. Kad je sa strane dosla neka firma u Kakanj i otvorila neki pogon? Nadam se samo da Menso, ako istinu govori, nece odustati od zastupanja iste kao od kandidature za nacelnika. Iako ja mislim da od toga nema nista jer je u budzetu opcine izdvojeno za Mladost mislim preko 200 000 KM.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la emir123 » 27 jun 2017, 18:40

Šta se sikirate komšije znamo svi ko je begovac edin suad spahic i kompanija.
ali se uveliko prica da je mensa uzeo tim advokata i da ce begovac edin dobro najeb..!
Pa suad spahic priča o poštenju na skupštini a on lično i onaj krmak igor andrijevic ukrali i iznijeli iz kluba se sto se moglo iznijet.
Zato i jest sad ova politika da se mladost optuži za nesposobne kite koji su u upravi Rudara i lafo domaći igrači sad u centru pažnje..priča za malu djecu jer ko se iole razumije u fudbal zna vrlo dobro o čemu se ovdje radi.
Neka nam je bog na pomoci...
p.s.vi imate i napravili ste strašnu priču koju mi u skorijoj budućnosti sa ovim nesposobnim ublehama necemo napravit,mensa je davno to htio ali navedene ublehe nebi imale koristi od tog projekta
(spahić suad igor andrijevic begovac edin)

I na kraju postado smo dzematlijski klub 90% brnjičana u ekipu i jasno je ko dan da smo baš spali na niske seljoberske grane.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jun 2017, 00:35

Arezina nije normalan svega mi :)

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 29 jun 2017, 01:47

emir123 je napisao/la:Šta se sikirate komšije znamo svi ko je begovac edin suad spahic i kompanija.
ali se uveliko prica da je mensa uzeo tim advokata i da ce begovac edin dobro najeb..!
Pa suad spahic priča o poštenju na skupštini a on lično i onaj krmak igor andrijevic ukrali i iznijeli iz kluba se sto se moglo iznijet.
Zato i jest sad ova politika da se mladost optuži za nesposobne kite koji su u upravi Rudara i lafo domaći igrači sad u centru pažnje..priča za malu djecu jer ko se iole razumije u fudbal zna vrlo dobro o čemu se ovdje radi.
Neka nam je bog na pomoci...
p.s.vi imate i napravili ste strašnu priču koju mi u skorijoj budućnosti sa ovim nesposobnim ublehama necemo napravit,mensa je davno to htio ali navedene ublehe nebi imale koristi od tog projekta
(spahić suad igor andrijevic begovac edin)

I na kraju postado smo dzematlijski klub 90% brnjičana u ekipu i jasno je ko dan da smo baš spali na niske seljoberske grane.
To za tim advokata je tačno, iz provjerenih izvora znam. Sad će tužba za klevetu i neka prepošteni Begovac dokaže to što sere ili da se usere, a dokaza nema. Istina je potpuno drugačija, a obzirom da će na sud svakako neka se zna: Edin Begovac je dao pare sudijama da mu sude protiv Zvijezde, slikao ih kad je uzeo pare pa ucjenjivao. Sudije vratile pare i povalili Rudara jer ne može s njima niko. Znamo da je 1liga FBiH čisti kriminal, ali ovaj seljak konta da je **** pa ga povalise. I na kraju se proda utakmica GOSK-u. Ko je kriv? Mladost naravno, jer kako opravdati to da Rudar nikad nije imao većinm budžet, podršku načelnika, općine i stranke SDA te konačno finasijera u Edinu Begovcu a na polusezoni se raspali? To znaju svi u Kaknju, igrači odbili da treniraju, mjesecima unazad im nije isplaćena plata a toliko para bilo... gdje su? Na kraju, zapne se protiv Bosne, povale te protiv Zvijezde jer si seljak, i prodas GOSKu! Kako? I treba krivac. Mušija. Mladost. E sad jaro na sud pa dokaži, a donji je. Rudar je postao SDA leglo, znamo gdje je to odvelo Čelika, ista sudbina ih čeka. I žao mi je, iskreno. Volim Mladost ali ne mrzim Rudar, to je klub sa 100 godina istorije, a spali su da postanu seljački klub 100%. Gore se ide po naredbi, stranka goni, sve seljak do seljaka...
Jedva čekam tužbu i zahtjev za javno izvinjenje i odštetu za klevetu, od strane Begovca i FK Rudar jer one laži su iznesene na zvaničnoj skupštini kluba i niko ništa, a sve ugledni Kakanjci i svi šute pred jednom sirovinom. E neka sad, tuži Mensure halal ti bilo, da je makar jedan ustao i rekao stani ba, ne može ovo ovako, posebno seljak načelnik koji je zlo, ali niko... e sad ih naguzu Mensure, ko ih ****, nek se vidi ko je frajer. A iskrenim navijačima Rudara iskreno saucesce, ovi ce vam pokopati klub.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 29 jun 2017, 01:51

ziher je napisao/la:Arezina nije normalan svega mi :)
sto sta je s njim .Izgleda Mladost nije mnogo izgubila odlaskom svih onih zvjezdica

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 29 jun 2017, 01:54

kakanjac62 je napisao/la:
ziher je napisao/la:Arezina nije normalan svega mi :)
sto sta je s njim .Izgleda Mladost nije mnogo izgubila odlaskom svih onih zvjezdica
Ma Arezina je igrac i po ko god malo gleda ovu nasu ligu. Lik ne trebao napraviti već karijeru i biti vani, kad igra niko mu nije ravan, ali nije dobar u glavi. Danas je izgledao ko Ronaldinho, neviđeni pregled igre, pas, pozicija, sve... sad ako ga naši budu držali pod kontrolom biće dobro i njemu i nama, ali je igračina kad igra nema dalje, može sam dobiti svaku ekipu.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jun 2017, 07:42

kakanjac62 je napisao/la:
ziher je napisao/la:Arezina nije normalan svega mi :)
sto sta je s njim .Izgleda Mladost nije mnogo izgubila odlaskom svih onih zvjezdica
Arezina igra tako lagano ko da igra na terminu. Laznjaci, podvaljivanja, odlican pregled igre, stvarno me je odusevio.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 29 jun 2017, 11:35

Arezina igra tako lagano ko da igra na terminu. Laznjaci, podvaljivanja, odlican pregled igre, stvarno me je odusevio.[/quote]

Na koliko je on potpisao .Nadam se da nije na godinu jer takav igrac kao sto kazete ce otici negdje za vise love ali neka I vama nesto ostane

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 29 jun 2017, 14:22

Menso je lopov hahahaha. Sad ce biti i da je potpisao ovaj Efendic iz Slobode, ali ga Mensa pustio u Slogu da bude Sloga jaca od Rudara samo da Rudar ne udje u PL :D

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jun 2017, 14:37

budimo_realni je napisao/la:Menso je lopov hahahaha. Sad ce biti i da je potpisao ovaj Efendic iz Slobode, ali ga Mensa pustio u Slogu da bude Sloga jaca od Rudara samo da Rudar ne udje u PL :D
Lud si, oplakah majke mi :rol: :rol: :rol:

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 jun 2017, 15:10

budimo_realni je napisao/la:Menso je lopov hahahaha. Sad ce biti i da je potpisao ovaj Efendic iz Slobode, ali ga Mensa pustio u Slogu da bude Sloga jaca od Rudara samo da Rudar ne udje u PL :D
:clap: :clap: :clap: :clap:
Nije pustio, platio mu debelo da pređe u Slogu, ima Begovac tamo neke fotografije kao dokaz :rol:
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 29 jun 2017, 15:39

Ne potpisao pa ga Menso pustio na posudbu u Slogu uz uslov da Mladost izmiruje 70% obaveza a Sloga 30%

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jun 2017, 18:31

Mislim da klub treba poraditi na ovom predstavljanu igraca jer ovako samo steti sam sebi. Nije prvi put da nam igrac ode a bio sluzbeno predstavljen...
Dzidić, Dilaver, Efendić...
Zadnja izmjena: Wolffire, dana/u 30 jun 2017, 09:12, ukupno mijenjano 1 put.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 30 jun 2017, 05:11

To sto neki budu predstavljeni pa odu negdje drugo samo sebi kaljaju ime I unistavaju karijeru .To su papci I ljudi bez mozga jer u buducnosti kad budu negdje htjeli da odu malo ce I'm ko vjerovati .Ne bojte se to se mnogo gleda .Kad dodjete u situaciju da vam trebaju doci takvi igraci svi ce reci a to je onaj sto je izradio onog ne vjerujte mu taj ne igra zbog kluba I sporta samo gleda kome ce sta da uzme ,a to je sve sica .Koji je to igrac koji iz Premijer lige ode u Prvu ligu .S konja na magarca .Eto kakve su mu ambicije a papak ne vidi gdje idu igraci iz Mladosti Svi odose u vece klubove ili inostranstvo .Neki kao Dilaver recimo (nikad ga nisam smatrao dobrim igracem sto je pokazao I u grckoj kao I Celiku zadnju sezonu)imaju obraza da izrade klub na tako glup nacin da jednostavno u zadnjem momentu odu negdje drugo .Dilaveru je Mladost bila top I izbacila ga tj dala mu sansu koju je on prokockao .Dilaver je zavrsio svoje of iduce godine ce da gleda po Prvoj ligi gdje da se uvali .Tuzno ali zasluzeno .Takvi igraci nece dobro proci jer nisu profesionalci .Tvoj posao je da igras a moj da te platim za tvoj rad I tacka nema tu price.
Sto se tice diskusije o ljudima iz Rudara I Musije mislim da ne treba Gospodina Musiju povlaciti po forumu I porediti ga sa tim olosom I seljacima .Musija zna sta treba da radi I nije on budala tako da se ne treba on povlaciti po forumu I raspravljati o tome .Musija je covjek gospodin I businessman I radi svoj posao .O vim drugim ne treba trositi ni rijeci ni vremana.

Avatar
Maxi
Postovi: 529
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Maxi » 30 jun 2017, 12:22

Maksimović u Istri 1961
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 30 jun 2017, 12:27

Maxi je napisao/la:Maksimović u Istri 1961
Ocekivano...
Realno nije se nesto pokazao a pogotovu sad bi tesko dosao do prilike pored Arezine i Secerovica.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 jul 2017, 11:02

Ode nam i Husić.

Kakav nam je trenutno sastav prvog tima?

Velić
Isaković ???
Rizvanović Jurkić
Zahirović, Šečerović, Arežina ???
Aganspahić ????

Kakva je klupa?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.