FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 16 nov 2017, 20:50

Jaozinho22 je napisao/la:slika
Novo pojačanje :zviz:

Ko je ovaj?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Jaozinho22 » 16 nov 2017, 23:35

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:slika
Novo pojačanje :zviz:

Ko je ovaj?
Ifekwe Godswill,Nigerijac,ofanzivac, Mušija ga zvao na probu...
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 17 nov 2017, 13:51

Dolazi preko Husarica.
Btw, jel vam neko nedostaje protiv FKS?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 nov 2017, 14:47

belosevic28 je napisao/la:Dolazi preko Husarica.
Btw, jel vam neko nedostaje protiv FKS?
Nedostaju Zahirović (povreda) i Lazić (kartoni). Što se Sadikovića tiče, čini mi se da ni on neće biti u konkurenciji za ovu utakmicu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 17 nov 2017, 15:45

Zahirovic je vec duze vremena van stroja, Lazic je itekako vazan igrac, vazda naspanovan :D Sto se Sadikovica tice, ukoliko nije iskoristio ovu pauzu da se nametne, mogao bi biti flop definitivno...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 dec 2017, 20:18

Radnik - MDK 0 : 0
Vrijedan bod bez četvorice standardnih.
Svaka čast.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 7aprildomemoj » 09 dec 2017, 13:46

Zenica i Kakanj su susjedne općine i ista je klima, u Zenici se igra a u Doboju odgođeno :eh:
Jel nedostatak lopata ili fizičke snage :?:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Penaltiky » 09 dec 2017, 14:13

7aprildomemoj je napisao/la:Zenica i Kakanj su susjedne općine i ista je klima, u Zenici se igra a u Doboju odgođeno :eh:
Jel nedostatak lopata ili fizičke snage :?:
Bilino Polje se cistilo nekom.mini grtalicom i dosta ljudi je bili na terenu. Sumnjam da MDK ima taj kapacitet
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2017, 23:31

Kakav teren danas kod vas, svaka vam čast na onome :salut:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 11 dec 2017, 02:25

Raonffa je napisao/la:Kakav teren danas kod vas, svaka vam čast na onome :salut:
50 nas brate radi od 7 jutros, svi se sjebali, evo imam upalu svega, sve me boli. Niko nije plaćen, raja sama došla i lopatala vazdan. Kad vidiš Grbavicu, Vitez ili Borik naš je teren Old Trafford. Sreća naša što nam je Bosna 10 m od terena pa je ta prirodna drenaza dala da sva voda ode u rijeku. Inače, teren na našem stadionu je vrh, što od te blizine rijeke pa crpi vlagu ljeti a ide višak vode kad je kiša, što što se dobro održava ali je fakat dobar. Potrudili smo se, hvala.

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kuma » 11 dec 2017, 11:22

Kakav vam je sablja ?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Raonffa » 11 dec 2017, 19:17

Addict je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakav teren danas kod vas, svaka vam čast na onome :salut:
50 nas brate radi od 7 jutros, svi se sjebali, evo imam upalu svega, sve me boli. Niko nije plaćen, raja sama došla i lopatala vazdan. Kad vidiš Grbavicu, Vitez ili Borik naš je teren Old Trafford. Sreća naša što nam je Bosna 10 m od terena pa je ta prirodna drenaza dala da sva voda ode u rijeku. Inače, teren na našem stadionu je vrh, što od te blizine rijeke pa crpi vlagu ljeti a ide višak vode kad je kiša, što što se dobro održava ali je fakat dobar. Potrudili smo se, hvala.
Jesu li bile kakve mašine ili samo lopate? Prosto ne mogu da vjerujem da je od lopatanja ispao onakav teren.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 11 dec 2017, 20:03

Raonffa je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakav teren danas kod vas, svaka vam čast na onome :salut:
50 nas brate radi od 7 jutros, svi se sjebali, evo imam upalu svega, sve me boli. Niko nije plaćen, raja sama došla i lopatala vazdan. Kad vidiš Grbavicu, Vitez ili Borik naš je teren Old Trafford. Sreća naša što nam je Bosna 10 m od terena pa je ta prirodna drenaza dala da sva voda ode u rijeku. Inače, teren na našem stadionu je vrh, što od te blizine rijeke pa crpi vlagu ljeti a ide višak vode kad je kiša, što što se dobro održava ali je fakat dobar. Potrudili smo se, hvala.
Jesu li bile kakve mašine ili samo lopate? Prosto ne mogu da vjerujem da je od lopatanja ispao onakav teren.
Lopate i najlon :)
Eno imaš slike na fb stranici kluba pa se uvjeri ako meni ne vjeruješ. A u tom i jeste fazon jer bi mašine uništile teren. Lopata i lagano, pazilo se da se trava ne ošteti nego nježno i polako. Ne znam koliko je tona tu bilo al ti mogu reći da su svi dobili kompletnu upalu mišića danas.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Raonffa » 11 dec 2017, 20:08

Addict je napisao/la: Lopate i najlon :)
Eno imaš slike na fb stranici kluba pa se uvjeri ako meni ne vjeruješ. A u tom i jeste fazon jer bi mašine uništile teren. Lopata i lagano, pazilo se da se trava ne ošteti nego nježno i polako. Ne znam koliko je tona tu bilo al ti mogu reći da su svi dobili kompletnu upalu mišića danas.
Nema šta, svaka čast :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 12 dec 2017, 15:38

Hvala na Ramovicu, stroj je. :kafa:
Životni saputnik! 1921

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 13 dec 2017, 01:35

Izgleda ovi se Turci prekontali, ništa Čelik sad bi nama. Iskreno, nagledao sam se svakakvih ublehasa i prodavača muda. Ko zna ko su, šta imaju i kakve su im namjere. Treba biti oprezan ovdje, ne kažem unaprijed da su varalice ali ih itekako ima.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la firefirefirely » 13 dec 2017, 07:10

Ne sikiraj se, ovakav potez se mogao ocekivati kao pritisak na zenicane, kao dok se vi premisljate mi idemo dalje.. nigdje veze, ja ne znam ko vise nasjeda na ovu djeciju igru, svaki potez im ne predvidljiv, a ovo zadnje bas dno dna.. ali eto, opet ima onih koji ne razmisljaju svojom glavom, pa ce sada reci kako je NGG kriv, 'jer nam jedini spas ode u Kakanj dok su se oni premisljali' :urnebes:

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 13 dec 2017, 14:44

Addict je napisao/la:Izgleda ovi se Turci prekontali, ništa Čelik sad bi nama. Iskreno, nagledao sam se svakakvih ublehasa i prodavača muda. Ko zna ko su, šta imaju i kakve su im namjere. Treba biti oprezan ovdje, ne kažem unaprijed da su varalice ali ih itekako ima.
Clanak napisan za 50 maraka, veze sa istinom nema.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 18 dec 2017, 20:25

Izgleda da smo u pregovorima sa Pandzom. Koliko vidim po TM uglavnom u zadnje vrieme seta po klubovima ali s obzirom u kakvoj su nam formi Dilaver i Aganspahic bilo ko ce biti pojacanje.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la vorkapa » 19 dec 2017, 13:36

Wolffire je napisao/la:Izgleda da smo u pregovorima sa Pandzom. Koliko vidim po TM uglavnom u zadnje vrieme seta po klubovima ali s obzirom u kakvoj su nam formi Dilaver i Aganspahic bilo ko ce biti pojacanje.
Zna ga zabit Pandza.Jesu li zavrsili ovi vasi sa Kalezicem.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.