FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 31 jul 2017, 17:35

Ima Benovic

worchester
Postovi: 1167
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la worchester » 31 jul 2017, 23:34

Koji benovic?onaj iz jajca?

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 01 avg 2017, 09:32

ziher je napisao/la:Ima Benovic
Zar on nije desni? Ja sam pisao Benkovic, na njega sam mislio. Jeste to je taj iz Jajca.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 01 avg 2017, 09:39

Addict je napisao/la:
ziher je napisao/la:Ima Benovic
Zar on nije desni? Ja sam pisao Benkovic, na njega sam mislio. Jeste to je taj iz Jajca.
Nije desni, on je lijevi ali je i Senad lijevi, a desno su Comor i Rizva ;)

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Merhaba » 01 avg 2017, 11:38

Izvinite za psovanje i sve ostalo od strane navijaca fudbalskog kluba Zeljeznicar.Oprostite za ono Zeljeznicar iz metrople , kakve ba metropole nabijem vas na ku-rac. Svi mi vrlo dobro znamo da je Kakanj - Doboj mjesto gdje smo uvijek dobrodosli , a i vi kod nas. Pobjedili ste nas zasluzeno , pobjedili su nas nasi bivsi igraci iz inata! Problem je bio pitarski smrad sa Grdonja-Barica Denis Comor koji se ni u jednom momentu nije ponasao kao profi fudbaler nego je ulazio u neke rasprave sa navijacama sto ne rade ozbiljni fudbaleri , ali i njega treba shvatiti pitar je u dusi , a igra protiv Zelje.
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Sariel » 01 avg 2017, 12:07

jao mir mir niko nije kriv, metropola nikad ne suje :lol:

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Merhaba » 01 avg 2017, 12:31

Sariel je napisao/la:jao mir mir niko nije kriv, metropola nikad ne suje :lol:
Maca imam osjecaj da te niko nista nije pitaoooo :wtf:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Sariel » 01 avg 2017, 12:37

ma pricam na njihovoj temi sta sad tu ti meni nesto?
i jest bez6veze ljudi nisu incidentni i sad nalazite sto jedan razlog za opravdanje.
jasta nego cu komentirat...

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Merhaba » 01 avg 2017, 12:40

Sariel je napisao/la:ma pricam na njihovoj temi sta sad tu ti meni nesto?
i jest bez6veze ljudi nisu incidentni i sad nalazite sto jedan razlog za opravdanje.
jasta nego cu komentirat...
Pa ja sam se izvinuo , a ti se pravis pametan i nesto ismijavas.Vama se naprimjer nikad ne bih izvinuo jer ste kerovi. ADIOS :wave:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Sariel » 01 avg 2017, 12:43

Merhaba je napisao/la:
Sariel je napisao/la:ma pricam na njihovoj temi sta sad tu ti meni nesto?
i jest bez6veze ljudi nisu incidentni i sad nalazite sto jedan razlog za opravdanje.
jasta nego cu komentirat...
Pa ja sam se izvinuo , a ti se pravis pametan i nesto ismijavas.Vama se naprimjer nikad ne bih izvinuo jer ste kerovi. ADIOS :wave:
:shock: :o e ovom ja,lafo metropola :lol:

p.s i nisam se vezao na tvoj post...nego iznad postove gdje su nalazili razloge za nedolicno ponasanje..a najaca dJenisova mama.. :mrgreen:
i jeste ismijavali ljude dje ste izgubili u selendri,ljubicice i sta ono jos jagorcevina raste na stadion i tako to..i lafo poslje nije ba to tako..
sramota dabome

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Merhaba » 01 avg 2017, 12:44

Geto ili metropola :lol: :lol: :lol:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Memara » 01 avg 2017, 12:45

Merhaba je napisao/la:Izvinite za psovanje i sve ostalo od strane navijaca fudbalskog kluba Zeljeznicar.Oprostite za ono Zeljeznicar iz metrople , kakve ba metropole nabijem vas na ku-rac. Svi mi vrlo dobro znamo da je Kakanj - Doboj mjesto gdje smo uvijek dobrodosli , a i vi kod nas. Pobjedili ste nas zasluzeno , pobjedili su nas nasi bivsi igraci iz inata! Problem je bio pitarski smrad sa Grdonja-Barica Denis Comor koji se ni u jednom momentu nije ponasao kao profi fudbaler nego je ulazio u neke rasprave sa navijacama sto ne rade ozbiljni fudbaleri , ali i njega treba shvatiti pitar je u dusi , a igra protiv Zelje.
:kafa:slika

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Sariel » 01 avg 2017, 12:47

ma libo vas vi ste svakako grad iz metropole :lol: :thumbup:
al ono na kraju grupno psovanje mislim stvaaarno.. :roll: :oops:

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 01 avg 2017, 12:56

Merhaba je napisao/la:Izvinite za psovanje i sve ostalo od strane navijaca fudbalskog kluba Zeljeznicar.Oprostite za ono Zeljeznicar iz metrople , kakve ba metropole nabijem vas na ku-rac. Svi mi vrlo dobro znamo da je Kakanj - Doboj mjesto gdje smo uvijek dobrodosli , a i vi kod nas. Pobjedili ste nas zasluzeno , pobjedili su nas nasi bivsi igraci iz inata! Problem je bio pitarski smrad sa Grdonja-Barica Denis Comor koji se ni u jednom momentu nije ponasao kao profi fudbaler nego je ulazio u neke rasprave sa navijacama sto ne rade ozbiljni fudbaleri , ali i njega treba shvatiti pitar je u dusi , a igra protiv Zelje.
Ma sve ok ba nema ljutnje, na kraju krajeva nije nista ozbiljnije ni bilo, a da je stanje ok pokazalo se poslije tekme kada smo opet svi zajedno izasli sa stadiona bez i jednog jedinog incidenta. Sve nas ponese atmosfera pa reagujemo drugacije ali ipak je tekma i nije mevlud da ne bude i psovki i tenzija. najvaznije je da sve to ostaje iza nas i da ne bude vecih incidenata, a to nama nije cilj. Mi zelimo biti dobri domacini svima i nema nista ljepse kada dodje puno protivnickih navijaca i kada bude onakva atmosfera kao u subotu.
Pozdrav i vidimo se na jesen na grbavici.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la crozla » 01 avg 2017, 22:47

Comor je iskusnjara prava. To je pojacanje za svaku ekipu. On zna kako se gdje igra. To je vrlo vazno. Mladost ako bude bilo i malo sportske srece, medju 4, 5 ekipa. Stvarno lijepa sportska prica, fino organiziran klub. Samo financijski da uspiju, tu ce doci do uspona i padova.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 01 avg 2017, 23:56

Kako god bilo, ja mislim da smo mi jedina grupa koju je Grbavica dočekala na nogama i uz aplauze. To je bilo zadnji put, dobili ste nas 1:0. Pokoja psovka i neće puno promijeniti, ponese utakmica, ja sam svjestan da smo mali klub još uvijek i nije baš jednostavno kad si navijač Želje a Mladost te dobija onako. Kao što reče Ziher, mi i vi zajedno izlazimo sa stadiona sas zadnji put, bez policije, jedni uz druge, rijetko se igdje viđa i kamo sreće da je češće. Vidimo se mi na Grbavici uskoro.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 avg 2017, 00:36

Vidjet ćemo već u nedjelju protiv Borca gdje smo. Ne sumnjam u ekipu ni sekunde i mislim da će pozitivno u BL odigrati. Atmosfera je odlična i to treba iskoristiti. Nemamo slabe karike, ćak šta više. Da bi bili tamo gdje priželjkujemo, a to je liga za prvaka, moraju se bodovi od starta i sa strane donositi, a i trebamo vratiti one bodove iz pretprošle sezone.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 02 avg 2017, 11:16

FKMLADOSTDK je napisao/la:Vidjet ćemo već u nedjelju protiv Borca gdje smo. Ne sumnjam u ekipu ni sekunde i mislim da će pozitivno u BL odigrati. Atmosfera je odlična i to treba iskoristiti. Nemamo slabe karike, ćak šta više. Da bi bili tamo gdje priželjkujemo, a to je liga za prvaka, moraju se bodovi od starta i sa strane donositi, a i trebamo vratiti one bodove iz pretprošle sezone.
Mislim da je sad najbitnije da se ostane hladne glave, da se ne zanesemo odmah na početku. Moramo shvatiti da su iza nas tek dvije utakmice, jedna koju smo morali dobiti i jesmo, druga koju smo odigrali odlično i dobili najveći klub u državi. Ipak, pred nama je puno utakmica, ne razmišljati već o nekim pozicijama, bodovima itd. Biće kikseva, duga je sezona. Sablja će to držati pod kontrolom ne brinem ja, ovo je više za nas da ne poletimo.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 02 avg 2017, 11:47

Danas u Brezi prijateljska utakmica Mladost - Hajduk Split. I jedni i drugi šalju izmješane sastave.

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Anoniman » 06 avg 2017, 18:15

nemojte samo previse euforije,nije to za nas :)
a protiv borca i bod je dobar...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Edo1922 i 4 gosta.